Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość marrekr

deweloper Warszawa

Polecane posty

Gość gość
Ja mam doświadczenie z Home Invest. To bardzo dobry deweloper. My nie mielisy żadnych zastzreżeń co do zakupionego mieszkania. Wszystko zgadzało się z początkowymi ustaleniami i umową. Obsługa klienta też bardzo ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli poszukujecie dobrego dewelopera w Warszawie, który zawsze wykonuje swoje inwestycje na wysokim poziomie to polecam wam zgłosić się do http://terracasa.pl/ Sama zakupiłam od nich mieszkanie. Oferują świetnie zlokalizowane i wykończone mieszkania w Warszawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martusiatko
Nie wiem nic na temat tej firmy co wyżej opisana, ale doskonale wiem i mogę polecić Home Invest!! Nie pomyliłam się kiedy poszłam do ich biura i kupiłam u nich mieszkanie. Mega wygodne lokalizację mają do wyboru. Miła anmosfera panuje w biurze. Mieszkanie i tak jest mega, a jeszcze lepsze się robi od podejścia tej firmy do klienta. Nie da się ich nie lubić. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tysiaaa1
również polecam Home Invest. Na odbiór mieszkania przyjechaliśmy z fachowcem, nie było z tym problemu. Były 2, ze tak powiem ustaerki, ale zostały bardzo szybko naprawione przez dewelopera. A wiadomo, ze takie rzeczy się zdarzają. Grunt, ze szybko się tym zajęli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Developka
Jeśli kupujesz mieszkanie w Warszawie to moim zdaniem tylko z rynku pierwotnego i tylko od Home Invest. Spróbuj a się przekonasz sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo_niezadowolony
Chciałabym przestrzec Państwa przed deweloperem DSM-Dewelopment! Planowaliśmy zakup segmentu na osiedlu Owoce Leśne na Białołęce. Zarezerwowaliśmy ostatni segment. Rezerwacja była dwudniowa. Prosiliśmy o podanie nr. działki w celu sprawdzenia kiedy planowane jest podłączenie miejskiej kanalizacji, niestety deweloper nie odpowiadał na zapytania. Przy szczegółowych pytaniach na temat działki, kanalizacji, sąsiadów wydawał się wyraźnie zdenerwowany. Po niespełna dwóch dniach deweloper oznajmił, że segment został sprzedany osobie, która kiedyś była rzekomo zainteresowana zakupem (nasza rezerwacja nadal obowiązywała w tym momencie). Z racji tego, że człowiek nie dotrzymuje danego słowa, wszelkie ustalenia proponuje zawierać w FORMIE PISEMNEJ!!!!!! Przestrzegam przed tym deweloperem, jest on niesłowny! Proponuj****czniej mu się przyjrzeć przed zakupem jakiejkolwiek inwestycji od tego człowieka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiemtak12
jeśli ktoś chciałby zasięgnąć mojej opinii na temat home invest to w moim mniemaniu jest to uczciwy deweloper.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figtanymore
Mnie do zakupu mieszkania m.in. skłoniły mnie pozytywne opinie w internecie o deweloperze Home Invest. Od początku współpraca była bardzo pozytywna. Mieszkanie odebrałam 2 tygodnie przed terminem planowanym. Co do wykończenia mieszkania ściany i podłogi wypoziomowanie, kąty proste, Wszystkie wskazane przeze mnie przeróbki wykonane. Standard mieszkania i wykończenia zgodny z umową. Naprawdę polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Standard wykończenia mieszkania oceniamy bardzo dobrze, wszystkie wymiary są zgodne ze standardami i opisem. Jedyne zastrzeżenia dotyczą wykończenia elewacji i drzwi wejściowych, wszystko jest opisane w protokole odbioru. Współprace z Home Invest. oceniamy jako bardzo dobrą nie mamy większych zastrzeżeń. Na pewno będziemy polecać Państawa Biuro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem bardzo zadowolona z dotychczasowej współpracy z deweloperem Home Invest. Przede wszystkim słowa uznania należą się pracownikom tej firmy za wysoką jakość wykończenia zarówno mieszkania jak i garażu w budynku. Chce podkreślić, że Home Invest jest wiarygodnym partnerem i terminowo oddaje swoje inwestycje do eksploatacji. Więc polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Potwierdzam wszystkie pozytywne opinie na temat dewelopera Home Invest. Jestem pod wrażeniem, ze można tak sprawnie i uczciwie prowadzić tak dużą firmę. Nie widze praktycznie w ogóle niezadowolonych klientów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wyrażę swoje zdanie o deweloperze Home Invest :) Miła i fachowa obsługa, mieszkanie w porządku poza kilkoma na prawdę małymi niedoróbkami. Standard budynku zadowalający.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo123
Ja też bardzo pozytywnie oceniam współprace z firmą Home Invest. Wszystko oddane w terminie i zgodnie z wytycznymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabrysiunia
My odebraliśmy mieszkanko od Home Invest, tydzień temu. Mieszkanie czyste o wysokim standardzie wykończenia. Osoby oddające miłe, uprzejme. Współpraca z tym deweloperem udana, godna polecenia. Termin odbioru wcześniejszy niż wynikający z umowy. Więc polecamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CytrynaMelanżowa
Dobrym deweloperem jest Home Invest. W dniu oddania nowego lokum nasunął się czas podsumowań. Efekt rocznej ,,współpracy" z Home Invest nie zawiódł w żadnym calu pokładanych w nim nadziei. Własne cztery kąty w najpiękniejszej części Warszawy (Żoliborz), pośród zieleni, to moje kolejne spełnione marzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie współpraca zHome Invest jest na bardzo wysokim poziomie. Odbiór przebiegł sprawnie, brak zastrzeżeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja od siebie dodam, że jak braliśmy mieszkanie na kredyt to u dewelopera Leśny Kwiat spod Warszawy. Dobra obsługa klientów a i zyskaliśmy przepiękne mieszkanie w super dzielnicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RomaniZosia
Nam współpraca z Developerem Home Invest układała się bardzo dobrze. Jesteśmy zadowoleni z nowego mieszkania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Deweloperów w Warszawie nie brakuje, szkoda tylko, że koszta takich mieszkań są spore

