Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Lethicia

Nowy Rok-nowe nadzieję na te śliczne II kreseczki ;)

Polecane posty

Ja jestem przekonana, że Beata jest w ciąży :) koleżanka też miała cień cienia i już ma śliczną córeczkę. Po prostu test zrobiony w dniu spodziewanej @ dlatego taki cień wyszedł. Pewnie test ma czułość 25, bo na teście o czułości 10 już by była wyraźniejsza. Ale póki co nie gratuluję również i czekam na wiadomość. Nie mam dzieci, mam dopiero 24 lata (no, skończone 23) :) Studia licencjackie skończone, magisterka w trakcie. Ale raczej pracy w zawodzie nie znajdę. Chciałabym otworzyć jakiś własny biznes... Ostatnio zaczęłam myśleć o studiach położniczych, fajnie by było być położną i np. otworzyć fajną nowoczesną szkołę rodzenia na NFZ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak na szybko... bo nie powinno mnie tu być :P napisałam do Was o 7 rano z telefonu, ale nie widzę tego posta :O wiec cien cienia pogłębił sie znacznie... bete rano zrobilam, wynik jutro.Powinnam byc wieczorem,z tym,ze maz wraca i nie wiem jak mi to wyjdzie, ale jezeli moge jeszcze raz skorzystac z Twojej uprzejmosci, to jak mi sie uda to wieczorkiem zrobie zdj i Ci podesle. Uciekam teraz. Buźka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurczę nie wysłało mojej wiadomości, a trochę się rozpisałam. W skrócie: jestem przekonana, że Beata jest w ciąży tylko test miał czułość 25 i był robiony w dniu spodziewanej miesiączki dlatego niewyraźna linia, ale ja również ją widzę. Koleżanka miała mniej widoczną, widzianą tylko pod odpowiednim kątem i już ma śliczną córeczkę. Nie mam dzieci mam dopiero 24 lata :) mam skończone studia licencjackie, jestem w trakcie magisterki, ale nie liczę na pracę w zawodzie. Chciałabym otworzyć własny biznes. Ostatnio zaczęło mi się marzyć położnictwo, ale ile można studiować. Mimo to chciałabym jednak być położną i otworzyć własną nowoczesną szkołę rodzenia na NFZ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to Beata GRATULACJE :) skoro się pogłębił to znaczy, że jest fasolka. Wynik bety dopiero jutro? Szkoda, zazwyczaj jest tego samego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pannacota, dzięki :) mowisz ze wynik w tym samym dniu? mnie pani w okienku powiedziala, ze zaprasza po wynik jutro :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Współczuję mi by było ciężko do popołudnia wytrzymać. U mnie jest tak, że jak się pójdzie do południa to ok. 17 wyniki już są. I nie trzeba jechać można nawet zadzwonić jak się ugada z babeczką :) a robiłaś w laboratorium bezpośrednio? Bo ja mówię o laboratorium, gdzie robią na miejscu. Pewnie jakbym robiła gdzie indziej to rzeczywiście musiałabym długo czekać. Zamierzasz powiedzieć mężowi? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no super gratuluje:) jak podeslesz to wstawię;) Malinowa , Maruska a jak u Was jest @?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki:) Beata gratuluje! jestem pewna że jesteś w ciąży. Mężowi powiesz dzisiaj? Jeśli chodzi o mnie to nadal cisza. Kurde już mnie korci, żeby zrobić ten test ale pewnie zrobię a zaraz potem dostanę @, tak jak kiedyś. Muszę jeszcze trochę wytrzymać. Za kilka dni mam urodziny to może poczekam do tego dnia i wtedy zrobię test - chyba że wcześniej @ dostanę. Keiti dzisiaj Ty masz urodziny. Wszystko najlepszego, dużo zdrówka i oczywiście spełnienia marzeń, żeby w tym roku pojawił się w Waszym domu mały szkrab:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
keiti - spełnienia marzeń :* Mamy już na naszym wątku pierwszą zafasolkowaną :) Beata jeszcze raz gratuluję :) Dziewczyny testujcie - czekamy na dobre wiadomości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
keiti również życzę wszystkiego najlepszego, spełnienia marzeń oraz oczywiście dwóch kreseczek w tym cyklu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie dziekuje co by nie zapeszyc:P ale mam skryta na dzieje ze jeszcze kiedys;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maruska31
