Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Lethicia

Nowy Rok-nowe nadzieję na te śliczne II kreseczki ;)

Polecane posty

Gość tymianek111
A co do najwcześniejszych objawów ciążowych, to na większość z nich jest jeszcze za wcześnie, ale istnieje w miarę "pewny" objaw ciąży, który występuje nawet przed spodziewaną miesiączką. Jeśli potraficie dokładnie obserwować swój cykl na podstawie śluzu (ja np. opieram się głównie na tym), to możecie ten objaw "wyłapać". Jeśli to którąś z was interesuje, mogę się wypowiedzieć bardziej szczegółowo na ten temat ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agawarawaaaaaaaaaaa
Dajesz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tymianek111
Nie przeczytałam tego tematu w całości, tylko odpowiadam po kolei na różne tematy, które tu poruszyłyście :). O objawach już piszę :D : Po skończeniu dni płodnych (śluz jak białko jaja, rozciągliwy) zaczyna się faza śluzu niepłodnego (mała ilość, nierozciągliwy, lepki) i taki jest aż do samego okresu. W początkach ciąży ten niepłodny śluz zamienia się na inny rodzaj - dość duża ilość śluzu mokrego, wodnitego (czasem przeźroczystego, czasem białawego). Dziękuję za miłe przyjęcie, chętnie z wami popiszę dłużej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tymianek111
A co do innych poruszanych tu tematów - ja się wyłamuję, jestem mężatką :P (ale to już napisałam wcześniej) A jeśli chodzi o testy owulacyjne, to owszem, próbowałam, ale nie dowierzam im w 100%. Szczególnie temu, że wg instrukcji w dniu owulacji kreska powinna być taka sama albo ciemniejsza niż testowa. U mnie się nie sprawdziło, w dniu owulacji owszem była wyraźna, ale mimo wszystko jaśniejsza od testowej (czyli teoretycznie nie miałam w ogóle owulacji w tamtym cyklu...).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm z tym śluzem to też podobno kwestia indywidualna, jedna kobieta może mieć sucho ale zazwyczaj rzeczywiście u większości jest to spora ilość białawego/mlecznego śluzu w okolicach wystąpienia miesiączki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystko fajnie ze śluzem poza faktem, że u niektórych kobiet ten "ciążowy" się nie pojawia :D jedyny pewny objaw to zatrzymana miesiączka (chociaż nawet tu niektóre kobiety mają jeszcze krwawienie przypominające miesiączkę) i podwyższony poziom beta hcg. tyle z objawów. ja nie miałam żadnych typowych, wkręcałam sobie co miesiąc tak jak wy tutaj i nic z tego nie było. zaszłam w ciążę kiedy najmniej się tego spodziewałam, od jednego, że tak się wyrażę, strzału.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z testami ja również tak z przymróżeniem oka, ale u mnie rzeczywiście miałam dwie mocne kreski (dzień przed i po była mniej intensywna), poza tym śluz był mega płodny tego dnia i czułam to kłucie :) zresztą kilka dni i zobaczymy rezultaty naszych starań:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tymianek111
No tak, macie rację, że nie u wszystkich się ten objaw pojawi :). Ale objawy mają to do siebie, że u niektórych kobiet się nie pojawi żaden, a u niektórych wszystkie. Jeśli się taki objaw pojawi, to można być już w miarę pewnym. Teraz będę starać się o drugie dziecko, a w początkach ciąży z pierwszym miałam właśnie ten objaw i dzięki niemu podejrzewałam ciążę i zatestowałam jeszcze przed spodziewaną miesiączką. Oprócz tego miałam jeszcze tylko jeden objaw, a ile w ogóle można go nazwać objawem, bo był to ból podbrzusza jak zwykle przed okresem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie było mnie wczesniej. Tak jak Lethicia napisała, @ wypada mi 8 stycznia,wiec jeszcze sporo czekania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze, że ten śluz przepowiadający ciążę to nie reguła, bo u mnie nic.. dlatego wolę się nie nastawiać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rybalopika trzymam kciuki. u Ciebie już może jutro wszystko będzie jasne,a my mamy jeszcze tyle dni czekania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tymianek111
:D no ja chyba mam najwięcej tego czekania :D Trochę się obawiam jak to będzie z drugim, bo mój synek to taki łobuziak, że po prostu przy nim nie wyrabiam... Ale już się nastawiłam psychicznie na ten cykl i na pewno będę trochę zawiedziona jeśli się nie uda. Moja bratowa przedwczoraj urodziła córeczkę, więc tym bardziej się "nakręciłam", gdy zobaczyłam wczoraj to maleństwo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzik858585
Witam.ja tez czekam na dwie kreseczki...upragnione dwie kreseczki.to jest moj trzeci cykl staran

