Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Lethicia

Nowy Rok-nowe nadzieję na te śliczne II kreseczki ;)

Polecane posty

Cześć dziewczyny:) Spełnienia marzeń w Nowym Roku, obyśmy następny witały już większym gronie:) Wszystkiego najlepszego!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do mojej miesiączki jeszcze tydzień i zaczynam wątpić, że w tym cyklu się udało. Sama nie wiem czemu tak myślę-jakieś takie przeczucie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Owulację miałam 14 grudnia, @ 2.12. Ale to tylko wyliczenia, owszem mogła się przesunać. Nie monitorowałam cyklu ani nie robiłam testów owulacyjnych. Kochaliśmy się 16 grudnia, czyli jeśli zagnieżdżenie następuje w ciągu 72h to najpóźniej 19 implantacja. Ech, nie wiem co myśleć. Spałam po nocce to obudziłam się z poczuciem, że @ przyszła, a tu nic. Jak się wkurzę to pójdę na betę jutro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghggghtryu6u
panacota będziesz miała syna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maruska31
Pannacota ale z tego co czytalam to zagniezdzenie sie zarodka to wiecej niz 72 godz, to raczej ok 7 dni nawet do 12 dni, czy dobrze mysle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze dobrze...od 6 do 12 dni od zapłodnienia i zaczyna się zagnieżdżenie - tak "mówi" literatura :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość królik-skacze
Też kiedyś czytałam że zagnieżdżenie trwa dłużej. I dopiero jak się zagnieździ to wytwarzany jest hormon. Ja dziewczyny miałam owulacje dopiero 24 dnia cyklu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooo no to jest jeszcze jakaś szansa :) fajnie by było :) to w najgorszym przypadku implantacja 28 była :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maruska31
W sumie 14 dni od owu test juz wychodzi wiarygodny tylko trzeba okreslic dokladnie owu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maruska 31 na 80% w ciąży nie jestem, bo test negatywny, ale mocz rozcieńczony to się połudzę do tej @ :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maruska31
Pannacota no wlasnie jak mialas 24 dnia cyklu owu, to test ci wyszedl dlugo po terminie@ i wszystko sie zgadza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maruska31
Sorry to bylo do krolik skacze, jeszcze dziewczyny was nie znam i myle sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maruska31
No ale jak mowisz dopuki @ nie ma jest nadzieja, ja tez czekam i chciala bym zeby wreszcie sie udalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chccufjcddggjvig
To ja też się dołącze do starających i oczekujących,cykl 25 dni,16 miesiaczka,owulacja 26,testowanie ok 10 w moje urodziny,1 synka testowalam w moje imieniny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maruska31 a do Ciebie mam pytanie, po tym mikroporonieniu lekarz zalecił Ci tylko dupka brać, gdyby się udało na podtrzymanie czy coś jeszcze?? chccufjcddggjvig witamy Cię i 3mamy kciuki żebyś dostała tak piękny "prezent" w swoje urodziny..może to się stanie tradycją imieninowo-urodzinową :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maruska31
Robilam zespol antyfosfolipidowy, hormony, toxo, wszystko ok, tylko dosc slaby progesteron. Wlasciwue to powinnam duphaston brac juz w drugiej polowie cyklu, ale nie za bardzo sie po nim czuje, zaczne jak zobacze chociaz cien kreseczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chcccf
Ogolnie boje się Tych dat,bo poprzednio dowiedziałam się o ciąży 26 maja w dzień matki,ale w lipcu ciąża o umarła ech miałabym termin na początek lutego 2013 r trochę mi przykro jk o tym pomyśle,moze teraz data będzie szczesliwsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Qwer
