Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość karoten bella

DLA NOWYCH STARACZEK 2013

Polecane posty

Gość mama na kafe
My w domciu bo domi ma antybiotyk odbijemy sobie jak bd zdrowy:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolka24
Ale masakra raz za jakis czas sie wyjdzie a tu taka niespodzianka ehhh a jej geba zaskoczona bezcenna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miłoszka13
Witam was kochane, fasolka no przykre to :-( i jak na złość trafiłaś n ate mende,wiesz co smiej się jej prosto w twarz to ją zaboli :-) Dominka gratuluje! Domis będzie miał braciszka i towazysza do zabaw :-) U mnie kiepsko,mały zle przechodzi ząbkowanie ma 2 ząbki i pokłóciłam się na poważnie z siostrą,napisała mi tak przykre słowa ze całą noc nie spałam i płakałam i ja jej odpłaciłam tym samym,zrywamy kontakt tylko szkoda dzieci bo kontaktu nie będą miały no ale cóż ja nie jestem ścierą do jechania! pęcherz załatwiłam w dodatku,dobrze że przychodzi moja przyjaciółka bo ona jest dla mnie jak prawdziwa siostra,pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolka24
a czemu pokłuciłaś się z siostrą? może pogodzicie sie jeszcze bo szkoda by wasze dzieci kontakt też urwały . No ja ją ignorowałam wiesz i niby przypadkiem na mojego się natkneła ehhhh tam w tym pubie a tak głupio się gapiła kurcze cały czas o tym mysle co się miedzy nimi wydażyło :( wiem nie powinnam mu wypominac ale to trudne . Mala juz lepiej z kupkami podaje jej kaszke z nestle zdrowy brzuszek z suszoną śliwką . A Miłoszowi te krople na ząbkowanie dajesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miłoszka13
fasolka,pokłóciłam się o to że skoczyła do mnie że spadła kurteczka jej córki na podłoge(nie ubrudziła się) zrobiła bure,potem padły ostre słowa od nas dwóch,to nie była 1 taka sytuacja za każdym razem się praktycznie kłócimy,wiecie co dziewczyny doszło do tego że ją znienawidziłam,wole spotykac się z obcymi ,jak zaszłam w ciąże po 2,5 roku ciężkich starań to powiedziała mi,, ze niema mi czego gratulować :-(! no szkoda tylko dzieci kontaktu nie będa miały Wczoraj z mężem miała długą i poważną rozmowe i chcemy z tąd wyjechać,cieżko finansowo ale wyjazd nam tez dobrze zrobi. Kropelek nie daje jak juz mocno płczliwy to nurofen w syropie albo eferalgan w czopku i smaruje dentinox maścią,chłodne gryzaki, fasloka u mojego tez kupki się unormowały,dużo dały ziemniaczki,kasze,owoce,soki a kaszkze daje z bobowity 7 zbóż ze śliwakmi i jabkami w roosmanie kupuje albo błyskawiczną kasze manne,a ty robisz na mleku swoim czy mm czy kupujuesz już kaszke z zawartością mleka? my niemożemy ze względu na skaze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama na kafe
Moja siostra nawet sie cieszyla z nieplanowanej ciazy i ze musze dbac wszyscy gratuluja ja od swoich siostr nic zlego na temat mojego meza i dziecka nie uslyszalam mamy swietny kontakt nieraz sie klucilysmy o ubrania ktore niechcacy sie poplamily albo zaciagly jak sie pozyczalysmy. To przykre gdy rodzina sie tak zachowuje ja to bym chciala zeby swiat byl idealny:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolka24
O taka boacha sprawe sie pokluciliscie ale czasem jest tak ze z obca osoba lepiej sie jest dogacac niz z obca przykre to moja siostra to tez nas z mala olewa ehh no mi by sie jakis wyjazd przydal a to na wakacje jedziecie? Musze zaczac sie zmieniac bo chce zeby z mezem sie ulozylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama na kafe
Oj ja bym gdzies do cieplych krajow poleciala:-) :-) takto jest z siostrami a ja z teresa ma slaby kontakt raczej dzwonie co dzien i rozmawiamy ale jakbym nie dzwomila niewiedzialabym co u niej a z kaska to caly czas mam kontakt moge na nia liczyc:-) i ona na mnie tez:-) dzis wizyta/kontrolna z Domisiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolka24
Ja narazie kaszki na wodzie robie ale sie zastanawiam moze puzniej jakas mleczna zakupie ale musi u malej sie z brzuszkiem uregulowac:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolka24
