Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość karoten bella

DLA NOWYCH STARACZEK 2013

Polecane posty

no ja jutro zrobię ponownie test i zobaczymy .... nie wiem czy czytałaś wcześniejsze posty ale mi 22 Maja w 35 tyg zmarła córeczka z winy lekarza staraliśmy się o nią prawie 4 lata po drodze były 2 nieudane ciążę i teraz tak bardzo się boję że mi się nie uda bo tak bardzo pragnę mieć dziecko.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kingowa
safona gratulacje, karola duże szanse na ciąże jak jest cień, napisz co ci wyszło z porannego, dziewczyny z fasolkami pytanie dowas czy czasem też was pobolewa brzuch jak w pierwszym dniu @?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saffona1986
wspolczuje :( z jakiego powodu nieudane , robilas wszystkie badania ? najwazniejsze jest wierzyc ze sie uda !!! inaczej sfiksujemy ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saffona1986
objawy to jedynie bolace piersi i okropnie zylaste piersi ;/ ja ogolnie mam duze ... nie chce myslec co bedzie po ... ;D bede je na taczkach wozila ;p , zmeczenie i brak koncentracji ;p ale to pewnie z powodu nowej sytuacji mnie boli brzuch ale on nie jest taki bardzi podobny do okresowego , kluje , i pobolewa tak pod brzuchem tez chwilowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola no to jak widzisz cień 2 kreski to SUPER :-) Rób z porannego jutro koniecznie!!!! Będę całą noc spać z zaciśniętymi kciukami!!! Saffona Gratulacje :-) Byłam u lekarza, w końcu trafiłam do odpowiedniej osoby na odpowiednim stanowisku. Facet zajmuje się tylko problemami z zajściem w ciążę. Dostałam Clo na wywołanie owulacji i będę chodziła do niego na monitoring. W między czasie zbada plemniki. A potem dostanę leki na ten niski progesteron, który jeszcze raz mam zbadać. Dał mi jeszcze skierowanie na TSH.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SAFFONA tak wszystkie badania ok z tymi 2 to było 1 puste jajo (tak po prostu bywa) a 2 obumarła w 6 tyg tak na prawdę to poroniłam jeszcze zanim zobaczyłam serduszko .... a z moją córeczką było niby wszystko ok ale mój były gin (prywatny) kawał debila nie zauważył że Anastazja miała niedowagę spowodowaną żylakami na łożysku (których też nie zauważył ) i w 35 urwał się jakiś skrzep krwi z tych żylaków i spowodował zator :( malutka się udusiła był to zawał łożyska!!! teraz przy kolejnej ciąży będę musiała brać heparynę na rozrzedzenie krwi i Acard..... mam nadzieję że w końcu uda mi się zostać mamą ziemskiego dziecka!!! Powiedz mi kiedy robiłaś test? w którym dniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saffona1986
nie slyszalam jeszcze o pustych jajeczkach , robilas wtedy tylko testy w aptece czy z krwi tez ? ja test zrobilam w dniu miesiaczki i wyszly blade kreseczki , potem juz sugerowalam sie HCG kiedy masz miec okres ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KASIKA to superrrrrr :) w końcu ktoś kompetentny :) ...... a może nie będą potrzebne te badania???może teścik pokaże 2 kreseczki??? tak bardzo Ci tego życzę kochana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karola ja Tobie też :-) ale ja jutro testu nie robię, nie ma sensu bo czuje @ jak nic, wszystko mnie dziś boli i jutro lub w środę przyjdzie@

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SAFFONA jutro powinnam dostać.... bhcg nie chcę robić boję się rozczarowania :( w zeszłym miesiącu robiłam i klops w poprzednich ciążach też robiłam .... a co do pustego jaja płodowego to bardzo często się zdarza wszystko rośnie i wszystko jest jak w normalnej ciąży tylko że zarodka nie ma :( wpisz sobie w neta to poczytasz o tym..... KASIKA temka dziś 36.8 taka jak cały czas tylko wczoraj była 37 .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saffona1986
chyba nie chce czytac... bo wykituje przed wizyta u gin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saffona1986
po prsotu jestem przewrazliwiona :) jezeli chodzi o temperature tez mialam raz 36.9

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola no mi dziś rano spadła z 36,9 na 36,7, niestety Saffona wszystko jest u Ciebie ok, wyniki masz super :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola ja miałam 36,7, 36,8, 36,9 ( przez parę dni) i dziś 36,7 Lekarz się dziś bardzo zdziwił, że przy tak niskim progesteronie , że mam tak regularne @ to bardzo dziwne. Jestem fenomenem jakimś :-) w środę lub jutro powinna @ przyjść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nic pożyjemy zobaczymy :) jak nam się nie udało to będziemy się starać na równo kochana we wrześniu :) ale cicha nadzieje jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja trzymam kciuki za Ciebie ja na 100% będę się starała we wrześniu, ale cieszę się, że w końcu trafiłam pod odpowiednie skrzydła i liczę że z pomocą leków się uda :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola i jak tam? Jak tylko zrobisz test daj znać kochana, bo mnie już palce od kciuków bolą :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kingowa mnie ciagnie tam czasami szczegolnie jak dlugo pracuje. np wczoraj robilam do 22giej i juz padalam i troszke mnie wtedy bardziej ciagnie. tak to jestem strsznie spiaca, spala bym caly dzien. ale nie mam mdlosci co mnie bardzoo cieszy bo biore progesteron doustnie i bym sie bardzo bala ze nie bedzie dzialal. Kasika z clo mysle ze latwiej Ci bedzie zajsc:) zobaczysz ze bedzie dobrze:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zarejestrowałam się na npr i poprosiłam o analizę wykresu - to się dowiedziałam, że mam dziwne wykresy i chyba nie umiem mierzyć temperatury... To się dowiedziałam. Tylko niech mi ktoś powie, jak można inaczej? Załamka - dziś nasza 2 rocznica ślubu. Wciąż tylko słychać, gdzie dziecko - gdzie dziecko? Mam dość!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melula wejdz sobie na fertilityfriend.com jest strona po angielsku ale masz tam darmowe konto i wpisujesz temperature i system Ci oblicza kiedy byla owulacja. mozesz wykupic opcje zaawansowane ale spokojnnie z podstawowymi sobie poradzisz:) mi bardzo pomogla ta stronka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prowadzę też wykresy na ovufriend. Podstawowej, darmowej wersji wydaje się ok. Ale martwią mnie te tempki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niebieski kwiat mnie cieszy jedno, że trafiłam do super lekarza. On się tylko zajmuje problemami z zajściem w ciążę. Wszystko mi wytłumaczył krok po kroku jak będzie wyglądało leczenie. Melula a myślałaś o zakupie afrodyty? teraz będę miała owulację monitorowaną u gina ale w przyszłym miesiącu ją chyba zakupię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też trafiłam do super babki - ginekologa. To dopiero były dwie wizyty, ale już wiem, że będzie dobrze. Po raz pierwszy zostałam potraktowana tak kompleksowo przez ginekologa. Wywiad i rozmowa na 1 wizycie to prawie godzina - i to na nfz :) Teraz czekam na skierowanie na badania, żeby zobaczyć co i jak się dzieje (przy okazji i mój małż też). Zupełnie inne podejście, inna rozmowa - o problemach, życiu etc... Czekam na kolejną wizytę - wiadomo okres urlopowy - mam na 26 września. I wtedy zobaczymy, co dalej będzie się działo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×