Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Daphne Guinness

Dieta Dukana od 2.01.2013!

Polecane posty

fajnie ze dzielicie sie ze mna swoimi doswiadczeniami z ta dieta, a chce powiedziec ze probowalam zupe kapusciana i jest wredna ta zupa, zjadlam dwa talerze jej i wolalabym chodzic glodna niz ja jesc tyle dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co ja mam ksiazke nowa i tam w jadlospisie pisze ze bliny z otrebow to podwieczorek lub kolacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to placuszki otrebuszki 3 lyzki otrebow 1 lyzka serka homo naturalnego 1 jajko sol pieprz wymieszac i wyjda ci 3 lub 4 placuszki smazone na paltelni teflonowej bez tluszczu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to placuszki otrebuszki 3 lyzki otrebow 1 lyzka serka homo naturalnego 1 jajko sol pieprz wymieszac i wyjda ci 3 lub 4 placuszki smazone na paltelni teflonowej bez tluszczu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
całe jajko. ja robie codziennie rano . wychodza mi cztery, dwa jem na sniadanie dwa na kolacje. jak mam ochote i jak mi nie zje moj maz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawa z melasą
ja juz przerobiłam kapuscianke w 4 tyg 8 kg spadło i nie wrócilo. A zupa mi smakowałą tylko ja ją normlanie doprawialam solą pieprzem curry papryką czy cxym tam miałąm ochotę no i miksowałam na taki gladki krem. Co do placków to nie wiem bo ja ksiazki nie mam tzn mam ale tą starą w wersji ebooka wiec tak ja tylko przejrzałam 5 przez 10 i bardziej na forach bazowałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
68kg zaczelam 2.01. w poniedzialek wazylam 65,5kg. nastepne wazenie w poniedzialek,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem pierwszy raz w zyciu na diecie ,ale sie zawzielam i moze sie uda. w roku 2010 zdalam prawo jazdy za drugim razem , w 2011 rzucilam palenie , w 2012 nic nie zrobilam tylko tyłam hihi , a w 2013 schudne !!! a w 2014 wygram w totka i bede sie byczyc na jakiejs wysepce pod palma w skromnym bikini :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oby te marzenia sie spelnily :) za pare miesiecy beda wakacje wiec jakos pasuje wygladac, bo w zimie sie jakos te kg ukryje a w lato niestety nie, a poza tym nie chce ukrywac tylko lepiej pokazywac swoje atuty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia5252
kawa z melasą napisałaś ze ważna rzeczą jest spożywanie trzech łyżek otrąb a w nowej wersji dwóch łyżek trzeba je spozyć do południa i w jednym posiłku. A jak ja jem beleczki bukana to mogą być te otręby pod postacią bułek ? W ogolę wiecie ja czytałam ze na wieczór te otręby trzeba jeść teraz to już sama nie wiem co myśleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej melduje !!
czesc tu Daphne :) kolejny dzienz warzywkami, nie chce mi sie pisac co jadlam dzis ;) ale trzymam sie, waga na razie stoi :( ale i tak sporo spadlo i czuje juz po ubraniach z mniej opiete, ja tez nosze 18 , nawet juz 20 mi sie zdarzalo kupic :O plaszcz na przyklad, tragedia :/ x Kawa z nabialem masz calkowita racje, ale wiesz jak to jest, nabial jest tanszy niz bialko wie wiele ludzi wlasn ie je duzo nabialu, a to nie jest prawdziwy dukan, bialko to podstawa, najlepiej piers z kury, z mies, ryby no i bialko wlasnie z jajek, z zoltkami trzeba uwazac wiadomo... no i po kieszeni daje ta dieta, ale mi tam to niewazne chce schudnac i tyle, nie patrze na wydatki zwiazane z dieta...w sumie watroby bym zjadla, to tanie, lubie hehe na taki ekonomiczny obiadek jak znalazl :D problem w tym ze mam jagnieca, a tej nie mozna , ale tam,, moze male odstepstwo zrobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej melduje !!
