Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość karoten bella

DLA NOWYCH STARACZEK 2013

Polecane posty

Gość fasolka24
no to nie zaciekawie ehh biedny Miłoszek no taka pogoda raz ciepło raz zimno ja aż 2 tyg byłam chora . A jak teraz miłek lepiej mu już ? no ja jutro z moją ide do lekarza na kontrole ehhh .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolka24
ja juz po wzycie u pediatry musze isc z małą na morfologie i powiedzcie mi jak mam pobrac prubke moczu małej nie mam pojecia mała zbyt mało przybrała na wadze a ma spory apetyt troche sie boje ale mysle ze moze miec np mało zelaza zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama na kafe
Musisz kupic w aptece woreczek dla dziewczynki i musisz ladnie ja podmyc rano nakleic woreczek i ubierasz normalnie pampersa i zagladasz co chwilke.jak juz sie wysika wkladasz woreczek do pojemniczka na mocz i zanosisz:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miłoszka13
Fasolka ,dokładnie tak jak napisała mama na kafe, mój mały w szpitalu tez miał taki woreczek.Mam nadzieje że wyniki Ady będą ok :-),u nas bida bo Miłek przechodzi bardzo żle jelitówke którą złapał w szpitalu i boje się ze znów tam trafimy,nic prawie nie je,pić pije,wymioty,biegunka i śmierdzące gazy,gorączkuje,biedny tak się męczy aż żal patrzeć,płaczliwy tylko wisi na mnie :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolka24
dzięki:) no jutro ide na krew z mała no mało waży jest taką drobinką ale dużo je ale także ja też szczupła jestem mała jest długa ale chudzinka . O kurcze to nie za fajnie masz Miłoszek biedny a to gorączka się utrzymuje? jelitówka jest uciążliwa dla dorosłej osoby a co dopiero takie małe dziecko ehh no musisz go dużo teraz nawadniać . Też lekarz przepisała mi ten syrop na ułatwianie wypróżniania dla mojej narazie lekko poprawa jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miłoszka13
Faasolka jak Ada? jak wyniki? U nas dalej jelitówka,kupiłam orsalit elektrolity w saszetkach do nawadniania mają taki skład jak w kroplówkach,probiotyki,kurcze dalej te biegunki,teraz doszedł kaszel,gorączki pojawiają się ale rzadziej,tak się martwie bo bidulek od soboty prawie nic nie je :-( w czwartek na kontrole...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolka24
dzisiaj byłam na pobieraniu krwi ale bidulaka się napłakała dopiero za tydzień mamy wizyte ehhh martwie się ale mam nadzieje że wyniki wporzadku . Ale mi szkoda tego twojego synka takie chorubsko też miałam jelitówke i wiem jak okropne samopoczucie jest a co dopiero taki dzieciaczek dobry wtedy jest rosołek. Miłoszka nasze dzieciaki zaniedługo roczek ale to zleciało u ciebie miłek już za 2 ms skonczy :) Mama na kafe co u ciebie? zaniedlugo bedziesz tulic drugie dziecko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miłoszka13
Hej,Miłek już dochodzi do siebie,biegunki i wymioty się skończyły,został katarek i kaszelek,dużo pomogły elektrolity które mu podawałam dziisiaj zjadł zupke a jutro zrobie rosołek. Jak Ada i wyniki? mama na kafe jak samopoczucie i Dominek? odezwij sie do nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolka24
to się ciesze- że+ już lepiej miłoszek się czuje:) my dopiero w srode do lekarza z małą idę mam nadzieje ze dobre winiki choc pomimo tego syropu na bazie laktulozy czasem też mała się meczy ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolka 24
Hej ja juz po wizycie u lekarza wyniki na szczęście dobre tylko muszę podawać żelazo malej ale o zaparciach nic się nie dowiedziałam ehh najważniejsze że jest poprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miłoszka13
