Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Lethicia

Nowy Rok-nowe nadzieję na te śliczne II kreseczki ;)

Polecane posty

nic z tego nie rozumiem temp rano mialam 37,7 ... a powinna chyba spasc ;/ nic mnie nie boli ani nie kluje no rano bardzo mnie plecy bolaly tzn tak jakby kregoslup ciagnelo mi ku dolowi ale teraz nic kompletnie nic ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfvgyhbujnknmnhbvyvt
:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przykro mi eyes ale może jeszcze nic straconego czasem kobitki na początku plamka. Czymam kciuki za Ciebie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eyes - przynajmniej teraz się wszystko wyjaśni. Jesli okres się rozkręci, to już małe szanse na ciążę (chociaż może jakaś mała szansa zostanie), a jeśli to tylko plamienie - w wielu przypadkach we wczesnej ciąży występuje plamienie w terminie okresu. Także nadal trzymam kciuki, mam nadzieję, że @ ci się jednak nie rozkręci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No własnie eyes dziewczyny maja racje niektóre kobiety maja plamienia na poczatku ciazy wiec nie trac nadziei trzymamy kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde.. robilam juz 5 testow i wyszly negatywnie, a nie mam 10 dni okresu.Na okres sie w ogole nie czuje, bola mnie tylko piersi, i czasami jajnik cos sie tam "odezwie" . Oszalejeeeeeeeeeeee ! :) A poczekam ztym do 5tego, jak nic nie bedzie to pojde do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwialodz widze że obie jesteśmy udane ;) liczyłyśmy na szczęśliwy traf a tu niespodzianka ;) tak to jest czasami. Ale nie trace nadziei tylko to mi pozostało ;) Narazie mam podwyższoną tem i bolą mnie jajniki :) może się uda. A ty eyes bądż dobrej myśli wszystkie trzymamy kciuki za wszystkie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny:) eyes dawaj znac ci i jak u ciebie...trzymam mocno kciuki:) My z mężem jutro wybieramy sie na badanie nasienia:) i sluchajcie potrzebuje pomocy...czy tylko 3 dni bez przytulanek wystarcza? a moze nawet nie cale 3 dni...bo badanie jest środa 14,30 a ostatnie przytulanki niedziela 24,00 mam nadzieje ze to wystarczy....no a w czwartek do mojej ginki sie wybieram i ciekawe co mi powie i co bedzie ze mna robila w tym cyklu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ja znam przypadek ze swojego otoczenia, jak mozna bylo miec krwawienie w ciazy:) dowod na to, to moja babcia (oczywiscie bylo to sporooo czasu temu). miala krwawienie do 6 mies ciazy, a o ciazy dowiedziala sie w trakcie rutynowych badan w pracy, bo tak to miala "okres". mojej znajomej kumpela np robila 3 testy ciazowe z czego 2 byly pozytywne i w ciazy nie byla:) reguly nie ma:) oczekuje trzeba czekac bite 3 dni. PoComiNick skoro robilas 5 testow ciazowych i okres spoznia ci sie 10 dni, to na pewno nie jest to ciaza. masz jakies zaburzenia hormonalne ewentualnie moze jakies stresy przezywalas i stad to opoznienie:) nie nastawiaj sie i nie nakrecaj, bo do tego trzeba podejsc w sposob racjonalny;) a niepotrzebne wkrecanie sie, to tylko psuje humor. moim zdaniem eyes tez nie powinniscie niczego wkrecac...bo pozniej przez takie posty wieksze rozczarowania sa i zawody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do samego testu jak nie raz ja robilam test to tez wychodzila mi slaba kreska, a tylko dlatego, bo w miejscu gdzie powinna pojawic sie druga kreska byl jakby taki slad na druga kreske i to bylo od samego poczatku, jak tylko kupilam test. w slabym swietle w lazience niestety moze