Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość karoten bella

DLA NOWYCH STARACZEK 2013

Polecane posty

Gość Miłoszka13
U nas nie ciekawie,Miłek od tygodnia nie robi sam kupy! Bez termometra nic nie zrobi,sam początek kupki jest twardy a pózniej juz konsystencji pasty do zębów :-( wiecie co boję sie o niego bo albo się zraził i zobaczył że termometr idzie w ******lbo tak go boli że nie daje rady,boje się zeby nie miał szczeliny o***tu, kurcze od początku mamy problemy jak nie kolki,zaparcia teraz kupy sam nie może zrobić,pisałam wam ostatnio że po 3 dniach wyciągałam mu kamienie :-( ide zapalić mam takiego doła......... niech to szlak! i dodam że lalktuloze dzisiaj dałam i dynie i morele bo rozluzniają stoleci i co i nic,znowu termometr, całą noc miałam zarwaną stękał,kręcił się i po tym szczepieniu jeszcze,szkoda gadać,tylko siąść i płakać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama na kafe
Moze powinnas isc z miloszkiem do dobrego pediatry moze by cos zalecil dobrego na zaparcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolka24
miłoszka to nie ciekawie masz biedny synio twój a dajesz mu w słoiczku suszone śliwki z gerbera są i tam pisze na tym słoiczku do prawidłowej pracy jelit no mojej daje troszke jabłka i te śliwki no ale czy coś daje robi kupki tak 2 razy dziennie ale ile się przy tym namęczy . A mleko może za duzo tego do wody nie sypiesz? no napisz jak po tym syropie poszło a też słyszałam że nie można tak czesto np lewatyw robic i pomocy bo ponoc dziecko się rozleniwi i tylko z pomoca bedzie robic ale nie wiem ile w tym prawdy . A my zaś cyrki mamy przy zasypianiu wieczornym nie chce spać tak płacze i tylko ja ją moge usypiac bo inaczej wiekszy ryk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolka24
hej co tam u was jak tam zdrowko mama na kafe jak ciąża się rozwija? miłoszka jak tam synus lepiej już?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama na kafe
A wszystko dobrze 12 grudnia mam wizyte:-) masakra ciagle jakies rachunki zwariuje:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolka24
jestem w totalnej rozsypce najgorszemu wrogowi tego nie zycze co mam robic ?sama nie wiem jak dam sobie rade sama z dzieckiem . Mąż miał romans z nią do tego ona jest z nim w ciąży załamka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama na kafe
Jezu tak mi przykro a to pewne z ta ciaza co tesciowa na to??? Wiadomo czy tojego dziecko skoro to taka d******** ja to bym do nieej poszla i wytargala za kudly.. niezle sie wpakowal bedzie utrzymywal nie swoje dzieci.jak ty sie o tym dowiedzialas???Jestem z Toba:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolka24
az zyc sie odechciewa no napisała do niego ze muszą się spodkać no i mu to powiedziała że jest w ciąży no on był taki wtedy zachlany że nie pamietał że się dupili..... no ja nie jestem pewna ze to jego no masakra a my jeszcze male dziecko mamy co za szmata zniszczyła mi i córce życie . Ponoc ma niby usunąć ciąże wziąść tablety ale jakoś w to nie wieze co mam teraz robic sama nie wiem odejść o niego to tez nie takie proste bo nadal go kocham ale jak to mozliwe ze był tak zalany on nie pamieta niby 3 godzin i jak by to sie działo masakra wiem ze zle powiem bo jestem przeciwko aborcji ale najlepiej by było gdyby dzieka tego nie urodziła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miłoszka13
Fasolka ja pierdzile!!!!! co za suczysko,kurcze niewiem co ci poradzić ale mi się wydaję że jeżeli twój mąż był tak zachlany to przecież nie mógł dojśc a o seksie to juz tymbardziej by mowy nie było flak zamiast masztu sorki za określenie ale tak to jest :-( jeżeli ona zdecyduje urodzić to pozostaja testy dna a widzisz jednak twój mąż nie jest bez winy! Bardzo mi was szkoda i szkoda że nie mieszkasz blisko :-( bym cię przytuliła i wypiłybysmy butelke wina. Ale szmata,boże ja bym ją żdzieliła w pysk porządnie a jego pogoniła! Ciężka sytuacja bo go kochasz,co zamieżasz? trzymajcie się z Adunią :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolka24
