Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość karoten bella

DLA NOWYCH STARACZEK 2013

Polecane posty

Gość fasolka24
no ja tak bardziej kopniaki czuje ale tak delikatnie jak dam dłoń na brzuch to czuje odzew :) fajnie a ty czemu w szpitalu lezałaś w 7tyg .i Bardziej tak wieczorkiem czuje ruchy albo jak w nocy się obudze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pszczółka13
Fasolka ja leżałam 3 razy,najpierw w 7 tygodniu bo niemogłam jeść ani pić birurbina poszła mi do góry miałam takie silne wymioty ,potem w 11tyg plamienia ciaża zagrożona i w 25 tygodniu z podejrzeniem cukrzycy ciażowej naszczęście się okazało że to pomyłka,śmiałam się z pielęgniarką że następnym razem się widzimy ale na porodówce :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Troszke pusto w brzuszku po porodzie ja jak mialam duzy brzuch a domis zasnal w nietypowej pozycji towypchal reke albo noge i mialam na brzuchu raka kulke:-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolka24
to ty już szpitali dośc miałaś no ale najważniejsze że jest juz wpożądku :) a dla odmiany ja dziś mam schabowego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolka24
no a wiecie wkuża mnie to że np co byliśmy u znajomych to powiedzieli że nawed by nie powiedzieli że jestem w ciąży no ja wogóle mam bardzo mały brzuszek jak na koniec 24tyg a to 6ms a tesciówka to cały czas widze kontem oka jak się przygląda mojemu brzuszkowi i gada że niby jak w 12tyg była to u niej już było widac ciekawe czemu tak jest kolezanka 19tyg a ma już taki duży brzuch a u mnie w sumie mało osób by się kapło dziwnie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pszczółka13
Fasolka,nieprzejmuj się,Domina ma rację ty przynajmniej po porodzie będziesz miała ładny brzuszek ;-) i bez rozstepów,do mnie tez gadają że dużo przytyłam ale brzucha wcale dużego niemam i się ciesze bo skóra mnie nie swędzi jak niektóre,i lżej przedewszystkim,śmiej się z tego,ja już po obiadku zrobiłam karkówke w sosie,mały mi się ostatnio duzo napina i powoduje to u mnie nawet ból ale dobrze najważniejsze aby zdrowy był :-) Domina,póżniej wejdę to obejrzę , idziemy z m na zakupy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolka24
No heh zawsze myslalam ze szybko brzuszek widac mama mi mowila ze u niej tez nie bylo widac moze rodzinny urok:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolka24
i jak tam juz swiateczne zakupy zrobione? no ja dzis na zakupy jade a tych ludzi w sklepach pełno pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pszczółka13
No ja już po zakupach :-) jestem zmęczona no fakt ludzi od groma, z brzuchem już ciężko było chodzić,ludzka znieczulica niezna granic ledwo stałam a żeby cię przepuścili co to to nie ehhh szkoda gadać,wogóle nastrój mi się spierdzielił :( byłam u mojej przyjaciółki pogadałyśmy,dobrze jest mieć prawdziwego przyjeciela :-) a jak u was? fasolka jak po zakupach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolka24
no ja też zmęczona no racja z tą znieczulicą jszcze by cie popchneli ehh a ja już jedną babke upiekłam bo jutro czasu nie bede miała az na 2 .No fajnie mieć przyjaciółke ja już niestety nie mam odkąd wyjechała do niemiec to kontakt się urwał a tak to czasem nie ma się komu zwierzyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pszczółka13
Fasolka,no takiego wózka właśnie szukam, mamy ten sam gust :-) i wcale niedrogo jak na nowy! no tak to juz jest że kontakty się urywają chociaż jak jest prawdziwa przyjażń to nawet odległość tego niezmieni,ja jestem tego zdania że lepiej mieć jedną czy dwie ale prawdziwe przyjacółki,niż 5 ale fałszywych i z wami mi się też fajnie pisze,szkoda że niemieszkamy bliżej siebie bo fajnie by było się spotkać i pogadac ;-) fasolka jaką babuszke upichciłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolka24
A to fajnie ze podobny gust:-) no ja chce taki nie duzy zgrabny:-) no niestety ze tak kontakty sie urywaja no tu tez poszlo u mnie o faceta bo mojej przyjaciulki chlopak do mnie kiedys krecil a ze troszku ku siebie nam bylo ale wolalalm mojego obecnego meza a ze troszke byla zazdrosna wiec kontakt calkiem urwal sie szkoda. No daleko od siebie mieszkamy ale fajnie miec kogos by pogadac:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolka24
Ale wtedy nie byli para jak do mnie krecil jej obecny chlopak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolka24
A babke :-) to przepis w gazecie znalazlam od ewy wachowicz wyszla super az bym cala wszamala:-) tak pachnie cudnie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pszczółka13
Ahh fasolka,narobiłaś mi smaka :-) jak będziesz kiedyś nad morzem to zapraszam!!ja mieszkam w województwie zachodnipomorskim a ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pszczółka13
Jakiś fajny film leci na tvp2 spadkobiercy będe oglądać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolka24
W tamtym roku bylam nad polskim mozem:-) a to szczesciara Z ciebie blizko do moza:-) fajnie ja ze slaska :-) no kto wie moze sie kiedys spodkamy:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pszczółka13
Fasolka ja mam 10 kilometrów do samiutkiego morza,wogóle to jest u nas za trzebiatowem dzika plaża jakieś 6km,trasa rowerowa,pełno wczasowiczów i niemców zawsze u nas bo wiadomo hotele,osrodki,itd no może i się kiedyś spotkamy :-) pracowałam kiedyś na ośrodku to pracowała z nami dziewczyna ze Śląska,do sąsiadów też przyjeżdzają Slązacy takie wesołe ludziska :-) zjadłam 3 pomarańcze i mały ma czkawke heheh łakomczuch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podzielam wasz gust kochane sliczny ten wozeczek:-) :-) nad mozem mieszkac super jakbyscie byy kiedys na wycieczce w krk to moglibysmy sie spotkac a w jakiej miejscowosci na slasku mieszkasz?ja u tesciowej jestem na swieta wiec bylam na zakupach bo dala kaske my od siebie tez cos kupilismy placuszki pyszne zastanawiam sie czy zabrac domisia do kosciola ale chyba za maly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolka24
No my zazwyczaj to w ustce spedzamy wakacje ale ci zazdroszcze uwielbiam morze:-) ja z okolic gliwic:-) ale za to w gory blizej:-) a jak odczuwasz czkawke u malego? No z mniejszymi dziecmi do Kosciola chodza wiec smialo:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pszczółka13
Fasolka,czuje takie rytmiczne ruchy,coś jak u dorosłego tylko takie delikatniusne ruchy,napewno je rozpoznasz :-) Dziewczynki,życzę wam Wesołych Świąt,udanej zabawy i pysznego jedzonka!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolka24
Moze juz niedlugo doswiadcze tej czkawki u dzieciakczka mojego:-) no do tych mam blizko:-) Zdrowych Wesolych Swiat Wielkanocnych:-) smacznego jajeczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karoten bella
Witajcie. Kiedys tutaj pisalam ale nie moge znalezc tego posta:( Az jestem w szoku ze niektorym udalo sie i dalej ciagna ten watek:) Milo:) A ja do tej pory nie zaszlam w ciaze...Dziewczyny jak macie dobrego gin to super. Ja od lutego biore metformax, mam cykle bezowulacyjne i od maja ruszam z Clo. Szkoda ze watek nie rozkrecil sie wowczas jak zakladalam temat...Byloby fajnie znalezc pokrewne dusze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×