Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość karoten bella

DLA NOWYCH STARACZEK 2013

Polecane posty

Gość kingowa
-barbie_ a ile ci zostało do @?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kingowa
-barbie_ a ile ci zostało do @?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kingowa kurcze nie wiem bo mam nieregularny okres ostatnia miesiaczke mialam 25 czerwca i to byl cykl 35 dniowy a wczesniej 25 dniowy takze masakra ale przypuszczam ze owulacje mialam 14-go bo 15-go bylo juz sucho wiec zazwyczaj od owulacji do miesiaczki jest maximum 14 dni wiec najpozniej chyba powinnam dostac 28-go masakra ja sie nie doczekam :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola8483
ja mam dziś takie delikatne pobolewanie podbrzusza jak na @ i straszne zachcianki słone słodkie kawa woda Boże wszystko na raz.....sama nie wiem czy to na @ czy na ciąże.....jak myślicie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kingowa
to jeszcze troche ci zostało, a masz jakieś konkretne objawy bo u mnie nic, chociaż mam nadzieje że sie udało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kingowa
trudno powiedzieć ale życze ci żeby było na ciąże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola8483
Aha KINGOWA ja tak jak ty w gorącej wodzie jestem kompana i oczywiście zrobiłam test o 16 i wyszedł negatywny .....no ale kto to widział 7 dni przed @ .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kingowa
karola a tobie ile zostało do @? wiesz jak jest zawsze człowiek ma nadzieje że chociaż cień dojrzy a tu nic kompletnie biało tylko kontrolna tłusta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola8483
tak jak pisałam wcześniej to w zeszły piątek i w ten wtorek miała takie dziwne plamienie brązowe.....jak byłam w ciąży z moim Aniołkiem to tak nie miałam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola8483
powinnam dostać 25-26....też patrzyłam pod światło hahaha a tu nic pustka!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kingowa
może to zagnieżdżanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola8483
też mam taką nadzieje .....ale czy test wyszedłby negatywny 7 dni po plamieniu implantacyjnym ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kingowa
ja nie mam pojęcia, bo nigdy tak nie miałam, a wiesz kiedy miałaś owulkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola8483
najprawdopodobniej w czwartek dzień przed plamieniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kingowa
to raczej było plamienie owulacyjne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola8483
no może .....a jak myślisz kochałam się z mężem w niedziele wtorek i w czwartek ...jest szansa na ciąże ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kingowa
jasne jeżeli owulka była około czwartku, to duże szanse, tym bardziej że kochaliście się przed, ja w sumie w tym cyklu nie miałam za bardzo widocznych objawów owulacji ale myśle że była około 12 dnia cyklu bo śluz na to wskazywał, potem od 14 dnia był już ewidentnie bezpłodny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola8483
Boże mam taką nadzieję ..... jeśli nie wyjdzie to się załamę ..... od śmierci mojej córeczki ciąża stała się obsesją :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kingowa
nie doczytałam, sorry, rozumiem że miałaś poronienie, przykro mi i współczuje, ale zobaczysz wkrótce będziesz mamą i wtedy ból po stracie minie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola8483
KINGOWA ja 22 maja urodziłam w 35 tyg ciąży martwą córeczkę przez winę lekarza :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kingowa
przykro mi, ale czasu nie da się cofnąć, musisz patrzeć w przyszłość, to bardzo przykre sprawy, takie bywa życie, nie mamy na to wpływu, jednak zobaczysz wkrótce będziesz mamą, możę już teraz w twoim brzuchu rośnie maleństwo, czego ci życze, ja wiem co to znaczy pragnienie dziecka bo czuje podobnie i też myśle że staje się to troche moją obsesją,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola8483
wiem że nie cofne :( a bardzo bym chciała..... mam wielką nadzieję że się w końcu uda....tobie mnie i wszystkim innym kobitkom :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kingowa
jasne że się uda, teraz doczytałam twoją historię i powiem ci że koleżanka też rodziła przez cesarke, niby wszystko było ok a dziecko zmarło kila godz po porodzie, przestało oddychać, wielka tragedia, jednak dziewczyna zaszła w kolejną ciąże 1,5 mies po cc, nie planowali tak wyszło i donosiła zdrowo, urodziła córeczke a potem po roku jeszcze synka i teraz jest szczęśliwą mamą 2 zdrowych dzieci, oczywiście kolejne dzieci były przez cc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola8483
super :) bardzo pocieszające :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Staraczka29
Witajcie Kobietki! Co tam u Was? Jakies nowości? :) Ja robiłam wczoraj wieczorem test i negatywny niestety takze ciazy nie ma :( Dopiero dzis rano pojawila sie na nim druga kreska, ale to juz mi sie zdazalo przy wczesniejszych testach :( Miesiaczki jeszcze nie ma, ale czuje napięcie w podbrzuszu więc pewnie się zbliża. Załamać się można :( :( Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola8483
HEJ STARACZKA :) może jednak nie przyjdzie @ ....zrób test za parę dni...ja mam straszne zachcianki i jestem wiecznie głodna ale to chyba przed @ :( zobaczymy mam nadzieje że nie przyjdzie ani mnie ani tobie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kingowa
staraczka ja obstawiam jednak wczesną ciąże, gdyby nic nie było to by nie było żadnej kreski, moje negatywne testy leżą i nic kompletnie na drugi dzień się nie pojawiło, puściuktko tylko kntrolna, zobaczysz za pare dni wyjdzie ci druga wyrazna kreska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola8483
KINGOWA a ja tak kiedyś miałam wiesz .... zrobiłam test i była 1 kreska a po paru godzinach pojawiła się 2 baaaardzo słaba po paru dniach dostałam okres....to chyba zależy od firmy testu....ale mam nadzieję że U STARACZKI będzie to ciążą :) trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Staraczka29
Do Karola : @ jeszcze do mnie nie przyszła, ale czuje coraz silniejsze napięcie w podbrzuszu, bezbolesne ale bardzo upierdliwe. Piersi nadal nie bolą, teraz już nawet nie kują, dosłownie nic... Możliwe, aby cykl tak się rozregulował po wyjeździe? Sama nie wiem co myśleć. Nie mam typowego bólu brzucha jak przed @. Pozostaje czekać i mieć malutką nadzieję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Staraczka29
Aha, i ten test co mi wyszły dwie kreski następnego dnia to Pink Test i kojarzy mi się, że już kiedyś miałam z tym testem taką samą sytuację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×