Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość karoten bella

DLA NOWYCH STARACZEK 2013

Polecane posty

KINGOWA ja narazie nie mam zadnych objawow tyle ze mi sie jesc nie chce bardziej czuje sie przeziebiona i piersi rosna:) KAROLA mocz mam ciemno zolty chyba bardziej taki zageszczony. http://www.fertilityfriend.com/home/42bd2a/?i=5328347& wkleilam moj wykres temp i mierzenia. stosunek byl tylko az sie wstyd przyznac 9dnia :) moze komus sie przyda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kingowa
no poprostu zupełnie różne pomiary ale ogólnie to rano jest dość niska w a wieczorem ok 37, wstaje w nocy często na siku więc może to ma jakiś wpływ, rano potrafie mieć 36,4 , 36, 5 max 36,6 a raz wyszło 36,3 więc nie sugeruje się za bardzo, myśle że jak zaskoczyłaś to test ci nie wyjdzie wcześniej jak 11 dni po owu, szkoda kasy, możesz iśc na bete szybciej coś pokazuje, a powiedz mi jeszcze ty jak zaskoczysz masz jakieś leki typu d*phaston lub coś innego zalecone przez gina?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KINGOWA ja jak zajdę to od razu muszę iść do gina po heparynę i Acard i tam różne cuda na kiju ..... jutro chyba zrobię bete jak myśliś będzie już coś wiadomo 9-10 dni po ow???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola zrob bete. Bedziesz wiedziala na pewno . U mnie to nie ma sensu robic bo wyniki sa po 4dniach to do tego czasu i testy wychodza. Dziewczyna na majowym temacie 12 dni po inseminacji miala bete 40 cos tam... jaka bete powinno sie miec tak 13 dni pi owulacji. Karola moze wiesz? Ja w poprzedniej ciazy nie robilam bety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie dziś śluz jak na owu, ale jakoś nic poza tym nie czuję... w ostatnim cyklu owu miałam 17 dnia, a dziś jest 11 dc (hm...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 LP --- 5 – 50 mIU/ml 4 LP --- 5 – 426 mIU/ml 5 LP --- 18 – 7,340 mIU/ml 6 LP --- 1,080 – 56,500 mIU/ml 7 – 8 LP --- 7, 650 – 229,000 mIU/ml 9 – 12 LP --- 25,700 – 288,000 mIU/ml 13 – 16 LP --- 13,300 – 254,000 mIU/ml 17 – 24 LP --- 4,060 – 165,400 mIU/ml 25 – 40 LP --- 3,640 – 117,000 mIU/ml kobiety nie w ciąży: <5.0 mIU/ml kobiety po menopauzie: <9.5 mIU/ml To są normy bety .... ja zrobię w piątek to będzie mój 30dc .... dziś rano temperatura 36.8 więc podskoczyła :) .... zaczęły mnie boleć piersi ale po bokach.... mam nadzieje że to dobry znak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noi chyba sie bardziej zestresowalam po wizycie u lekarza, u nas chodzi sie do lekarza pierwszego kontaktu na potwierdzenie ciazy. noi wyszla mi ale slaba kreseczka:( mocz byl bardzo rozrzedzony to mam nadzieje ze dlatego tak wyszlo. przy poronieniu u lekarza na tescie nic mi nie wyszlo dopiero z krwi. a z domowych testow wychodzilo pieknie ale jak mocz byl gesty. nie wiem co mam myslec. temp utrzymuja sie ladnie. nie mam tfu tfu plamien zadnych. lekarz powiedzial ze raczej jest ciaza!! ;)hehe raczej....i mam doniesc w poniedzialek mocz z rana w pojemniczku. nic moze dzisiaj beta przyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIEBIESKI KWIAT nic się nie martw wszystko jest na pewno dobrze :) .... a powiedz mi czemu musisz czekać do poniedziałku? nie mogą zrobić Ci badania jutro???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo to tak jest w Irlandi...brakuje slow czasami..lekarz mi piwiedzial ze po jednym poronieniu to nawet progesteronu nie daja trzeba miec conajmniej dwa!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niebieski kwiat życze powodzienia mi dopiero wyszedł test po tygodniu od spodziewanej miesiączki a po 8 miesiącach urodziłam syna Trzeba pare dni wiem że to strszne czekanie wykończy być ciepliwa i życzę 2 grubych kresek.powodzienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze to dlatego ze pije tak stasznie duzo przez to przeziebienie?....wczoraj z ciekawosci zrobilam owulacyjny zeby zobaczyc i wyszly dwie piekne grube kreski...zrobilam bo juz skonczyly mi sie ciazowe hehe...ja chyba sie wykoncze hehe !! dziekuje za cieple slowa... kurcze to naprawde pomaga miec takie wsparcie:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niebieski kwiat - wszystko będzie dobrze, zobaczysz. Oby to przeziębienie szybko wyszło i nastał tylko spokojny czas oczekiwania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niebieski kwiat będzie ok, zobaczysz. Może przez to przeziębienie organizm troszkę "wariuje" i tak jak piszesz pijesz bardzo dużo to też mocz jest inny. A ja stresa łapie, przez ten niski Progesteron:-( Rano zadzwoniłam do lekarza i na poniedziałek mam wizytę ( szkoda że nie w tym tyg. teraz, bo wyjeżdżamy ze znajomymi na weekend odpocząć i jakoś mi się odechciało udawać że jest wszystko ok). No i mam nadzieję, że @ nie przyjdzie bo będę musiała przesunąć wizytę :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIEBIESKI KWIAT to jak to jest ....jak się jest w ciąży to co testy owulacyjne wychodzą pozytywnie? bo ja mam ten ze śliny ....chyba zaraz sprawdzę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karola i co sprawdziłaś? Mi się wydaje, że troszkę za szybko i dlatego wychodzi 1 kreska. Kiedy masz mieć spodziewaną @?