Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość karoten bella

DLA NOWYCH STARACZEK 2013

Polecane posty

Gość fasolka24
A dominik tez jak byl taki malutki tzn 3ms chcial do taty? I lubial jak na rece go bral? Moze to jest kwestia czasu bo moja tylko mnie chce:-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama na kafe
Raczej dawid na porodzie byl i puzniej zawsze kapalismy razem i moze to jest mocniejsza wiez jak tata od pozatku jest chusta i wogole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolka24
no mój też był przy porodzie i razem zawsze małą kompiemy . A mała chrybke ma tak się boje jutro lekarza dopiero na 13 mamy ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miłoszka13
Kurcze u nas była kontrola z gazowni i gaz nam się ulatnia w łazience! wymienialiśmy junkers niedawno i fachowiec coś nie dopatrzył fachowiec od siedmiu boleści!!! a ja teraz chyba wiem z kąd te moje wymioty i mdłości były, a podejrzewałam ciąże już nawet nie mysle co groziło dziecku ehhhhhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama na kafe
U mnie maja byc jutro:-) mam nadzieje ze bedzie ok ale my tylko grzejemy ciepla wode bo ogrzewamy kominkiem mieszkanie bo oszczednie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolka24
bo takie fachowcy sa ehhh a potem strach o dziecko tak jak w wiadomosciach było co w katowicach wybuch gazu był . Mama na kafe jak sie czujesz mdłosci jakies masz? kiedy pierwsza wizyta u lekarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolka24
w poniedziałek wprowadzam się do mamy ehhh bo wilgoć u nas w mieszkaniu się pojawiła tyle roboty nas czeka a tak się o małą boje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama na kafe
U nas przewody kominowe i gaz ok:-) juz bylam u lekarza moja fasolka ma az 5mm serduszko bije tak slodko:-) moja ciaza ma dokladnie 6 tyg i 4 dni:-) :-) nastepna wizyta 12 grudnia dziewczyny mam takie mdlosci wstret do jedzeniaale nie wymiotuje w dodatku taki mlyn zas z domisiem znow chory....... musialam kupic katarek do odkurzacza robie mu inhalacje dobrze ze szwagierka mi pozyczyla inhalator ostatnio wymiotowam mi caly dzien i noc flegma nic nie jadl i teraz po nocy niespie boje sie o niego i zas w aptece 120 ta sol do inhalatora glupie 30 zl wszystko takie drogie ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miłoszka13
No z gazem nie ma żartów Mama na kafe,współczuję mdłości :-( mnie męczyły prawie 4 miesiace aż wylądowałam 2 razy przez nie w szpitalu,ale podobno to dobrze jak są,tak mi mówili lekarze że to oznacza że hormony dobrze pracują :-) też się zastanawiam nad kupnem inhalatora bo mój mały też na okrągło zakatarzony,alergik w dodatku. Fasolka u nas też była wilgoć i to w pokoju u małego i na 1 dzień też się wynieslismy do moich rodziców,mój mąż pryskał jakimś preparatem grzybobujczym i ładnie zaeszło,nic nie ma,mieszkanie się przez 2 dni wietrzyło i narazie spokój,pewnie dlatego że mieszkanie jest mniej wietrzone i pokoik był zamykany u nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolka24
No mdlosci dlugo mialam tez ale ponoc wtedy dobrze sie ciaza rozwija jak sobie przypomne jak moja miala 5 mm :-) a teraz ma prawie 6kg . No ja sama do mamy ide ehh troche sie boje bo dzis sie dowiedzialam ze ta kobieta zakochala sie w moim mezu masakra co za suk...... perfidna niby maz jej powiedzial ze nie ma na co liczyc bo nas kocha ale nie wiem czy mu wiezyc to trzeba miec tupet uganiac sie za facetem ktoremu niedawno urodzilo aie dziecko a ciagle mu smsy wypisuje ze go kocha itp...a on tel przedemna chowa ehhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama na kafe
Fasolka no ciezki temat z tym twoim mezem niestety takie basztyle sa ja mojego strzege:-) :-) :-) najlepiej by bylo gdyby zmienil nr.ale dobrze ze o tym wiesz bo gorzej jakby wdal sie w romans.ja mam znajomego ma 2 dzieci ale zone zdradza ale jakbyscie ich zobaczyli malzenstwo cudowne z zona normalnie spi az sie dziwie jak go widze ze mozna tak zycie dzielic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolka24
no wiem ale boje się że on jest nią zauroczony a wy ile jesteście już ze swoimi bo ja 7lat a po ślubie 3 lata no mam nadzieje że nam się ułorzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama na kafe
No my 5 lat ale 1.5 roku po slubie cywilnym:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miłoszka13
