Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Lethicia

Nowy Rok-nowe nadzieję na te śliczne II kreseczki ;)

Polecane posty

No tak syska ja też musze się uaktualnić w tabelce w sumie dziś mi się@ rozkręciła jak trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny :) Sylwia szkoda... a tak trzymałam kciuki żeby się chociaz Tobie udało ... Ale to nic , są następne próby przed Tobą :) Pijesz te ziółka? BeataB kuruj się kochana , w końcu wredne choróbsko ustąpi , tymianek wiem o czym mówisz ... mnie też męczyło uczucie "zmarnowanego miesiaca" jak maz wyjechal na 2 tyg do rodziny za granice . a ja siedzialam w domu z goraczka ... ;/ i myslalam wtedy ze pewnie akurat w tym cyklu moglo sie udac, to bylo straszne ;p ale naszczescie od dluzszego czasu mam meza codziennie w domku , takze mnie juz ten problem nie dotyczy :) jak narazie ;p , nie zamiartwiaj się :) uda się na pewno , jak nie teraz to później :) Co do Twojej wizyty u lekarza to straszne co piszesz , ale niestety tak jest bardzo czesto , że lekarze maja gdzies delikatnosc , nie patrza na wiek nawet , najgorsze jest to , że nic nie mozna z tym zrobic ;/ Martuska życze by Twojej córeczce przeszła ta paskudna wysypka jak najszybciej .. kawa_z_mlekiem jeju jak to szybko minelo ... 12 tyg... jeszcze nie dawno pisalas o pozytywnym tescie :) życze aby maluszek zdrowo sie rozwijal :) A ja mało pisze bo tak w sumie to nic u mnie ciekawego wlasnie leci mi 19 dc ale objawow żadnych ... nic a nic ... ani piersi nie bola w tym cyklu , ani podbrzusze ani glowa nic ;) nie wiem czy ta owulacja byla czy nie bo jak temp mi wzrosla jak wczesniej pisalam to pozniej znowu spadla do 36,5 a przewanie po owulacji, ktora byla zazwyczaj w 12 dc utrzymywala sie na poziomie 37 st . wiec watpie by cokolwiek z tego bylo , no chyba ze dzialanie ziół wydluzylo mi cykl , ale wtedy to bede zła ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny PROSZE O PORADE dzis 23dc i od rana plamie na jasny brazik:) z jakiego to moze byc powodu? dodam ze od 7dni biore dupka...a w 25dc mam wziasc ostatnia tabletke....to moj pierwszy cykl z dupkiem.... mam nadzieje ze mi pomozecie :) wiecie zdecydowanie wiecej niz ja...a wiec czekam na odpowiedzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczekuje moze to byc plamienie spowodowane zagniezdzeniem sie zarodka :) w przeciewnym razie problemy hormonalne oczywiscie zycze 1 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zagniedanie, jak bieżesz duphaston nie powinno być zadnych pamień dopiero jak odstawisz kilka dni po odstawieniu pojawia się okres. Chyba ci się udało. A kiedy była owu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczekuje zrób sobie w tym 25 dniu test z porannego moczu bo jak zaskoczyłaś to trzeba duphaston kontynuować, wiem z doświadczenia że na tym etapie z porannego moczu powinna już jaśniutka kreseczka siępokazać jak jest ciąża. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eyes oczywiscie ze pije i uwaga moj maz tez tadam !!!! udalo mi sie go namówić :PJa narazie mam @ temperatury nie mierze bo mam zbyt obfita wiec sobie odpusilam ale zaczne zaraz po :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie tu jest problem bo nie wiem kiedy byla owu mozliwe ze dopiero w 19dc wiec male szanse ze bedzie juz widac II kreseczki gdyby sie udalo...a dzis juz nie mam plamienia przynajmniej nie widzialam jak do tej pory..a tempka 37...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczekuje a nie zaczęłaś duphastonu brać po owu? Tak zalecają żeby owu nie zablokować, jak jest ciąża to powinno się kontynuować z duphastonem bo potem gwałtowny spadek hormonu w razie zaprzestania może spowodować wczesne poronienie, zresztą sama przecież wiesz. Mi ginka zaleciła duphaston od drugiego dnia po owu przez 10 dni a potem w razie ciąży kontynuować 2x1 ale nie wiem jak u ciebie zapytaj lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niestety nie wiem czy po owy czy przed poniewaz mialam nie regularne cykle i dupka dostalam na unormowanie ale oczywiscie licze ze moze jednak sie udalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzwonilam do ginki w sprawie tego plamienia i powiedziala ze moze tak byc a ja NIGDZIE NIGDZIE nie znalazalam potwierdzenia a tyle sie naczytalam i nawet jedna osoba nie napisala ze moga byc plamienia po tym dupku...jestem juz tak zakrecona ze szok i zla na ta ginke ze nie monitorowala mi cyklu takto wszystko byloby jasne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki oczekuje ja to sie na tym nie znam wiec ci nie pomoge moze idz po porade do innego ginekologa i zobaczysz co ci powie u mnie 6 dc @ w tym cyklu straszna brzuch bolal okropnie pocilam sie strasznie koszulke to moglam wyciskac a deodorant to wymiekal ze swoim dzialaniem :)wystapiły równiez zawroty i bol glowy malo spałam dzisiaj wstałam z mdłościami ale juz mi przechodzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki :) Oczekuje trzymam kciuki by te plamienie bylo spowodobane zagniezdzeniem ... oby ... Narazie zostaje Ci czekac ... A u mnie 21 dc ... I chyba cos mnie lapie.... głowa od rana mi az puchnie , jeszcze na dodatek śliny przelknac nie moge tak mnie gardlo boli ; / Boze jak ja nie nawidze byc chora... na nic nie mam sily...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczekuje - ja niestety też nie pomogę, nie mam żadnego doświadczenia z duphastonem. Sylwialodz3 - moja ostatnia @ też była beznadziejna. Nie była zbyt bolesna, ale ciągnęła mi się... 11 dni! No masakra, aż do 10-tego dnia leciutko krwawiłam, a dopiero 11-tego plamienie i końcówka. Jeśli się to powtórzy, to będę musiała się chyba do ginekologa z tym wybrać, chociaż wolałabym z bardziej "radosną" sprawą już do niego iść ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczekuje, ja miaam zalecony duphaston w cizy z córk jeszcze przed ciążą brałam 2 cykle, no i teraz jak planuje kolejne też mam brać ale nigdy plamienia nie miałam podczas stosowania, @ zawsze przychodziła ok 3 dni po odtawieniu raz było 4 dni, też nie czytałam żeby ktoś plamił podczas stosowania, dziwne, no ale może to jednak było zagnieżdżanie poczekaj jeszcze z 2-3 dni i może spóbuj zrobić test. Sylwiadz u mnie 5 dzień @ ale dziś to już końcówka, poerwsze dwa dni masakra, mam takie obfite że trudno funkconować, myśłałam wcześniej że po duphastonie będą może słabsze, niestety nie ma zmiany, dobrze że chociaż nie są długie. Czyli jesteśmy na podobnym etapie, ja oczekuje owulacji około 12 dnia cyklu, na Swięta będziemy w Polsce więc pewnie będę chciała odwiedzić moją polskąPanią ginekolog, super babeczka, o i zapytam co myśli o ziółkach w moim przypadku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tescik zrobie jutro rano tez bo dzis biore ostatniego dupka...dzis tempka 36,9...i czuje takie cmienie w dole brzucha i czasem jajniki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lutina
Hej Dziewczyny :D Oczekuje trzymam kciuki i mam nadzieje widzieć jutro tu radosny wpis :) Ja ledwo żyje lekarz powiedział że niestety najwidoczniej jestem z tych kobiet które bardzo ciężko znowszą takie zmiany hormonalne. No cóż trzeba przetrwać, najważniejsze żeby dzidzia była zdrowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dziewczynki nie ma II kreseczek... ej a tempka przed @ kiedy powinna spasc? u mnie dzis 36,9 wygladalo jak 37

