Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość imie dla dziecka

czy podoba Wam sie imie Róża???

Polecane posty

Gość imie dla dziecka

zastanawiam sie co ludzie mysla o tym imieniu, choc decyzje juz podjelam, po prostu nic - ani jedno imie poza tym mi sie nie podoba!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odpowiem_
Nie, nie podoba mi sie. sorry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość imie dla dziecka
powiedz dlaczego :) co Cie w nim razi? skojarzenia? jestem ciekawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odpowiem_
Kojarzy mi sie ze starsza pania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie się podoba, ale to charakterystyczne imię - będzie musiało pasować od początku do malutkiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość imie dla dziecka
mnie wlasnie podoba sie to, ze nie jest infantylne jak te julie, karolinki, amelki, milenki jessssu najlepiej aby nikt tego nie zdrabnial! Nie znosze zdrobnien! Wydaje mi sie, ze jesli wda sie do rodzicow - bedzie pasowac ;P to imie ma w sobie jakis urok, jakies piekno... jest urzekajace wg mnie, takie... klasyczne, ale nie banalne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli nie zamierzasz wyjechać to jak najbardziej. jej tylko będzie trudno jeśli będzie chciała wyjechać. ale może przestawiać się wtedy jako rose :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość imie dla dziecka
myslalam o tym i tak wlasnie to sobie tlumaczylam, ze tak moze sie przedstawiac albo Rosa, Roza, Rose :) wiem ze w modzie, a raczej z rozsadku jest nadawac imiona "'uniwersalne" - w sumie to zsozumiale, gdyz swiat staje sie globalna wioska - ale Rosa... jest na tyle uniwersalne... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfghjkldfygthijkpoljkl
Mnie się podoba, ładne i oryginalne (w Polsce). Ogólnie, podobają mi się 'kwiatowe' imiona dla dziewcząt. Np. Róża, Jagoda, Malina, Jaśmina, Narcyza, Kalina, Dalia, Hortensja, Hiacynta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość imie dla dziecka
powiem Ci ze mi rowniez podobaja sie bardziej niz typowe, ale Roza jednak na pierwszym miejscu, dalej ewentualnie Lilianna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość imie dla dziecka
jeszcze jakies opinie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brunetki blądynki
NIE !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość imie dla dziecka
kurcze no... dla chlopca byloby Krzesimir, z dziewczynka jest wiekszy problem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie sie bardzo podoba
chcialam tak nazwac corke ale maz polecial sam do USC i dal jej jedno z najbatrdziej oklepanych imiom, ktorego ona przez to nie lubi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość imie dla dziecka
jakie wybral? chyba bym go udusila!!!!!!!! :D ja mam na imie Katarzyna, doceniam fakt, ze mimo iz oklepane - to proste, klasyczne i nie jest przeslodzone... tak samo chce dla corki, poza tym, imie Róża jest niebywale kobiece!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość róża mam na trzecie
piękne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jestem naTak. ..
Róża to niekwestionowana królowa kwiatów wiec jej imię jest imieniem odpowiednim dla pięknej, intrygującej kobiety. Ladne, ciagle nieoklepane no i w wersji obojezycznej (czytaj anglojęzycznej) to po prostu Rose (na inne jezyki tez z latwoscia mozna przetlumaczyc). Brzmi fajnie oraz dostojnie Moja przyjaciolka nosi to imię (ma 26 lat) jest atrakcyjna, mądra, pewna siebie i silna PS tylko nie nazywajcie malej Rózia bo to najgorsze zdrobnienie i w dodatku od Rozalii a nie Róży jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość imie dla dziecka
ojjj Kochana! ja w ogole nie toleruje zdrobnien! nawet swojego dlugiego imienie - Katarzyna - nigdy nie pozwalam zdrabniac! Nie rozumiem idei zdrobnien :/ imie nosze Katarzyna a nie Kasia, czy KAska :/ Innym tez nie bede pozwalala zdrabniac Rozy, tak jak moja mama nie pozwalala zdrabniac mojego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yyyyyyyyyyyyyuu
Mnie się nie podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jsdibjk
Przepiękne! Rozważam dla drugiej córki. Jeszcze Aniela mnie się bardzo podoba. A moja pierwsza córka to Michalina:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kieliszek ginu
bardzo ladne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja córeczka ma na imię Róża :) wiele osób się krzywiło ale teraz nikt nie wyobraża sobie żeby miała inaczej na imię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
okropne imie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
za bardzo ozdobne i ukwiecone. Ludzie chłopakom dają proste, klasyczne imiona a dziewczynkom fundują jakieś ozdobniki, bo one według rodziców mają być dodatkiem do faceta. Nie, nie podobają mi się przesłodzone, infantylne imiona typu Róża, Blanka, Jaśmina, Nina, Julka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tańcząca z kaktusami
mnie się bardzo podoba :) niestety mojemu mężowi nie, dlatego wybraliśmy co innego.... Tak samo Jagoda mi się podoba, nie wiem dlaczego te dwa imiona "roślinne" bardzo mi pasują :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ekonom
Róża Lubomirska brzmi dumnie ...Róża Kapusta groteskowo. TO imię jest szczególnie wrażliwe na dysonanse z nazwiskiem-przy wielu brzmi jak z kabaretu .Dlatego to też mamusie bierzcie pod uwagę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja córka ma na imię Róża. ;) Uwielbiam to imię. Zastanawiałam się jeszcze nad Anielą i Antoniną, ale mąż zdecydował, że będzie Róża. W dodatku pasuje do nazwiska, w którym również jest "ż" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sosenka6
A ja lubię zdrobnienia, bo jest w nich dusza. Zdrobnienie to uśmiech imienia. Róża nie podoba mi się, bo jest pretensjonalne i kojarzy mi się z nadętą osobą, taką hrabiną von d**ensztajn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stratberry
Właśnie urodziła nam się córeczka i od początku pewne było imię Róża. spotkaliśmy się już z negatywnymi opiniami a mała ma dopiero miesiąc. .. dlatego mimo wszytko trzeba byc swiadomym, ze obok tego imienia nie przechodzi sie obojętnie, ale saboczywiscie takze pozytywne reakcje;)))Dla mnie to bardzo szlachetne imię dla kobiety i kwintesencja klasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×