Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość karoten bella

DLA NOWYCH STARACZEK 2013

Polecane posty

Gość fasolka24
no fajnie juz dzidzius się rozwija u ciebie. No wiecie ja się boje tego ze jak urodzi to on zmieknie a wtedy beda sie widywac nie ufam mu juz niestety a ponoc ona ma złe przeczucia bo w tych 3 ciążach nic nie dolegało a teraz ja podbrzusze boli masakra wieceie mój mąż na laicie a ja to przezywam mówi mi ze mam o tym nie myslec ale tak sie nie da a wiecie co najgorsze ze urodzi w tym samym miesiącu co ja ja takie załamanie przechodze ze wszystkiego sie odechciewa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama na kafe
Mysle ze wszystko sie ulozy...kurde napisalam takiego dlugiego posta ale uznalo mi za spam ehh ta kafe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolka24
doradzcie mi czy moge od męża wymagac tego żeby odsunoł się od niej tzn że nie uzna dziecka jak się urodzi no jak ona bedzie chciała coś od niego to wiadomo badania DNA no wiem ze dziecko niczemu nie winne tylko jak on bedzie sie widywał z tym dzieckiem to ja dla nas nie widze przyszłosci bede zazdrosna i napewno bedą o to kłutnie no jej mąż ponoć się pochwalił rodzinie ze bedą mieli dziecko skomplikowane to wszystko a tak chciałam by te święta byly wyjądkowe takie nasze pierwsze z maluszkiem . Dzis ide z moją malutką na szczepienia ehhh życzcie mi powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość życzliwy gość 87
No przeciez nikt za ciebie decyzji nie podejmie wszyscy mają problemy jakieś nie tylko ty!. Dziwie się tobie naprawde bo z twojego meza kawał gnoja a ty jak naiwna sie zachowujesz zobaczysz jak ci da jeszcze w kosc i nie zapomnij go przeprosic kłamca i egoista facet który raz zdradził to zrobi to kolejny raz mozesz wierzyc albo nie! chocby ci złote góry obiecywał. A budować na siłe związek i dla dziecka sory ale ja bym takiego błedu nie zrobiła. Twój maż to lubi se wypic dać dyla z domu i pobzykac na boku i nie wierze w to ze nic nie pamieta dobra sciema a ty to łykłaś. Weszłam tu przez pomyłke ale jak to przeczytałam to smiech na sali :D Puki jestes jeszcze młoda to postraj się ułozyc sobie zycie na udane dla siebie i dla dziecka o wzieaś za nie odpowiedzialnosc. Dziecko z tą kobieta będzie go łączyć całe zycie i mimo wszystko on jako ojciec biologiczny bedzie chciał miec z nim kontakt ty bys nie chciała miec ze swoim dzieckiem? watpie! Ta kobieta nie jest do konca winna tylko on na chama nie weszła na niego i zdrada jak mysle była na trzeżwo no sama rozumiesz z jakich powodów i watpie by to był jeden wyskok. Zastanów się czy warto zyc z takim gnojem bo zapewniam cie że nie warto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama na kafe
Fasolka zobaczymy jak to bedzie jak sie urodzi to jak mowila ze z mezem nie jest a on wierzy ze to jego dziecko twoj maz napewno musi badania zrobic i wtedy podejmiecie decyzje co robic co z wami ja bym tak zrobila ale to wasze zycie i wierze ze wybierzesz dobra droge dla was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolka24
łatwo pisać a życia od tak wspólnego nie da się przekreślić jeszcze jak ma się dziecko no trudna sprawa no najgorsze jest to że ten mąż wie o wszystkim a z moim jedzci w pracy autem i nic nie powie na ten temat wiem pogmatwana historia ale no normalny facet mojemu by za to przywalił . Zawsze myślałam że nie wybacze nigdy zdrady no też co innego jak by mieli romans tzn kilka razy itp ale też z ta suka rozmawiałam także wiem że to było po pijaku on nawed był zdziwiony tą sytuacją wiem smiesznie to brzmi ale też tą szmate przyparłam do muru no ona se pazurki na niego ostrzyła nie moze przebolec że ja go mam a ona nie to sa jej słowa. I nie rozumie ze nie wchodzi się do życia czyjegoś w buciorach. Mama miłoszka jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miłoszka13
