Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Lethicia

Nowy Rok-nowe nadzieję na te śliczne II kreseczki ;)

Polecane posty

czesc dziewczyny:) u mnie nadal @ brak ale test tez negatywny. licze ze moze jeszcze za wczesnie..brzuch dzis nie boli latam tylko siusiu:) staram sie nie nakrecac ale wiecie jak to jest:) jestem juz 4warty dzien po dupku wiec @ pewnie lada dzien sie pojawi...a tak bardzo jej nie chce..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwiadz nie, u mnie nie musi być rano, jak mam dni płodne to ta szyja cały czas jest wysoko i otwarta bez względu na porę a jak niepłodne to zamknięta i twarda i dłuższa też bez względu czy to rano czy wieczór. Ale nauczyłam się tego, nie przyszło od razu, potrzeba było kilku mieięcy. Wiesz jak człowiek potrafi to wybadać to też jest przydatne nie tylko w strankach ale też jak się potem chce uniknąć kolejnej ciąży. U mnie za to temperatura nie barzo wychodziła, tzn próbowałam a było tak różnie nie mogłam się połapać wiem tylko żę jak była z córką w ciąży to mierzyłam z ciekawośći rano, bałam się poronienia i wychodziło mi 36.6 czyli normalnie bez skoku a ciąża była i się utrzymała,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny:) u mnie 30dc i @ nadal brak..co do szyjki :)Maruska przed @ jaka powinna byc? bo u mnie jest nisko,miekka i zamknieta ale jest krociutka czasem wydaj sie ze zlala sie z reszta..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie przed @ jest nisko łatwo ją znalezc, miękka, i robi się krótka też tak troche jakby zlewała się ze ścianką, tak jest u mnie mnie dziś pobolewa lewy jajnik myśle że to w związku ze zbliżająca się owu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...dzieki za info cos czuje ze jednak @ przyjdzie do tego czuje brzuszek wiec chyba nie ma sie co oszukiwac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem ci że jak nie brałam jeszcze duphastonu to przed wczesnym poronieniem też mi się tak zrobiło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejciu Maruska nic nie zrozumialam :) prosilabym o jasniejsza wypowiedz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No przestań nie bierz tego do siebie, ja tylko napisałam jak jest u mnie, wiesz żeby się czymś sugerować to trzeba swój organizm długo obserwować, ja już staram się tak długo, że chyba z każdej strony już siebie znam i swoje reakcje, naprawde niczym się nie sugeruj jak podejrzewasz że możesz być w ciąży to zrób test lub idz na bete, mogłam nic nie pisać bo widze że cię zdenerwowałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja teraz mam brać duphaston po owu przez 10 dni a jak będzie ciąża kontynuować, ale ponieważ jestem w Uk i nie mam możliwości na bieżące recepty bo tu leczą inaczej to wezme go dopiero jak zobacze 2 kreseczki na teśćie. Jak jeszcze nie brałam duphastonu miałam taką sytuację że były 2 kreseczki, zbadałam sobie szyjkę i ona zrobiła mi się taka jak przed @ a potem przyszło plamienie, krwawienie i tak się zakończyło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nienienie wcale sie nie zdenerwowalam:) spoko:) chodzilo o to zebys rozwinela wypowiedz i opowiedziala cos wiecej zebym lepiej Cie zrozumiala:) ja dupka zaczelam brac przed owu niestety...dzis juz 5dni po odstawieniu...czytalam troche o tej szyjce i roznie pisza...pisza tez ze na poczatku ciazy jest jak na okres wiec latwo pomylic...no nic pozostaje CZEKANIE CZEKANIE CZEKANIE czyli najgorsze z calego cyklu:) co do testu to juz robilam dwa i wyszly negatywne, najwyzej jak @ nie bedzie do poniedzialku to zrobie w ten poniedzialek lub wtorek jak wytrzymam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mam nadzieje ze u mnie sie juz nie pojawi @:) ale to moj pierwszy cykl z dupkiem wiec moze dlatego...dostalam jeszcze bol pachwin ale brzuszek co jakis czas zaboli wiec ciagle przypomina ze wszystko jest mozliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wszystkim :) Oczeekuje niech chociaz Tobie sie uda ! kurcze no !! Ja juz czekam na przyjscie @ , wiem ze bedzie na dniach bo juz mam straszne humorki :) i straszny ból sutków co mnie niepokoi :/ mam wrazenie ze mi sie palą nawet jak ich nie dotykam... W poniedziałek pójde do lekarza , bo cos jest nie tak wczoraj dostalam strasznie silnego bóllu w podbrzuszu , ale to takiego że zwinelam sie w klebek i nie moglam nic powiedziec... po 3 nospach przeszlo... ale z godz sie meczylam , boje ze to moze byc jakis torbiel badz zapalenie ;/ mialyscie kiedykolwiek podobnie? jeden wielki skurcz nic nie narywalo ani pulsowalo , poprostu chwycilo i nie chcialo puscic... ból cholerny... az płakałam , a bardzoo rzadko placze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eyes..ja nie pomoge bo nie mialam czegos takiego...brzuch oczywiscie bolal ale nie lapalo tak jak mowisz....no chcialabym zeby sie udalo:) 31dc @ nadal brak...6 dzien po odstawieniu dupka...boli mnie pochwa strasznie tam ciasno czuje jak sie badam...a i straszna susza zero sluzo...caly czas jestem glodna...jak @ nie przyjdzie to chyba zrobie jutro test abo moze skusze sie na bete. milego dzionka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eyes ja nigdy takiego bólu nie miałam więc trudno cokolwiek powiedzieć, idz niech ci lekarz zaglądnie. oczekuje 6 dni po dupku ni nie masz jeszcze @ to dobrze wróży, zrób sobie test, może jednak się udało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eyes wpolczuje tego bolu idz do lekarza i skontroluj to:) ale ja bym sie raczej nie przejmowalła ze to jakis torbiel ja mam czesto bardzo silne bole podbrzusza taki jakby ktos mi noz wbijal w brzuch od srodka kłujący boli to strasznie ale przechodzi jak sie połoze na lozku w pozycji embrionalnej i poleze tak z pol godzinki lekrz jednak nic nie stwierdzil ale idz dla pewnosci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorki uzylam zlego slowa powinno być "ja bym raczej nie myslala ze to jakis torbiel"mysalam o czyms i glupoty mi wyszly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest TA torbiel.....