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rybalopika daj znać jak już tylko będzie coś wiadomo i nie martw się że nie masz tego czy tamtego z objawów, bo może się okazać, jak tylko wyjdzie pozytyw:) że jesteś jedną z tych które całą ciąże przejdą bez większych ekscesów (no ale życzyłabym chociaż troszkę np mdłości żeby poczuć jak to jest :P ) madzik858585 witamy i 3mamy kciuki, a który to u Ciebie już dc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobietki :-D Ja we wrześniu urodziłam córeczkę i w Wigilię testowałam;-) Niestety nie udało się Kolejny test 1stycznia;-) Chciałabym mieć dwójkę po roku ,na jednych pieluchach jak to się mówi he he Zobaczymy;-) Życzę wam tych upragnionych 2kresek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzik858585
Lethicia 26 dziekuje za mile przywitanie:) dzisiaj wedlug wyliczen jestem w trzyudziestym dniu cyklu .miesiaczki mam regularne.wiec powinnam juz ja dostac.od kilku dni pobolewa mnie podbrzusze i czuje lekkie kłucia.Poczekam do Nowego Roku i wtedy zrobie test.mam nadzieje ze tym razem sie uda.to by był najwspanialszy poczatek roku!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W takim razie i Tobie madziulkao7 i Tobie madzik858585 życzę tych upragnionych 2 kreseczek i jakże wspaniałego rozpoczęcia Nowego Roku, oby następny już był witany we trójkę :D :) madzik858585 ja też mam bardzo regularne, co do godziny i gdyby się choć ciut spóźnił byłabym pewna że się udało :) Jeszcze raz powodzenia i proszę nie-dziękować!!! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry! madziulkao7 - we wrześniu urodziłaś i już się starasz o drugie? No podziwiam... A wrócił ci już okres po porodzie? Karmisz jeszcze piersią? A co do pieluch, to ja z jednych wskoczę w drugie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tymianek miałam już okres i karmie piersią więc pewnie marne szansę że się uda. A ty się też starasz o drugie? A ile ma pierwsze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć ja testuje po nowym roku :) Wczoraj miałam termin okresu, jestem po laparoskopi 3 grudnia i nadpalaniu jajników, staramy się rok :) Miałamowulacje potwierdzane monitoringiem :) była 16 grudnia owulka z potwierdzeniem 17tego w poniedziałek przez ginekologa:) Bolą mnie jajniki i podbrzusze od 4 dni co się wcześniej nie zdarzało:) i mam troche wrażliwsze piersi:) My jesteśmy półtora roku po ślubie i z racji ze troche mam problemy z płodnoscią to się staramy. Ja mam 22 a mąż 27l:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziulkao7 - Skoro miałaś już okres, to czemu marne szanse że się uda? Zamierzasz odstawić karmienie jak zajdziesz w ciążę? Mój synek ma niecałe 2 latka. Mała czarna kawka 22 - mam nadzieję, że ci się tym razem udało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość królik-skacze
Witam kobietki:) Jestem z wami! :) Ja mam 8 cykli za sobą i jedną ciąże bez happy endu ALE ten rok ma być szczęśliwy!!! Jak tylko dostane @ bo wiem już że nic z tego to bierzemy się za robótki :) @ ma przyjść ok 3 stycznia. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tymianek bo podobno jak się karmi piersią to ciężko zajść ale nie wiem ile w tym prawdy Odstawie małą od piersi ok lutego. Taki miałam plan ale zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
królik-skacze skoro do @ jeszcze chwilkę zostało to wszystko możliwe jeszcze w tym cyklu :) u Ciebie Mała czarna kawka 22 wszystko widzę idzie w POZYTYWNYM kierunku :) więc testuj szybciutko i daj znać :) powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojojojojojojoj..............
sildenafilkaq " witajcie. my tez staramy sięw tym cyklu o drugie dziecko.w tym tygodniu ma nastąpić ten niezwykły cud." x Jaki cud? Laska opanuj sie! Zwykle zaplodnienie czyli polaczenie plemnika z komorka jajowa. To fizjologia a nie cuda :D Wez sie doksztalc laska bo niedlugo zaczniesz bocianow wypatrywac :D Jednak natura wie co robi, kretynkom dzieci nie daje aby genow kiepskich nie powielac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziulka - ja myślę, że to raczej chodzi o to, że póki się karmi dziecko tylko i wyłącznie piersią, to nie powinna wrócić owulacja i okres (i tak w większości przypadków jest). Wydaje mi się, że skoro już dostałaś okres, to płodność też wróciła "do normy" ;). A swoją drogą - tobie wróciła bardzo szybko, mi dopiero po 11 miesiącach od porodu. Królik-skacze - nie przekreślaj tego cyklu, jak ci się wydaje, że okres lada chwila przyjdzie, to może właśnie to jest ciąża ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×