tak wychodzic...najlepiej testowi przyjrzec sie tez przed zrobieniem go;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczekuje ale to zalezy jak rozumiec te 3 dni;) czy wliczajac w to pon, wt i srode czy ndz, pon, wt:D ja raczej rozumiem to tak: pon, wt, sr, bo przeciez srode tez mozna potraktowac jako 3 dzien, bo w srode teoretycznie tez mozecie sie kochac :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz pytanie do bardziej doswiadczonych dziewczyn....miesiac wczesniej jak bylam na wizycie u ginki to powiedziala ze w nastepnym cyklu dostane cos na wzros pecherzykow...mialam sie zglosic w 5dc ale to wypadala sobota...potem nie miala terminu i ide w czwartek i to bedzie 10dc... i pytanie czy dostane wtedy jeszcze cos zeby szybciej rosly...ostatnio jak bylam w 13dc to pecherzyki byly jeszcze male tylko 13mm wiec teraz tez pewnie beda male

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mozliwe, ze mozesz dostac np wieksza dawke jakiesgos leku, ale niekoniecznie. wszystko zalezy od twojego lekarza. nie chodzi o nasze doswiadczenie, ale kazdy lekarz to inny przypadek tak samo jest z pacjentkami i ich chorobami. moze rownie dobrze powiedziec, zebys za miesiac przyszla jak bedzie 5 dzien cyklu...roznie bywa prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawda prawda....kurcze tak bym chciala zeby sie mna dobrze zajela...miesiac temu dostalam dupka ale po co?? mial niby skrócic cykl czego nie zrobil...dupka bierze sie po owu a ona nie robila mi monotoringu wiec nie wiedziala kiedy jest..wiec wszystko w ciemno...mam nadzieje ze kolejny miesiac nie pojdzie na straty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick................cykl........o st.@.. ............testowanie.......Wiek eyes..................3lata........@02.04.2013... ...test..............25 Będę Mamą2013....10 cykl.......@ 29.12.2012.....test.26.01.........? iska997..............7 cykl........@ 02.01.2013.....test.31.01.........? królik-skacze.......9 cykl.........@ 4.01.2013......test.01.02.........25 Kitka87.......... ...5 cykl.........@ 04.02.2013.....test....???........26 Qwer.................4 cykl........@ 16.01.2012.....test.12.02........? Gabi_Się_Stara.....4 cykl..........@2 0.01.2013.....test.20.02.......23 syska28..............1 cykl...........@ 28.01..............test..........28 Ewcia1982............3cykl...........@10.02......... .....test 09.03...30 sylwialodz3.........4 cykl ........ .....@13.03.2013 .........test????????26 Malinowaaa........6 cykl............@ 18.03.2013..........test 17.04....25 oczekuje............6 cykl............@ 26.03.2013........test.27.04....21 Maajkka.............7cykl.............@15.0 3.2013.........test14.04.2013.25 Te, którym się udało: Nick................cykl........ost.@ ........ ...termin porodu......Wiek BeataB.............1 cykl.........@ 12.12.2012........ Keiti78.........3 cykl 25 dni....@ 16.12.2012.....poród.22.09.........? KawaZmlekiem23...3 cykl.......@ 24.12.2012........? Pannacota...... ..2cykl........ @ 3.01.2013.............................24 Lussia25 ............1 cykl.......@ 5.12.2012......10.10.2013 .......25 agawarawa.........2cykl........@21.12.............? Tryszka.............2cykl........