Fasolka to dobrze! ,ciesze sie,my tez misimy zelazo podawac ,actiferol mamy w saszetkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolka 24
Ja mam żelazo w syropie ale wciąż te nawracające zaparcia ehh a jak tam u was? Miłoszka nasze dzieciaki niedługo roczek mają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miłoszka13
Fasolka no niedługo roczek hehe tak zleciało :-) Wiesz co, te zaparcia mogły się nasilic po żelazie,kurcze no niewiem co ci już poradzić,słuchaj a może spróbuj podawać codziennie jogurt naturalny i do tego probiotyki a może pomoże ,poobserwuj pare dni wtedy zobaczysz,biedna kruszynka :-( Dziewczyny,mój mąż wyjeżdza do pracy do Anglii i ściągnie potem nas,nosz kurde ciężko u nas i jeszcze kredyt :-( Miłek dobrze się czuje,apetyt dopisuje,wczoraj poszedł sam od pufy do łóżka,zatrzymał się na środku(chyba sie wystraszył) i poszedł dalej,jestem dumna z mojego łobuziaka :-) Mama domina,co się dzieje? wszystko w porządku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolka24
no męczące te zaparcia spróbuje z tym jogurtem chodz po troche już daję no miłoszek zaczyna chodzic już :) fajnie no moja fajnie siedzi ale sama nie chce się podnosic do siedzenia :( i troche mnie to martwi . To rozłonka chwilowa was czeka no my chcieliśmy wyjechać do niemiec bo wiadomo jaka jest polska ehh tylko że mi jakoś tak trudno wyjechać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miłoszka13
Fasolka nie martw się,zanim się obejrzysz a Ada będzie śmigać :-) Co do wyjazdu,musimy to przecierpieć no na pewno będzie ciężko z tęsknoty ale robimy to w konu dla naszej trójki,by nam się żyło lepiej.Tam mieszka moja siostra z narzeczonym i dziećmi,w Polsce jest coraz gorzej,mam dużo znajomych w uk i żyją naprawde na poziomie i godnie ... Wiem że to dobra decyzja :-) i powiem ci ze żałuje że wcześniej tego nie zrobilismy. Fasolka, ja bym się też na twoim miejscu zastanowiła nad wyjazdem,no powiedz jaką przyszłość będą miały te nasze dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolka 24
No tak lepszą przyszłość trzeba zapewnić dziecku bo tu w Polsce nie ma szans niestety też żałuję że wcześniej nie wyjechaliśmy. No pewnie zanim się obejrzę to mala będzie śmigać ale fajnie juz pełza po domu może szybciej raczkować zacznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miłoszka13
Dziewczyny, co u was? cisza tutaj taka :-( U nas ok,Miłek zaczął chodzić a 24 skończył 10 miesięcy :-) wogóle taki papuśny,tak wcina że szok, co byś nie dała to wcina hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolka24
No cisza tu no u mnie mala ma problem zeby sama usiasc a zeby dostac sie do przechodni rechabilitacji to na lipca mamy termin ehh moja tez wcina wszystko:-) nie wybrzydza no miloszek szybko zaczolchodzic tylko sie cieszyc:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miłoszka13
O kurcze,to tak poważnie z tą rehabilitacją? biedna Adusia,a powiedz jak zaparcia?,poznałam na placu zabaw dziś młodą mamuśke i latali po wszystkich lekarzach i wyszło na to ze mała ma skłonności do zaparć odziedziczone po rodzinie,w genach, podaje śliwki,morele,laktuloze i biedactwo tez się męczy :-( No Miłek chodzi :-) wogóle taki kumaty się zrobił,dziisiaj przyszła kumpela z synkiem który jest tylko tydzień starszy od Miłoszka to miałaysmy ubaw,jak sobie dyskutowali,głaskali hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolka24
