Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Lethicia

Nowy Rok-nowe nadzieję na te śliczne II kreseczki ;)

Polecane posty

cześć! przedwczoraj zrobiłam test i mam II piękne krechy :) U mnie po owulacji nie zauważyłam jakoś szczególnie śluzu i do dzisiaj nie powiedziałabym, że jestem w ciąży na tej podstawie. Ja zaszłam w 2 cyklu przy pomocy testów owulacyjnych- naprawdę były mi pomocne. śluz płodny pojawił się u mnie na 2 dni przed owu i to mi pomogło w "ucelowaniu" bo nie kochaliśmy się codziennie tylko co 2-3 dni w tym okresie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość królik-skacze
W takim razie jutro idę po testy owulacyjne. Najlepiej odrazu 2 paczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agawarawaaaaaaaaaaa
Hej dzuewczyny :D jeden dzien mnie nie było a tu tyle niusów :-) A więc tak... Witam nowe kobietki i powodzenia w planach! Pikolinka - gratulacje! :D Co do tego śluzu płodnego to ja z kolei mam wiedzę taką, ze on moze się pojawić w kazdym cyklu tuż przed okresem i nie ma to związku z ciążą, więc jest tu jakas rozbieznosc informacji..hmm.. A jak jutro spędzacie sylwestra? Ja teraz poszperam w necie w posxukiwaniu przepisów na przekąski, bo my zistajemy w domu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agawarawaaaaaaaaaaa
Aha, a jeszcze co do testów owulacyjnych to trochę sue ich narobiłam i powiem wam, ze przewaznie druga kreska wychodzila mi bledsza niz powinna. Co wedlug instrukcji byłoby wynikiem ujemnym, więc nie przywiązywalam do tego wagi. Chyba ze cos z moim hormonem jest nie tak, czyt.owulacją i za mało przyrasta... Ale ja tam lubię korzystac z testów, zaopatruje sue na allegro bo duzo taniej. Tylko t er az mi zabrakło, a w aptekach i drogeriach straaaaasznie drogie. Jutro lecę do tesco zobaczyć czy mają taniej, bo ostatnio odkryłam w tesco testy ciązowe o czułosci 10 za 5zł, hit! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pikolonka - gratuluję! :D ja tam nie kupię testów ciążowych droższych niż 4 zł, niedawno kupiłam sobie 5 sztuk po 2,80 każdy :P Sylwestra spędzam w domu. Miałam go spędzić z koleżanką, która ma synka w podobnym wieku, ale niestety moje dziecko się dziś rozchorowało i ze spotkania będą nici :(. Mój mąż upichci lazanię i spędzimy sylwestra sami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) stwierdzilam,ze dolacze do topicu. Ja czekam na @ dzis powinna byc juz ale poki co jej nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech wyslalo mi niechcacy :) to moj pierwszy cykl staran takich dokladniejszych.mam 24 lata.cykle mam 28 dniowe,ostatnia @ 2 grudnia.niestety czuje bol podbrzusza dokladnie jak na okres.wiec pewnie lipa.ale trzymajcie kciuki :) nie wiem tylko kiedy testowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agawarawaaaaaaaaaaa
Witamy :-) to niedługo testowanie ? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agawarawaaaaaaaaaaa
To zależy od Twojej cierpliwości :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruchaczz
Spotkajmy się a wasze testy nie pozostawią żadnych wątpliwości. 100% gwarancji:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcialabym jutro o ile nie distane okresu oczywiscie.tylko cholerka nie mam testu wiec nie zrobie z porannego :( wyjdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pannacota witam Cię serdecznie :) z tym bólem to chyba wszystko w porządku, bo chyba większość kobietek tak się właśnie czuło "okresowo" a @ nie nadeszła, więc bądź dobrej myśli :) Powodzonka!!! Pochwal się wynikiem jak już zaopatrzysz się w ten test ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agawarawaaaaaaaaaaa
Lepiej z porannego bo większe zagęszczenie. Możesz się wstrzymać rano i lecieć najpierw do apteki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maruska31
Witajcie dziewczyny, dolamczam do grupy, jestem 3 dni po owu, z nadzieja na udany cykl, bede testowac za 11 dni jak wytrzymam, jestem dobrej mysli,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agawarawaaaaaaaaaaa
Witamy i powodzenia! U nas ci kobiet testujących pod dostatkiem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maruska31
Jak zrobisz w dzien spodziewanego okresu to powinna pokazac sie juz 2 kreseczka niezaleznie od pory dnia tylko moze byc bardzo slabiutka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maruska31
agawarawaaaaaaaaaaa a jak u ciebie bo nie zdazylam przeczytac wczesniej, ile juz sie starasz cykli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agawarawaaaaaaaaaaa
Teraz będzie dopiero drugi, ale czekam naowulację, którą gdzieś w przyszłym tyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do apteki mam 10 km :D pewnie zrobię w ciągu dnia jakoś :) jak nie wyjdzie to trudno, zrobię już w Nowym Roku :) ale rzeczywiście czuję ból w podbrzuszu, kłucia, ciągnięcia. Wzięłam Nospę, bo wolę dostać okres niż się tak nakręcać. Bierzecie was foliowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maruska31
Ja biore zestaw witamin, lekarz powiedzial ze jak sie bierze komplet to nie trzeba jeszcze dodatkowo kwasu f,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maruska31
Kiedys mialam sytuacje ze w dniu spodziewanego okresu zrobilam tez po poludniu i wyszla bledziutka druga kreseczka, tylko potem niestety przyszlo krwawienie i nic z tej ciazy nie wyszlo, teraz bede pewnie wspomagana duphastonem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wpadki 30 - latki.
Na pierwsze dziecko czekaliśmy 4 lata. Natomiast drugie trafiło sie to jednym razie. Tak, trafiło sie, bo planowane nie bylo. I nadal mam mieszane uczucia co do tego wszystkiego. Gdybym mogła, oddalabym Wam te moje dwie drugie kreski...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dh jk bdc bhj nb cxc
10 km w jedną i drugą z pełnym pęcherzem, to mogłoby być ciekawe, pomyśl jaka historia rodzinna do przekazywania z pokolenia na pokolenie :D Ja biorę folik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agawarawaaaaaaaaaaa
Ja też golik. Jutro muszę kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agawarawaaaaaaaaaaa
* folik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agawarawaaaaaaaaaaa
To byłby " szczał " :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×