Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Lethicia

Nowy Rok-nowe nadzieję na te śliczne II kreseczki ;)

Polecane posty

jeżeli wiesz, ze to ciąża powinnaś jak naszybciej zwiększyć dawkę..masz możliwosc zadzownienia i spytania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie nic. Nadal żadnych objawów, tylko ten cholerny jajnik, co samym w sobie objawem raczej nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kroli...tak dzis jest ten nieszczesny dzien przyjscia @. na te chwile jeszcze jej nie ma ale zawsze przychodzi pod wieczor wiec ma jeszcze troche czasu. brzuch lekko pobolewa tak jak przez kilka ostatnich dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie nie wiem czy powiinnam zwiększać dawkę, bo teraz mam TSH 0,2, a powinno być 1 , zwiększenie dawki spowoduje dalszy spadek, ale z kolei wiem że w ciąży jest większe zapotrzebowanie i tą dawkę się zwiększa. Sytuacja jest zbyt skomplikowana, nie chce robić nic na własną rękę. Z lekarzem kontaktu brak, bo jak pisalam wczesniej przyjmuje tylko raz w miesiącu,a telefonu nie chciał dać :// Muszę poszukać nowego, jesli nie dostanę się nigdzie na przyszły tydzień to pędzę do rodzinnego, moze coś poradzi.Sporo tych trudności, ehh. Beato, to że nie masz objaawów, to raczej nie jest nic złego. Poza tym, pewnie się to jeszcze zmieni :) Choć moja koleżanka całą ciążę przeszło bezojawowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny :) BeataB - naprawdę CIESZ SIĘ że nie masz objawów. Większość objawów nie należy do przyjemnych ;). Mnie mdłości całodniowe męczyły do połowy 4-tego miesiąca i łudzę się, że przy kolejnej ciąży mnie ten objaw ominie... oczekuje - no szkoda, ale póki okresu brak, to nie ma co cyklu na straty spisywać. agawarawa - a TSH mierzysz sobie "na bieżąco"? Bo jestem trochę nieobeznana w temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się posiłkuję trochę bratową mojego męża..ona mówi, ze samo tsh w ciązy moze byc przekłamane, ze trzeba kontrolowac ft3,ft4 , że generalnie w ciązy dawki sie zwiększa, natomiast mówi to czysto teoretczynie, nie personalnie :) bo nie zna Twoich wszystkich wyników, ani historii choroby... No i nie jest endo, tylko hematologiem. Ja mam obstawę lekarską z każdej możliwej strony; bratowa przez płot:D, rodzicie(nieco dalej,ale nic nie wiedzą) i wujek(ginekolog, ale duuuzo duuuzo dalej i dawno nie miałam kontaktu, muszę odświeżyc, po wizycie u mojego lek.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tymianku :) cieszę sie, ale chcialabym tez juz byc po wizycie u lek. i wiedziec co i jak..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maruska31
agawarawa, plamienie około terminu @, przy wczesnej ciąży nie jest zbyt dobre, przynajmniej ja się zawsze tym przerażałam a moje obawy się sprawdzały, dużo mówicie o plamieniu implantacyjnym, tylko że ono jest raczej rzadko u kobiet a jeżeli jest to zazwyczaj około tyg po ewentualnym zapłodnieniu, ja u siebie zaobserwowałam dzień lub dwa przed poronieniem zmianę śluzu, na podobny do płodnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zefiricc to twoja wina
agwawa jakie 2 kreski? piszesz ze druga kreska jest jasna wiec to nie sa 2 kreski tylko jedna :-O normalnie okres dostaniesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zefiricc to twoja wina
agwawa jakie 2 kreski? piszesz ze druga kreska jest jasna wiec to nie sa 2 kreski tylko jedna :-O normalnie okres dostaniesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, ja dzis zarobiona ale juz 15 wiec lece na zakupy i odebrac bete, trzymajcie kciuki bo ide z dusza na ramieniu... agawara idz na bete i nie słuchaj złosliwych komentarzy, przeciez test widzial i jak byk ciaza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zefiricc to twoja wina
przeciez ona pisze ze druga kreska jest blada :-O z drugiej strony jak mozna miec taka obsesje na punkcie ciazy jak WY??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maruska31
Nie chciałam ci robić przykrości, tylko tak było u mnie, poprostu trzeba uważać ale kazda z nas jest inna a 2 kreski to ciąża nawet jak ta druga jest słabiutka, powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maruska31
Obsesja? Tylko jak coś staje się obsesją można to osiągnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewuszki miłego weekendu, ja do poniedziałku będę bez internetu więc nie będę miała jak się odezwać. Trzymajcie się wszystkie cieplutko! Pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki ja dopiero dzien dobry bo wlasnie wstalam po nocy.Wczoraj pobolewal mnie brzuszek ale na co to nie wiem:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beta 1946:) wg norm pasuje i do piatego i 6 tygodnia to chyba wsio oki:) ulzyło mi ciutke;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki agawara jeszcze 2 msc trudne przede mna ostatnio ciaza obumarła na przełomie 8/9 tygodnia:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agawara ja w pierwszej ciąży na następny dzień po pozytywnym teście byłam na becie i to było święto, później po 3 dniach znów powtórzyłam i pobiegłam zaraz do lekarza, na lekkie plamienia dostałam luteinę i było wsio ok. Idź na betę jak najszybciej - ona rozwieje Twoje watpliwości :) zobaczysz,że będzie dobrze! widziałam zdjęcie Twojego testu i są II kreski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izolda jasnowłosa
Witajcie Przeczytałam cały watek i z chęcią do Was dołączę bo cele i przeżycia mamy podobne :) Staramy sie juz prawie 2 lata w miedzyczasie jedno poronienie, jakies zapalenie sie przyplątało które trzeba było potraktować antybiotykami wiec jakiś czas zakazu od gina na starania, do tego mam tyłozgiecie macicy wiec mogę mieć troszkę trudniej :( Teraz czekam na okres, ma planowo przysc w niedziele, brzuch juz pobolewa wiec pewnie przyjdzie :( Pozdrawiam Was serdecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Keiti gratuluję ! :) Tym razem na pewno będzie wszystko dobrze :) 3mam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do izolda jasnowłosa
a robilas wogóle jakies badania????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×