Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość karoten bella

DLA NOWYCH STARACZEK 2013

Polecane posty

Gość fasolka24
no to juz fajnie twoj maluszek wazy no moja narazie ponad kg a to ciekawe czy lekarz teraz mnie zbada a to juz niedlugo rozwiazanie u cíebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pszczółka13
Fasolka mi muj gin zaczął badać po 30 tygodniu na każdej wizycie do tego usg,ciśnienie,waga, dzisiaj mi naprzykład wytłumaczył że ten sprzęt co ma a ma najlepszy z wszystkich lekarzy jest lepszy od ktg,na nim dzisiaj mi sprawdzał przepływy,łożysko,ilosc wód płodowych ,no nedługo ciekawa jestem jak sobie poradze przy porodzie ;-) heheh coś czuje ze łatwo niebędzie, fasolka zobaczysz jak twoja niuńka zacznie dopiero teraz szybko przybierać na wadze masakra, mi się bardzo cięzko oddycha a to przez to że dziecko uciska przepone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyslalam wam filmik tylko niewiem czy uda sie wam go otworzyc bo moja siostra nie dala rady domis zaczyna wstawac:-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pszczółka13
Mamuśki,co porabiacie? co tu taka cisza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolka24
Hej dawno sie nie odzywalam strasznie sie czulam taki upal .no gratuluje ze domis juz powoli chce wstawac. A jakos tak wszystko mnie denerwuje heh pszczolka jaki wozek bedziesz miec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pszczółka13
No hej mamuski, a juz się martwiłam :-) u nas tropiki w cieniu 28st,masakra ledwo doszłąm do domu z biedronki,cała mokra byłam! w domu okna pootwierałam,obiad zrobiłam i powiesiłam pranie na balkonie,wogóle mam jakiegoś pałera heheh,fasolka wózek będe miała 3 czerwca i powiem ci że nawet niewiem jakiej on jest firmy ;-) odkupujemy od męża kuzynki widziałam go na zdjęciu jest czarny ze skrętnymi kołami 3w1 fajny,zagraniczny niby i był bardzo drogi,najważniejsze że lekko się prowadzi, to tylko patrzeć kiedy Dominek zacznie biegać! a jak tam u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolka24
no upały no a ja za to lenia mam:) kurcze ja mam okazje jutro zobaczenia wózyk tako larent fioletowy i stelarz od wózka pod kolor gondoli też 3 w 1 okazja faja bo kupiony był we wrześniu 2013 a osoba ta chce sprzedać bo chce lekką parasolke wózyk. Ja jakoś taka nerwowa się zrobiłam no jak se pomyśle że w sierpniu tak gorąco bedzie jak rodzic bede heh ale dobrze lepiej ciepełko niż jak lało u nas tamten tydz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej jestem mamusią 18mies synka i starczką:)fasolka co do wózka to powiem ci że byłam posiadaczką safety 1st 3w1 wyglądał nie pozornie ale był naprawdę super nawe pomimo małych kółek dawał sobie w zimę radę tako jest super wózkiem ale o ile nie musisz go wnosic do domu strasznie ciężki a jak dziecko już większe to coraz ciężej go gdzieś wnosic.ja posiadałm jeszcze spacerówkę Graco taka sobie teraz kupiłam sobie quinny xtra i jest bomba mogę poschodach wnieśc małego w wózku tak na marginesie staram się teraz o drugą dzidzię i wiem że pod uwagę będę brała tylko wózki z quinny.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolka24
gość no to powodzenia w staraniach dzięki za rade:) no ale tak mi się ten tako podoba:) mieszkam na parterze a ile się już staracie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli ci się podoba to sobie kup jaki tobie odpowiada a zawsze potem możesz sprzedac i kupic sobie lekko spacerówkę jak dzidzia będzie większa.ja staram się jakieś pół roku teraz zakończyłam kurację z duphastonem miałam go brac 2 miesiące i jak narazie nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nowa staraczke:-) :-) :-) jak sie dziewczyny czujecie:-) moze nowa kolezanka wymysli sobie jakis nick inny niz gosc zebysmy umialy ja rozpoznac:-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolka24
No i dzis kupilam ten wozyk :-) dali za niego 1700zl niecaly rok temu no troszke wazy najwyzej go sprzedam puzniej a tak zebra juz mnie bola. A gosciu z pierwszym dzieckiem szybciej sie udalo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pszczółka13