przytulenie by się przydało no jego duza wina jest ale wiesz chciałam go pogonic i wogóle ale nie potrafie zwłaszcza jak na córke patrze a zawsze mówiłam że zdrady nigdy nie wybacze a nie potrafie odejsc no wiecie wieze mu ze nie pamieta bo mu sie film na 3 godz urwał a ona wiem ze była zdziwiona no to zaczeło sie odemnie bo mówiłam mu ze skoro nie pamieta 3 godz to moze cos było a widziałam jak sie zastanawiał mówił ze pewnie by cos pamiętał a tu za pare dni tel i mówi ze jest w ciazy a mąż no a ciekawe jak to mozliwe jak nie spali ze sobą to mu powiedziiała ze się pukneli wtedy moze jestem naiwna ale widziałam jak to przezywa ze nic nie pamieta no i właśnie jak uchlanemu moze stanąć tego tez nie rozumiem no jak urodzi to pozostaja testy napewno zrobi. A moje marzenia legły w gruzach o 2 dziecku a wiecie co najgorsze ze dupił się z nią a potem potrafił przysc do mnie ehhhhh najgorsze święta się zapowiadaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miłoszka13
Fasolko musisz być twarda dla Aduni,wiesz co normalnie przezywam tą sytuacje z tobą ! jakbys byłą dla mnie kimś bliskim :--( Jeżeli faktycznie te suczysko kłamie że zaciązyła z nim to wyjdzie po testach DNA, to musisz koniecznie to wszystko przemysleć, bo co jeżeli zdrada się powtórzy,no najgorsze ze po niej przyszedł do ciebie,kurde cięzka sytuacja,wyjedz na jakiś czas z Adą,jeżeli nie chcesz do rodziców to przyjedż do mnie :-) zaaapraszam was serdecznie! Mimo wszystko musisz dać chłopu nauczkę i to poządną żeby wiedział co może stracić :-( a ty masz fasolka skype? tule :-) Dominka daj znać jak po jutrzejszej wizycie, koniecznie jak z dzidziusiem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurna alę wam zazdroszczę takich przyjażni mnie niema kto zaprosic czasem was czytam bo lubię trzymajcie sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolka24
dzięki że czujesz że tak chodz bym była kimś bliskim z chęcią bym do ciebie przyjechała bo do rodziców za bardzo nie chce no musze byc twarda w wiesz co najgorsze że on ma jeszcze pretensje że go teraz nie wspieram no a my naprawde pare fajną tworzyli jak mam z tym żyć . No jutro ona ma wziąść te tabletki no a widze ze mąż się teraz wacha no a jak by urodziła to ja odchodze bo nie wyobrazam sobie ze mu wybacze a on bedzie dziecko odwiedzał na spacerki zabierał i z nią się widywał i wtedy znów mnie zdradzi wogóle jeszcze gada ze ma mdłości itp smaki masakra mam skypa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miłoszka13
No wiesz ty co! fasolka to ty masz go wspierać! to chyba on powinien cię błagać o wybaczenie!!! złapałabym tego twojego chłopa i bym nim potrząsła żeby otrzeżwiał. Pamiętaj że jak tylko będziesz miała dosyć to pakuj się i zapraszamy do nas ja mam fajnego męża także jak coś to wiesz :-) Ja też jestem na skype,jeśli chcesz to możemy pogadać i się poznać wyśle ci namiar na mnie na naszą pocztę Dominka ciebie to również dotyczy,fajnie by było mieć kontakt :-) Ja z Miłkiem po niedzieli do szpitala chcem jechać by sprawdzili czy z o***tem nie ma przypadkiem problemu :-( w tej chwili pod******pholac syrop bo ma cały czas te zaparcia ehhhh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama na kafe
Kurcze moze w czerwcu bysmy sie spotkali razem ja fasolka mam blizej chyba:* do uslyszenia jutro napisze wiecej:-) :-) :-) trzymajcie sie cieplutko:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolka24
no ja bym chciała ratowac ale inaczej bedzie jak urodzi to dziecko bo zawsze coś bedzie ich łączyc własnie dziecko ehhhh a przypomnijcie mi no naszego maila nazwe tzn e mail hasło znał ale nazy nie a wiesz zchecią bym wpadła do ciebie zostawiła to wszystko a mąż mi ze bezemnie zyc nie potrafi ale jak moze nic a nic nie pamietac dziwne to wszystko a ona płodna jak nie powiem co ehhhhhh najwieksza zdzira i co mam do niej teraz jakos pojechac zadzwonic dzis ma ponoc usunąć ciaze ale jakos w to nir wieze ze to zrobi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miłoszka13
Fasolka wysłałam ci dane do poczty. Z jednej strony ci się niedziwie,masz córcie i widomo że chciałabyś by miała pełną rodzinę. A czy ta suka napewno jest w tej ciąży ?pokazała usg z datą,bo może ona zmyśla tak dzisiaj pomyślałam, jak facet jest tak zachlany to przecież nie mogło dojść do zbliżenia i wytrysku,wątpie! Moze ona chce rozbić wasze małżeństwo,jeżeli usuneła to niech pokaże oświedzczenie że była w ciąży i usuneła. Fasolka,pamiętaj że jakby co, serdeczie cię zapraszamy :-) Mój Miłek marudny dzisiaj dziąsła mu dają popalić a ząbka nie widać,u mnie już choinka ubrana hehe jakos się nie mogliśmy doczekać,dobrze że bąbki plastikowe mam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama na kafe
