Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość karoten bella

DLA NOWYCH STARACZEK 2013

Polecane posty

Gość fasolka24
no a ja takie dziwne smaki mam że masakra :) galert tak bym zjadła choć nigdy nie lubiłam no i takie zimne piwko bym się napiła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz powiedzialam mezowi ze jak tylko skoncze karmic weekend moj normalnie sie upije 14 miesiecy mija jak alk w ustach niemialam ale dopuki karmie wytrzymam:-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie klapa,na policje to można liczyć ale z drugiej strony maja sporo racji :-( na dodatek plamiłam dzisiaj na jasno brazowo,dzwoniłam do gina i jutro do lekarza,ehhh szkoda gadać,mama domina no musisz przecierpiec :-) fasolka,hej,jak po urlopiku? to muj nowy nick,musiałam zmienić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pszczółka13 napisz mi jutro co powiedzial lekarz mam nadzieje ze bedzie wszystko ok ja dopiero wieczorem na necie bede bo jade do tesciowej a tam zasiegu niema bo sama w domu siedze i juz mnie cos trafia z nudow a takto z nia pogadam super babka:-) :-) ludzie wredni sa i zawsze ktos rzuca klody pod nogi a na forum cisza:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolka24
a u mnie urlopik się udał ciepełko było trzeba było troche przezimować:) jak się czujecie w nocy miałam takie dziwne ciągnięcia w dole brzucha nie miłe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolka24
Mama Domina a to do kiedy karmisz? bo ja myśle że długo nie bede karmic piersią no narazie pozwole sobie czasem na lecha free smakuje jak normalne piwko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolka24
pszczółka13 a którym tygodniu jesteś? to napisz jak u lekarza trzymam kciuki by było dobrze ja jutro na USG ide