Wiesz moja tez musi miec ta skłonność do zaparc ja tez daje ta laktuloze śliwki gruszki nic zapierającego a i tak w dzień w dzień mamy z tym problem aż płakać czasem mi się chce. A z ta poradnia to maja tylko zobaczyć bo mala dobrze siedzi ale tylko jak jest u kogoś. A jak tam miloszek juz zdrowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolka 24
No fajnie ze juz ma kolezke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolka24
no miłoszek bedzie miał się z kim bawić :) no kumaty bo juz za miesiac roczek ma:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miłoszka13
fasolka,zdrowy,za to jak rozrabia hehe dzisiaj doroobił się 2 siniaków,kurcze tak szkoda mi twojej córci bo się biedactwo namęczy,jutro jedziemy nad morze z Miłkiem. No faktycznie zaraz roczek,matko jak to zleciało,masakra. Fasolka ciekawe co z mamą na kafe? czy szystko wporządku. Odezwij się bo się martwimy o was!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolka24
No mamo na kafe odezwij się wpozadku wszystko? No teraz siniaki się zaczną no moja to w dzień w dzień się męczy niestety a wczoraj byliśmy na komuni ehh a te stare baby to się wtrancaly w karmienia malej ciągle daj to tam to ehh a ja i tak po swojemu robiłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miłoszka13
Kurcze ja też nie znosze takiego wtrącania,no moja mądra teściowa stwierdziła że 2 banany to za dużo dla dziecka dziennie! a ja się nie dałam i zaczełam się przekomarzać z nią wkońcu zamkneła jadaczke bo ja sobie nie pozwole, jej dzieci mają problemy z jedzeniem,mój mąż jeszcze nie tak żle ale jego brat ani owoca ani warzywa nie zje,a taka głupio mądra! Nie ma co sobie pozwalać,ja siedziałam tyle czasu cicho,ale skończyło się. Fasolka,a jak twoja córcia spi w nocy? bez przerw,?śpi spokojnie? Miłek jest nie spokojny ale to napewno przez te zęby,2 razy budzi się na karmienie i o 5 rano już po spanym hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolka 24
Wiesz jak Miłoszkowi smakuje niech sobie ***** zdrówko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolka24
no jak miłoszkowi smakuje niech sobie je:) no moja bananów nie moze niestety no moja chodzi spac tak po 19 i budzi się w nocy tak koło 2 a czasem spi do 5 karmie ją i tak maksymalnie budzi się już po 6 rano no ja to bym pospała jeszcze ranny z niej ptaszek:) fajnie się masz nad morzem odpoczniesz mały nawdycha się jodu same plusy:) a mam pytanie ty jak poznałaś tą młoda mame i co miała też takie problemy zaparciowe z dzieckiem to leczyli to jakoś inaczej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miłoszka13
Fasolko, z tego co mówiła to wszystkie badania ok,tzn mocz,krew, o***t bez zmian,stosowali-dieta lekkostrawna,laktuloza,dużowarzyw,owoców,śliwki,morele,gruszkinic nie pomaga,wkoncu lekarze stwierdzili że genetycznie dziecko ma problem po mamie bo miała do 3r zycia problem z kupkami. No fajnie mam 9 km nad morze od siebie ;-) Jak Ada? Fasolka jak ci się układa z mężem?,jesli mogę zapytać ;-) Mój leci w przyszłą sobote do Anglii :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolka24
no dziwne że u nas nawed ta laktuloza nie działa . No bliziutko masz do morza aż szkoda nie skorzystać :) a do jakiej miejscowości się wybieracie? No mąż teraz bardziej w domu jest troszke się zmienił nie ma kontaktu wcale z tamta ale wiesz ja nie umiem zapomniec może z czasem...A ty kied?y do męża dojedziesz ? pewnie bedziesz tesknic rozłonka na długo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolka24
miłoszka jakie podajesz mleko modyfikowane bo sie zastanawiam nad przsciem bo wykanczajace sa te zaparcia ale nie wiem czy gorzej nie bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×