Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość karoten bella

DLA NOWYCH STARACZEK 2013

Polecane posty

Gość pszczółka13
W takim razie kciukam i daj znać :-) fasolka,dominka gdzie się podziałyście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolka24
mysterygirl00 no trzymam kciuki :) oby się udało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolka24
no a ja dzisiaj nocka mało co przespana już fototapeta jest na ścianie także jeszcze malowanko czeka:) i dam foty :) jak tam się czujecie wczoraj u teściów byłam masakra heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was i oczywiscie witam nowa kolezanke:-) trzymam mocno kciuki i napewno uda sie:-) :-) :-) wiecie bylam wczzoraj na dyskotece w energy:-) bylo super tak sie wybawilam jak nigdy:-) :-) :-) Wiecie powiem wam ze za zadne skarby nie oddam swojej rodziny z kazdym dniem moj maz robi wszystko bysmy byli z domisiem szczesliwi i za to go Kocham jest poprostu cudowny mam nadzieje ze odkryjecie smak tak wspanialej rodziny dziecko to najwiekszy cud swiata:-) :-) :-) a moja szwagierka bedzie miala synka teraz a ma juz coreczke wiec parka:-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolka24
no to fajniuskiego masz męża:) to gratulacje dla szwagierki :) a tak sobie myśle dlaczego ludzie jak ma być córka to tak inaczej reagują a syn to już coś najwspanialszego dziwne te nasze spoleczeństwo .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pszczółka13
Fsolka,muj by szlał za córcią ale z synem jest to samo,ja mam cichą nadzieję ze drugie maleństwo to będzie córeńka,znam wielu facetów moich kolęzanek którzy woleli córcie jak synka,także opinie są różne najważniejsze aby zdrowe Ja dzisiaj kończę urządzać pokoik,jutro wrzuce zdjęcia,jestem taka podekscytowana a bardziej chyba muj mąż,jak skręcał łóżeczko to był jak na dopalaczu taki szczęśliwy :-) Dominka żadko się teraz zdarza taki kochający mąż,ja mam na szczęście też kochanego ;-) fasolka jak tapeta? chyba pieknie wygląda co? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolka24
znaczy mąż już kocha coreńke swoją ale jak np ktoś inny reaguje dziwnie no ja mam nadzieje że drugie syńo będzie :) no fototapeta super i pomalowana ściana na taki turkus :) a to łóżeczko już masz:) fajnie wszystko tak jak zamawiałaś? no może jak dobrze pujdzie to może jutro wózyczek zobaczyć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fasolka,no ja już wszystko,ciuszki poprane poprasowane w komodzie,kosmetyki,pieluszki,butelki smoczki,łóżeczko skręcone i posciel wyprana załozona bo smierdziała mi nowoscią dekoracja przyklejona,zostało mi w sumie posciel do wózka nową przeprać i czekam na wózek do 3 czerwca,torba do szpitala w połowie spakowana ;-) wszystko jest nawet kilka zabawek,kupilismy dzisiaj taki zawieszany księżyc z grającą pozytywką jutro wrzuce zdjęcia, turkusowy kolorek jest modny i mi się bardzo podoba napewno twójej księżniczki pokoik będzie śliczny :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolka24
no to przygotowane masz dużo ja tak jeszcze powolutku a mam dlemat nad 2 wózkami nie wiem jaki wybrać heh :)tak to jest jak za dużo się ogląda. Ja dzisiaj byłam na badaniu glukozy ale ochydstwo myślałam że zwymiotuje tam a jutro dentysta . A pościel do wózyczka też już masz? Fajne takie przygotowania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolka24
jak tam u was? jutro ide na usg:) ale kurcze tak puźno mam na 17godz .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja siostra jest w ciazy to jest totalna masakraaaa. Mowilam siostrze zeby z nim zerwala bo to chory zwiazek to nie posluchala teraz bedzie miala dziecko... niby ja blagal i wgl ale facet rzadko sie zmienia ja sobie tego nie wyobrazam... Ona jeszcze nie wie co ja czeka ma 20 lat w wrzesniu ja tez tyle mialam jak urodzilam domisia ale jestesmy inne ja jestem uporzadkowana spokojna a ona takie wybij okno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolka24