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KASIKA @ powinnam dostać 3 bo ostatni cykl miał 34 dni z tym że teraz brałam castagnus i nie wiem jak się @ spodziewać..... sprawdziłam zrobiłam ze śluzu i wychodzą płodne :) a teraz robie ze śliny muszę poczekać 5 min i zobaczymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ze śliny nic .... nie wiem co to za wynik ani płodne ani nie nigdy takiego wyniku nie miałam.....dziwne.... w piątek idę na bete....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola myślę, że jeszcze parę dni musisz uzbroić się w cierpliwość. Albo idź na betę :-) będzie dobrze, zobaczysz 2 krechy w końcu. Ja już czekam na wrzesień, bo w tym miesiącu nici, z takim Progesteronem niskim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola8483 z tymi testami to podobno tak mowia ze pokazuja te wzorki ale ze sliny to chyba trzeba odczekac 3 godzinki bez jedzenia i picia zeby byly wiarygodne:) kasika8303 a na 100proc robilas badania po owulacji? mozliwe zeby Ci sie przesunela? jesli by Ci sie udalo jednak zajsc to lec pedem do lekarza bo mozesz nie utrzymac z tak niskim progesteronem:( trzymam kciuki zeby wszystko sie dobrze ulozylo!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niebieski kwiat, według temperatury przesunęła mi się o 2 dni ( testy mi nie wyszły). Z objawów ciąży mam ból brzucha, ból jajników i temperatura co dzień wyższa. Zauważyłam też ( nie wiem czy to objaw :-) ) ciemniejszy mocz i suchość ( 0 śluzu). Ale nie widzę sensu robienia testu, bo nie wyjdzie dziś, za szybko. No i z przytulankiem w tym miesiącu nie było za często, chociaż to podobno na plus działa, czytałam ostatnio że częste przytualnko osłabia plemniczki. Dzięki za pomoc :-) Bez Ciebie to bym nie wiedziała co robić. Na razie muszę poczekać do poniedziałku na wizytę, żeby tylko @ nie przyszła w poniedziałek bo znając moje szczęście przylezie i z wizyty nici a czekanie kolejne dni mnie zamęczy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie zrobilam test bo sie wysyraszylam po tym tescie u doktora...od razu mialam dwie piekne grube krechy i ta od hcg ciemniejsza od kontrolnej. Tetaz tylko wyniki z bety. Jaka ulga:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niebieski kwiat gratuluję niech rośnie fasolka maleńka i da dużo radości mamusi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niebieski Kwiat z wykresu temperaturki, który podesłałaś już widać że jesteś w ciąży bez 2 zdań :-) :-) :-) Ja jak jutro będę znowu miała wyższą to może zrobię ten test.Wtedy szybko zadzwonię do lekarza aby mnie przyjął jutro. Chociaż obawiam się, że i tak za szybko jeszcze aby robić test.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosc dziekuje:) Kasika i tak idz do lekarza bo Ci poradzi co dalej masz robic:) wtedy nie bedzie robil usg ale powie Ci co dalej.. jakie badania leki itd:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasika no wlasnie dopiero teraz jak siusiam do pojemniczka to widze sluz zlepiony bialy... tak przed okresem to wcale jakos go nie mialam tylko ta szyjka twarda nic wiecej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niebieski Kwiat no właśnie ja jestem z tych co śluzu mają dużo a teraz nic. Tak tak w poniedziałek lecę do lekarza, szkoda że szybciej nie mógł. Co do temperatury to przed owulacją mam 36,1-36,2. I od owulacji zaczęła rosnąć z 36,3, dziś rano miałam 36,9, a teraz 37,9. A największa zmiana jaka u mnie zachodzi w tym miesiącu to jest brak plamień.No i jajniki bolały mnie zawsze na owulację a teraz non stop. Tak jak napisałaś przy takim progesteronie niskim nie utrzyma mi się ewentualna ciąża.Ale zrobię rano ten test w razie 2 kresek zadzwonię szybko do gina aby mnie przyjął jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rob test bo musisz wiedziec jak najszybciej zeby reagowac. Ja chyba tez bym nie ryzykowala. Lepiej zmarnowac testy nic sie denetwowac ze sie nic nie zrobilo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niebieski Kwiat dokładnie :-) Dziękuje Ci bardzo za pomoc :-) a z tym Progesteronem to podwójne dziękuje :-) Dobrze, że jest takie forum dziewczynki i że sobie tak pomagamy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kingowa
niebieski kwiat a ile jesteś po terminie@? karola, jeżeli chodzi o śluz to jest dość sucho u mnie a jak coś jest to bardziej wodniste, poza tym już czuje piersi trochę się powiększyły, i mam lekkie poranne nudności, brzuch czasami boli mnie po lewej stronie nie mam pojęcia dlaczego taki nieprzyjemny jakby gorący ból w środku, z wizytą u lekarza jeszcze troche poczekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×