Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość karoten bella

DLA NOWYCH STARACZEK 2013

Polecane posty

KAROLA mam przeczucie, że Ci się uda.Z tych Twoich objawów stawiałabym na ciążę, jak nic. Mi się wydaje, że u mnie nie, bo nawet za słaby Progesteron mi wyszedł. Jak by była ciąża to by był wyższy, a nie tak przerażająco niski. Oprócz temperatury wysokiej, nic mi nie dolega :-) i na @ mnie na twarzy wysypuje i tym razem też tak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maj2014karolina
to moze lepiej wykonac test z krwi ? bo on powinien wykryc juz hcg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maj2014karolina
karola :) do wtorku jeszcze tylko jeden dzien !!! dasz rade :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KASIKA tylko 2 rzeczy mnie dołują to że miewam taki ciągnący ból brzucha taki jak na @ i ochota na słodkie też jak na @ :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAJ2014KAROLINA pewnie że wytrzymam ...muszę nawet już testów nie mam w domu .... zamówiłam na allegro jutro powinny być....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KASIKA a jaką masz temperaturę? wiem że podwyższoną bo pisałaś ale jaką? ja dziś miałam 37 rano teraz mam 37.2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kingowa
karolina, beta ci wzrasta to co się martwisz dzidziuś rośnie, objawy ciążowe też są, ja też jeszcze u lekarza nie byłam ale jestem dobrej myśli, wg obliczeń wkraczamy włąśnie w 6 tydzień, dziś czułąm się o wiele lepiej, nie było takich mdłośći, powiem wam że chyba schudne w pierwszym etapie bo nie mam za bardzo apetytu ogólnie jem mniej niż normalnie, za to pije kawe tylko mniej, nie odpycha mnie od niej, biore witaminki dla cięzarnych nie wiem czy jeszcze powinnam dodatkowo kwas foliowy bo właściwie jest już w tych witaminach jak myślicie? jeżeli chodzi o bóle brzucha to jak sobie coś dzwigne to mnie troche boli, dziś szłam dość długo kawałek ze sklepu i było w torbie ok 5kg, już pod koniec drogi czułam po brzuszku, karola jutro testujesz, trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak :-) ale Karola mam wszystkie objawy @ niestety :-( Zawsze wyskakują mi krostki na twarzy i już je mam. Jedyne co mnie cieszy to nie ma plamienia. KAROLA trzymam bardzo bardzo bardzo mocno kciuki za Ciebie.Jutro dam znać co tam u lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KAROLA tak powinnam @ dostać we wtorek Kingowa z jedzeniem w ciąży to tak podobno jest, albo się je duzo albo prawie wcale :-) Ja bym chyba brała kwas foliowy, gin mówiła mi że jest najważniejszy w pierwszym miesiącu ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KINGOWA ja testuje we wtorek bo jutro mają przyjść testy z allegro.... ale coś czuje że @ nadejdzie :( .... no ale nadzieja jest..... bardzo bym chciała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kingowa
brałąm wcześniej jeszcze przed ciążą, fakt że nie zawsze rególarnie jednak prałam, teraz odstawiłam na rzecz tych witaminek bo widze że w składzie już jest, jednak jak radzicie brać dodatkowo,a nie ma możliwości przedawkowania? acha i jeszcze czytałam że na skurcze dobry jest magnez, też się zastanawiam może zacząć brać na przyszłość tylko zawsze pytanie czy isnieje niebezpieczeństwo przedawkowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kingowa jak sie dowiesz co z tym magnezem to daj znac:) tez sie zastanawialam czy brac i nie mam pojecia. nie jem miesa i tez sie zastanawiam nad B12 i calkowicie zapomnialam sie spytac lekarza o to. w poprzedniej ciazy nic nie bralam i wyniki byly zawsze dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fanie Dziewczyny, że Wam się udaje - myślę, że większość z was-nas opuści niedługo to forum dla staraczek, bo już będę spełniały się w roli przyszłej mamy. U ,mnie dziś 16 dc, a po owu ani śladu - testy negatywne, obajwów brak, temperatura niska każdego dnia... Czyżby cykl bezowulacyjny :( Nie cieszy mnie to, ponieważ oddala mnie to od celu... Ech, już tak długo czekamy, że po mału zaczynam się poważniej martwić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kingowa nie słyszałam o przedawkowaniu kwasu foliowego. Melula może cykl się troszkę przesunął i zaraz zobaczysz na testach owulację. Dziewczynki trzymajcie kciuki aby gin dziś nie załamał rąk nad tym moim niskim Progesteronie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KASIKA trzymam kciuki :) wszystko będzie dobrze :) KINGOWA ja w ciąży brałam magnez bo piłam kawę a ona wypukuje go z organizmu...teraz też biorę i magnez i kwas foliowy i prenatal :) ...... ja czekam na testy dziś powinny przyjść ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melula mialsm owulacje w 2 cyklach w ostatnich 8 co monitorowalam w 23 dniu wiec nie poddawaj sie jeszcze. U nas przepisuja clomid podobno jest dobry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny :-) dam znać wieczorem co powiedział. Co do magnezu ja podobnie jak Karola też łykam co dzień, piję 2-3 kawy dziennie więc Magnez muszę brać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najbliższą wizytę u ginekolożki mam 26 września. Ona wie co i jak, bo już się zdarzał cykl bez owu. Zobaczymy co powie... Pokażę jej mój ostatni wykres... Ale jakoś nie czuję się ja owu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KASIKA i co byłaś już u lekarza??? mnie testy przyszły oczywiście nie wytrzymałam i zrobiłam oczywiście negatywny :( ale teraz jak na niego zerkam to widzę cień cienia 2 kreski jutro powtórzę test rano i zobaczymy w sumie jestem 13 dni od potencjalnej owulacji ( o ile nie była później ) ..... cały czas jestem dobrej myśli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIEBIESKI KWIAT z tym że ja sama już nie wiem czy to jest cień cienia czy moja wyobraźnia ..... nic dam znaka jutro :) puki @ nie ma to szansa jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saffona1986
ja odebralam wynik hcg piatek 372 dzis 1511 chyba rosnie calkiem ladnie moj termin ok. 6/7 maja 2014 usmiech powodzennia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SAFFONA witam i gratuluję :) .... beta pięknie rośnie wygląda mi to nawet na ciążę bliźniaczą :) ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saffona1986
:) hehe ... za kilka dni wybieram sie do lekarza zobaczymy :) oby bylo zdrowe :) Karola jak Twoje starania :) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×