Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Raczek Idzieee

jak długo leczylyscie zapalenie krtani?

Polecane posty

Gość Raczek Idzieee

u mnie juz trwa 2 tygodnie, w tym 5 dni w szpitalu.Dziecko dostawalo zastrzyki co 12 h zinnat,od 5 dni w zawiesinie,dodatkowo syrop odkrztusny.Od kilku dni kaszel juz byl przerywany a dzisiaj w nocy znow dusznosci i szczekajacy kaszel.jestem zalamana ;( podejrzewamy alergie rowniez ,Ig z krwi 217 a norma 66 u 20 miesiecznego dziecka,podajemy dodatkowo aeurius ( nie wiem czy dobrze napisalam).Co moze byc nie tak ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krypta św Leonarda
podobno zapalenia krtani sie nie leczy - czeka sie az samo przejdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okaoka
nigdy nie mieliśmy antybiotyku na zapalenie krtani.zawsze inhalacje z pulmicortu.przechodzi w 5dni. dziecko było młodsze jak pierwszy raz miało zapalenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tesciara111q
moze jeszcze ktos sie wypowie w temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie jak ktoś napisał. syn ma często zapalenia krtani po pierwsze lek antywirusowy (neosine lub groprinosin) po druge inhalacje z pulmicortu przy silnej duszności zastrzyk domięśniowy z hydrokortyzonu młodsz raz miała podawany lek o takim samym działaniu co hydrokortyzon doustnie. ( lek z którego robi się zastrzyki, zapisała mi to taka młoda pediatra. potem pytałam swojej pani doktor i była zdziwona, więc to raczej bardzo żadka praktyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama małego alergika
My zinnat dostaliśmy na zapalenie płuc :) przy zapaleniach ktrani i astmie oskrzelowej atopowej (bardzo podobne objawy dają jednak kaszel troszkę inny jest;) mamy inhalacje i pulmicortu i berodualu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Raczek Idzieee
to ja nie wiem co jest nie tak ;( Ile czasu to moze trwac,dziecko dalej sie dusi.Dzisaj umowilam na szybko lekarza alergologa niech go zobaczy moze cos da i przejdzie to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagnakot
Mam w domu dość prosty inhalator bo Sanity Simple. Lekkie, mobilne urządzenie, ale kompresor ma na tyle mocny że inhalacja nie trwa długo. Dokładnie podaje lek, można stosować przy terapii górnych i dolnych dróg oddechowych. Mnie na pewno cena przekonała, bo udało się go wyłowić w sieci za trochę ponad sto złotych co jak na inhalatory tłokowe nie jest dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renata33x
Mam w domu dość prosty inhalator bo Sanity Simple. Lekkie, mobilne urządzenie, ale kompresor ma na tyle mocny że inhalacja nie trwa długo. Dokładnie podaje lek, można stosować przy terapii górnych i dolnych dróg oddechowych. Mnie na pewno cena przekonała, bo udało się go wyłowić w sieci za trochę ponad sto złotych co jak na inhalatory tłokowe nie jest dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Z dożywotnią gwarancją udało mi się kupić inhalator Novama Familino Pro. To jest produkt z Włoch, firma Flaem. Używamy w sumie wyjątkowo regularnie, bo albo dzieci chorują i łapią jakieś infekcje dróg oddechowych, albo ja potrzebuję sobie samą mgiełką nawilżyć śluzówkę co też zapobiega jakimś poważniejszym chorobom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dnia 31.12.2018 o 11:59, Gość gość napisał:

Z dożywotnią gwarancją udało mi się kupić inhalator Novama Familino Pro. To jest produkt z Włoch, firma Flaem. Używamy w sumie wyjątkowo regularnie, bo albo dzieci chorują i łapią jakieś infekcje dróg oddechowych, albo ja potrzebuję sobie samą mgiełką nawilżyć śluzówkę co też zapobiega jakimś poważniejszym chorobom.

Tez go polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Na alergiczny nieżyt krtani cierpię. Straszne schorzenie ogólnie. U mnie jeden z najcięższych przypadków. Mam takie okresu w roku, że po prostu nie jestem w stanie dźwięku z siebie wydobyć. Dużą ulgę przynoszą inhalację na sprzęcie novamed.pl/novama-familino-pro-by-flaem-z-dozywotnia-gwarancja. Zainwestowałem i śpię spokojnie. Nie ma już w branży lepszej technologii od tego inhalatora pneumatyczno-tłokowego. Sprawdź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×