Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Daphne Guinness

Dieta Dukana od 2.01.2013!

Polecane posty

witajcie mnie dzis mało krew nie zalała, jem tylko to co dozwolone a tu zamiast chudnąć albo chociazby stac w miejscu to ja dzis kurcze 700g do góry. do lipca chce schudnąć do 70kg. wiec jakies 26kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agusiex
hej a nie jestes przed okresem? no są takie wahania ,ja tez takie mam.. ale pomimo grzechu w postaci kawalka pizzy i piwka jest 0,5kg mniej ;) nie załamuj sie podskokiem bo to roznie jest!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xgosiulenkax nie załamuj sie... dasz rade... ja chce wazyc 75 wiec jeszcze 12,5 i pewnie zajde w ciaze hehe i trzeba bedzie znowu wrocic na dukana:)) a powiedzcie mi była ktoras na dukanie w ciazy?? podobno trzeba od razu przejsc na faze 3 i myslicie ze to nie szkodliwe dla dzidziusia???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślę że faza III nie jest w żaden sposób szkodliwa - w zasadzie to mysle że III faza jest najzdrowsza, jesz mnóstwo różnych rzeczy, a jednocześnie ograniczasz te niezdrowe :) Ja dzis własnie dostałam okres i waga równe 59, więc kg do przodu - chyba tak po prostu musi byc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelin100
xgosiulenkax-ja tez tak mam czasami a na drugi dzien juz ladnie spada,takze grunt to sie nie poddac tak latwo bez walki:)ja chce sobie udowodnic ze to jest realne,mam nadzieje ze sie uda:) Pysia234-tak niektorzy mowia ze ta dieta jest niezdrowa,a ja uwazam ze nie masz tam nic nie zdrowego bo niby co ryby?dr ob?jedyne czego mi tu brakuje to owoce,czasem mam ochote na jablko,no ale coz mozna wytrzymac,ja mam 7 letnia corcie i rocznego synka i najfajniejsze jest to ze ja po porodzie waze mniej niz przed ale za to tak szybko uzupelniam zapasy:) Jaheira-masz cudna wage:)ja taka mialam chyba w przedszkolu:)To ile schudlas??U mnie dzis waga spada,wazylam sie na d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelin100
dzien kobiet i bylo 89.9 a dzis 89.3 wies jest ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e Julka;;)
Czesc dziwczyny;) No ja dzisiaj zgrzeszylam pol szklanki kotailu jagodowego z truskawkami bylo by ok , ale zrobilam to slodkie;( A tak rano kawalek poledwicy ,2 jajka i kawa obiad - filet z kurczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie no ta ja jestem dowodem na to ze człowiek zawsze pozostaje dzieckiem. stara a głupia!!! ze złości sama nie wiem na co i na kogo zrobiłam na złość sama nie wiem komu pewnie samej sobie i wpiepszyłam 4 albo 6 kostek czekolady z wisniami potem bylo mi cholernbie slodko a wyrzuty sumienia jak bym co złego zrobiła. i co waga na poziomie 96,8kg czyli tyle samo co tydzien temu ani w te ani w tamte cholera jasna !!! a to pewnie wina okresu bo wogole jestem jakas nakrecona i wsciekla na wszystko i wszystkich chyba ze zaciazylam?? a co do ciazy to dukan poswiecil temu osobny rozdzial w tej malej ksiazce z centymetrem na okladce. ja karmie piersia i jestem na tej diecie, tyle ze ja wogole mam jakis problem z rzuceniem wagi bo od porodu minelo prawie 11 miesiecy a ja zanim zaczelam diete to wazylam tyle co po porodzie mimo ze karmie i ze trzy miesiace maly lezal na intensywnej wiec duzo stresu i nic nie pomoglo dopiero dukan ale i ten cos ma problem ruszyc te sterte tłuszczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e Julka ;)
xgosiulenkax A czy ty sie mierzysz? bo czasami waga nic nie pokazuje ,a nas ubywa -czyli ze tluszcz idzie w miesnie. Ja tak mam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie sie nie mierze, a moze powinnam. napewno wiem ze powinnam gdzies schowac wage i ważyc sie raz na miesiąc ale nie potrafie tego zrobic chyba sie od niej uzalezniłam. ale poszukam centymetru i jutro rano sie zmierze wszesz i wzdłuż moze to cos pomoze aby przetrawc te gorsze dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelin100
ja tez tak mam,jak ugryze cos czego nie mozna:)czuje sie jakbym przestepstwo popelnila,wczoraj wypilam i nie zagryzalam niczym i dzisiaj waga juz do gory i z powrotem jest 90,juz sie nie skusze tak sie cieszylam ze bylo juz prawie 89.Dzis mam ostatni dzien warzywek od jutra proteinki moze sie ruszy,a dzis na obiad mam krewetki bo juz mi sie tak chcialo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e Julka ;)
Ja od rana wpieprzam czerwone winogrony maja w sobie 75 wody wiec chyba ok;)a rano pol jajka;) potem filet na grilu i koniec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewelin wiem co czujesz ja sie juz cieszylam ze idzie w dol ze juz 95,9 a tu znow do gory i tak w kółko co sie ciesze ze spadlo to znow do gory ja mam ostatni dzien protein wiec od jutra warzywa wiec nawet nie licze ze do konca tygodnia cokolwiek ruszy byle by nie szlo juz w gore. a ja dzis jak zwykle owsianka, potem jajo na twardo z serkiem wiejskim dwie kawy no i kawalek babki cytrynowej. ( co do tej babki czy ja mozna jesc bez ograniczeń?? ) aha i ja uzylam slodziku w pudrze i nie czuc go bylo w ciescie tylko ze sucha ta babka jak wiór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edkowa
Witam:) Ja zaczynam od dzis! Waga startowa 60 kg, wzrost 163cm, wiek 32, śniadanie serek wiejski ze szczypiorkiem nie cały, 2 palcki z otrebów, kawa ,herbata. Przed chwilą reszta serka i kawa. Marzy mie sie jakieś 5 kg zgubic, Pozdrawiam wszystkie Dukanki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelin100
pysia ja wogole drozdzy nie dodalam tylko proszek do pieczenia i wyszla no i nie byla sucha:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
babka cytrynowa : 100 g serka homogenizowanego 8 łyżek mazeiny 6 łyżek odtłuszczonego mleka w proszku 4 jajka starta skórka z jednej cytryny sok z połowy cytryny 1 opakowanie proszku do pieczenia wszystko razem zmiksowac przelac do silikonowej blaszki do keksówek albo wyłozyc papierem.piec w 160 stopniach przez 60 min powinna byc brazowa i na to lukier sok z cytryny zmiksowac ze slodzikiem w pudrze i posmarowac ciasto. a u mnie od dzis warzywa. i waga 96,3kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelin100
U mnie koszmar znow 9 z przodu a tak sie cieszylam,juz nic nie pieke ,nie pije alkoholu bo chwila przyjemnosci i znow na plusie xgosiulenkax gratuluje fajnie ze w dol idzie,ja potrzebuje wsparcia bo mnie dol lapie i pogoda mnie dobija