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pszczółka13
Fasolka,to ja kruszynka3,tylko musiałam zmienic nick na pszczółka13,napisałam wyzej dlaczego:-( Ja wedle ostatnich wyliczen w 25 tygodniu,dzisiaj ide do lekarza,mnie od 3 rano całe biodro z prawej strony rwało,kłucia w pochwie miałam,po tym wczorajszym plamieniu jestem roztrzesiona,małe tak mnie mocno kopało w nocy po pęcherzu że poczułam że mam mokre majtki,bałam się czy to nie wody bo przypominało to wode a nie mleczny śluz,musze rozejrzeć się dzisiaj za komputerem bo ten zniszczyli nam masakrycznie miałam problem zeby się połączyć z internetem ehh,szkoda gadać,super że wypoczełaś na słonku :-) Dziewczyny odezwe się wieczorkiem, o 16.20 mam wizyte i pare spraw na miescie. mama domina dzięki,sama niemasz lekko a jeszcze mnie musisz pocieszać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolka24
pszczółka13 trzymam kciuki by było dobrze a to tak puźno dzis cie przyjmnie a jak lerzałam kiedys na ginekologi to w szpitalu taka dziewczyna miala tez takie plamienia to musiała luteine przyjmowac i tam było jakies zapalenie nie ma z tym zartów uwazaj na siebie i staraj sie wiecej odpoczywac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pszczółka13
Fasolka,mama domina,jutro mam się zgłosić na szpital jutro na 8 rano,pogłębiona cukrzyca ciążowa,jest zagrożenie :-(,jeżeli w gryficach mi niepomogą to na szczecin albo police,i poród prawdopodobnie w Policach w klinice a nie w gryficach,załamałam się totalnie,odezwe się po pobycie w szpitalu małe waży 800 gr i na 80% chłopczyk,niebardzo chciał się pokazać.pozdrawiam i dzięki dziewczyny za wsparcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolka24
pszczółka13 trzymaj się będzie dobrze musi być moja teściowa też cukrzyce w ciąży dostała lerzała kilka mies ale urodziła zdrowe dziecko także głowa do góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolka24
co tu taka cisza? ja juz po usg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey dziewczyny fasolka ja karmie juz troche Dominik ma 5 mies 11marca:-) ale teraz jest na samym mleku chociaz pokarmy mu wprowadzilam dziasla bola przerabane w nocy nie spie na dzien do tesciowej jade bo cos odespie maly je malo teraz ale jemu nieszkodzi wazy 10 kg:-) moj paczuszek maly:-) :-) oj dziewczyny uwazajcie na siebie i oby z dzieciaczkami bylo ok:-) ja jutro bede smazyc racuszki mmm dawno ich nie jadlam:-) :-) fasolka jak po usg???pszczolka jestesmy tu po to by byc dla siebie wsparciem milo tak z kims pogadac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolka24
na usg ok ale wkurzył mnie lekarz nie dosc że kase bieze o się nie przykłada i jak robił usg to tylko chwile i w trakcie badania kolega do niego zadz i gadał z nim na prywatne tematy chyba z 15min masakra ale jak tu teraz lekarza zmienić no ja też musze przystopować i troche bardziej odpoczwć heh jeszcze mnie przeźiębienie łapie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolka24
Mama Domina a ty miałaś dwa razy robione badania prenatalne? pierwsze i drugie tzw połówkowe bo ja miałam w 14dc i lekarz mówił że jest wszystko wporządku więc po co drugi raz a wczoraj mnie nakłaniał na drugie pranatalne a one też sporo kosztują ehh ci lekarze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak mialam w 13 tyg i w 20:-) no niestety kosztuja ale co zrobic. W tym 20 sprawdza czy dale jest ok w 13 tyg mialam dopochwowo a w 20 na rzuchu normanie:-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pszczółka13
Czesć mamusie, sorki że dopiero teraz pisze ale wczoraj wyszłam ze szpitala i chciałam spędzić trochę czasu z mężem, wiec tak w czwartek rano wstawiłam się do szpitala na 8 rano, odrazu zrobili mi ktg a jestem w 26 tyg,potem badanie ginekologiczne,w szpitalu miałam diete,mierzyli mi cukier po kazdym posiłku po godzinie,przyszedł do mnie ordynator odzdziału i zlecił powtórke krzywej cukrowej na następny dzień i się okazało że ja niemam żadnej cukrzycy ciazowej,poprostu w przychodni zamiast mi pobrać krew po 2 godz to pobrali mi po 1,a ze to była dawka 75mg,dlatego miałam zły wynik :-) jutro ich opierdziele, w dzień wyjscia zrobili mi jeszce usg i potwierdzili płeć w 100% będzie chłop mam zdjęcie siusiaka ;-)jutro jade po wypis i zwolnienie do szpitala,przy okazji odwiedze kolezake z sali bo bidulka została z rozwarciem w 27 tyg. A co uwas mama domina,fasolka?pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolka24
Mama Domina wczoraj byłam u tesciów wiec czasu nie miałam no wiesz gadanie męża mnie wkuza ehhhhh a chcesz miec jeszcze drugie dziecko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolka24
pszczółka13 fajnie że już w domu jesteś ale niezłego stracha ci napędzili trzeba ich opierdzielć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolka24
pszczółka13a jak wogóle się czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pszczółka13
fasolka,a dobrze,mały czasmi daje mi popalić kopniakami,waży już 820 gr zamówiłam dzisiaj paczkę ciuszków na tablicy dla maluszka,a teraz wcinam sałatke owocową,no napędzili stracha,wyłam jak bóbr :-( jutro ich opierdziele! A ty jak się czujesz,jak ruchy czujesz już mocniejsze i w którym tyg jestes?pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolka24
a wiesz u tesciów byłam wczoraj to mąż troche nie miło n było bo gadał o pułci dziecka a ruchy takie jeszcze lekkie czuje a ja na tablicy wuzki ostatnio oglądałam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolka24
no ,i też kiiedyś lekarka stracha napędziła no ale dobrze ze wszystko wpożadku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pszczółka13
fasolka,nie przejmuj się :-) chłopy tak czasem mają,u mnie się pojawi zaraz drugi heheh,a wózki też ogladałam,bo jak wczoraj wracalismy ze szpitala ,to ogladalismy w Gryficach i ceny są powalajace w sklepach,stwierdzilismy ze niewarto kupować nowego,tymbardzie ze dziecko pojeżdzi kilka miesięcy a na tablicy się trafiają naprawde warte zakupu wózeczki,ciuszki,także można zaoszczędzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pszczółka13
A jak po usg,dalej będziesz miała córeczke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolka24
no wózyk też myśle że używany po co tyle kasy wydac wdziałam nawed takie po 2000 masakra no ale jest to nie miłe jak facet gadac że syn musi byc taka mentalnosc facetów no a mi potem przykro jest no ale co zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolka24
znaczy lekarz tak mało gadał teraz bo z kumplem pogaduchy przez tel miał ale na poczadku kwietnia mam mieć usg połówkowe prenatalne i wtedy bardziej się dowiem co do pułci ale myśle że córka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×