@16.12.2013...... .??? Lethicia26.........3 cykl..... @ 12.12.2012.....??????????........26 Chyba mowic nic nie musze :( muminka91 niestety juz nie mam jedynie plamienia , rozkrecilo sie na dobre pierwszy raz az tak mocno i to prawie że czarna jest ta krew , wiec niestety , i co do mojej kreski to byla slaba ale nie bylo to miejsce do jej powstania , byla to kreska ciazowa - rózowa , ale niestety tak widocznie mialo byc , nic na to nie poradze , zaczynam nowy cykl ! I tego bede sie trzymala! Dzisiaj sie dowiedzialam ze moja najlepsza przyjaciolka jest w ciazy . starala sie 5 cykli , i ze mna razem pila ziolka :) wiec mam nadzieje! Sylwia ja pije po lyzeczce bynajmniej do tej pory tak pilam , bo od dzisiaj bede sypala 2,5 - ona tak pila i udalo jej sie .:) ciesze sie ogromnie z jej szczescia i teraz mam wieksza motywacje by dzialac :) obiecalysmy sobie , ze jak mamy chodzic z wielkimi brzuszkami to obie :) Postanowilism rozwniez z mężem , że jesli w dwoch nastepnych cyklach sie nie uda , to poprobujemy z medycyna na poczatek - inseminacja tu bedziemy probowac z 3 razy a jesli to nie pomoze to zdecydowalismy sie na in -vitro , tak postanowilismy , dzisiejsza noc byla baardzo dluga , ale nie moge sie zalamac... Boze chyba juz trace ta pewnosc swoja ze chyba sie uda... Chyba nie mam juz sily na to wszystko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczekuje cierpliwosci:) moj lekarz np powiedzial, ze mam go wczesniej uprzedzic, ze chce zajsc w ciaze, bo musi mnie odpowiednio przygotowac:) mam pco i mowil o jakichs tabletkach, ktore bierze sie od 3-5 miesiecy. na razie musisz byc cierpliwa, bo lekarz tez uczy sie na wlasnych bledach i tez nie potrafi trafic w sedno z tabletkami:) bo sama wiesz, ze na jednych pewne tabsy dzialaja,a na innych juz nie. z toba moze byc podobnie. tak czasami jest, ze czlowiek najpierw musi nauczyc sie na bledach:) ale podstawa to myslec pozytywnie:) a z wizyta u lekarza bywa roznie...nie ma czego wybiegac w przyszlosc, bo okaze sie, co ci zaproponuje:) moze tez byc tak, ze cos ci przepisze i nie zadziala, to gin bedzie wiedzial, ze ma podac np wyzsza dawke czegos albo jakies lepsze leki. cierpliwosci:)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnosc , ze kiedys sie uda * juz z tego wszystkiego nie mysle co pisze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eyes co nie zabije to wzmocni! pamietaj:) ja tez tak mialam z okresem, ze tylko plamienia, a jak sie rozkrecilo to taaakie krwawienie mialam...:/ moze to bylo wczesne poronienie? eyes wiem, ze to moze byc troche niestosowne, co teraz napisze, ale gdybys faktycznie byla w ciazy z chorym dzieckiem? wydaje mi sie, ze lepiej na takim etapie poronic niz pozniej zeby dziecko i matka meczylo sie...jutro jest nowy dzien i nowe zalozenia:) bedzie dobrze!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem wiem dlatego nie boli mnie to ze zobaczylam te 2 kreski tylko to że jeszcze brucha nie mam :) Ja tez jestem zdania ze natura wie co robi i , ze moze " eliminowac " (brzydko mowiac )to - co nie jest idealne dla nas . Poprostu z kazdm miesiacem jest coraz ciezej ostatnio , probuje sie nie przejmowac nie martwic i nie myslec bo wczesniej mi sie to udawalo , ale widze ze jest coraz ciezej a teraz juz wogole jak bede widziala przyjaciolke taka szczesliwa , i szykujaca sie do roli mamy , ciesze sie jej szczesciem ale tez jest mi smutna ze nie moge przezywac tego co ona teraz... chyba o to najbardziej chodzi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...kurcze mimo ze nie staram sie tak dlugo to tez troszke jest mi przykro jak dowiaduje sie ze ktos jest w ciazy...raz to az sie poplakalam..jak chodzilam na takie spotkania przed slubem to byla tam taka dziewczyna co sie okazalo ze jest w ciazy...teraz patrze a ona znowu w ciazy w 19tyg...dodam ze jest mlodsza ode mnie, ma 19lat a od ślubu mineło dopiero 7mies.