Witam, po przejrzeniu forum postanowiłam ze chętnie sie do Was przyłącze(jeżeli oczywiście pozwolicie) , wraz z moim rownież staramy sie o dziecko, mamy za sobą już dwie nieudane próby, ale czytając wszystkie fora jestem w szoku i zaczynam mieć rożne wątpliwości czy nam sie to uda w najbliższym czasie. Zazdroszczę osobom które postarają sie raz i maja swoje ukochane malenstwa.. No ale nowy rok, nowe nadzieje. Fajnie byłoby być w waszej "grupie wsparcia" i rozwiewac swoje wątpliwości dzięki Waszej pomocy :) pozdrawiam i życzę aby w tym roku wszystkie wasze "fasolkowe zyczenia" sie spełniły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maruska31
Qwer witaj, ciesze sie ze coraz wiecej kolezanek dolancza do naszego grona, tak dobrze jest pogadac z kims kto ma podobne problemy. Mam nadzieje ze ten rok bedzie owocny dla nas wszystkich. Dziewczyny jeszcze na zakonczenie dnia wkleje taka mala ciekawostke bo wlasnie przed chwila ja znalazlam i dla mnie to nowosc a moze sie przydac cytat artykulu: otoz okazuje sie ze spozywanie duzej ilosci kofeiny w moim przypadku to jest kawa ma spory Jak przypominają autorzy najnowszej pracy, kilka badań prowadzonych w latach 90. wykazało, że istnieje związek między spożywaniem kofeiny a opóźnionym zachodzeniem w ciążę. Na przykład, europejskie badania wśród kobiet w wieku 25-44 lata, które opublikowano w 1997 r. na łamach pisma "American Journal of Epidemioilogy" wykazały, że panie konsumujące dziennie 501 mg kofeiny (czyli tyle ile może zawierać pół litra mocnej kawy) lub więcej czekały nieco dłużej, by zajść w pierwszą ciążę niż kobiety nie konsumujące produktów z kofeiną. Z kolei, z pracy amerykańskiej opublikowanej w tym samym piśmie w 1993 r. wynikało, że spożycie ponad 300 mg kofeiny na dobę o 27 proc. obniża szanse na zajście w ciążę w jednym cyklu mi na plodnosc Spożywanie dużych ilości napojów z kofeiną może obniżać kobiecą płodność - wskazują badania amerykańskie. Dzieje się tak, gdyż kofeina zaburza transport komórek jajowych w jajowodach,.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Qwer i zapraszamy Cię do nas :) Qwer a może do 3 razy sztuka...:D Powodzenia napisz na jakim etapie jesteś cyklu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*Viki* super nowina na zakończenie dnia :) pisz szybciutko który cykl był szczęśliwy i jakie to u Ciebie objawy występują do tej pory ??:D GRATULACJE!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maruska31
Viki gratuluje i zazdroszcze napisz o objawach i kiedy zrobilas test, w ktorym dniu cklu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość królik-skacze
Witajcie kobietki :* Stare i nowe:) ( bez urazy)... U mnie jutro termin @ plus 2-3 dni bo nie mam super regularnych co do godziny. Chociaż przed "pierwszą ciąża" zawsze miałam w ten sam dzień i zawsze w nocy. Jak tam folik już połknięty? Ja już po kwasiku po magneziku jeszcze tylko wieczorem żelazo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agawarawaaaaaaaaaaa
Witam nowe dziewczyny! :-) ciekawe te badania odnośnie kawy... Ja akurat nie piję więc nie mam tego problemy, ale może rzeczywiście coś w tym jest.. Ja też z innej mańki teraz.. Zrobiłyście przegląd swoich kosmetyków? Powiem wam, że ja mam trochę fioła na tym punkcie i jak tylko zaczęliśmy się starać to zajrzałam do swojej kosmetyczki i niektóre produkty odstawiłam i zastąpilam innymi. Trochę szukałam w necie odnośnie szkodliwych składników i zrobiłam sobie listę :-) jak jesteście zainteresowane to mogę wam napisać. Pozdrowienia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość królik-skacze
Nie wiem czy zmienię swoje bo mam wypróbowane ale z ciekawości poczytam:) Kochane a jak myślicie czekają was rozstępy? Ja się boję najbardziej o piersi. dlatego mimo że w ciąży nie jestem jeszcze to staram si e w miarę regularnie balsamować ciało by je odpowiednio przygotować:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×