Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość karoten bella

DLA NOWYCH STARACZEK 2013

Polecane posty

Gość fasolka24
mimi1986 no gratulacje dużo zdrówka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anula super wiadomości! :) jedz teraz dla dwóch :) mimi trzymamy kciuki za betę. ja 12 ide na usg :) mam nadzieje ze ujawni nam się lokator:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej byłam dziś zrobic bete, ale wynik dopiero jutro bede miala (35zl) i odrazu jak pojde do lekarza. dziś powtórzyłam test i znów wyszla druga kreseczka, tak samo slaba ale wyszla, no moze ciut ciemniejsza od wczorajszej lub mi sie wydaje tylko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolka24
lenka a ja ide 3 na usg :) to bedzie twoje pierwsze dziecko? ale wczoraj się fatalnie czułam masakra 13 dc a tak mi niedobrze było ehh a mówią że tak już w drugim trymestrze lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej moja beta to 119,2 ale lekarz nie widzial pecherzyka jeszcze. kazal mi przyjsc za 2 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marysia13
;;;;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marysia13
hej dziewczyny,coś nie mogłam wejść na forum,fasolka,kruszynka,paola co u was kochane?ja w przyszły poniedziałek mam hsg,boje sie jak cholera :-) ale cóż,bede wiedziała na czym stoje. mimi,gratulacje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marysia13
hej dziewczyny,coś nie mogłam wejść na forum,fasolka,kruszynka,paola co u was kochane?ja w przyszły poniedziałek mam hsg,boje sie jak cholera :-) ale cóż,bede wiedziała na czym stoje. mimi aanula,gratulacje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Marysia,no u mnie dzidzi już tak daje znać o sobie,czuje często kopniaczki i muj mąż jak położył ręke na brzuchu również :-), To szybko będziesz miała te hsg,ale to dobrze trzeba działać!!! fasolka,jak po usg? mimi,u mnie pęcherzyk był dopiero widoczny w 5 tygodniu,a beta piękna :-) Lenka,jak u ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Marysia,no u mnie dzidzi już tak daje znać o sobie,czuje często kopniaczki i muj mąż jak położył ręke na brzuchu również :-), To szybko będziesz miała te hsg,ale to dobrze trzeba działać!!! fasolka,jak po usg? mimi,u mnie pęcherzyk był dopiero widoczny w 5 tygodniu,a beta piękna :-) Lenka,jak u ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Marysia,no u mnie dzidzi już tak daje znać o sobie,czuje często kopniaczki i muj mąż jak położył ręke na brzuchu również :-), To szybko będziesz miała te hsg,ale to dobrze trzeba działać!!! fasolka,jak po usg? mimi,u mnie pęcherzyk był dopiero widoczny w 5 tygodniu,a beta piękna :-) Lenka,jak u ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marysia13
Kruszynka,ale masz fajnie,zazdroszcze,mam nadzieje że i ja doświadcze tego cudownego uczucia,wogóle dziewczyny ciesze się z wami,no co do hsg to bede wiedziała wkońcu co jest grane :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marysia13
Mi też coś strona sie zawiesza,problem z serwerem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marysia13
Mi też coś strona sie zawiesza,problem z serwerem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marysia13
Mi też coś strona sie zawiesza,problem z serwerem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aanula81
Mimi gratulacje:-) a mówiłam że będziesz nastepna;-) super:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aanula no wykrakalas normalnie:) ciesze sie bardzo i zarazem boje zeby wsyztso bylo ok. caly czas pobolewa mnie brzuch. cos jest z ta kafeteria dzis..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolka24
hej :) usg mam dopiero 3lutego a dzis masakra dzień byłam dziś w sklepie i zasłabłam ehh uroki ciąży . No ja się nie umie doczekać kiedy będe czuła ruchy dziecka:) a jak tam u was ja jutro na krew ide i się boje sama isc po tym co dzisiaj sie stało .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolka24
Marysia13 to szybko masz badanie no napisz potem jak wyszło ja będę trzymać kciuki za dobre wyniki:) i ty też napewno już wkrutce zobaczysz 2 kreski na tesciku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marysia13
Kruszynka,fasolka, niewiem jak to powiedzieć,wczoraj byłam badać hormony przed zabiegiem i tu szok!!!!!! ciąża! właśnie odebrałam wyniki hormonów,musiałam dopłacic jeszcze bo od razu miałam zrobioną grupę krwi,no niewierze :-) cud !!!!!!!!!!!!!! z tego wszystkiego nie zwróciłam uwagi że okres mi sie spóżnia,bo czesto mi się spóżniał wynik bety 28

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolka24
Marysia13 no miłe zaskoczenie miałaś:) gratulacje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marysia gratulacje :) kruszynka jakos leci :) troszke w pracy mam zapieprz bo inwentura mnie czeka :) i dzisaj jeszcze przypieprzylam glowa w sciane :) normalnie gwiazdki zobaczylam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marysia,wielkie gratulacje!!!wiesz że ja miałam wynik bety też 28,i to był bodajże 4 tydzień :-) i tak samo z kasiką sie szykowałyśmy na zabiegi w styczniu!a tu niespodzianka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aanula81
Marysia13 gratulacje:-) niespodzianki są najlepsze:-) w moim przypadku też tak było i też już myślałam o ponownej laparoskopi. Dużo radości z małej fasolki:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paola1801
Marysia13 gratulacje kochana:) jak super:) no ja niestety czekam nadal na @. Jeszcze przed terminem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fasolka no to bedzie moj pierwszy potomek:) ja jakos w tym 2 trymestrze jestem ale nie czuje ani przyplywu energi ani pociagu do sexu :D waga tez zamiast rosnac to maleje a od kilku dni stoi w miejscu. Ale brzuchol rosnie :) Chociaz jak patrze na zdjecia w googlach dziewczyn w moim tygodniu to nie mam az tak wielkiego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolka24
lenka mówią że w drugiej ciąży szybciej brzuszek widoczny :) a w pierwszej to puzniej widoczny heh z tym sexem to myślałam że tylko u mnie tak jakoś mało chęci :) no i zmęczenie też oczywiscie szybko mnie dopada a wymioty też sie zdarzają no moje też bedzie pierwsze dziecko:) już bym chciała żeby zima mineła i tak na wiosne lrzejsze ubrania nosic no i już wtedy piekni brzusio bedzie widoczny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paola1801
Zrobilam dzis test bo to juz miesiac od ost @. I pokazala sie jedna kreska. Jutro ide na bete. Chcialabum byc dobrej mysli ale chyba nie potrafie. Kluje mnie cos caly czas :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×