Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bezimienna@

Wchodzi mi tylko na ciepło

Polecane posty

no myślę, że będzie :) poza tym ja tam cały czas liczę na ten basen z kisielem :) Wy tam sobie rób ta co chce ta a ja sobie popływam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko dobrze małą najpierw uściskaj i wycałuj bo miłość matczyna każdego wirusa zabić potrafi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baletnica zła
malpa? nie musisz się przedstawiać, widzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a gdzie ty tu widzisz tfu seniorów ? ;) i z nimi to ja nie gadam- bosz kocham śluby a Ci tak cichcem ech ... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baletnica zła
Cycolina, Ty to masz jeszcze zaległe wypieki na mój adres podesłać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pavlo już ty się nie tłumacz, nie zapomnę Wam tego dopóki nie dostanę żywego pachnącego realnego zaproszenia ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo cie zaraz kopnę w de - i po moim kamuflażu :O i po cholerę ta peruka i kusa halka z dekoltem ? przylazła i kłapie dziobem :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na świadkową mówisz?? A chciałabyś żeby wirtualna matka rozstrzalała Ciebie i nas za to że świadkowie byli a jej nie było na slubie jej córki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Złotko przywiozę Ci je osobiście do Kazimierza jak chcesz :) tylko niech się ta cholerna zima skończy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co mi tam ? a co to moja matka? haha :):):) Pavlo ależ ty jesteś naiwny misiaczku - przecież mam zaraz by wszystko wiedziała jakbyście mi farbę puścili haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baletnica zła
że ja papla? no kurwa, wiadomo! cicho, idę spać, wiecioe co, zamoczyłam telefon i pod ekranem widać pod swiatło takie krople, kurwa mać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
weź tam się dziecko jeszcze zgłoś do usunięcia w tym poście co ? :) zachowajmy pozory normalności jakiejś haha :P przykro mi z powodu telefonu :O w czym go zamoczyłaś ? :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ach spij kochanie.. ciauo... jak to sie mowi? idę w objęcia Morfeusza, lubie goscia, śpi z każdą śpiącą, nie wybrzydza, że ma być energetyczna dynamiczna laska dynamitu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baletnica zła
się zgłosiłam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×