Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Daphne Guinness

Dieta Dukana od 2.01.2013!

Polecane posty

Gość e Julka;;)
;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Julka, ale na Dukanie nie chodzi o to żeby waga spadała z niejedzenia i nie chodzi o spadek w ciągu miesiąca - Dukan to styl zycia trochę i przystosowanie organizmu do innego typu jedzenia :) Możesz zjesc znacznie więcej tyle że dozwolonych produktów a i tak będziesz chudła :) Najważniejsze to nie zwolnić metabolizmu i przede wszystkim sie nie głodzić :) proponuję CI do tych jajek na śniadanie bułeczki z otrębów, do ryby na obiad ogórka konserwowego a na kolacje twaróg nisko tłuszczowy, albo co tam chcesz :) Powodzenia Dziewczyny, ja rosół normalnie jadam we wszystkich fazach, tylko nie robię klusek i makaronu a kroje sobie pierś z kurczaka w paseczki no i tych warzyw z rosołu nie wyjadam :) Moim zdaniem nie wpływa to w żaden sposób na diete A co mi zostanie mięsko i rosół to dodaję czosnku, magi i żelatyny i mam na śniadanie super galaretkę z kurczaka :) Ja dziś 58,5 kg (ale już mnie tak brzuch na okres boli że po ścianach chodzę...więc może jest tych kg trochę mniej :P a tylko woda stoi Generalnie nie mogę zejść poniżej 6 kg, chyba od 3 tygodni :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e Julka;;)
Ja wiem ale ja tak wlasciwie nie jestem na dukanie ,bardziej na bialkowej no bo bialko wchlania tluszcz ,tak to wykombinowalam z tym ze 1 dzien w tygodniu beda zjadac normalny obiad . Cos napewno jeszcze dodam ale dopiero jak zleci 10 kg wtedy ten zoladek juz tak nie wola ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelin100
Pysia234-witaj wsrod nas ale ci ladnie waga spadla,i masz 8 z przodu,mi waga stoi w miejscu od kilku dni, dziewczyny codziennie boli mnie glowa,dzisiaj czuje sie jakbym pijana byla i znow boli,chyba wezme tabletke,upieklam babke cytrynowa dukana wszystko bylo by ok ale ten posmak slodziku mnie odrzuca,gdyby nie to jest calkiem smaczna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze dużo dużo mi zostało... a teraz juz waga leci coraz wolniej...:( i to mnie smuci... ale jak juz zaczelam to skoncze;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaheira
evelin - jak masz problem ze smakiem słodziku to kup sobie cukier brzozowy - jego mozna uzywac, choc jest mało popularny, bo to chemicznie nie jest cukier tylko alkohol - chemiczna nazwa xylitol - jest dość drogi, ale bardzo smaczny i bardzo zdrowy!!!! dodatkowo są takie tabletki słodzące - nazywają się Stevia - nazwa pochodzi od nazwy rośliny, z której sa robione - to jest naturalny słodzik, z tym że Stevia nie wszystkim pasuje bo ma trochę ziołowy posmak ja używam cukru brzozowego, bo niestety mój organizm nie toleruje słodzików

