Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość karoten bella

DLA NOWYCH STARACZEK 2013

Polecane posty

ja też :( i pomyśl sobie że to lekarz z polecenia z rodziny wszystko prywatnie.... 4 prenatalne miliony badań....i co???? wielkie gówno .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie juz nici w tym cyklu:( mam dziasiaj 18 dzien cyklu,8 dni po owulacji i dostalam plamienia ktore pewnie zmieni mi sie w okres jak tylko odstawie d*phaston. mimo wszystko wezme go jeszcze dwa dni i odstawiam. strasznie mam dziwny ten organizm i z takimi cyklami to ciezko bedzie chyba mi zajsc. mam nadzieje ze komus sie uda w tym cyklu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie Staraczki! Jestem nowa na forum i chciałabym razem z wami doczekać się maleństwa. Staramy się z mężem od prawie dwóch lat o potomstwo. Jesteśmy na etapie wstępnego leczenia, więc więcej ponadto, że z miesiąca na miesiąc jest trudniej (psychicznie). Mam nadzieję, że razem będziemy się wspierać, pocieszać i dążyć do celu. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny karola8483 lekarze są straszni, niestety. Rzadko kiedy się trafi na jakiegoś naprawdę dobrego. niebieski kwiat przykro mi :-( ale może jeszcze nic straconego Mi coś się z temperaturą dzieje dziwnego, wczoraj skoczyła mi z 36,2 na 37,1 a dziś rano już było 36,3. Nie wiem czemu wczoraj była taka wysoka? Melula witamy na forum :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) od jutra zaczynamy kolejne staranka :) z nadzieją i miłość na pozytywne wibracje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola cos strasznego skurw.....ni ci niektorzy lekarze witamy nowa kolezanke :) ja rownie dwa dni temu w 3 dc juz zaczelam starania dzisiaj piaty dzien i znowu :) przyszly mi wlasnie testy owulacyjne ciekawe co wykarza slyszalam ze najlepiej robic je wieczorem niebieski kwiat to napewno krwawienie implantacyjne takze ciesz sie i czekaj do niepojawienia si okresu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasika8303 oj jak ja bym chciala zeby tak bylo:) narazie byla czerwona plama na papierze.nic. pozostalo mi poczekac cierpliwie trzy dni. melula witaj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niebieski kwiat z całej siły trzymam kciuki aby się @ wredota nie pojawiła :-) skoro jeszcze 3 dni to plamienie wcale nie musi oznaczać @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie nie wiem ile dokladnie. Mam nieregularne cykle. Zaczynaja sie od 24dni do ok 33 dni. A faza lutealna trwa najmniej 4 dni a najwiecej 15 ale to byl ostatni do d*phastonie. Owulacje zawsze mialam bardzo pozno a w tym cyklu przesunela mi sie na 10-11dc. Teraz jestem na 18 dniu. Wiec ok 8 dni po owulacji a d*phaston powinnam brac 10 dni i testowac. Ale to bedzie dopiero 20dc wiec sama nie wiem co sie stanie w tym cyklu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie nie wiem ile dokladnie. Mam nieregularne cykle. Zaczynaja sie od 24dni do ok 33 dni. A faza lutealna trwa najmniej 4 dni a najwiecej 15 ale to byl ostatni do d*phastonie. Owulacje zawsze mialam bardzo pozno a w tym cyklu przesunela mi sie na 10-11dc. Teraz jestem na 18 dniu. Wiec ok 8 dni po owulacji a d*phaston powinnam brac 10 dni i testowac. Ale to bedzie dopiero 20dc wiec sama nie wiem co sie stanie w tym cyklu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam długie cykle (średnio 35 dni). Niestety czasami bezowulacyjne, więc musimy liczyć na tempkę... Ale będzie dobrze, ja w to wierzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liczymy na szczęście - w końcu każda z nas musi! trafić :) Tylko dlaczego tak długo to trwa? he he he - zobaczymy, co pokażą wrześniowe badania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kingowa
Karola to normalnie była sprawa dla prokuratora, żałośni ci lekarze prywatnie ciągną tyle kasy i takie błędy popełniają, przecież to wszystko powinno być zbadane na usg i nawet jak mała miała niedowage to go powinno już zastanowić, teraz jest taki fany sprzęt trójwymiar że nawet widać rysy twarzy dziecka, przykro i współczuję jednak życie toczy się dalej wkrótce zostaniesz po raz kolejny mamą a nikt ci nic nie zalecił jak jest u ciebie jakiś problem z krzepliwośćią, czytałąm kiedyś że kobiety podczas starań już po owu coś tam biorą na rozrzedzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kingowa
u mnie już za chwilkę powinno się wszystko okazać termin @ mam pojutrze jednak możliwe że jutro polece po test, jeżeli chodzi o objawy to czuję zmęczene i jakby podwyższoną tempkę, poza tym nic innego, piersi takie nijakie w sumie też nie takie jak na okres