co tam u was jak dzieciaczki? u nas prawie jak wiosna :) ciepło na dworze i aż chce się życ:) a wy bedziecie szczepic dzieci na te pneumokoki ? 300zł jedna szczepionka ale mysle ze mała zaszczepie jak rok skończy dowiadywałam się i lepiej zaszczepic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaszczep meża bo znowu pójdzie na boki i zrobi 2 dzieciaka 🖐️ ty wogóle masz co do roboty w domu? Jak nie to wartuj pod oknem kochanki bo znowu sie pusci z twoim męzulkiem :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolka24
no raczej masz nudne zycie ze lubisz komus dogryzac ale ja sie tym nie przejmuje bo wiesz z porównaniem z toba nie ciesze sie z czyjegos nieszczescia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miłoszka13
Cześć mamuśki,u nas piękne słoneczko, i 6 st na dworze, Miłek już taki cwaniak,woła ama na mnie,pocieszny szkrabek,apetyt dopisuje,ładnie je,uwielbia jabłka utarte na tarce i załatwia mi sie sam nawet do 4 kup dziennie hehe,wygląda na to że się unormowało. Fasolka olewaj komentarze ,mnie tu tez ktoś ostatnio nawyzywał od szmat, i że mam problem z teściową ehhhh! Co tam u was? jak dzieciaczki? Ja już naszykowałm obiad ,poodkurzamy z Miłkiem i idziemy na miasto i do kumpeli na kawe pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolka24
fajnie że jusz na ciebie tak wola zaniedługo wyjdzie mu mama:) a moja też ma straszny apetyt tylko kaszke by wcinała ale czasem u nas są jeszcze problemy zauważyłam bo ziemniaczkach z dynią ja to nie wiem co małej mam podawac bo jak coś innego daje to potem problem . U nas dzis deszczowo no staram się nie przejmowac głupimi komentarzami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama na kafe
Mnie te wpisy goscia denerwuja..nielubie jak ktos kogos wyzywa.. u mnie nie ma pogody misiu zdrowy:-) mowi mama tata koko kaka be nie bum baba dada a jak mu'cos smakuje robi aaaaa:-) duzo rozumie jak ktos go pyta gdzie mama ma dzidziusia to podchodzi do mnie i podnosi bluzke i jak mowie zrob dzidziusiowi cacy to przytula glowke do brzucha:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miłoszka13
Fasolka ja nie kupuje już słoiczków daltego że one są często zagęszczane i ztąd też może być problem z kupami,kupuje warzywa różne rodzaje mrożone z hotrexa i gotuje mu sama zupki,np pomidorowa,jarzynowa,brokułowa,kalafiorowa,barszcz czerwony ostatnio zajadał z nami barscz biały i o dziwo smakował,drugie danie je z nami np ziemniaki,ryba,i jakieś warzywko u gotowane,kotlety też je, i skończył się problem z kupami,wczoraj wcinał bitą śmietane z biszkoptem u kumpeli a ma skaze i nie ma żadnej wysypki,kupki ładne,może skaza się cofła :-) w kwietniu mamy prowokacje mlekiem krowim tak nam zlecił alergolog. Dominka to mądry Domiś,fajne mamy te dzieciaczki :-) Fasolka a jak Ada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolka24
No moze faktycznie po tych sliiczkach bo jak sama gotuje to jest lepiej uwielbia brokuly strasznie :-) takze od teraz zero sloiczkow:-) mala fajniutka taka smieszka mala :-) :-) ale tylko chce byc u mnie to jeszcze sie jej ne zmienilo:-) a gotujesz rybe na parze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolka24
a mnie tak grypa wzieła ehhh ani leków żadnych nie moge . A nadodatek mala tylko u mnie chce byc a ja sily nie mam moja to strasznie jak ja jej nie wezme to ryczy i ryczy ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miłoszka13
Ryba albo w wodzie z warzywkami albo smażona nie mam parowaru ;-) no to fajnie że taka smieszka Ada,wiesz co miłek do wszystkich idzie na ręce taki cygan z niego, a najgorzej szlak mnie trafia jak u teściowej siedzi a ta wpycha mu na chama smoka a ja patrzeć nie moge! a ty masz dobry kontakt z teściową?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolka24
Skad ja to znam heh te wpychanie ciagle spoczka :-) tesciowa tez tak robi ostatnio malej kluski chciala dac dobrze ze ja zareagowalam bo malej musi sie ustabilizowac z brzuszkiem a klusku na mace ziemniaczanej zapieraja moja do nikogo na rece nie chce isc zaras placze . Ja gotuje na parze super sprawa witamin tyle warzywa nie traca i nie trzeba ciagle zagladac czy juz miekkie nastawia sie na okreslanw minuty i gotowe ja w cerrfurze dalam 50zl i mam parownik 2 poziomy nawed jajka w tym gotuje:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolka24
