Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość marrekr

deweloper Warszawa

Polecane posty

Gość gość
Wszystko zalezy od lokalizacji i standardu, bardzo mi się podobają mieszkania, które powstają teraz w Wawrze, nowe osiedle Miasteczko Wawer, piekne, duze, przestronne mieszkania z widokiem na las oraz z drugiej strony siwetnym polaczeniem do centrum. Ogladalem ostatnio jedno meiszkanie z tarasem 80 metrow robi wrazenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli interesuje was mieszkanie pod Warszawą to przyjrzyjcie się Osiedlu Pszczelin w Brwinowie budowanym przez Eko-Bud. http://ekobud.com/ Pod Warszawą taniej, czystsze powietrze, więcej zieleni, uważam, ze to może byc dobry wybór, ja w każdym razie zdecydowałem się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Werkaa91
Kalter - jedyny słuszny wybór według mnie :) Jestem zadowolona z ich działań. Wykonali wszystko tak jak uzgadnialiśmy i tak jak chciałam. POLECAM!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W takim razie jak się boicie zapraszam do współpracy z http://fedezu.pl. Jedyna godna zaufania firma deweloperska w Polsce i Europie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałem okazję współpracować z Home Invest i mogę ich śmiało polecić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Home Invest to zaufany deweloper, kupowałam od nich moje pierwsze mieszkanko i wszystko było zgodnie z umową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julita91
W poprzednim roku jak się przeprowadzaliśmy do Warszawy to braliśmy pod uwagę kilku deweloperów. Jak już zaczęliśmy umawiać się na spotkania , rozpoczynać negocjacje to wybór okazał się prosty – tylko Home Invest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kingax222
W Warszawie? Tylko i wyłącznie home invest jeśli chcesz kogoś sprawdzonego i konkretnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość betka1
A jak odbieraliście mieszkanie od developera to sami, czy może wynajmowaliście jakiegoś specjalistę? Tak pytam, ponieważ mnie i męża reprezentował przedstawiciel Per modum, firmy która zarządza osiedlami w Warszawie, znają się w tych tematach. Woleliśmy dmuchać na zimne, niż potem po fakcie by wyszły jakieś niedoróbki, których my moglibyśmy nie zauważyć. Od jakiegoś czasu to nasze osiedle też jest pod w ich zarządzaniu, bezproblemowo się mieszka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julita91
Pamiętam jak też szukaliśmy dewelopera dla siebie i jaki mieliśmy wtedy mętlik w głowie..Ostatecznie postawiliśmy na Home Invest i dobrze na tym wyszliśmy..w końcu mamy swoje upragnione 4 ściany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak naprawdę to trzeba pamietac ze dobry i sprawdzony deweloper to podstawa żeby uchronić się od późniejszych komplikacji. U nas od początku do końca kontakt był dobry – deweloper wytlumaczyl nam wszystko od A do Z co tez trochę nas uspokoilo. Polecamy Home Invest wraz z mezem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli nie chcesz sytuacji ze zostaniecie sami z problemami to trzeba szukac kogos porządnego. U nas home invest się sprawdzilo w 100%. Wszystko na spokojnie omówione, metraż się zgadzal – brak zastrzezen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wystarczy odjechać 10km od centrum Warszawy i już cena za metr wynosi 4-6 tysięcy złotych. W Warszawce te ceny trzeba pomnożyć przez 2. Ząbki czy Marki to świetnie skomunikowane miejscowości rzut beretem od centrum stolicy. Oferta www.luxhome.pl do mnie przemawia - niedrogie mieszkania, a deweloper solidny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słyszałam, że Home Invest jest w trakcie realizacji świetnej inwestycji, muszę poczytać o tym więcej bo zainteresował mnie ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To i ja jeszcze coś Wam polecę https://mokoconcept.pl/Macie tutaj fajne mieszkania, Fajna sprawa jest z tym że mieszkania na parterze mają super duże tarasy. Naprawde szczerze polecam jesli zastanawiacie się nad nowym lokum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałem do czynienia z wieloma deweloperami, ostatnio Home Invest i byłem lekko zaskoczony profesjonalizmem i jakością obsługi. Może to dziwne, ale wcale nie jest to tak oczywiste w każdym przypadku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Werkaa91
Mogę polecić Home Invest. Wiem o inwestycjach w Warszawie, które już ukończono ale są też takie które są w trakcie realizacji. Warto sprawdzić ich ofertę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pamiętaj że musisz wybrać pewnego dewelopera, żeby potem nie było niespodzianek. Ja sprawdziłam wszystkich których inwestycje mnie interesowały. Wybrałam Home Invest i to był dobry wybór. Cenowo i lokalizacyjnie – rewelacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dokładna

Analizując różnych Warszawskich deweloperów w mojej czołówce na pierwszym miejscu stawiam Home Invest. Znakomite podejście do klienta, terminowość realizacji, dobre ceny i ciekawe projekty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angela665

Moja znajoma korzystała z usług Home Invest i muszę przyznać że świetne wykończenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tutu11

Profesjonalizm w każdym calu, profesjonalna i miła obsługa ze strony pracowników firmy Home Invest. Wysoka Jakość wykończenia, estetyka wnętrz: mieszkanie, korytarz, klatka schodowa, winda, itd. Odbiór mieszkania to czysta przyjemność z wizją na dobrze rozpoczętą przyszłość. Życzę Państwu jeszcze więcej tak udanych inwestycji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dizajer

Ja z czystym sumieniem polecam Home Invest. Dobry kontakt i nie ma problemów żeby dogadać się we wszystkich sprawach 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, HirurgprzezH napisał:

Polnord mi przypasowal

Znacie ich? Myśle o kupnie mieszkania w inwestycji wilania, okolica super bo wilanow idealnie się wpasowuje jak chodzi o zycie z dziecmi, ale nigdy wcześniej nie slyszalem o nich, nikt znajomy tez z ich uslug nie korzystal i ciagle się waham

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PatrykWolf

Super maja personel przynajmniej te panie co mielismy z nimi do czynienia to bardzo pomocne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość me_2

Sprawdź sobie projekty http://fedezu.pl. Powinny Ci się spodobać…

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja koleżanka korzystała z usług Family House i muszę przyznać, że świetne wykończenie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odezwij się do Home Invest, na pewno odpowiedzą Ci na wszystkie nurtujące Cię pytania. Gdy ja byłem na tym samym miejscu co Ty wręcz zasypywałem ich różnego rodzaju pytaniami-żadne nie zostało bez odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vini

Spotkałem się z wieloma pozytywnymi opiniami na temat firmy Home Invest, co mnie w dużej mierze skłoniło do wyboru właśnie tego dewelopera. Teraz gdy jestem już po wszystkich formalności i piszę ten komentarz z kanapy swojego nowego mieszkania mogę a czystym sumieniem polecić każdemu tego dewelopera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×