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kingowa to od razu daj nam znać :-) Melula dokładnie, każda z nas zobaczy 2 krechy Dziewczyny a co sądzicie o testach owulacyjnych? Ja kupiłam jakiś czas temu na allegro, ale jakieś felerne. Co drugi wychodzi mi z błędem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja używam testów owu od niedawna i tylko w momencie, gdy przypuszczalnie spodziewam się owulki - 3-4 dni pod rząd, gdy tempka wskazuje. Były ok, poprawne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kingowa
ja nie stosowałam, bo raz zakupiłam i i próbowałam to cały miesiąc wychodziły 2 kreski więc to zostawiłam, bardziej próbuje określać owu na podstawie objawów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
II kreski na owu to zawsze wychodzą, tylko wszystko zależy od ich intensywności (tak piszą w instrukcji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poniewaz z mezem sie mijamy i bardzo duzo pracujemy musimy polegac na testach owulacyjnych. ja uzywam clearblue monitora owulacji i zawsze mi pokazuje "peak" i kupuje czasami normalne testy clearblue i pokazuje mi sie w tym samym czasie buzia usmiechnieta i reszta cyklu nic wiec wnioskuje ze dobrze mi pokazuje, a robie je od 8 cykli. czasami kupuje tansze owulacyjne zeby tylko potwierdzic ze napewno monitor sie nie myli z unitest ale to chyba tylko u nas je mozna kupic i tez wychodza tylko pozytywne kolo owulacji. w pierwszym miesiacu stosowania monitora owulacji mialam tylko "high" przez cale 20 patyczkow, ale juz w nastepnym cyklu pokazywal mi owulacje. dwa razy tez bylam na monitoringu i potwiedzil mi owulacje w tym samym czasie co testy dlatego wiem ze mi jakos sie sprawdzaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melula mi nie wychodzą żadne. Czasami wychodzi 1 kreska, dlatego piszę, że są jakieś wadliwe. W przyszłym cyklu kupię normalne z apteki i zobaczę jak one wyjdą. niebieski kwiat też myślę o zakupie monitora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość argela
Czesc dziewczyny. To ja tez sie dolanczam. Staramy sie juz jakies 8 mesiecy ale niestety bez rezultatow. W tym miesiacu bylam pewna ze sie uda bo wakacje i pelen relax a tu nic i nawet @ przyszdl wczesniej. Co miesiac czuje sie coraz bardziej zdolowana. Mam nadzieje ze z wami w grupie naladuje sie jakos badziej pozytywnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
argela witaj :) tfu tfu nie ma okresu narazie... szyjka jest tak pomiedzy nisko a wysoko i zamknieta....oby sie nie otworzyla !!! ;) mam tanie testy ciazowe i dostalam pare 10 szt gratis bo termin sie konczy w nastepnym miesiacu wiec zatestuje jutro wiem ze to wczesnie ale sprobowac zawsze wolno ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
argela witaj :-) niebieski kwiat ja już trzymam kciuki tak mocno, że aż palce mnie bolą :-) Kochana daj Nam znać od razu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, podczytuje Wasz topik od początku lipca, od kiedy na poważnie zaczełam się starać z mężem od drugie dziecko. Udało Nam się w pierwszym cyklu... niestety po tygodniu od testowania poroniłam (o ile tak można powiedzieć)... Teraz czekam na pierwszy okres po poronieniu i mamy zielone światło od lekarza :):):) Pozdrawiam i trzymam kciuki za oczekujące na testowanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kingowa
niebieski kwiat a który to bédzie u ciebie dzie od owulacji z testowaniem jutro czy może ile ci zostało do @? Ja jutro też lece po test i zobaczymy co zobacze jedną czy 2 kreski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Osia jestes w takiej samej sytuacji co ja. Mialam tak samo. Kingowa pewnie będziesz sie smiala ale jutro jest 20dc tyle ze 10 dni po owulacji. Wiem ze to wcześnie dlatego się nie nastawiam bardzo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×