Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Lethicia

Nowy Rok-nowe nadzieję na te śliczne II kreseczki ;)

Polecane posty

Dziewczyny pobolewają mnie piersi i troche brzuch na dole od wczoraj do @ tydzień, nie chce się wkręcać bo już miałam taki fajny okres luzu, a do @ jeszcze tydzień, ale za cholere nie zrobie testu w terminie............... wytrzymam...............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwiadz ale najgorsze że już zaczynam się wkęcać, jeszcze za wcześnie nawet jak by się udało, ale ponieważ coś czuje to już będe myśleć,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za wcześnie
jedyne co czujesz to zbliżająca się miesiączka. dziewczyno, obudź się - tydzień do miesiączki to ewentualnie czas zagnieżdżania i o żadnym bólu piersi nie byłoby jeszcze mowy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za wcześnie pewnie masz racje, wiem jeszcze nie ma co się doszukiwać i schizować, na @ też to jeszcze nie jest bo do @ troche zostało, zresztą nie ważne nie będe się nakręcać, a test zrobie tylko jak mi się solidnie spózni. U nas jest godzina wcześniej więc jeszcze tu zagląnęłam przed snem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej a ja w szpitalu od wtorku,w domu wieczorem poszłam do WC a tam krew,przestraszyłam się i od razu do szpitala,nasz żeście z dzieckiem wszystko oki,krwawienie z kosmówki,ogólnie ciąża zagrożona.Może dziś wyjdę,w on te prenatalne badania,no i pi wczorajszym usg lekarz mówi o dziewczynce,ciekawe czy się potwierdzi,myślę już na poważnie o L4,a u w miesiączki wychodzi mi 22.09,a z ust wczoraj 14.09 ale cykle miałam 25 dniowe,a maszyny chyba na 28 zaprojektowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agula dzieki za odpowiedz :) maruska moja wypowiedz jest na 81str. moja gin wspomniala o tym leku ze dostane w nastepnym cyklu na przyrost pecherzykow ale mam nadzieje ze moze nie bedzie to potrzebne i ze uda sie w tym miesiacu...a powiedzcie mi jeszcze czy zawsze gdy jest owu to wzrasta tempka bo ja sobie mierze i tak sie wlasnie zastanawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was, kochane i życzę super Dnia Kobiet :) Kurde, właśnie byłam w toalecie i zauważyłam na papierze śluż z delikatnym różowym zabarwieniem i śladem, dosłownie smużką, krwi.. Jutro termin @, ale coś mi się wydaje, że przyjdzie szybciej niż myślałam :/ masakra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
keiti78 trzymaj się, będzie dobrze, który to już tydzień u ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczekuje ja mam zalecony duphaston przy starankach podobnie jak ty przez 10 dni po owu to wychodzi też ok 16 dnia cyklu i potem jak by test wyszedł poz to brać dalej 2x1, ale teraz nie biore, jesstem w UK a tutaj nie przepisują jak w Polsce a tak zaleciła mi moja lekarz w Polsce, gdyby wrazie mi się udało to wtedy zaczne, puki co czekam do okresu i tak jak każda staraczka mam nadzieje że nie przyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maruśka a na kiedy termin@? Ja jurto mam wziąść pierwsza tabletke dupka a owu nie bylo na pewno i boje sie ze zablokuje mi to jajeczkowanie... jeszcze takie pytanie podobno po tym dupku moze podniesc sie tempka tak? to moze spowodowac ze falszywie pomysle ze byla owu.. jejciu mam tyle obaw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczekuje termin mam około 15 plus minus jeden dzień, wiesz jeżeli chodzi o temperature to nie jestem pewna bo ja w sumie zawsze temp. miałam dość niską więc się nie sugeruje jak byłam z córką w ciąży to miałam 36,6 . Ale nie jestem pewna co do bólu piersi czy jak się przyjmuje to bolą czy nei ma to wpływu. Jeżeli jeszcze nie miałaś owu a zaczniesz brać to ci zablokuje, duphaston bierze się po owu ginka nic ci nie mówiła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki wszystkiego dobrego z okazji naszego dnia:P:P:P:P:P:P w Łodzi zima na calego od 5 rano pada snieg bez przerwy u mnie bez zmian poza tym ze znowu odnotowałam temperature nieco wyższą 37,4 troche pobolewaja mie piersi i rano bolal mnie troche brzuszek ale @ nie widac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia szybko masz zrobic test bo jak Cie...:) juz umieram z ciekawosci nie rob nam tego... Maruska a co do tego dupka to wlasnie nie bardzo mi powiedziala o tym jej ewidentnie chodzilo o uregulowanie cyklu czyli ten spisala juz na straty...a na nastepny mam dostac cos na pecherzyki wiec raczej dziala z mysla o nastepnym miesiacu a tym juz niestety nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczekuje to nie wiem w takim razie, słuchaj lekarki, ja w innym celu miałam zalecony, u mnie z owu nie ma problemu i z długością cyklu też nie tylko te mikroporonienia, mi przepisując powiedziała że przy invitro też jest stosowany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie będę na razie robić testu -za każdym razem jak robie test to wychodzi negatywny a następnego dnia dostaję @ :P nie