Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Lethicia

Nowy Rok-nowe nadzieję na te śliczne II kreseczki ;)

Polecane posty

Najlepiej chyba jak ci się okres będzie spóźniał z tydzień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość braki w wiedzy
oczekuje >> w takim razie ty również masz poważne braki w wiedzy, bo jak ci tutaj ktoś celnie napisał - biały gęsty śluz świadczy właśnie o niepłodnych i pojawia się przed okresem. więc skoro test wyszedł ci negatywny, to nie wiem na co liczysz i po co się nakręcasz bez sensu. a fakt jest taki, że większość z was kilka dni po stosunku już ciągnie w jajnichach, śluz się zmienia, piersi puchną, żyłki występują, apetyt się zwiększa itp, więc nie bredź że nie schizujecie, bo taka jest prawda o tym towarzystwie wzajemnej adoracji. trochę zdrowego rozsądku jeszcze nie zaszkodziło nikomu. a dlaczego nie robisz bety? bo wiesz, że nic nie pokaże, a wkręcać sobie objawy jest tak fajnie, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tryszka juz sie pogubilam to ktory Ty masz dzis dc? moze i mam mala wiedze ale przynajmniej nikogo nie obrazam, dlaczego jest Nas tak ciezko zrozumiec ze chcemy miec dzieci przeciez nie chodzimy po ulicach i nie afiszujemy sie z tym tylko spokojnie w zaciszu o tym piszemy przeciez to nic zlego.. i uwierz ze po jakims czasie starania gdy chociaz przez kilka dni mozesz wyobrazic sobie ze mozesz byc w ciazy jest to super uczucie, wraca nadzieja...i tak masz racje przynajmniej w moim przypadku nie robie bety bo jej wynik bedzie ostateczny wole spokojnie czekac....przeciez my Cie w zaden sposob przez to nie krzywdzimy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie robię bety bo nie wiem gdzie w moim mieście mogę ją zrobić ;) może ty mi podasz adres w Lbeck ? I nie łudzę się bo czekałam na okres jak nie przychodził 3 dni liczyłam w kalendarzyku prawdopodobieństwo zrobiłam test negatywny była załamka myślałam ze okres przyjdzie do dnia nastepnego nie przyszedł do dziś wiec daruj sobie nie karze ci tego czytać na siłę a mi lepiej pisząc tu w oczekiwaniu na wizytę do gina bo nie wiem co mi dolega!!! jeśli test wyjdzie negatywny to się załamie bo moje objawy mogą świadczyć o torbielach i innych cudach natury a żadna kobieta nie jest zadowolona jeśli jej układ rodny szwankuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczekuje 36 dc od 13 lutego czekam na miesiączkę ;p może nie dużo ale dla mnie za dużo bo nigdy mi się tyle dni nie spóźniał góra 2 przy silnym stresie ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tryszka ja tez mysle o torbielach...torbiele robia sie jak jest bezowulacyjny cykl tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właściwie nie wiem dokładnie jak to tam jest ale właśnie boli podbrzusze może wywoływać nudności i jakieś bzdety poczytaj sobie :) i też często wstrzymują miesiączkę nie wiem jak to znimi jest ostatnio u gina byłam rok temu bo jakoś tak co rok chodzę i było wszystko ok ale choróbsko przybywa znienacka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naj gorsze ze muszę czkać do 14 marca :( załużmy ze test wychodzi negatywny i co ja zrobię do 14 marca włosy sobie wszystkie powyrywam :D główkując na temat czy to coś poważnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fkjvkle
trolują nie troluja, ale tak obiektywnie jebniete jesteście :P jak to ktoś okreslił na innym topiku " maciczne zapalenie mozgu"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem boo nie zauważyłam xD zgłosiłam post do usunięcia xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ukatualniłam się Nick................cykl........ost.@ ..............testowanie.......Wiek Lethicia26.........3 cykl..... @ 12.12.2012.....test. 06.01........26 Karolina 29277....10 cykl.....@ 14.12.2012.....test.14.01.........? Malika27.............1 cykl.....@.18.1 2.2012.....test. 15.01........? Będę Mamą2013....10 cykl....@ 29.12.2012.....test.26.01.........? iska997..............7 cykl......@ 02.01.2013.....test.31.01.........? królik-skacze.......9 cykl......@ 4.01.2013......test.01.02.........25 Kitka87.......... ...5 cykl......@ 04.02.2013.....test....???...........26 Qwer.................4 cykl......@ 16.01.2012.....test.12.02.........? przylądek.d.nadziei..12cykl...@ 14.01.2013.....test.14.02........37 Malinowaaa.........4 cykl.......@ 16.01.2013.....test...???..........25 oczekuje............4 cykl......@ 20.01.2013.....test.19.02........21 Gabi_Się_Stara.....4 cykl.......@2 0.01.2013......test.20.02.......23 eyes..................3lata........@27.01.2012... ...test.27.02......25 sylwialodz3..........3cykl.......@05,02,2013........te st05,03.........26 syska28..............1 cykl......@ 28.01..............test................28 Ewcia1982............3cykl.......@10.02......... .....test 09.03.........30 Tryszka.............2cykl........@16.12.2013...... .Test22.02.2013...21 Te, którym się udało: Nick................cykl........ost.@ ........ ...termin porodu......Wiek BeataB.............1 cykl........@ 12.12.2012........ Keiti78.........3 cykl 25 dni....@ 16.12.2012.....poród.22.09.........? KawaZmlekiem23...3 cykl.....@ 24.12.2012........? Pannacota...... ..2cykl...... @ 3.01.2013...............................24 Lussia25 ............1 cykl.......@ 5.12.2012......10.10.2013 .......25 agawarawa.........2cykl.......@21.12.............?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIgdy w życiu nie słyszałam żeby ktoś dwa dni po stosunku szedl na bete... Niby z jakiej racji w tedy może wyjść pozytywna beta jak jeszcze nie doszło nawet do zagnieżdżenia... Ale te pomarańczki potrafią czasami człowieka rozbawić hahaha...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki polecam Wam tą stronkę ja też jestem na niej zarejestrowana i jest naprawdę super, polecam :D Tu macie darmową rejestrację: OvuFriend to miejsce dla kobiet starających się zajść w ciążę. Codziennie poznasz tutaj status swojej płodności i dowiesz się kiedy prawdopodobieństwo zajścia w ciążę w Twoim przypadku jest najwyższe. Ponadto czeka tu na Ciebie wiele cennych porad na temat starania się o dziecko. Bezpłatna rejestracja zajmie Ci zaledwie 27 sekund. Zarejestruj się tutaj: http://ovufriend.pl/?code=3d1f1c6d58c72ed863b2c41044f1a54732f91978