Mama Domina może dziecko zmieni twojej siostry faceta no to młodziutka mama będzie może oboje dorosną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pszczółka13
Fasolka jak po usg? jutro wrzucę zdjęcia pokoiku bo mam problem z komputerem dzisiaj :-( ja wcinam nektarynki bo chodziły cały czas za mną :-) ja mam w poniedziałek wizyte,na samą myśl o moich mostkach na fotelu chcę mi się śmiać ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolka24
a wszystko wporządku :) mała już waży ponad kilogram tylko lekarz kazał mi ograniczyc słodycze a dużo nie jem ale z tych badań na glukoze wyszło że jest w normie ale lekko podwyszony cukier a mnie dziwi jedno bo tylko na począdku ciąrzy badał mnie ginekologicznie a teraz wogóle czy też tak macie mieliscie? pszczółka a ty ubranka itp prałaś w jakimś specjalnym proszku dla dzieci czy zwykłym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pszczółka13
Oj fasolka,a juz się martwiłam o ciebie! no to super że wszystko ok ,ja też się objadam słodyczami,ale glukoze miałam w porządku,ciuszki prałam w żelu Lovela jest w roosmanie jest też proszek,specjalnie dla maluszków,delikatny i ładnie pachnie :-)wrzuciłam zdjęcia na naszą pocztę :-) w którym tygodniu już jesteś? zawsze zapomne ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolka24
pokoik ładniusi:) mały będzie zachwycony :) ładny kolorek łóżeczka . Ja wysłałam fotke fototapety i jak zwykle dwa razy mi się wysłało sorrki . Ja już 28tyg ten czas tak szybko leci boje się troche porodu i jednak zdecydowałam że mężem poród będzie :) wczoraj wypytałam się doktorka czy trzeba zgłaszac to ze poród wspólny. Teras wszamałam lody z bitą śmietaną no ograniczam troszke:p a to przejde się do rossmana :) bo trzeba zacząć juz pranie:) szafke zaniedługo zamawiamy więc troszke roboty czeka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pszczółka13
Śliczna foto-tapeta,Adeczka będzie zakochana w pokoiku :-) to już masz 28 tydzień,o jeja to zleciało,ja od wtorku wchodze na 36 tydzień i tez zaczynam świrować z porodem ;-) no jest szykowania i roboty ale jakie to przyjemne jak szykujesz coś dla swojego maleństwa :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolka24
No dziekuje:-) ale jeszcze trzeba troszke pomalowac:-) no szykowanie fejne jest ale jeszcze duzo mi brakuje a druga mamusia heh juz pokoik widziala? No moja tesciowa to juz o fotkach z mala gada heh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pszczółka13
Haha,a była wczoraj na kawie u mnie z teściem,widać że czuje się skrępowana u nas w domu ale to dobrze ;-) ja miałam ubaw,całe sczęście że mi niebiadoliła że za wcześnie bo bym jej powiedziała do słuchu heheh chyba wyczuła że ja też potrafie pokazać pazura i dobrze a co :-) fasolka to ma sie rozumieć że twoja druga mamusia gada do twojego brzusia? o fototapecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolka24
O tym nic nie gadala ale np o szykowaniu ubranek bo chciala sama prac a ja powiedzialam ze sobie sama poradze bo ubranka ktore dostalam od szwagierki kolezanki w kartonach u tesciow jeszcze sa bo nie mielismy gdzie dac narazie w tym miesiacu ta szafke zamowie i bede szykowac:-) a to pokoik sie podobal:-) no tez musze byc stanowcza do tesciowej:-) a ty juz fajnie masz uzodzone:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pszczółka13