Fasolko,nie bierz do siebie uwag gości,ja cie rozumiem i jeżeli tak czujesz i że mąż jest bardzo za tobą to zobaczysz że będziecie jeszcze szczęsliwi, tą suką się nieprzejmuj i ja bym ją ignorowała bo to gorzej boli! i niewiem czemu ale nie dokońca chce mi się wierzyć że po tej zdradzie po pijkaku ona zaszła, a może i dziecko jest jej męża a chce poprostu franca rozbić wasze małżeństwo! U nas znowu zapracia,jeżeli dalej tak będzie to do specjalisty będziemy jechać do Sczecina 100km od nas :-( Na dodatek z teściami jestem na dystans,opierdzieliłam ostatnio teściową i wkurzyłą mnie jak wyrywała dziecko,nie cierpie jej! jutro wigilia a jak se pomyśle o wizycie jutro u nich to mnie skręca!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miłoszka13
Dziewczyny,chciałam wam życzyć WESOŁYCH ŚWIĄT! fasolka,oby się wszystko ułożyło i życze ci dużo sił, dużo zdrówka da was! Dominka tobie zycze by Domis tak nie chorował ,drugiej zdrowej pociechy! Mam nadzieje że w przyszłym roku wszystkie będziemy w dobrych humorkach i szczęsliwe!!!! buziaki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama na kafe
Ja tez Wam Kochane zycze wszystkiego najlepszego i mam nadzieje ze przyszly rok bedzie lepszy od tego :-) WESOLYCH ŚWIAT:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolka24
dzięki kochane za wsparcie i slowa otuchy no mąz żałuje mam nadzieje że to wszystko naprawimy tylko wiadomo boje się jak to bedzie jak to dziecko przyjdzie na swiat. Dzięki że moge na was liczyc no moja mała też zaparcia ma jeszcze większe jak jej nowosci wprowadzam ehhh pomimo że owoce daje i te z bobowity warzywa na parze z tej saszetki to i tak małą męczą zaparcia a no i tak sobie je te nowosci . Biedny twój Miłoszek jak nie kolki było to teraz zaparcia oby mu przeszło .Życze Wam Wesołych Świąt Bożego Nrodzenia I Samych Szczęśliwych chwil:) wam i maszym maluszkom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolka24
no kurcze nie ciekawie bidulek mały no ja daje też te probiotyki i śliwke mieszam z bananem bo samą sliwke nie chce i od 2 dni też nie zrobiła sama i mam dlemat co jej marchew nie bo po marchewce wieksze sa a zupka na tym kleiku jest ehhhhh wiesz nie panikuj narazie a moze tez on się przyzwyczaił że tylko z pomocą zrobi bo tak mi znajoma gadała ze jej dziecko potem się rozleniwiło a próbowałaś lewatywe? tzn gruszke lub moze cos w aptece jest dla maluchów normalnie mi cie szkoda a jeszcze do nas dzis goscie przychodza i wiesz dobra mina do złej gry ehhhh a mała marudna bo nie zrobiła kupki a tu musze usługiwac jeszcze trzymaj sie cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolka24
co tam u was? jak po Świętach zleciało no teraz sylwester i nowy rok bo u mnie nie zaciekawie walczymy z zaparciami u małej.No i ja wiecie zastanawiam się cały czas nad naszym małuzenstwem ehhh no mojego męża nie jestem pewna no i mam wrazenie że bedzie się spotykał z tym dzieckiem no kłucimy się o tą sytuacje .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miłoszka13
Cześć fasolko,u mnie święta ok ,tylko w wigilie troszke się ściełam z teściową :D Co do zaparć,doktórka nam przepisała debridat,duphalac i nie podaje tego świństwa!!! pomału się poprawia,Miłek się załatwia sam bez pomocy,kupki konsystencji ciastoliny,wiesz co pomogło u nas,warzywa,owoce: śliwka suszona z gerbera,morela z hippa,gruszka wiliamsa,jabłuszko tarte w domku,soki takie jak: jabłkowe,morelowe,robie mu na noc kasze manne błyskawiczną z owocami ze słoiczka ,potem jak się budzi to samo mleczko lub daje 1 łyżke do mleczka kleiku ale kukurydzianego,kaszka manna.np ze śliwką,na obiadek dynia z kurczkiem,albo ziemniak z brokułami ,nie podaje ryżu ani marchwi bo zapiera MIłka i dużo picia w ciągu dnia,kupiłam herbatke owocową z melisą. Fasolka a co podajesz Adzie?U nas zaparcia się zaczeły po wprowadzaiu nowości i dalej są ale jakoś mały sobie radzi ufffff Co do twojego męża, no właśnie oby nie było tak że jak urodzi to kontakty się znowu nawiążą :-( Sama zobaczysz jak to będzie i stwierdzisz czy warto być razem,mam nadzieję że jednak to nie jego dziecko ,znowu dziecko nic niewinne ehhh ciężka sytuacja! A jak ty się wogóle trzymasz? twoi rodzice wiedzą?Ucałuj Adunie,jestem ciekawa jak już wygląda .pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolka24