My 10 lat razem a po ślubie 5 :-) fasolka,ale suka no nie moge,twój mąż musi urwać kontakt z nią skoro ona się w nim zakochała,mam nadzieję że wszystko się u ciebie ułoży! Jeżeli faktycznie mąż nic na sumieniu nie ma to po co chowa telefon?! powinien ci pokazać co wypisuje ta nawiedzona idiotka,jakim trzeba być człowiekiem żeby wchodzić z butami w rodzine!A ona jaka jest?ładna? bo widać ze lubi sobie wypić i to z chłopami żdzira,nadodatek nie odpowiedzialna z dziećmi! Ja mam grype,i zapalenie przydatków,i jeszcze zrosty w miednicy mniejszej po cc,byłam dzisiaj u gina bo pół nocy wyłam z bólu i moja mama jest ze mną od wczoraj bo nie miałam siły się małym zająć :-( dostałam antybiotyk,czopki,globulki i maść i jeszcze za wizyte zabóliłam, bo prywatnie poszłam ,ale zrobiłam też cytologię dzisiaj ehhhhhhhh Dominka jak Domiś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama na kafe
Domi. Lepiej troszke ale kaszle. Ja tez mam nadzieje ze u fasolki wszystko sie ulozy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolka24
ja już w domciu no najgorsze takie co rodzine rozbijają ehhh . Miłoszka kurcze no aż się zmartwiłam twoim zdrowiem dobrze że mama ci pomaga a jak teraz się czujesz? no a ta rana to poważne coś? zdrowiej szybko:) a ja z moją małą ide na basen u nas niedawno zbudowali ostatnio byłam z mężem a moja mama była z aduśką i tak fajnie basen przystosowany dla maluchów ciepła woda i też mamy z niemowlakami super sprawa z taka jedną mamą rozmawiałam dzieciaczek taki zadowolony był:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama na kafe
Fasolka jak wstretny babsztyl??? Odczepila sie wkoncu u nas kolega meza nasz sasiad nie przychodzi 2 tydz..i dobrze kurde jego zona byla dzis u nas mowila ze od 2 msc gina jej eniadze w sumie to kwqota rzedu 2000 a ja u niej codziennie bylam przez ten czas i juz sie balam ze chce mnie oskarzyc ale ja teaz jezdze do tesciowej codziennie i dalej kasa jej ginela i co sie okazalo zekuzynka ja okrada a zarazem jej przyjaciolka... ja jej mowie ze nie lubie u niej byc w domu jak jej niema a ona ze mnie nie podejrzewala wgl bo pierscionek zareczynowy jej 2 lata temu zginal.. oczywiscie u nas sie nieraz zdarza ze niemam kasy bo dawid weznie kase w pon cala i karte zapomni mi zostawic to pozyczam od niej i oddaje wieczorem glupia sprawa ale dobrze ze ona sie przyznala...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolka24
Poradzcie mi czy mam do niej napisac by sie odczwpila? Wypisuje mojemu mezowi ze teskni tez wydzwania co sa suka ehhhhhh no dobrze ze tamta sie przyznala bo pewnie ci glupio bylo ze np moze ciebie podejrzewac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miłoszka13
Wiesz co fasolka,ja bym nic nie pisała do niej, bo dasz jej satysfakcje. Twój mąż musi jej postawić sprawe jasno,i zmienić nr telefonu,bo ona raczej normalna nie jest i bedzie go nawiedzała sms i telefonami wogóle nie potrzebnie jej podawał swój numer, fasolka bądż konsekwentna i pewna siebie! a ignorcja gorzej boli :-) wszystko w rękach twojego męża,no musi załatwić sprawe bo namiesza wam w zyciu suczysko :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolka24
no właśnie zastanawiałam się czy napisac bo no nie chce satysfakcji jej robić no właśnie prosilam męża żeby nie pisał a on wytłumaczenie że jak pierwsza napisała to odpisac wypada no przez tel mu mówi nawed że tęskni ehhhh no mój mała to praktycznie się nie zajmuje masakra :( a jak tam miłoszka się czujesz lepiej już? jak ta rana po cc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miłoszka13
Fasolka mam nadzieje że wszystko się ułoży,a sucz odpuści! Ja już lepiej,po cc w środku rana rwie,kłuje ale już lepiej no i przydatki ale antybiotyk działa bo czuje się lepiej,przeziębienie też puszcza,powiem ci że o 1 w nocy obudziłam się z takim bólem jak porodowym nawet gorszym :-( modliłam się by mąż wrócił wtedy szybko z pracy i chyba coś wyczuł bo przyszedł o 4 rano i przejął małego bo ja karmiłam go i przebierałam w nocy z płaczem tak mnie wszystko bolało,jajniki,kości,mięsnie,głowa i gorączka, dobrze że mama byłą ze mną 2 dni :-) Fasolka u nas się zaczeły zaparcia,a przepajam,rumianek pije nie daje pokarmów zestalajacych a jednak się pojawiły,wysle męża do roosmana po sliwki i morele i dynie dla małego w słoiczkach,wiesz co pomyśłałam ,o tym koprze co pisałaś bo podaje herbatke z bobovity granulowaną koperkową,może to ona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolka24