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e Julka ;)
Czrsc dziewczyny No kurcze u mnie juz jest 3 dzien jak do wc nie chodze ,masakra jakas juz dzisiaj keczapu do jajka na sniadanie dolozylam i kurde nic.. dzisiaj dostalam 2 sukienki ktore zamowilam do obu wchodze rozmar 10 i 12 ale jak wygladam o matko ,masakra ;) teraz nawet wagi nie bede potrzebowala raz w miesiacu do tych sukienek musz wejsc to bede widziala czy cos sie zmienia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewelin wiem co czujesz ja juz tak sie cieszylam z tej 95,9 a tu ciagle na tej 96 i cos. w koncu ruszylo w dol ale tak powoli. ja mysle ze u mnie ta babka cytrynowa na proteinach namieszala bo dopiero dzis sie dowiedzialam ze skrobie mozna na drugiej. mysle ze jesli waga zaczyna stawac albo nie daj boze rosnąc to trzeba cos zmienic w diecie tak jak mowisz zero alkoholu nic nie piecz na tej mazeinie i sprobuj sobie zrobic wlasnie taki typowy dzien bialek. no i moze troche wiecej ruchu zeby spalic kalorie. ja nie moge polazic bo jestem na zwolnieniu na synka i siedze w pizamie calymi dniami. ja dzis poszlam do ubikaci po 4 dniach czuje ze az mi brzuch spadl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xgosiulenkax wiesz co ja uzywam maizeny codziennie i waga spada... to chyba nie przez to... a skad sie dowiedziałas ze nie mozna ?? ewelina nie załamuj się ja też mam nie raz doła ale jak pomysle o tym jak moge wyglądać juz w wakacje to as sie życ chce... ja wychodze z tego założenia ze sama przez całe zycie doprowadziłam do tego jak wyglądam... i teraz musze pocierpiec... zobaczycie juz za nidługo bedziemy sie smiac z tego jakie byłyśmy "duże" i cieszyc z tego ze teraz jestesmy piekne:))) jak macie jakies doły to piszcie bedziemy pomagac:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×