no tez daje małes śliwki suszone z bobovity i jabuszko ale narazie malo pomaga no i rezygnuje z marchewki . A fajna juz jest adusa no przesle zdjecie małej to se zobaczycie:) . No ja mam tez nadzieje że to nie jego dziecko wiem że dziecko jest niczemu nie winne ale no ja se nie wyobrazam żeby jezdził do nich np urodziny gdy bedzie miec swieta a przeciez ja nie bede z nim jezdzic no wiem ze moze zle gadam no jak okaze sie ze to jego to płacic bedzie ale nie wyobrazam sobie żeby spędzał czas z tym dzieckiem bo nasze małuzenstwo tego nie wytrzyma no taka suka potrafi zniszczyc wszystko no a wiecie na mnie jeszcze potrafiła najerzdzac ehhh wspólczuje tym dzieciakom takiej matki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolka24
a jak tam maluszkom prezenty się podobały? mojej mała dostała misia z projektorem i kołysankami ktory ma czujnik jak dziecko płacze no się włancza i kołysanki sa:) fajna sprawa a jak wy tam przygotowania do sylwestra jakaś impreza u was się szykuje? dziewczyny SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miłoszka13
Miłek dostał samochód podświetlany z muzyką crazy frog(szalona żaba),ciuchy,i od chrzestnej dostał fajną zabawke interaktywną takie pianino z odgłosem zwierzątek i piosenkami,ale teraz ma nalot na piloty,telefony hehe bardziej go interysują,wczoraj by mi przewrócił choinke bo zostawiłam go w leżaczku,stoje w kuchni patrze a tu choinka leci na niego bo pociągnał za gałązke z bombką a mamy sztuczną i bobmki też plastikowe hehe,cały w brokacie był O to twoja Ada fajną zabawke dostała,fajnie że reaguje na płacz i się ur******* fajna sprawa. Sylwestra spędzamy z dziadkiem,przyjaciólka nas zaprosiła ale Miłek jest za mały,będzie dużo ludzi,głośno i szkoda mi dziecko męczyć, a sylwka bez niego nie chcemy spędzać :-) Ja troche chorowłam,karetka była ostatnio u mnie bo miałam straszny ból żołądka i czeka mnie gastroskopia :-( okropieństwo ale nie mam wyjścia ehhhh Fasolka,a jak twoja córcia ząbka już ma? mój się meczy a ząbka nie widać. Mama domina,odezwij się co uwas? Dziewczyny ja wam również zycze szczęśliwego nowego roku!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama na kafe
Kurde jak napisze dluzsza woad niz 2 zdania uznaje mi za spam ehh ta kafe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolka24
no my w domu też bylismy adulka jeszcze za mała jest a ząbków jeszcze nie ma:) ale moze zaniedługo coś się zacznie wybijać bo jest marudna i piąstki do buzi bierze no wczoraj dałam dynie z gerbera samą pierwsza łyzeczka no małej nawed smakowało ale nadal te zaparcia a pomimo że warzywa wprowadzam i owoce to powinno byc lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama na kafe
U nas po sylwku jest ok kurde nie jem duzo a ciagle tyje jestem w 12 tyg i waze 4 kg wiecej niz przed ciaza ale nie wiem co ma taki wplyw w sumie w ciagu 12 tyg przytylam 1kg jak myslicie moze byc to wynikiem naglego przerwania ,,glodowki,, i to ze przestalam palic i intensywnie cwiczyc? Bo ja duzo niejem bo jest mi nie dobrze jak zjem za duzo ale jak nie jem to tez mi niedobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama na kafe
Jem 3 razy dziennie sniadanie obiad kolacje nie pije gazowanego jem owoce.kurde ja niewiem co na zaparcia bo ja takich problemow z misiem nie mialam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolka24