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa no i oczywiscie to nie tylko te dwie osoby...ciagle tylko slysze ta w ciazy a ta wlasnie urodzila albo zaraz rodzi no idzie oszalec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eyes nie przejmuj się myśle że przyjaciółka Cię zarazi ;) Mi też trudno zwłaszcza że w rodzinie niedługo pojawią się bliżniaki, siostra w styczniu urodziła drugie dziecko brat ma mieć w maju jego bratowa w pazdzierniku a o kolezankach nie wspomne!!!!!!!!!!!!!!!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eyes kochana nie poddajemy sie i działamy dalej :) W koncu bedziemy w tej ciąży :P Ja @ powinnam dostać 10-11 kwietnia obecnie czuje sie bardzo zle bo jestem jakas slaba i brzuch mnie pobolewa .Owulacje musialam miec konkretna bo wylecial ze mnie skrzep krwi przynajmniej mialam wrazenie ze to jest skrzep brazowa gesta krew cos takiego jak czasami jest pod koniec okresu na pewno wiecie no i cos takiego ze sluzem nie duzo :) fuj wiem okropna jestem :P Pije ziółka eyes ale powoli dostaje obrzydzenia do nich wczoraj ledwo je wypiłam normalnie mi sie cofały ale pijjjjeeee ostro!!!:P Maajkka no widzisz tak to jest mysłałyśmy że tak latwo jest zajsc w ciaze jak to sie slyszy czasami 19 latka raz poszla do lozka i w ciazy a nam niestety to nie wyszloo przez 5 lat:P no cuz ale przynajmniej wiemy ze dojzalysmy do macieżyństwa i robimy to swiadomie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwialodz3 zebys wiedziala ze świadomie ;) Oby się nie skończyło tylko na świadomych staraniach a na świadomym macieżyństwie :) Czego życzę sobie i Wam wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam po dłuższej przerwie. Gratuluję tym, którym się udało i trzymam kciuki za nasza resztę :) Uaktualniam się w tabelce Nick................cykl........o st.@.. ............testowanie.......Wiek eyes..................3lata........@02.04.2013... ...test..............25 Będę Mamą2013....10 cykl.......@ 29.12.2012.....test.26.01.........? iska997..............7 cykl........@ 02.01.2013.....test.31.01.........? królik-skacze.......9 cykl.........@ 4.01.2013......test.01.02.........25 Kitka87.......... ...5 cykl.........@ 04.02.2013.....test....???........26 Qwer.................4 cykl........@ 16.01.2012.....test.12.02........? Gabi_Się_Stara.....4 cykl..........@2 0.01.2013.....test.20.02.......23 syska28..............1 cykl...........@ 28.01..............test..........28 Ewcia1982............4cykl...........@09.03......... .....test 05.04...31 sylwialodz3.........4 cykl ........ .....@13.03.2013 .........test????????26 Malinowaaa........6 cykl............@ 18.03.2013..........test 17.04....25 oczekuje............6 cykl............@ 26.03.2013........test.27.04....21 Maajkka.............7cykl.............@15.0 3.2013.........test14.04.2013.25 Te, którym się udało: Nick................cykl........ost.@ ........ ...termin porodu......Wiek BeataB.............1 cykl.........@ 12.12.2012........ Keiti78.........3 cykl 25 dni....@ 16.12.2012.....poród.22.09.........? KawaZmlekiem23...3 cykl.......@ 24.12.2012........? Pannacota...... ..2cykl........ @ 3.01.2013.............................24 Lussia25 ............1 cykl.......@ 5.12.2012......10.10.2013 .......25 agawarawa.........2cykl........@21.12.............? Tryszka.............2cykl........@16.12.2013...... .??? Lethicia26.........3 cykl..... @ 12.12.2012.....??????????........26

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×