a nie TEN torbiel, boże poziom przyszłych mam jest conajmniej zenujacy... dzieci chcą rodzić, a nie odróżniają rodzaju męskiego od żeńskiego w ... zakładam ojczystym języku. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny gdzies pouciekały na inne wątki, nie odzywają się oczekuje i jak dzis chyba miałaś powt orzyć test? Sylwiadz a co u ciebie? Syska ty też gdzieś zaginęłaś. Ja mam dziś od rana dość silny ból lewego jajnika, to związane jest z owu, szyjka tak wysoko że nie da rady jej zbadać, nie dosięgne czyli tak jak się spodziewałam owu jest dziś albo jutro. Mąż dziś ucieka na noc do pracy ale przytulanka były wczoraj wieczorem więc chyba dobry czas tym bardziej przed snem czyli długie lewżenie po. Akurat za dw tyg będe jeszcze Polsce to odwiedze moją Panią gin fajnie się wszystko złożyło. Właściwiemogę się dopisać do tabelki bo teraz będą 2 tyg oczekiwania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc:) no mialam ale tego nie zrobilam...tempka spada, dzis rano 36,7...postanowilam ze poczekam spokojnie:) nie nakrecam sie:) jutro 33dc ostatnio tak przyszla mi @ wiec zobaczymy...jak jutro nie przyjdzie to zrobie test albo bete w srode...sama sie dziwie sobie ze tyle wytrzymuje ale znowu robilam test w 29dc i nic nie pokazalo wiec teraz poczekam...milego popoludnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczekuje - może jednak nie przyjdzie, oby :) Ja też dostanę okres "na dniach". Zauważyłam, że ostatnio przychodzi mi prawie identycznie z pełnią księżyca (dzień wcześniej). Teraz sprawdziłam i też będzie pełnia - pojutrze 27 marca, więc chyba okres przypada mi na jutro ;) Maruska - owocnych starań :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...ja chyba tez jutro dostane @ tak mysle...ale jesli jutro nie przyjdzie to w srode zrobie tescik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry staraczkom i ciezaroweczkom moje dziecie ma od głowki do dupci 9 cm, i zmieniło płec:)) dzis ukazła sie siuraczek:) mazł ciut rozczarowany.. ja juz troche tez sie nastawiłam na córcie po tym jak wspomnieli w szpitalu. Bata hop , hop, inne ciezaroweczkimeldowac sie i pisac po wizytach u gin;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maruśka u mnie wszysko dobrze zaczynam na dniach staranka bo niebawe bede miala dni plodne i owulację :P zobaczymy co z tego wyjdzie:P oczekuje zrob w koncu ten test bo wszysy sie niecierpliwia jak tam z toba jest kochana . Mało pisze bo mam zmiany popołudniowe wiec mogę tylko weczorkiem zajrzeć bo od rana robie porządki świąteczne:PBuziaczki kochane:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maruska jesli chodzi o badania szyjki robie to ale nie wiem czy dobrze dzisiaj rano sie badałam i mialam wrażenie że sie podniosła i zrobiła się bardziej miekka ale nie wiem czy dobrze odczytałam to :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick................cykl........o st.@.. ............testowanie.......Wiek eyes..................3lata........@26.02.2013... ...test.26.03........25 Będę Mamą2013....10 cykl.......@ 29.12.2012.....test.26.01.........? iska997..............7 cykl........@ 02.01.2013.....test.31.01.........? królik-skacze.......9 cykl.........@ 4.01.2013......test.01.02.........25 Kitka87.......... ...5 cykl.........@ 04.02.2013.....test....???........26 Qwer.................4 cykl........@ 16.01.2012.....test.12.02........? Gabi_Się_Stara.....4 cykl..........@2 0.01.2013.....test.20.02.......23 syska28..............1 cykl...........@ 28.01..............test..........28 Ewcia1982............3cykl...........@10.02......... .....test 09.03...30 Nick................cykl........o st.@.. ............testowanie.......Wiek eyes..................3lata........@26.02.2013... ...test.26.03........25 Będę Mamą2013....10 cykl.......@ 29.12.2012.....test.26.01.........? iska997..............7 cykl........@ 02.01.2013.....test.31.01.........? królik-skacze.......9 cykl.........@ 4.01.2013......test.01.02.........25 Kitka87.......... ...5 cykl.........@ 04.02.2013.....test....???........26 Qwer.................4 cykl........@ 16.01.2012.....test.12.02........? Gabi_Się_Stara.....4 cykl..........@2 0.01.2013.....test.20.02.......23 syska28..............1 cykl...........@ 28.01..............test..........28 Ewcia1982............3cykl...........@10.02......... .....test 09.03...30 sylwialodz3.........4 cykl .............@13.03.2013.........test????????26 Malinowaaa........6 cykl............@ 18.03.2013..........test 17.04....25 oczekuje............6 cykl............@ 26.03.2013........test. 27.04....21 Te, którym się udało: Nick................cykl........ost.@ ........ ...termin porodu......Wiek BeataB.............1 cykl.........@ 12.12.2012........ Keiti78.........3 cykl 25 dni....@ 16.12.2012.....poród.22.09.........? KawaZmlekiem23...3 cykl.......@ 24.12.2012........? Pannacota...... ..2cykl........ @ 3.01.2013.............................24 Lussia25 ............1 cykl.......@ 5.12.2012......10.10.2013 .......25 agawarawa.........2cykl........@21.12.............? Tryszka.............2cykl........@16.12.2013...... .??? Lethicia26.........3 cykl..... @ 12.12.2012.....??????????........26 sylwialodz3.........4 cykl .............@13.03.2013.........test????????26 Malinowaaa........6 cykl............@ 18.03.2013..........test 17.04....25 Te, którym się udało: Nick................cykl........ost.@ ........ ...termin porodu......Wiek BeataB.............1 cykl.........@ 12.12.2012........ Keiti78.........3 cykl 25 dni....@ 16.12.2012.....poród.22.09.........? KawaZmlekiem23...3 cykl.......@ 24.12.2012........? Pannacota...... ..2cykl........ @ 3.01.2013.............................24 Lussia25 ............1 cykl.......@ 5.12.2012......10.10.2013 .......25 agawarawa.........2cykl........@21.12.............? Tryszka.............2cykl........@16.12.2013...... .??? Lethicia26.........3 cykl..... @ 12.12.2012.....??????????........26