Ja za niedlugo mam wizyte no mi sie wydaje ze niemozliwe zeby wtedy zaszla chyba ze byly inne razy o ktorych niewiesz ale nierozumiem takich lasek jak moga rozbijac rodzine jak chciala usunac to poco komu kolwiek mowila wogote teraz jest jeszcze wieksza suka...fasolka wspolczuje Ci ale mam nadzieje ze okaze sie ze to nie jego dziecko gdyby jednak zdecydowala sie urodzic.a tesciowa o tym wie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
miłoszka a stosujesz coś na ząbki dla małego? co podajesz?i napisz prosze czy pomogło. fasolka współczuję bądż twarda .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosciu,stosowalismy dentinox,teraz calgel i powiem ci że nie zabardzo pomaga,jak już boli bardzo mocno, to podaje nurofen forte. Schładzam też gryzaczki w lodówce,masuje sczoteczką gumową którą zakłada się na palec możesz ją kupić w inter marche z canpolu Kurcze,Miłek dzisiaj znowu miał zaparcie ,zarejstruje go do rodzinnego i wezme skierowanie do specjalisty zeby przebadali mu dupke i sprawdzili czy przypadkiem nie porobiły mu się szczeliny. Wczoraj skoczyłam na teściową ehhhhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miłoszka13
To wyżej to j MIŁOSZKA13 coś mi nie wyskoczył nick cholercia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama na kafe
Domyslilam sie a ja dziewczyny pomylilam date wizyty ale pani doktor ustalila mi wizyte na poniedzialek heh no ja pam przekichane bo 3 zeby trzonowe masakra ciagle domis placze pol nocy nie mojej bylo ale juz slodziutko wyglada juz 11 zebow ma:-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miłoszka13
Kiedy mu wyszedł 1 ząbek?11 to już sporo,mój bardzo marudzi i jeszcze te zaparcia :-( Wczoraj byliśmy u teściów i odchorowałam tą wizyte,ledwie wjechaliśmy na podwórko a wyrwała nam fotelik,w domu wydzierała go z rąk! wpychała na chama smoczka jak płakał! :-( Mam dość!,przedwczoraj skoczyłam do niej! a wczorajsza wizyta u nich,,,pogrzebiny'' dzisiaj jeszcze mi się wszystko trzęsie z nerwów! Fasolka,odezwij się,martwie się o was .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama na kafe
Pierwszy zabek 7 msc a teraz juz dzis widze 12 zabka ale ta noc ladnie spal.no moja tesciowa sie nie wpieprza :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolka24
miałam bym ochote pogadac na tym skypie jutro sie odezwe. Zj****e życie suka nie usunie wczoraj dzwoniłam do niej i jeszccze na mnie naskoczyła ehhhh nawed napisała mi ze niczego nie żałuje chodz by dlatego zebym jej nienawidziła co mam robic jak to dziecko sie urodzi nikomu takiej sytuacji nie zycze wczoraj powiedziałam tesciowej o tym to myslałam ze zawału dostanie bo strasznie sie wkur.... po tym tel od tej suki i namnie warczała jeszcze i z usmiechem ze bedzie miec jego dziecko a no i jeszcze ona jest psychiczna jakaś na psychotropach no mężowi wybaczyłam po rozmowie z tesciowa no bo go kocham bardzo ale mu powiedziałam ze jaki kolwiek z nia kontakt bedzie miał to zabieram małą i odchodzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama na kafe
Ja tez kocham swojego meza i pewnie tez bym mu wybaczyla.. kurcze ja niemam skeypa ale moze bym zalozyla bysmy sie lepiej poznaly niewiem jak tam moj tablet moze mi sie uda sciagnac:-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama na kafe
Podeslecie mi dziewczyny haslo na meila dawno sie nielogowalam i zapomnialam:-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolka24
to podaj mail to wysle ci hasło . No też byś wybaczyła ?no wiesz dziecko nas łączy wspólne chwile i lata ale teraz trzeba wszystko odbudować a nie jest to łatwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama na kafe
Tez bym wybaczyla eh takie chlopy juz mi sie przypomnialo haslo:-) :-) :-) bylam u gina 12 tydzien wszystko ok alw w pon 22 kolejna wizyta bo niedalo sie dokladnie pomierzyc hehe tak machalo dzieciatko raczkami i nuzkami ze ciezko bylo co kolwiek zbadac ale to kolejna kasa za wizyte eh Ci lekarze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×