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak ale ile dzien dwa godzine... ja na pewno dostane za kilka dni moze jutro moze za 3dni bo juz nie biore tego dupka tylko wlasnie chodzi o to kiedy spada dokladniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lutina
Oczekuje u mnie temp spadała zawsze dzień przed @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze kupilam sobie nowy termometr i sprawdzilam czy pokazuja tak samo i na nowym elektrycznym wychodzi 36,2 a na rteciowym starym 36,8....niezla roznica i ktory ma racje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mierzysz rano jeszcze jak leżysz na łóżku o tej samej porze codziennie żeby wiarygodnie, dlatego u mnie tempka nie zdawała egaminu ale wiem że jak byłam w ciąży z małą to z ciekawości sobie mierzyłam przez jakiś czas i na początku ciąży miałam 36,6 więc to jest sprawa indywidualna, wcale nie trzeba mieć przy ciąży 36,9 lub 37 zależy jaką masz wyjściową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie to tak frustruje że pomimo starań nie chce wyjść, człowiek tyle energi i wysiłku wkłada i nie ma efektu a najgorsze jest że na niepowodzeie nie mam kompletnie wpływu, choc robie co moge nie moge być w ciąży!!!!!!! to mnie tak wkurza, nawet sobie nie wyobrażacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przykre to jest...ja robiac dzis test juz nawet nie mialam cienia nadzieji ze sie udalo to ze sie nie udaje stalo juz sie tak oczywiste...tempke mierze codziennie o 8,30 zanim wstane z lozna ale nie pracuje wiec po mierzeniu czasem pomykam dalej spac.:)..ale to chyba nic nie szkodzi nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DO: BeataB, Keiti78, KawaZmlekiem23, Pannacota, Lussia25, agawarawa, Tryszka, Lethicia26.... może pokazecie Nam swoje brzuszki :) jesli macie ochote oczywiscie... bynajmniej Ja bardzo chetnie zobacze :) pewnie juz cos widac wiec... :) ta prosba rowniez dla innych dziewczyn ktore maja sie czym pochwalic lecz nie dopisaly sie do tabelki :) a wiec czekam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja nie wiem jak to jest z tą temperatura. mierzyłam cały cykl,przed spodziewna @ miałam 37-37,1 i nagle spadła do 36,5.Byłam pewna,ze sie nie udało,czekalam na @. nie doczekalam sie,bylam w ciazy. mierzylam dalej i sie utrzymywalo 36,5. wiec to chyba nie jest reguła,ze w ciaży temp.jest wyzsza. powodzenia dla wszystkich dziewczyn ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×