Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość karoten bella

DLA NOWYCH STARACZEK 2013

Polecane posty

Goldberg to teraz dałaś mi do myślenia, muszę gina spytać o tą niezgodność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goldberg,coś w tym jest w mojej rodzinnej miejscowości był taki przypadek, Jak będe u rodziców,to zapytam delikatnie sąsiadke jak to było w ich przypadku,bo faktycznie miała 1 męża,starali się przez długi czas ,jeżdzili do Częstochowy,dopiero jak się rozeszli zwiazała sie z 2 i ma córe z nim. Przebuszowałam,troche w internecie i się przeraziłam,pisze wyrażnie,jak matka ma - a ojciec +,to jeżeili jest pod kontrolą lekarską to nic się niepowinno stać,a muj twierdzi że za dużo marudze ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasika,tak się dzieje,posiedz troche na necie to poczytasz dużo na ten temat,ale i też się słyszy,działaj,bo z lekarzami to jak z lekarzami,muj twierdził że za dużo zadaje pytań,a na wiele sam mi nie potrafił udzielić odpowiedzi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kruszyna,z kad ja to znam :-),mnie się wydaje że powinnaś to kontrolować,poczekaj,w przyszłym tygodniu robisz wyniki to zobaczymy jakie będą,a lekarze najlepiej potrafią pieniądze brać,ale sie na tym za bardzo nie napocić,co do konfliktów to sama widzisz,okazy zdrowia a jednak przyczyna inna,jak mozesz do zapytaj sasiadeczke,zawsze to przestroga dla innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruszynko,a jak córcia twojej siostry?lepiej juz? duzo zdrówka dla niej, w jakim jest wieku jeśli mogę zapytać? moja tak mnie tak potrafi wydoic że całe sutki mam pokaleczone,co 2 godzinki papu,taka sie zrobiła papuśna ze szok :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie się zbieram do szpitala do niej,odezwe się póżniej,mam nadzięje że juz lepiej,Oleńka ma 4 latka :-) kochany czort.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :-),jutro wychodze ze szpitala,pogoda piękna się zrobiła,,jak woisna,dużo zdrówka dla Oli :-) co tam u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolka24
Marysia13 a czemu w szpitalu jesteś? zdrówka życze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolka24
Dorjana co tam u ciebie? a mam takie pytanie czy dziecko w jakiś sposob zmieniło relacje z mężem może głupie pytanie ale koleżanka mnie nastraszyła że potem inaczej już jest tzn gorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorjana
Fasolka,głuptasku ;-) kto ci takich bzdur nagadał? jeszcze bardziej wzmocniło związek nasze maleństwo,muj to niemoze się doczekać kiedy z pracy wróci do nas do domu!wiadomo że jesteśmy zmęczeni,seks rzadziej,ale tak to juz jest,grunt żeby ze sobą dużo rozmawiać,pozwalać mężowi opiekować się maleństwem,zachęcać,a nie niezniechęcać! a będzie wszystko dobrze,czasem maleństwo podrzucić do dziadków na 2,3 godzini i do kina,dziadki napewno bedą szczęśliwi a wy spędzicie tylko czas we dwoje :-) mam nadzieje że pomogłam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marysia13
Jestem bo dostałam bóli i plamienia,okazało się że mam cyste na jajniku,ciąża zagrożona,biore leki na jej zmniejszenie,narazie bez zmian,ani gorzej ani lepiej,potem się odezwe bo pisze na tablecie od kolezanki z sali,głupio mi tak z niego korzystać .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marysia13
jutro mam ponoć wyjść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolka24
Dorjana tak pomogłaś wiesz lepiej się zpytać doświadczonej osoby:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolka24
Marysia13 wracaj szybko do domku bo w szpitalu nikt nie lubi być a który tydzień u ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorjana,Marysia,z małą lepiej,ale infekcja przeszła na płuca miała prześwietlenie płuc,jutro usg brzuszka,najważniejsze że goraczka spadła,antybiotyk zaczął działać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To super,teraz to chyba jakaś wirusówka,dzieciaczki chorują,no i najważniejsze że ta goraczka spadła,przy okazji porąbią małej badania :-) zaopatrz się w jakieś witaminki,żebyś się niezaraziła,bo w waszym przypadku to teraz niebezpieczne :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oooo,to dobrze że Oleńka wraca do zdrowia! pewnie jak zobaczyła ukochaną ciocię to jej się szybko polepszyło ;-) fasolka,8 tydzien za nami,także jeszcze dużo przed nami :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fasolka,a ty wogóle dorosłaś do roli matki? bo zadajesz dziwne pytaniana na forum.czy masz chhłopa tyrana? który rządzi w związku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolka24
gość forum jest po to żeby pytać! a to pytanie było neutralne i nie do ciebie nic w tym złego nie było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyluzuj,niemiałam nic złego na mysli,tak to wyglądało,luuzik fasolka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fasolka 24 Dorjana ma racje u mnie tez tak maz tylko wraca z pracy i mowi daj mi go gdy maluszek zasypia mamy czas dla siebie i to wzmocnilo nasz zwiazek czesciej rozmawiamy jestesmy prawdziwa rodzina.Wiem ze jestem nowa tu ale widze ze fajne dziewczyny jestescie i chcialabym was blizej poznac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolka24
Mama Domina to fajnie:) no dziecko dużo zmienia w życiu :) fajnego masz pewnie tego maluszka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolka24
hej ja czuje takie dziwne lekkie bulgotki heh nie wiem jak to nazwac ale napewno nie jest to głodek :) narazie tak delikatnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze dziewczyny nie straszcie mnie z ta grupa. Sama mam rh —. Tez mnie zaniemoglo. Leze od wczoraj w szpitalu. Biegunka + odwodnienie. Jutro mnie chyba wypuszcza choc jak mowia wygladam blado I nieciekawie :) ale z maluszkiem wszystko ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorjana
Fasolka,obstawiam z kruszyną,że to ruchy maleństwa ! :-) kiedy najczęsciej je czujesz? spróbuj zjesc coś słodkiego,moje dziecie odrazu baraszkowało .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goldberg
Hej dziewczyny,Maryśka jak tam wychodzisz dzisiaj ze szpitala ? fasolka,no też mi się wydaje że to ruchy twojego słoneczka, u mnie też się jakoś w tych tygodniach zaczeło,a z tygodnia na tydzień to już mocniejsze :-) mama domina,pewnie że możemy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolka24
Dorjana wczoraj tak przed snem i dzisiaj tak troszke no rano ale już byłam po śniadaniu no własnie wcinam miski żelki których nigdy nie lubiłam :) no fajne uczucie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolka24
goldberg a ty w którym tygodniu już jesteś? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj maluch ma 4mc wazy 9 kg i ma 73cm jest taki kochany ja tez obstawiaz ze to ruchy najlepiej slodkie dziala:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×