nakręcam się jak nie przyjdzie w następnych dniach dopiero zrobię:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Keiti... współczuję :( uwazaj na siebie u dawaj znac. sylwia - słyszałam, ze znów łodź lekko przysypało :P rozmawiałam właśnie z godzinę z koleżanką.. tak naprawdę to rozmawiamy bez przerwy odkąd zginęli nasi himalaiści :( Góry to moja wielka słabość, tak w skrócie, wyjazd w Himalaje był zawsze moim marzeniem i 3 lata temu mój maż spełnił to marzenie i pojechaliśmy na 3-tyg trekking po himalajach. Tam własnie poznalismy tych ludzi z łodzi. Teraz w październiku wyjechalismy znow.. ostatni raz niestety, bo z dzieckiem się na takie wyprawy nie jezdzi .. Dodatkowo nazwisko Berbeka było nam b.dobrze znane - choc nie osobiście. Ehh, szkoda ludzi :( Ja byłam dziś u lekarza. Z mężem niestety :O (nie zapomniał) wszystko jest w porządku, wyniki badań w normie, z dzieckiem tez w porzadku. Fika jak szalone, ma już 7 cm. Z usg 13t3d. Lekarz mowi, ze jestem tak podręcznikowa, ze az nudna ;) dostałam oczywiscie zaswiadczenie i moge chodzic dalej na zumbę i na zaj. Aktyne 9 mies. Wagę mam 3 kg na miinusie, ale to przez te ostatnie zołądkowe problemy. Mój maż tak sie zachowywał, jakby to on był w ciąży i naprawde miałam szaloną ochote wyrzucic go z gabinetu. Wiecej ze mna nie pojdzie. Kolejna wizyta chyba na 2.04, ale chcemy wyjechac po swietach na kilka dni, wiec moze przeloże na 29-03, zobaczymy- na razie nie myślę, weekend zaczęłam i się wyłączyłam ;) pozdrawiam Was wszystkie, miłego weekendu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beata jak tam usg i wizyta dzis? , miałas te prenatalne nei? Maruska zaczynam w niedziele 13 tydzien w ogole wydaje mi sie ze po poronieniu powinnas dac odpoczac organizmowi i sie zregenerowac, ja pierwsze 3-4 msc odpusciłam by dojsc do siebie i fizycznie i psychicznie, a udało sie dopiero po poł roku od straty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatko tak to prawda zima zaatakowała ponownie sypie sypie sypie i jeszcze raz sypie jeszcze do tego wieje strasznie nie lubie zimy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze ze przywołałam Cie:P moje dziecko ma 6 cm:) tak wyszło wczoraj na usg, to kiedy masz termin porodu? fajnie z tymi wyjazdami macie, a Himalaisci- przykre to chociaz nie wiem czemu az tak sie rozdzieli, ze dwójka zeszła ech:( w ogole podziwiam Cie za te aktywnosc w ciazy, ja to leniwa jestem, a teraz mam jeszcze bardziej na siebie uwazac, pewnie sie waga odbije, chociaz mam hemoglobine niska 10,1 nie wiem czemu biore witaminy i dobrze sie odzywiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Keiti w moim przypadku nie ma na co czekać bo to tak wczesne poronienie że jeżeli nie zrobiłabym testu to wcale bym nie wiedziała że coś się zadziało, dlatego kolejnym razem odczekam solidne opóznienie, tak jak radzą podręczniki gdy @ się spóznia. Dziewczyny to już u was 13 tydzień, ojej jak czas leci, jeszcze chwila i w drugi trymest wskoczycie, wszystkiego dobrego. U nas już wisna tylko taka angielska, dziś cały dzień pada Tulipany mają już pączki a rząkile zakwitły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to prawda czas leci bardzo szybko niedługo wasze maluchy będą biegać po tym świecie:PFajnie:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry dziewczyny jak tam mija dzień siedze sobie przy kawce i oglądam ulubiony serial "na wspólnej" :)@ nie przyszla ale pojawił sie ból brzucha rano ,az mnie obudził wiec chyba idzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwiadz ale ja coś myśle że u ciebie ból brzucha to raczej nie na @ a ja dziś od rana posprzeczałam się z mężem, on poszedł na 14 do pracy więc tak przed pracą niezbyt dobrze, ale czasem tak mnie potrafi wkurzyć że sobie nie wyobrażacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie natomiast tak jak pisałm od 2 dni bolą piersi, jasne że nic to nie znaczy ale bolą, i czekam do terminu puki co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maruska to widze ze dzisiaj jest jakis dzien wrednych mezów .Pojechałam z moim na zakupy i to były ostatnie zakupy wspolne tak mnie zdenerwował z powodu głupiej marchewki afere zrobił wielką w domu nic nie ma lodówka pusta a ten afere robi normalnie sie zdnerwowałam strasznie i w drodze powrotnej nie odezwałam sie do niego slowem zreszta teraz tez sie nie odzywam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiejszy dzien caly do du....y.Wszystko mnie denerwuje i doprowadza do placzu a najbardziej moj mąż który wszystkiego się czepia bez powodu .Z chęcią usiadłabym i rozpłakała sie jak dziecko ,ale nie chce zeby on to widział :(najlepiej to jakbym wyszła z domu i wróciła za tydzień po urlopie ,bo jak mój urlop ma wyglądać tak jak dzisiejszy dzień to ja dziekuje:(i pomyślec że to wszystko z powodu głupiej marchewki... znowu oglądałam porodówkę i znowu się rozkleiłam :):)no coż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×