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki. Długo się nie odzywałam ale powiedzmy że starałam się dać na luz po ostatniej nie udanej próbie. Nie bardzo mi wyszło. Słuchajcie ja mam cykle 32 dniowe a tutaj około 12-13 dnia cyklu klucie w jajniku, ból podbrzusza i uczucie wilgotności. Nie wiem co o tym myśleć według wszelkich wyliczeń i doświadczeń owulacja powinna dopiero być koło 18 dnia a tu takie symptomy. Nie mam pojęcia czy już jest po wszystkim? Tak szybko? ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rjnsgerbfubesfrbes
tryszka i oczekuje ... czytam was i oczom nie wierze zaraz napiszecie tu ze macie skurcze porodowe i wjedziecie na porodowke.... Czy wy nie rozumiecie ze takim schizowaniem szkodzicie tylko sobie ? I to nie chodzi o to ze trolujemy itd tylko probujemy wam uswiadomic ze wmawiacie sobie wszystko a to jest chore. radze wam isc do psychologa i nie mowie tego chcac was skrytykowac tylko po to gdyz widze ze macie problemy emocjonalne ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dxiewczyny!Bylam dzisiaj u lekarza.Zrobil mi usg i pecherzyk obecny. Dostalam luteine dwa razy dziennie i teraz za dwa tyg. nastepna wizyta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milenka86
Super gratuluje !!!! który to dc ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malika ale ci zadroszcze:) ale to taka pozytywna zazdrosc:))mnie boli kregosłup od wczoraj ehhh i tam mało sie oddzywam, mam dyskopatie jak 90% spoleczenstwa:) i mi dokucza ale ide dzis na basenik wiec napewno bedzie lepiej:) dzis 25 dc...czekamy czy przyjedzie czy nie, wstretna@ jutro akcja kuchnia , jedziemy sie rozgladac:) pozdrawiam was wszystkie a pomaranczowe literki swoje teorie rady itd niech zatrzymaja dla siebie:) może to i kółko wzajemnej adoracji..ale co z tego nasza sprawa ...i nie pomarnaczowe literki mają to oceniac!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś ujrzałam 2 kreseczki radość nieziemska :) życzę wam tego samego :) wreszcie mogę powiedzieć Kochanie jestem w ciąży !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milenka86
Tryszka gratuluje !!!! w którym dc było przytulanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tryszka gratulacje:) ja tak dla odmiany powiem ze jest @ dzis rano

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×