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelin100
jaheira moj rowniez nie toleruje,nie moge tego ciasta bo az mnie trzepie na smak slodzika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e Julka;;)
Pysia Ale ty pieknie chudniesz ;) bede trzymac kciuki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelin100
jaheira-wiec po tym cukrze nie ma zadnego posmaku?jesli jest tak dobry jak cukier to musze go zamowic,w tej chwili juz nie slodze herbaty czy kawy ale jesli pieke ciasto a mam ochote na cos slodkiego wolalabym to zjesc ze smakiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cukier brzozowy smakuje jak normalny cukier (może taki mniej słodki, jak brązowy np), nie jest produktem sztucznym, więc nie ma posmaku sztucznych, uzyskiwanych laboratoryjnie związków dodatkowo ma działanie przeciwpróchnicze, bakteriobójcze a jego IG wynosi 8! WHO i FAO nie wyznaczyły maksymalnej dawki dziennej, ponieważ jego spożycie jest całkowicie bezpieczne PS. Niestety szkodzi niektórym zwierzętom, np psom, więc jak coś upieczecie na cukrze brzozowym, to nie dawać pupilom Oczywiście poszperałam na sieci, nie mam takich info na co dzień w głowie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja się odchudzam z koleżankami w pracy, to starsze Panie, takie po 50-tce, chemiczki, i to one mi poleciły ten cukier (który cukrem nie jest :P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eJulka mam z czego to chudne:)) hehe nie zapeszam bo waga stanie i co wtedy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e Julka;;)
Dziendobry dziewczyny ;) macie poranna kawe o demnie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelin100
Hej hej wlasnie sie zwazylam jest 8 z przodu:)89,9:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej dziewczyny to ja sie pisze na ta poranna kawkę. u mnie dzis 96,0kg hurraa co do słodzików to ja własnie tez nie toleruje słodzika. kupiłam ten stevie ale on jest ( dla mnie ) okropny jeszcze bardziej ochydny niz te zwykłe. chyba skusze sie tez na ten cukier brzozowy bo ja bez slodkosci nie wytrzymam i na razie wszystkie taie wypieki czy deserki slodkie slodze zwyklym cukrem bo inaczej nie przelklabym tego. myslalam juz o cukrze trzcinowym czy brazowym ale nie jestem ekspertem w tej dziedzinie i tak sie miotam po tych cukrach. a czy mozecie mi powiedziec dlaczego akurat skrobia kukurydziana jest dozwolona skoro ona ma ok 88 wegli 0 bialka i 0 tluszczu. wlasnie kupilam i w sklepie bylo mase roznych mąki i skrobi z o wiele mniejszym wskaznikiem wegli??? nie chce modyfikowac zalecen dukana bo on wie najlepiej no ale zdziwila mnie ta skrobia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
XGOSIULENKAX DOCZEKASZ SIE TAK JAK I JA SIE DOCZEKAŁAM A WAGE MIALAM WYZSZA niz Ty... a teraz juz czekam do 7... heh ale długa droga przedemna... juz coraz wolniej sie z wagi spada... ale jestem zmotywowana... najgorsze to ze 6.04 ide na wesele;(( i nie wiem jak to bedzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelin100
XGOSIULENKAX-tobie tez gratuluje bo ladnie ci zlecialo,ja juz myslalam ze sie nie doczekam bo tydzien prawie waga mi stala w miejscu,na 90,1 i tak sie bronilo przed ta 8 dzis znow mam motywacje:)ja tez mam te stewie okropna jest dzisiaj zrobilam drugie podejscie do babki ale nie dam rady caly czas czuje slodzik bleee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelin100
ja w kwietniu jade z dzieciakami nad morze bo mi choruja i tez sie boje bo mam tam obiady nie wiem co bede jadla ale jakos dam rade,tylko mam nadzieje ze bede wazyc tak z 85 bo tam jest basen -nie wiem jak ja sie rozbiore,jeszcze rozstepy po ciazy mi zostaly:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelin100
Butów od Christiana Loubotin'a, bransoletki od Tiffaniego, zegarka od Michaela Kors'a, szminki od Heleny Rubinstein, perfum od Diora, torebki Birkin, limuzyny z kierowcą, zmrożonego Dom Perignon, wakacji na Bora Bora, bielizny od Victoria's Secret, sukienki Macieja Zienia, platynowej karty płatniczej na wszystkie inne zachcianki, a ponadto zdrowia, szczęścia i miłości wam zycze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
och ewelin dziekuje za wspaniałe zyczenia. u mnie w pracy panowie rozłozyli stół pełen ciastek i ciasteczek kawe i owoce. masakra. a nikt nie wie ze ja znow na dukanie wiec wypilam kawe wzielam banana w reke i grzecznie przeprosilam ze musze juz uciekac. banana zje moj mały a ja z twarza wyszlam bez zadnych pytan. jesli chodzi owesele to mysle ze na suto zastawionym stole zawsze znajdzie sie cos co mozna zjesc a najlepiej ustawic dzien warzywny a po weselu proteiny i bedzie dobrze po za tym dobra rada czysta wódka popita colą zero lub woda i duzo duzo tanczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wodą wódki nie przepije ale cos napewno wymysle zgodnego z dietka:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelin100
a jak to jest wlasnie z alkoholem na tej diecie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e Julka;;)
No i wekeend dziewczyny;) Alkohol ma diecie to dodatkowe kalorie ;)Oj ciezko wczoraj dzien kobiet na sucho ;) Po 5 dniach ,5 kg mniej tak waga pokazuje no ale to woda..;) Mam nadzieje ze za 3 tygodnie bedzie 10 mniej na wadze . Pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam na weekendowej kawusi. ewelin na diecie nie wolno alkoholu ale mysle ze na weselu kiedy sie duzo tanczy to te dodatkowe kalorie sie zgubi zagryzając do tego proteinami. julka ta sukienka jest boska na pewno sie w nia wskoczysz do tego lipca jest duzo czasu ja tez mam wesele w lipcu a dokladniej to pod koniec lipca i mam nadzieje ze juz bede na III fazie. zgrabna i dumna z siebie. miłego weekendu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agusiex
słuchajcie ja wczoraj odskocznie zrobilam,... wypilam 2 piwa i zjadłam kawałek pizzy... ale za to teraz zrobie 2 dni bialkowe, bo normalnie to mam 1/1. Waga jest bez zmian na razie. Mam nadzieje ,ze to bardzo nie wplynie. No trudno. Ja pijam od czasu do czasu piwko, lampke wina i chudne także to nie jest tak..Zobaczymy co teraz bedzie.. Dziewczyny ja ide na wesele za miesiac.. Chce schudnac jeszze 5 kg!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xgosiulenka ja tez mam w lipcu kolejne wesele... postaram sie jak najmniej wypic i jesc takie rzeczy które mi nie powinny zaszkodzic... a ile do lipca masz zamiar zeszczuplec??:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelin100
ja sie przyznam ze tez zgrzeszylam wczoraj:(ale zjadlam tyci kawalek pizzy tylko na smaka i wypilam lampke wina, ale juz scisle trzymam dietke,dzisiaj moja 11 letnia chrzesnica spytala czy schudlam bo taka mniejsza jestem:)Mile:)ja mam nadzieje do wakacji zrzucic 20 kg tzn chociaz 14 jeszcze:)a 20 byloby super mam nadzieje ze udowodnie sobie ze mozna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e Julka ;)
No to pora zgasic swiatlo dobranoc dziewczyny-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×