No musimy bo nam drugie mamusie na głowe wejdą ;-) no ja już wszystko została mi posciel do wózka ale jutro ją wypiore i wyprasuje bo czuć taką nowością, ja mam dzisiaj straszliwy apetyt mogłabym ciągle jeść heheh kupiłam w smyku taką gąbkę w kształcie misia wkłada się ją do wanienki kładzie się maluszka i nietrzeba podtrzyywać ręką i oczka się niezaleją ani uszka bardzo fajny gadżet zapłaciłam 19.99 także niedrogo ale przydatne i pieluchy flanelowe mam 6 takie sliczne z obrazkami i 10 tetrowych też kolorowe i w misie i w samochody,chyba się uzależniłam od zakupów :-) fasolka a wy duże mieszkanko macie? ja mam 2 pokojowe :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolka24
Wlasnie najlepiej do kompieli taka gabka jak ty masz bo my takie cos plastikowe mamy ale wydaje mi sie ze niezbyt praktyczne to ale dostalismy to od znajomej. Tez mam pieluszki narazie tylko flanelowe z misiami slodkie sa:-) no zakupy uzalezniaja:-) my 3pokoje mamy to dobrze ze apetyt dopisuje:-) ja kefirki pije teraz:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pszczółka13
Ja też ma taki plastikowy gadżet wsadziłam na próbe do wanienki i napewno go nieużyje raz że dziecko się może z niego wyslizgnąć a po drugie trzeba lać dużo więcej wody do wanienki,też akurat dostałam :-) to mówisz przeszłaś na kefirki zamiast słodyczy ;-) ja mam serek waniliowy ale zostawiam na pózniej :-) narobiłam ciasteczek francuskich to sobie wszamie z serkiem ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolka24
też właśnie do kąmpieli tego uzywać nie będziemy . Ciasteczka francuskie mniam a ciasto sama robiłaś? ja własnie wszamałam serek ale czekoladowy :) no kefirki staram się 2 razy dziennie wypić . A na którego czerwca masz termin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pszczółka13
Fasolko,termin mam na 13 czerwca,także zostało mi 27 dni w dwupacku z małym :-) a ciasto francuskie kupiłam w biedronce 2 paczki, z jednej zwinełam rogaliki z czekoladą a z drugiej takie ciasteczka sklejiłam przekątnie i na srodek dżem brzoskwiniowy i truskawkowy na przemian,koszt niedrogi bo 3.50 za paczuszke ciasta ja kupiłam 2 i wyszło sporo,posypałam cukrem pudrem są pyszne i co najważniejsze małopracochłonne i świeżutkie na 10,15 min do piekarnika i gotowe :-) polecam muj mały dzisiaj grzeczny ja ide powiesić pranie na balkonie bo taka piękna i słoneczna pogoda u nas i wstawie obiad mam dzisiaj mielone,a jak twoja niunia szaleje w brzusiu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolka24
O to sobie tez zrobie takie ciasteczka:-) no nie zartuj ze u was ladna pogoda bo u nas od tygodnia leje i chlodno jest rano nawed kurtke zimowa ubieram heh zazdroszcze pogody:-) no to juz lada chwila i maly bedzie z wami:-) no moja coreczka spokojna tez a ja to teraz ciagle bym spala moze ta pogoda. I co chwile glodna jestem i bym jadla :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam za swja nieobecnosc:-) :-) pokoik sliczy i foto tapeta tez urocza:-) :-) :-) bede wieczorkiem to cos wiecej napisze:-) :-) :-) bo jade na obiad do tesciowej a potemdo kolezanki tej co pisalam wam ze urodzila:-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolka24
hej jak tam ? mam pytanie do was przy zamawianiu łóżeczka jest jakaś różnica między tymi materacami z pianki i kokos? bo się zastanawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pszczółka13
Ja mam gryka-kokos,ponoć są lepsze i on jesst taki twarddziejszy, czytałam w necie o nim i ma raczej dobre opinie,ja już po wizycie moje dzidzi waży 2700 także lekarz mnie uspokoił że niebędzie taki wielki do 3500 powinien dobić no zobaczymy badanie ginekologiczne jakoś w miare dobrze zniosłam :-) za 2 tygodnie znowu heheh,fasolka poczytaj sobie w necie o tych materacach mama domina,co u was jak Domiś? a i bym zapomniała miałam w zeszły piątek fałszywy alarm,ból brzucha i krzyża masakryczny myślałam że ściany pogryze ale po masażu,chodzeniu,letniej kąpieli po 40 min puściło uffffff a już się wystraszyłam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×