mam do was pytane bo troszke boje sie mala za ponad tydzien skonczy 7ms i jeszcze nie siedzi sama nawed dzwigac sie nie chce jak daje jej rece ale lekko sama sie podnosi ale wydaje mi sie ze powinna juz siedziec co o tym myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miłoszka13
Fasolka mój zaczynał w wieku 4 miesięcy a jak miał 6 to siedział jak stary :-) mnie się wydaje że każde dziecko idzie swoim tempem, nie martw się inne potrafią to ,inne co innego :-) moze sie zraziła bo się uderzyła albo spadła. Mój mały je z nami wszystko,i problem z kupami się skończył dzisiaj wcinał rosołek a na drugie kurczaka z ziemniakami i buraczkami na deser jabłko z bananem zblenderowałam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama na kafe
Nie przejmuj sie kazde dziecko siada w swoim tempie domi w swieta dopiero zaczal chodzic a ma teraz 17 msc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolka24
dzięki mamusie za pocieszenie:) bo już zaczełam sie bać . Jak tam u was ? ja też mojej sama gotuje mały głodomorek wszystko wszamie:) a włascie dajecie danonki? bo sprzeczne informacje przeczytałam czy le[iej chyba podawac te z nestle od 6ms

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama na kafe
Ja Dominikowi dawalam jogurt naturalny taki gesty nie duzo po troszke wprowadzalam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolka24
a od którego miesiąca podawałś jogurt naturalny? bo ja słyszałam że od 10ms dopiero można . Mama domisia jak samopoczucie? masz jakieś konkretne smaki?:) mama miłoszka jak tam zdrówko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miłoszka13
Cześć mamusie,fasolka dobrze, tylko mały mi gorączkuje i dzisiaj biegunka była, idą chyba górne zęby,budzi się co 1,2 godz w nocy i jestem wyczerpana :-( ale tak mi szkoda go bo sie męczy To ada ma apetyt no i dobrze :-) Ja małemu podawałm teraz przez kilka dni monte jogurciki i powiem wam że odziwo wysypki nie ma może się ta skaza cofła? jak myślicie?załtwia się normalnie tylko te nocki przekichane i w dzień płaczliwy, a Adzie idą już jakieś ząbki? Mama domina jak dzidziuś ? jak samopoczucie i który już to tydzień?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolka24
mi się wydaje że ta skaza się cofneła a zresztą on był mały wtedy co lekarz tak stwierdzil a wiadomo niemowlaki różnie reagują a skoro u twojej koleżanki jadł bitą śmietane i nic mu nie było więc pewnie jest wporządku :) moja mała jeszcze nie ma ząbków i nadal ma trudności ale dziwne bo nie ma zatwardzenia a i tak się męczy. No nocki masz zarwane ehh a co mu jest? u nas ta jelitówka panuje A moja Ada to wszystko próbować chce a zwłaszcza jak widzi że ja coś jem to mała aż buzie otwiera:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fasolka24, właściwe żywienie maluszków jest bardzo ważne dla ich prawidłowego rozwoju. Jest też kwestią budzącą wiele wątpliwości mam, szczególnie w kontekście nabiału i produktów mlecznych, które są niezbędne w diecie małych dzieci. Produkty mleczne dedykowane dla najmłodszych mają specjalnie dobrany skład do potrzeb żywieniowych maluszków (jak np. Danonki „Pierwszy Serek”, które nie zawierają glutenu i można je wprowadzić do diety dzieci i niemowląt po 10. miesiącu życia). Mamy nadzieję, że znajdziesz produkt najlepiej odpowiadający potrzebom Twojej pociechy, a gdybyś miała jakieś pytania – zachęcam do kontaktu :-) Pozdrawiam, Ekspert Danone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama na kafe
W danonkach jest sam cukier ja nie trzymalam sie tak kruczowo tych norm sprobowalam lyzeczke jak mial 7 msc i nic nie bylo za dwa dni dostal 2 lyzeczki jogurtu wolalam podac naturalny jogurt niz slodkie danonki ja wogole z daleka od slodyczy...a karolek w brzuchu kopie pol kilo wazy:-) :-) :-) bylam na polowkowych 3 d bylo super wszystko jest bardzo dobrze gdyby nie moja anemia ale poradze sobie jakos za niedlugo glukoza bleee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×