Witajcie, dzis zrobiłam test po raz kolejny w dniu spodziewanej@, i wyszedł test pozytywny, druga kreseczka bardzo bledziutka ale widoczna, jestem bardzo szczęśliwa, od razu połknęłam duphaston, faktycznie miałyście racje kompletnie nie ma sensu robić testów wcześniej, to strata pieniędzy, mój czuły niezawodny angielski test coś pokazał w 14 dni po owu, wczesniej nic, chociaż po 10 dniach bez względu na porę dnia wynik miał być wiarygodny, jeżeli chodzi o objawy to lekkie bóle brzucha od krzyża ja na początku okresu, popołudniowe zmęczenie i zimno mi cały czas. Mam tylko nadzieję że z tej ciąży będzie dzidziuś, i ie skończy się jak poprzednio. Puki co bardzo się ciesze i życze wszystkim wam dziewzyny dwóch kreseczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maruska super!!! gratuluje! a nie mówiłam że test wcześniej wcale nie musi być wiarygodny. No to mamy już drugą mamusię:) Pozdrawiam Cie serdecznie i dbaj o siebie i maleństwo. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maruska31
Dziewczyny teraz chyba przenosze się na inny wątek, naprawde życze wam wszystkim i sobie też żebyśmy w tym roku, po raz kolejny lub po raz pierwszy, zostały mamusiami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tak na szybko, bo dziecko stoi obok i chce ze mną rysować. Beatko, maruska31 - GRATULACJE! :) U mnie dalej dni płodne, więc jeszcze wszystko się może zdarzyć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co tu się dzieje, ludzie!! :D Dwie fasolki! Gratuluję , dziewczyny! Myślałam, że tu większy szał i entuzjazm będzie, ale po różnych przejściach wkrada się ostrożność w takich chwilach, w sumie zrozumiałe.. Pozdrawiam was i życzę pomyslnego ciągu dalszego! ;) Mnie jakieś przeziębienie chyba złapało, a w łikend mam szkołę..buu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maruska31 -- gratuluję :) panacota - to jest punkt pobrań i pewnie dlatego wynik jutro męzowi powiem chyba dopiero po becie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Qwer
No widzę ze pomału zaczyna sie dziać coś dobrego na naszym forum. Gratuluje serdecznie dziewczyny! Mam nadzieje, ze zapoczatkowalyscie dobra passę i dalej sie pociągnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny u mnie nadal cisza z @. Może się udało? kurcze sama nie wiem, zero objawów tylko brzuch dołem trochę pobolewa,wczoraj wieczorem byłam pewna,że dostanę okres,ale nie. Jeśli wytrzymam tyle i @ nie przyjdzie to test zrobię dopiero w poniedziałek,w swoje urodziny. Jeśli nie zwariuję do tej pory:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje maruska:) widze ze zaczyna sie sypac:) ale to nie powod zeby opuszczac forum:) Malinowa moze Ty kolejna??? dostałam od meza 35:) pieknych czerwonych roz:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Qwer
Ja bym nie dała rady wytrzymać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w pierwszym cyklu tez nie mogłam wytrzymać - zrobiłam test a wieczorem dostałam okres, teraz wolę się wstrzymać. Chyba ze będzie mi się dłużyło do poniedziałku:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie kusi test i chetnie bym meza po niego wysłała, bo owulacyjny nie wykaze nei ? inne stezenie hormonow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maruska31
Jeżeli chodzi o objawy to ból piersi jest lekki, bardziej dokuczliwy jest ból brzucha od krzyża jak w pierwszych dniach @, ale nie przez cały dzień, okresowo, i dreszcze oraz popołudniowe zmęczenie. Beata a brzuch ciebie też boli jak przy @? To jest nieprzyjemne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
keiti78 --- wszystkiego najlepszego :* u mnie nudaaa.. mąż zmęczony, nie zadaje żadnych pytań, wiec sama sie nie wyrywam:P Jutro robie sobie wolne, rano podjade po wynik, potem zobacze co z sobą poczac, mam zamiar podjechac do kolezanki, ktora siedzi na wychowawczym ;) keiti78 -- moge podesłac CI ten test?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×