Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość karoten bella

DLA NOWYCH STARACZEK 2013

Polecane posty

Gość fasolka24
no właśnie aż mnie to przeraża że będą mówić o tym przedłużaniu rodu ale nie dlatego chce mieć synka może ze lepiejj umiem się dogadac z chłopakami małymi i jakoś tak zawsze marzyłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolka24
no ale z drugiej strony to moje pierwsze dziecko i mam dopiero 24lata także jeszcze jedno chce mieć no ale też może byc tak ze doktorek sie pomylił:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem już po usg,maleństwo waży 400gr i jak sie okazało wcale nie mało,zdrowe, miałam usg 3d,4d i lekarz nie jest do końca pewien czy to coś miedzy nogami to siusiak :-) także z kupowaniem rzeczy narazie sie wstrzymuje,a mam już troche ale na synusia,szyjka w porządku,mam zrobić tydzień przed następną wizytą badania,-krew,mocz,glukoza,ale szczęśliwa jestem że mogłam dzisiaj popatrzeć na moją niunie,całą buziuchne widziałam w 4d podparło sie roczką i spokojnie spało,jestem dokładnie w 21 tygodniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jesteś w końcu kruszyna bo już sie martwiłam :-) ale jaja z tym siusiakiem,to twoje dzidzi już fajne i nie małe ;-) fajnie jest tak popatrzeć na swoje,ja mam wizyte za tydzień i nie moge sie doczekać,chyba będziesz miała spokojniutkie,jak tak grzecznie spało :-) super!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klempa01
No to fajnie że po usg, i wszystko w porządku,ja mam termin na 20 czerwca,narazie niewiem kto tam sie odzywa do mnie,muj ginekolog niema zbyt dobrego sprzętu :-) ale poczekam cierpliwie jak dorośnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolka24
kruszynka to fajnie ze zdrowiutkie:) ale dziwnie poprzednie usg bardziej wskazywało na chłopca ale musisz chodzic do dobrego lekarza skoro otwarcie mowi ze nie jest w stanie zagwarantowac. a mój to niby prywatny a sama musiałam sie o witaminy dopytywac ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fasolka,no dziwne własnie, opinie ma dobrą,sprzęt też,ale wczoraj mnie troche zdenerwował,też chodze prywatnie do niego,o witaminach mi zawsze przypomina,eheehh no to ładnie że musiałaś sie o witaminki upomnąć, jak ty sie czujesz? Marysia to termin masz o tydzień póżniej odemnie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aanula81
Mimi u mnie w kratkę raz dobrze raz źle. 5dni byłam w szpitalu bo miałam małe plamienia ale podobno wszystko jest ok. Wystraszyłam się strasznie. Staram się dużo leżeć. Lekarz twierdzi że takie brudzenie we wczesnej ciąży jest możliwe i to nic strasznego. Cóż mam nadzieję że wszystko jakoś się ułoży już zaczęłam 8 tydzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klempa01
Dziewczyny a czy macie facebooka?,fajnie by było się bliżej poznać :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aanula to fajnie ze jest ok. Wypoczywaj ;) a ja jutro mam usg i sie wszystko okaze. Jak nie będzie pecherzyka to już naprawdę nie ma co sie nastawiac. Tym bardziej ze piersi mnie bolaly a odkąd plamie to przestaly :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolka24
kruszynka no ja już lepiej się czuje nie wymiotuje wczoraj takiego powera miałam ale może przez to że ładna pogoda była:) no to dziwnie ale na tym usg może dzidzia si zasłonił:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolka24
mimi a nadal plamisz? a to te tabletki nie pomagają no nie możesz się stresowac i życze ci żeby jutro był pęchezyk bedzie dobrze no ale wiesz różnie to też bywa .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fasolka,to wkroczyłaś na najlepszy okres ciąży,ja też w II trymestrze dostałam takiego pałera że szok,dzisiaj znowu narobiłam pierogów ruskich i na słodko z borówką,mąż mnie tak prosił ;-) mimi to trzymamy kciuki za jutrzejrze usg!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klempa01
Haloo,dziewczynki jesteście? tak jakoś cichutko sie zrobiło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ,rzeczywiście ucichło,a ja biore sie za sprzątanko,obiad no i tu nie mam pomysła,a może pierogi heheh kruszynka,narobiłaś mi chęci ale na słodko, musze polecieć kupić truskawki mrożone,a u was jak tam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej pecherzyk sie pokazal ale malenki poniżej normy ponoć. Lekarz napisal ze to okolo 5 tydzień. Nie wiem nie ufam mu. Ide o 16 prywatnie do dobrego lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dzisiaj jestem obolała,wogóle jakaś taka zdołowana, i też musze sie wziąć za obiad,myslałam o pulpecikach w sosie pieczarkowym i do tego buraczki na ciepło,a potem upichce izaure bo mam chęć na coś słodkiego :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim,moge sie do was przyłączyć?ja jestem w 15 tygodniu ciąży i czuje sie dobrze,płci nie znam jeszcze,muj lekarz twierdzi że za wcześnie,wiec sie bardzo niecierpliwie,pozdrawiam mamusie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolka24
kiki czesc:) no mi lekarz w 14 mnij wiecej o pułc***owiedział ale myśle że mało wiarygodne bo jednak wczesnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolka24
klempa czemu zdołowana jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klempa01
Mam doła,przez tesciową,bo powiedziała że jestem leniem i że długo nie popracuje,dowiedziałam sie dzisiaj od męża kuzynki,powiedziała to rok temu ponoć a że dopiero sie teraz spotkałyśmy to mi powiedziała,i niewiem co mam zrobić :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiki z domu starców
Fasolka, w którym tygodniu jesteś?pozdrawiam,także jeszcze z miesiąc i może sie już dowiem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiki z domu starców
Klempa,to ją opierdziel!, ja bym nie wytrzymała i bym jej powiedziała mimo że to było rok temu,nie powinna cie obrażać po rodzinie,co za wredne babsko !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolka24
tesciową się bedziesz przejmowac ja raz z moją 3mies nie gadałam bo tez mówiła co nie powinna także szkoda nerwów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolka24
kiki ja 14 tyg jestem a masz jeszcze jakieś dolegliwości? bo u mnie już mineły:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiki z domu starców
No mi po 14 tygodniu też wszystkie dolegliwości mineły,poza krwawieniem dziąseł,zaparciami,no i wagą ;-) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klempa01
Dzięki dziewczyny,podniosłyście mnie na duchu,czemu te babska są takie wredne?zazdrosne czy co, o swoich synów?a muj to niezły łobuz jest,zamiast stać za mną to ona jeszcze przeciwko mnie :-( racja,szkoda nerwów,ale dziewczyny mam to tak zostawić? co byście zrobiły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×