ja spozywam otreby tylko w postaci chlebka dukanowego x zaniepokojona sorki, nie odpisywalam bo myslalam ze sobie ktos jaja rbi 30 kg przy wzr 163 ;)w kazdym razie juz wiem ze nie , witaj :) x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej melduje !!
haha kocur, a podzielisz sie z nami, juz wszystkie powinnysmy byc laski bo dukanie w 2013 ;) to se cycki zrobimy jak nam obwisna po diecie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mi sie pospało .... starszy syn w kinie ,mlodszy siedzial na kompie , maz w pracy i bloga cisza.... ja juz po kolacji serek wiejski ze szczypiorkiem i dwa jajka na twardo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andzia71
Hej,hej, hej!!!! Żyję, juz prawie dobrze. Apetyt wraca(niedobrze). Dzis zjadłam wieśniaka, trochę mielonego z pieczarkami i parę płatów śledzi. Czyli wracam do żywych. Dla rodzinki robiłam zapiekankę z makaronem, mielonym i pieczarkami ; dla mnie tylko mięso z pieczarkami. mam jeszcze wolne do poniedziałku, dopiero we wtorek do pracy. Fajnie, bo od jutra zapowiadają niezłą zimę. A ja lubię zimę, ale w górach albo jak nie muszę wychodzić z domu. Kawa, podobno dobre efekty są , gdy się je na kolacje drób - buduje mięśnie, spala tłuszcz, nabiał tylko zapycha . Może dobrze wieczorkiem skubnąć jakiegoś kuraka? Kocur, ja tez prawie sama-z perspektywą kilku wolnych dni... Życie jest piękne!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andzia71
Wędzona, jak dla mnie sukienka bomba. Ale koniecznie jakiś żakiecik, bo w maju (komunie są zazwyczaj w maju) bywa różnie. Fajnie by było jakby sukienka miała taki maleńki rękawek, tak aby przykrywał ramiona. Ale i tak jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andzia71
To znowu ja. Mam dla Was fajny przepis na piernik (ściągnięty z jakiegoś forum, autorka chyba się nie obrazi)- zapowiada sie fajnie PIERNIK 6/8 porcji : Przygotowanie : 10 minut - Pieczenie : 45 minut 8 lyzek otrab owsianych 8 lyzek otrab pszennych 2 lyzki odtluszczonego mleka w proszku 1 opakowanie proszku do pieczenia (okolo 2 lyzeczek) 6 lyzek serka homogenizowanego 3 cale jajka + 3 bialka 2 lyzki slodzika w plynie 2 lyzki przyprawy do piernika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabi30
a ja się dziś złamałam, wieczoem pochłonęłm 2 rządki gorzkiej czekolady i pół banana, jak myślicie, czy mam kontynuować dietę? Czy ktoś też tak miał i jaki to miało wpływ na dalszą dietę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gabi kontynuuj i udawaj że nie było :) poprzednim razem moja dieta trwała łącznie prawie 240 dni i nie raz mi sie zdarzyło potknięcia, ale szłam dalej i naprawdę było warto :) więc żadnego poddawania się !!!! Słuchajcie ten przepis na kebab co tutaj kocur (?) wrzucił jest genialny :) Do tego upiekłam cienkie placki otrebowe, zrobiłam sos czosnkowy i pikantny i jak to poskładalam do kupy to mi taka pycha wyszła że zwariowałam , jutro powtórka :) Moje chłopaki zjedli z frytkami i tez się zachwycali - polecam milion razy :) Dziś waga trochę wyżej niż wczoraj ale tez akurat mi sie babskie dni zdarzyły, więc się nie przejęłam :) Powodzenia wszystkim Andzia, a co Ty się ta przejmujesz tym że CI się znowu jeść chce Przecież na Dukanie naprawdę można jeść i chudnąć, a jak nie będziesz jadła to CI metabolizm zwolni i dopiero Ci będzie ciężko chudnąć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabi30
jaheira dzięki za odpowiedź, widzę, że jesteś bardzo pozytywnie nastawioną osobą, tak trzymaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lux deLux
Hej dziewczyny zaczynam od jutra Dukana ! pomożecie ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efka xl
Witam zaczęłam już 3 raz dukać potrzebuje wsparcia,a u was tak miło a ja czuje sie samotna i zdołowana bo dukam 4 dzień i dopiero mi 800gr. zeszło.Chociaż co do diety to juz stara wyjadaczka jestem ale cieżko mi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×