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basiula jula
U mnie jak odebiralam mieszkanie od Home Invest nie było żadnych usterek. Sam sposób przekazania mieszkania nie budził żadnych uwag, przeprowadzony profesjonalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uhahua
Jeśli chodzi o deweloperów to nie podpowiem ale mam namiar na sprawdzonego agenta nieruchomości Eugeniusza Jaworskiego - 603 195 624. kontakt dostałam od przyjaciółki która pół roku temu wprowadziła się do Wilanowa i sobie bardzo go zachwalała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lawrence
Generalnie firma Nexity wyróżnia się spośród pozostałych firm deweloperskich oryginalnym stylem. Mnie się podoba tak samo nowoczesność projektów, jak kontakt z klientem i profesjonalizm, który można dostrzec n każdym kroku. Www.nexity.pl. Korzystałem z ich usług i należę do grupy zadowolonych klientów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Memeka
Polecam sobie sprawdzić osiedle Dźwigowa Park na warszawskich Włochach. Moim zdaniem bardzo udana iwnestycja. Okolica fajna, dobrze skomunikowana, prosto dojechać w każde miejsce w Warszawie. Do tego samo osiedle fajnie zaprojektowane, niemasowe. Ciekawe miejsce do zamieszkania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
miałam doświadczenie z deweloperem z fabryki domów. Konkret facet. dało się nawet z nim delikatnie ponegocjować co do ceny. Mieszkanie kupiłam na Białołęce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryszardaaaa
Konkurencja jest duża. Home Invest jest najlepszy , można powiedzieć, że bezkonkurencyjny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinkazmieta
Polecam Home Invest Warszawa. Bardzo wiarygodna firma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość happyhappyyy
Szczerze polecam od siebie Home Invest, współpraca na 5 ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość charly
Deweloper, którego można śmiało polecić to Home Invest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jest to
Mieszkanie cudowne, takie jak sobie wymarzyłam , deweloper spełnił wszystkie moje oczekiwania . Zgadzam się z przedmówcą – Home Invest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gochnaWi8
W stolicy deweloperów nie brakuje, jednak warto się zastanowić czy ich osiedla są warte takie ogromne ceny.. Ja jak kupowałam mieszkanie podsumowałam to sobie i zdecydowanie lepiej wyszłam na tym, że kupiłam mieszkanie w Piasecznie od inwestycji Dom Marzeń. Dobra lokalizacja, bo znajduje się na Jana Pawła, więc do Warszawy dojeżdża się całkiem sprawnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×