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick................cykl........o st.@.. ............testowanie.......Wiek eyes..................3lata........@26.02.2013... ...test.26.03........25 Będę Mamą2013....10 cykl.......@ 29.12.2012.....test.26.01.........? iska997..............7 cykl........@ 02.01.2013.....test.31.01.........? królik-skacze.......9 cykl.........@ 4.01.2013......test.01.02.........25 Kitka87.......... ...5 cykl.........@ 04.02.2013.....test....???........26 Qwer.................4 cykl........@ 16.01.2012.....test.12.02........? Gabi_Się_Stara.....4 cykl..........@2 0.01.2013.....test.20.02.......23 syska28..............1 cykl...........@ 28.01..............test..........28 Ewcia1982............3cykl...........@10.02......... .....test 09.03...30 sylwialodz3.........4 cykl .............@13.03.2013.........test????????26 Malinowaaa........6 cykl............@ 18.03.2013..........test 17.04....25 oczekuje............6 cykl............@ 26.03.2013........test.27.04....21 Te, którym się udało: Nick................cykl........ost.@ ........ ...termin porodu......Wiek BeataB.............1 cykl.........@ 12.12.2012........ Keiti78.........3 cykl 25 dni....@ 16.12.2012.....poród.22.09.........? KawaZmlekiem23...3 cykl.......@ 24.12.2012........? Pannacota...... ..2cykl........ @ 3.01.2013.............................24 Lussia25 ............1 cykl.......@ 5.12.2012......10.10.2013 .......25 agawarawa.........2cykl........@21.12.............? Tryszka.............2cykl........@16.12.2013...... .??? Lethicia26.........3 cykl..... @ 12.12.2012.....??????????........26

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cos mi sie porypalo z tabelka ale juz poprawilam...chyba nie musze tlumaczyc jak u mnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×