Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Lethicia

Nowy Rok-nowe nadzieję na te śliczne II kreseczki ;)

Polecane posty

kawa z mlekiem ważne , że pojawił się cień cienia, będzie dobrze biegnij na bete albo zrób za 2 dni. u mnie @ się skończyła 2 dni temu na razie sucho jak na saharze , kupuje dzisiaj test owulacyjny może coś pomoże, trzymajcie kciuki bo to 13 cykl mam nadzieje, że nie pechowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kawa ale to tak cichutenko :) jak sie czeka tyle czasu i ciagle nic to nawet cień cienia cieszy ze cokolwiek sie dzieje i jest jakaś nadzieja a nie stale rozczarowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pannacota...... ..2cykl...... @ 3.01.2013......test.02.02.........24 Lethicia26.........3 cykl..... @ 12.12.2012.....test. 06.01........26 Karolina 29277....10 cykl.....@ 14.12.2012.....test.14.01.........? Malika27.............1 cykl.....@.18.1 2.2012.....test. 15.01........? Agawarawaa....... 2 cykl.....@ 21.12.2012.....test. 21.01.........? KawaZmlekiem23...3 cykl.....@ 24.12.2012.....test.21.01.........23 sylwialodz3..........2 cykl.....@ 29.12.2012.....test.26.01........26 Będę Mamą2013....10 cykl....@ 29.12.2012.....test.26.01.........? Tygrysek333........3 lata......@30 .12.2012.....test 26.01........28 tymianek111........1 cykl.....@ 29.12.2012.....test.29.01.........28 iska997..............7 cykl......@ 02.01.2013.....test.31.01.........? królik-skacze.......9 cykl......@ 4.01.2013......test.01.02.........25 Kitka87.......... ...4 cykl......@ 12.01.2013.....test.07.02.........26 Ewcia1982..........2 cykl.......@ 8.01.2013......test 04.02.........30 treblinka............1 cykl.......@ 5.12.2012......test..31.01.......25 Qwer.................4 cykl......@ 16.01.2012.....test.12.02.........? przylądek.d.nadziei..12cykl...@ 14.01.2013.....test.14.02........37 Malinowaaa.........4 cykl.......@ 16.01.2013.....test...???..........25 Gabi_Się_Stara.....4 cykl.......@2 0.01.2013......test.20.02.......23 eyes..................3lata........@14.12.2012... ...test.??............25 mimi_84.............8 cykl........@10.01.2013... ...test.09.02......29 oczekuje............4 cykl.......@ 20.01.2013......test.19.02........21 Tym, którym się udało BeataB.............1 cykl........@ 12.12.2012.....termin porodu....... Keiti78.........3 cykl 25 dni....@ 16.12.2012.....poród.22.09.........?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ja zmienilam juz tabelke bo moje "plamienie" zdecydowanie nie jest plamieniem. postanowilam ze ten cykl bedzie z mierzeniem temperaturki, wiec jakby ktoras mogla mi to jakos wyjasnic jak dokladnie to odczytywac to bylabym bardzo wdzieczna:) cos tam wiem ale najbardziej chodzi mi o ten spadek tempki a potem jej wzrost, kiedy w tym czasie jest ten najważniejszy moment :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liliputki
oczekuje podczas trwania owulacji temp Ci powinna wzrosnąc . rowniez wazne jest gdzie mierzysz temp... jesli pod pacha to źle ... temp zawsze powinnoo sie mierzyc albo pod jezykiem albo dopochwowo. temperatura zawsze powinna byc mierzona o tej samej godzinie i wazne : PRZED WSTANIEM Z LOZKA !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki za informacje... przed ślubem jak bylam na naukach to babka mowila ze jak temp. wzrosnie to jest juz po owulacji ... sama sie juz zakrecilam w tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry dziewczynki jak mija wam dzien ??? ja cala noc nie przespałam z powodu bolu jajnika nadal mnie rwie ale juz mniej nie wiedzialam jak sie ulozyc bo kazda pozycja byla dla mnie bolesna :( kawa_z_mlekiem23 oby to bylo to co myslimy:) oczekuje uda sie nastepnym razem:) a tak w ogole to z checia poznam ta metode z temperatura bo nigdy nie mierzylam podczas owulacji napiszcie co i jak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry dziewczynki jak mija wam dzien ??? ja cala noc nie przespałam z powodu bolu jajnika nadal mnie rwie ale juz mniej nie wiedzialam jak sie ulozyc bo kazda pozycja byla dla mnie bolesna :( kawa_z_mlekiem23 oby to bylo to co myslimy:) oczekuje uda sie nastepnym razem:) a tak w ogole to z checia poznam ta metode z temperatura bo nigdy nie mierzylam podczas owulacji napiszcie co i jak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja właśnie byłam w toalecie i na bieliźnie miałam sporą ilość bialutkiego śluzu. Czy to znaczy że już po dniach płodnych czy przed? Bo tego śluzu niby białko kurze to nie zauważyłam u siebie. :( Jeszcze 10 dni do testu ! a ja dni płodnych nie zauważyłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siedze na kafe i czytam pierdoły :) z mniej przyjemnych informacji to zaczęłam plamic wiec @ przyjdzie lada moment, no cóż nadzieja odłożona na półkę na kolejny miesiąc :( Miłego wieczorku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawa z mlekiem, a moze wkleisz zdj testu? Jesli chodzi o temp, to trzeba mierzyc codziennie rano o tej samej porze przed wstaniem z lozka i po przespaniu min 4h przed pomiarem. Najlepiej dopochwowo,termometrem ktory znierzy do dwóch miejsc po przecinku. tuz po owulacji temp powinna skoczyć o co najmniej 0,2 i utrzymac ten poziom mniej wiecejdo konca cyklu. Moze jednak wzrastac tez stopniowo. Przed @ temp lekko spada. To zupełny ogół, tak na prawde to trochę bardziej skomplikowane, ale to musiałybyscie poczytac w necie. Ja w kazdym razie polecam bardzo metode obserwacji ciała, sluzu, mierzenia temp :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam dziewczynki ze mnie nie bylo ale zrobilam rewolucje w szfkach w kuchni :) wzielo mnie na sprzatanko meza tez udalo mi sie zagonic do pracy bo pomył mi podlogi:P:P:P:P:P:P zreszta cos sie stalo z kafeteria i nie moglam tez nic napisac ... ale juz jestem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, kawa z mlekiem gratuluje, ta druga bledziutka kreseczka bdzie z dnia na dzien robi si ciemniejsza, a dorówna intensywnocią tej kontrolnej gdzieś dopiero 2 tygodnie po termunie@, powodzenia trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny :) u mnie dzisiaj 23dc i rano bardzo blada kreska :) oczywiście na teście ciążowym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tygrysek, super! To daje dużo nadziei!! :) (to też do kawy z mlekiem) Tygrysek, a może Ty wkleisz zdjęcie testu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie dzisiaj jajnik chyba boli. Nie wiem co to jest.. Piersi też coraz bardziej i nie mogę powstrzymać się przed drzemką popołudniową :) Ale te objawy póki co nie są uciążliwe, w zasadzie cieszę się, że są, bo to słodka uciążliwość :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agawarawa zrobilas test
????????:-Omialas test zrobic !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×