o kurcze no dobrze ze już lepiej a też u nas panuje taki wirus miałam gorączke jeden dzień no taka pogoda dobrze że mama z tobą była zawsze razniej i pomogła ci przy małym no u nas zaparcia też a daje probiotyki dopajam herbatką rumiankową i ja dużo jem śliwek suszonych i dalej zaparcia są no ta herbatka z kopru włoskiego jak u nas lekarza się pytałam to jest dobra na wiatry:;) a rumianek ponoć lepszy na zaparcia no masakra z tym moja tak się męczy ehhhh. No jest jeszcze za mała by pokarmy wpkowadzić np tą śliwke no i nawed probowałam jej dac to nie chciała zbytnio . No ja mam nadzieje że się ułoży i wkońcu też mąż mnie troche w obowiązkach wyręczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolka24
Ja was znow zanudze heh ale odkrylam ze maz jak nas zawiusl do mamy to z nia pojechal i tak na ten basen no i podparty do muru przyznal sie ze go chciala pocalowac no ciagle pisze nadal ze kocha pomimo ze ponoc maz jej tlumaczyl ze nas kocha i co myslicie dalej mam nic do niej nie pisac? Czuje sie oszukana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miłoszka13
Fasolka,wiesz co ja nie wiem czy moge sobie pozwolić na opinie i mam nadzieję że się na mnie nie obrazisz :-) ale dużo winy leży po stronie twojego męża!!! tu ci gada że ona wypisuje do niego, że się w nim zakochała,gada że was kocha! a jeżdżi z nią na basen! Ja tego nie mogę zrozumieć,bo jak jest w takiej sytuacji to powinien jej unikać a nie jeszcze na basen jezdzii z nią!ehhh Widzisz my się nie mozemy wtrącać,ale ja bym swojemu dała tak popalić i postawiłabym mu ultimatum! jeżeli jeszcze raz sie dowiem ze się spotkaliscie! a kłamstwo zawsze wyjdzie na jaw, to się wyprowadzam z dzieckiem ,a ona niech się wprowadzi zamiast nas i tyle.Fasolka zrób jak czujesz,mam nadzieje że wszystko sie ułoży,nawet je,śli byś do niej napisała, to ona raz, że zacznie to robić złośliwie a dwa że twój mąż i tak zrobi co chce,więc to by raczej nic nie dało. My kupilismy syrop laktuloza na zaparcia i powiem wam dziewczyny że nas uratował :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama na kafe
Moja szwagierka powiedziala i chyba ma racje ze domis ciagle kaszle przez czekolade to kaszel uczuleniowy odstawiam wszystko prawie wapno podaje i fenistil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miłoszka13
Mój ma alegię na kakao i skaze potwierdzone testami paskowymi fenisti dajesz to napisz czy poprawa była po nim,mam recepte na niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolka24
nie obrarze się bo wiem że duża wina jest po stronie męża no postawiłam ultimatum może to coś pomoże nawed nie wiem kiedy tak się zmienił ale tamta to też niezła a w dodatku znam ją kiedyś była u nas z mężem i dziecmi. A jak tam u was macie już pomysły na prezenty dla swoich pociech:) już za miesiąc święta ja jeszcze tego nie czuje tak to zleciało a sylwester gdzieś planujecie? Dodam jeszcze że wczoraj z małą byłam na basenie fajna sprawa i w środy bede jezdzic z małą bo odbywają się wtedy zajęcia dla niemowlaków:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miłoszka13
My sylwestra spedzamy ze znajomymi u nich w domu,to moja najlepsza przyjaciólka a zarazem chrzestna Miłka :-) Małemu chcemy kupić zabawke interaktywną i jakieś fajne wdzianko Fasolka,zazdroszcze ci tego basenu i zajęc z maluszkami,napewno jest super :-) mąż ma prawko i nie ma kiedy :-( ale jak się ociepli to z koleżanką pojedziemy na pewno,tylko u nas takich zajęć nie prowadzą a szkoda. Ja mieszkam w małym mieście także najbliżej mi do Kołobrzegu18 km a jest aQa park w Świdwinie ale to już jakieś 5okm ale planujemy z męzem jak sie ociepli jechać na cały dzień Fasolka,dobrze zrobiłaś,a to suka była u was kiedyś? a czemu ona nie jest z męzem? My sie zbieramy na szczepienie z Miłkiem i do apteki po nurofen przecgoraczkowy w razie gdyby gorączkował, a pozatym musi w domu być w razie czego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama na kafe
U nas nurofen to podstawa w domu kurde musze mu buzie smarowac czyms bo wysypalo a daje mu jescze clemastinum bo ma duze stezenie histaminy czyjakos tak masakra a ja juz dalam synkowi prezent na mikolaja a na gwiazdke tez cos dostanie narazie kupilam mu koszule:-) a na mikolaja dostal samochodzik tqki ze siada i odpycha sie nozkami:-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolka24
niby jej z mezem sie nie uklada i wypomina jej ze te najmłodsze dziecko ma skims innym a dalej pisze mojemu ehhhh . A to z miłoszkiem idziecie na sylwestra? ja jeszcze nie mam pomyslu na prezent do małej a męża co dajecie? jak tam u was ? moja ma znów zapalenie spojłowki ehhh a no basen fajna sprwa z mała więź fajna sie z dzieckiem buduje no fajnie ze u nas takie zajecia sa dla mam z dziecmi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×