Fasolka a to już masz wózeczek to super, mi się bardzo podobają te tako takie zgrabne są i lekkie :-) Mnie też żebra bolą mały się rozpycha na całego! Witamy nową staraczkę,gościu ja miałam 4 miesięczną kuracje duphastonem i zaszłam ale starałam się 2,5 roku,powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę nad nickiem ale jeszcze nic nie wymyśliłam:)fajnie fasolka że masz wózeczek ja też do małego kupiłam 2 mies przed porodem a urodziłam dwa tyg po terminie aż zdążył się zakurzyc.Z pierwszą ciążę też nie mogłam zajśc aż w końcu się udało i mówią niby że w drugą szybciej się udaję ale chyba nie w moim przypadku.Chciałam żeby moje dzieci miały małą różnicę wiekową fajnie moim zdaniem się takie rodzeństwo rozwija.A z tego co czytam wasze posty to co do porodu to mój można zaliczyc do lekkich jak na pierwsze dziecko i tak się poprostu nastawiłam że szybko i tak było nie ma co się stresowac tak ja myślę i życzę wam też szybkiego porodu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez mam wozek tako ale damgo siostrze bo mi juz wtedy nie bd potrzebny:-) :-) szukam jakiegos fajnego lozeczka turystycznego a domisia wystawilam obecne na sprzedaz bo on wgl nie chce spac poprostu z nami spi mialo byc na pare nocy jak byl chory a teraz niechce budzi sie...a w srodeczku spismacznie dobrze ze mamy duzeeee lozko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolka24
ja się zastanawiałam czy nie za wczesnie ale okazja się trafiła za 600zł prawie roczny nie zniszczony wogóle 3 w 1 naszczescie ma te folie więc tak szybko się nie zakurzy mam nadzieje :) no też właśnie gdy bym się zdecydowała na drugie dziecko to fajnie taka mała róznica wieku no życze szybkiego zajscie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolka24
co tam u was mamuśki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo szybko czas leci wlasnie kupilam Dominikowi wozek taka spacerowka wpiszcie sobie wozki guido i w grafice czarny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolka24
no wózyczek super :) mały przystojniaczek bedzie:) mamo domisia a zobaczyłaś mój :) tako laret zaras się pokazuje po wpisaniu ten fioletowy z czarnym dołem :) u nas dzisiaj chłodniej wkońcu a może już w sobote ubranka bede prac i prasować:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pszczółka13
No fajne te wasze wózeczki,muj przyjedzie 3 czerwca,u nas zimno i wiej***ardzo,czuje się już kiepsko za 16 dni mam termin,wszystkie moje koleżanki ze szpitalnej salki urodziły hehehh a ja coś czuję że przenosze,a chciałabym już urodzić! zaczynam się stresować a co u was kochane? FASOLKA a ty już który tydzień?stopy ci puchną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolka24
pszczółka a już się o ciebie martwiłam źle się już czujesz no mi stopy nie puchną ostatnio jak się obudziłam to miałam na piersi plamke mokrą .Ty już niedługo i poród no dużo zdrówka dla ciebie odpoczywaj dużo. U mnie 30tydz się zaczoł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pszczółka13
Fasolka dziękuje,właśnie się dowiedziałam że moja koleżanka urodziła ona miała na 8 czerwca ja na 13 odeszły jej wody,12 godz się męczyła i zrobili jej cesarke,nastraszyła mnie trochę tymi bólami porodowymi :-( i mam stracha o to już 30 tydz masz,mi po 30 tak zleciało szybciutko,mi puchną stopy,dłonie,mały już tak się nie wierci no chyba ma mało miejsca heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pszczółka13
Mówisz plamka na piersi to chyba siara,to znaczy że bedziesz mieć pokarm a bolą cię piersi?,bo mnie czasem bardzo bolały i sutki masakrycznie do tej pory mam obolałe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolka24
Bola piersi mnie dosyc az takie zyly na nich mam bardzo chcialam bym karmic piersia a ty juz spakowana ? Do szpitala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolka24
O to kolezanka sie meczyla to wczesnie urodzila ja wlasnie najbardziej cesarki bym sie bala chcialam bym naturalnie te tygodnie leca to lepiej ze juz masz cala wyprawke bo ciezko by ci teraz bylo po sklepach chodzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolka24
O to kolezanka sie meczyla to wczesnie urodzila ja wlasnie najbardziej cesarki bym sie bala chcialam bym naturalnie te tygodnie leca to lepiej ze juz masz cala wyprawke bo ciezko by ci teraz bylo po sklepach chodzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pszczółka13
Ja już spakowana,też bym chciała karmić piersią :-) wogóle to musze kupić jeszcze wkładki laktacyjne bo jak zacznie się lać to wszystko mokre ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pszczółka13
Fasolka,masz rację,dokładnie niedałabym rady łazić po sklepach,szybko się męczę i wogóle jestem jakaś rozdrażniona,mam syndrom wicia gniazda chodze przekładam rzeczy,gapie się w to łóżeczko jak dziwaczka hehehh siada mi na głowe,najgorsze teraz to czekanie i doszukiwanie się objawów porodu ale czuje główkę małego nisko,uciska mi na pęcherz aaaaaa latam sikać co godzine,no cesarke moja siostra miała długo dochodziła do siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×