Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Daphne Guinness

Dieta Dukana od 2.01.2013!

Polecane posty

Gość Basik52
Dzień dobry :) tak mi się właśnie wydawało że można-no to super. Życzę miłego dnia i dalszej wytrwałości :):):) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vviolciaa - ja jadlam owocowe jogurty na tej diecie inaczej bym dlugo nie wytrzymala i schudalam no ale wiadomo jogurty 0,1% tluszczu. ja znowu od nowa zaczyna bo mialam slabosci do slodkiego i nie cwiczylam BOZE ZEBY MI SIE TAK CHCIALO , TAK JAK MI SIE NIE CHCE ;( jeszcze tylko to 8kg i bede szczesliwa ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry ja mam za soba nie przespaną noc ( ząbkowanie i goraczka ) do tego okres ( nie wiem czy to z wiekiem sie znosi coraz gorzej ) no i za oknem znow biało cholera jasna, samopoczucie wiec u mnie do d...py. dziewczyny zanim cos napiszecie to zajrzyjcie do książki można owocowe jogurty ale aromatyzowane bez owoców no i o najmniejszej ilosci wegli, chyba ze waga stoi to nalezy sobie na kilka dni odpuscic. owocowe herbatki jak najbardziej ale nie słodzone no i nie te rozpuszczalne granulowane. u mnie od dzis warzywa i menu na dzis sniadanie owsianka , obiad ogórkowa, kolacja pastra z makreli i jajka. a miedzy czasie zobaczymy. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja robie sernik na zimno tak: 500g serka homo słodzik zelatyna ok 4 łyżeczek płaskich 2 - 4 zółtka wszystko miksuje jak jest za geste dodaje jogurtu naturalnego na koniec roztopiona we wrzątku ( ostygniętą) zelatyne i wylewam do silikonowej blaszki. i do lodówki. jak stezeje to zalewam galaretka tzn herbata owocowa ze słodzikiem zmieszana z żelatyną ja robie na oko wiec proporcie moga byc różne. i gotowe smacznego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooooo serniczek bedzie napewno wyprobowany:)) hehe dzieki xgosiulenkax a powiedz mi jeszcze jak jest z soja bo juz pytalam a nie dostałam odpowiedzi:(( prosze prosze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdesperowana!
Ja również jem jogurty owocowe na Dukanie, oczywiście te 0%. Dziś 5 dzień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vviolciaano
no to ja juz nie wiem co z tymi jogurtami owocowymi czytalam ciazke i wydaje mi sie ze nie wolno a przynajmniej nie sa wskazane ja ich nie jem i jakos mnie nie ciagnie nie wymyslam sernikow i tym podobnych rzeczy bo wiem ze zaczyna sie kombinowanie a to zazwyczaj zle sie konczy przynajmniej dla mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
violcia czasem warto jest pokombinowac z dozwolonych rzeczy niz zjesc cos czego nie wolno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laseczki,ja dzisiaj trzeci dzień,mam zamiar zrobić naleśniki,ale jestem na 1 fazie więc maizeny:)nie mogę,ale mam zamiar dać łyżkę budyniu waniliowego. Jak myślicie wyjdą mi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pysia 234 pewnie że warto kombinować,niż jeść coś co kiepsko smakuje.Dziś 3 dzień i jest całkiem dobrze.1 kg mniej a i najedzona też jestem.Dzisiaj robię galaretkę z kurczaka (uwielbiam polaną octem) i rosół z rozdrobnioną piersią i zalany rozbełtanym jajkiem(też b.dobre)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Agnieszka ja dzisiaj też rosołek,co myślisz o moich naleśnikach z budyniem zamiast mąki kukurydzianej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żanana wiesz co zastanawiam się nad składnikami w budyniu nie wiem czy tam mąki nie ma.Musisz poczytać.Ja jak mam ochote na słodkie to zjadam jogurt lub napiję się coli 0% cukru.Narazie pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
XGOSIULENKAX-witaj,od 4 dni nie mam boli glowy w koncu bo myslalam ze oszaleje,za to korzonki,bylam u lekarza,stwierdzil ze po intensywnym cwiczeniu uszkodzilam jakis nerw i mnie teraz uciska i na miesiac mam zapomniec o cwiczeniach:(Mamy dziecko w tym samym wieku,z jakiego miesiaca moj synek kwiecien,tez zabkuje ale na szczescie na spokojnie,u mnie dzis waga 89 rowne Vviolcia-mialas wage startowa taka jak ja,ale ci ladnie spada mi zwolnila ostatnio ale powoli rusza:) pysia -a mowilam ze do wesela sie uda trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i jeszcze zauwazylam ze jak mniej czyli 3 4 posilki to waga mi lepiej leci,nie wiem dlaczego,moze za malo nabialu jadlam,bo byly dni ze tylko owsianke jadlam i zero sera tylko drob z jogurtem np,teraz staram sie codziennie jakis serek wciagnac,Minal miesiac i 7 kg mniej,nie jest chyba tak zle a i w pasie sie zmierzylam,bylo 103 jest 97

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gotuje rosół sobie,a koło mnie leżą pyszne paszteciki...ale nie zjem ich...bo zawiodłabym siebie:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jedz ,nie jedz,ale jak ja patrzę na rurki z czekoladą to mnie krew zalewa,nie chowam ich bo sprawdzam swoją wytrzymałość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciężko jest,ale damy rade...ja mam dwie córki i zawsze w domu jest jakiś pyszny smakołyk,ale trudno....musimy wytrzymać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pysia o to chodzi ze mi to jedzenie oglnie bardzo smakuje wiec ja sie nie mecze. Moj chlopak robi mi pyszne dukanowskie obiadki typu piersi z kurczaka w sosie musztardowym lub czosnkowym do tego salataka z warzyw wiec rarytaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewelin moj tez z kwietnia a powinien byc z poczatku lipca. co do budyniu to ja jednak prpponuje mazeine ona jest dozwolona a budyń nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pysia o to chodzi ze mi to jedzenie oglnie bardzo smakuje wiec ja sie nie mecze. Moj chlopak robi mi pyszne dukanowskie obiadki typu piersi z kurczaka w sosie musztardowym lub czosnkowym do tego salataka z warzyw wiec rarytaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
XGOSIULENKAX-kolezanka tez ma wczesniaczka ur w 32 tyg,przezywalismy jej porod razem z nia i pozniejszy okres tez,wiec troszke wiem co przeszlas,zrobilam serniczek z serkow homogenizowanych,tylko skonczyla mi sie zelatyna i galaretki nie bedzie:)Mam nadzieje ze malymi kroczkami ale ta waga zacznie mi leciec troszke szybciej do polowy kwietnia chcialabym chociaz 85 wazyc :)ale wiem ze to nierealne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie ważne ze leci w dół i ze cos sie dzieje choc u mnie stoi juz od tygodnia cięzko było ale jest z nami w domu choc malutki bez zębów dopiero siada i chwieje na nogach jak stoi. ale to nie to forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest kolejny kg!! Jaka radośc byla z porannego wazenie,ze aż zapomnialam jogurtu i bylam o dwoch muffinkach z otrebow w pracy, ale wlasnie zjadlam makrele wedzona i jem ten zapomniany jogurcok, smakowy oczywiscie slodzony aspartamem i bez tłuszczu. Ja nie przepadam za naturalnymi tak szczerze mowiąc.. nie wyobrazam sobie diety bez smakowych jogurtow czy serków homo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×