z tym tyciem to chyba normalne 2kg to nie jedt dużo takze nie martw się a kiedy poznasz płec dziecka ? masz jakieś przeczucia? fajnie no zleciało 12tyg a na kiedy masz termin. No moja myszka dziś wszamała brokuły bardzo jej smakowały:) no biedna moja znaczy tak robi kupki na raty . No i juz nowy rok mamy zleciało to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolka24
ale jestem zła ehhh ta kobieta ciagle pisze i wiecie dzis odebrałam smsa od mojego meza a to ona pisała no i wyszło że mieli się spodkac no maz tłumaczyl sie tym zeby jej wyjasnic wszystko jestem mega zła zawiedziona zazdroszcze wam spokojnego życia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama na kafe
Co totlumaczenie chyba bym sie wyprowadzila na jakis czas niech pokaze ze mu zalezy bo takto bedzie Cie oszukiwal to twoje zycie ale musisz mu pokazac ze tak sie nierobi musisz mu pokazac ze jestes silna wiem latwo sie mowi... Ty musisz podjac decyzje najlepsza dla Ciebie i Ady wiem ze dobrze zrobisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolka24
jak tam u was? jak dzieciaczki wasze .Bo u mnie nie za ciekawie przechodze załamanie nerwowe ehhh ile mnie to zdrowia kosztuje masakra zaś ten jej mąż ostatnio się mojego zapytał czy jest pewny że to jego dziecko jest ehhh no ona chce usunąć ciąże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama na kafe
Ta laska ma nasrane w lebie niech na leczenie sie lepiej odda trzymaj sie i pamietaj ze masz Ade:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
riewiwurrthu4irhui3wuhri3u4hbfi34ythui344hibgh3bjnfeysbdstdnwdisdfjgffyuetrbgryiewrnjerjigrhuerbjgfguiwekeroikghuewubewjk dhuwtnjegojwfohegnlwegoieghugenlrgiewjewfjwfj efyigqwd72oi3rjlkkjuwefuhrehoinlrehieyjioihynkerilreoijt4hutrgeoigughugruhuejieoiertoigrnlkgfoiewtng9fewnjsdctqewbkdkeokplwfnjsvdgiqwft7i3rhwlgrnnlrehuowrwfnliwfejiwhowghwejkwegefnjewhuewnjewgoiewnweiewgiewgiewnlkewghurnjewfjilkqrpjofpo3rytwtyifj,nwfuory8rjgnfduotnj4tigjuot4njjilrw9plijwekiyr3jnklewfjiuoi32rjlkreoitnj4oiutewhijktht4uot4jntou8rt4jkbewfiy7fj4rt8fdjk745jjnfghujkwrnlkerghotn jyhiwrml werhuewbjgywdeguerjkritrbjewgydt32gryk32rnjroertmlk[;gr-=349terjnjgfjkerjktjkbkt4enerhoit4kp[t4,ijjt4hutou5u84bktrhu4thubk4thut4ernjnjgnjgjhouetr gfewnlksvdjoifewunjehuerjnegrhuwrnjetrnkeruiui3uetryiwerhnscnlkawdjiASNLKasknqopwefiponlkferghitrhnjrrhierjerguoitrnktrhjierfjoiiertnlkgrp=etrpjiertjkrihoietrpjoeropkrerojitlorigrnlp're;'grohiertkbjerfgigtrigtrnlgtrnkhoiui4t5jirennjrgeiut4iotufbgjkfenkthrekdfnhkerfkmdrjkhtgjkrmndgfjkrdjkfnehgmfdkrierkfjhwreljrjleiiehtuewkikoitjreikfjkryhkjertnkgkrnkeknietrnjgdfuiwrmnesgfwrnjuiefkjgrjkgrjkgfgrnjgdnkdglketoituiertnjbdliitrj4jkieronerjhvjkfdjnjbnjggjgjhgjrjrgjfdjnjjfgierteruioertoirih4tjkfjopp[g;lgnkrkopgjkrthtutrhguhigriutueurjfhghrejkijherjgnerjknfyikrmfkdjtikejrgherjyikerjtkerje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
,efjierhuirfhuerfhuebhbjerfuierjberuijrjewbfefhuefbsuoewfy8wrwfeopcasbafsyi3rbewfoipwd mipasbcasfidqwtbe2opidtbejowfjwq mhuewfefjoiewfjewfuiqwfeefjefipeffehoief fdoipfe opasfkdfegyutqerbewfoipdatuqebh3jewfodgfnjjorfjsdnioewrmlk newroierfnjkfdoipewrjwernuoirnjeruoierbjkgrdigrjkeruoieroipernjiuogrjkrjkgoietruoietrhufd gmnyebrerwuiidfjfierturt4njertoignjgfnjetrhfdjrfjeruoihetrberfjoierjkerffdiduo8erwoioiprefnkfdnrfruoiewrjfdvierffguoewr mndvygvqewuorwbfd79rjfkduo8rejn oiu4roii0erkl4rnkbf9jk24

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kjreierhueruiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale tu nuda to jakies wymarłe to forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolka24
hej dziewczyny jak tam dzieciaczki? czemu taka cisza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×