Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ninka281

sierpien\wrzesien 2013

Polecane posty

Gość || kreseczki :)
szczerze to nie wiem bo mi nie powiedział :( ale na zdjęciu coś piszę 5.9 mm więc maleństwo i coś jeszcze ma 6.3 ale nic z tego nie rozumiem :( a ty miałaś dużo większy 8 mm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninka281
ale serca nie ma:( a im wiekszy tym gorzej, jezeli nie ma serca..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość || kreseczki :)
tobie przynajmniej powiedział cokolwiek a mi nic nawet nie iem czy w pęcherzyku coś było nic mi nie powiedział :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninka281
mnie nastawial pozytywnie.... to ja panikuje:( bo raczej jak juz widac zarodek to i serce a u mnie tylko zarodek:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Miałam iść spać ale jeszcze nastawiłam sobie pralkę wiec czekam... Normalnie ciesze się ze mój gin nie ma USG w gabinecie. Bo bym sie zamartwiała niepotrzebnie a tak to pełen relaks. Taka spokojna jak dzis dawno nie byłam. Zbadał mnie dokładnie i wstępnie wygląda na to że wszystko jest w porządeczku. Dostałam skierowanie na Usg za 10-12 dni (jutro bede sie rejestrowała) U nas w przychodni gin nie ma sprzetu do USG (miedzy innymi dlatego chodze do innego prywatnie) Dostałam Duphaston 2 razy dziennie,witamine B6 na wymioty ( a z wymiotów to ja sie akurat ciesze ;) )i Aspargin,oczywiscie kwas foliowy ale ten to akurat łykam już od dawna! Termin według OM mam na 7 września a według czegoś tam po odjęciu czegoś tam i dodaniu czegoś jeszcze innego na 11 września. Mam dużo odpoczywaaaać i maksymalnie sie oszczedzać. Niestety mam taką sytuacje że musze pracować jeszcze jakiś czas ale nie mam ciężkiej pracy wrecz przeciwnie do tego cudowną szefową.Także nie mam strachu wszystko rozsądnie i z głową. BERISHA cudowne wiadomości GRATULUJE Ci ogromnie.Ja za niecałe dwa tygodnie wierze że zobacze moje maleńkie serduszko ;) II KRESECZKI super beta rośnie!Wydaje mi się ze nie masz czym sie przejmowac ;) Pozdrawiam nowe "dwukresowiczki" ;) Mój gin się dziś uśmiał ze mnie bo jestem dwa miesiace po c.pozamacicznej i siadam dziś a on mówi: "O tak Pani po pozamacicznej badania krwi były ostatnio to moze dziś dam skierowanie na USG jajników" A ja mu na to że chyba w ciąży jestem On SZOOOK "Jest Pani pewna?Robiła Pani test?" -Hmmmm no jakieś 9 testów zrobiłam ;) Mam dziś cudowny dzień i mam nadzieje że już tak zostanie na dłużej ;) DOBRANOC :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dużo dobrych wieści, bardzo fajnie :) Ja poczekam z wizytą u gina do 8/9 tygodnia- wtedy już coś widać :) Trzymajcie się dziewczyny! Dużo odpoczywajcie i nie zamartwiajcie się na zapas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wika-ma
hej Dziewczyny, mogę się do Was przyłączyć? W Wigilię zrobiłam test, jestem już po 2 wizytach u gina, chcę tu przy okazji pocieszyć niektóre z Was bo to 5tc i zaledwie tydzień temu lekarz widział sam pęcherzyk a dziś zarodek i (choć się tego zupełnie nie spodziewał zobaczyć!!) serduszko:) Równie dobrze mogło nie być widac jeszcze serduszka a zarodek był taki maleńki, jak łepek od szpilki - też można przegapić - myślę że to kwestia sprzętu usg, tych kilku dni różnicy jeśli chodzi o wiek ciąży i wielkości zarodka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mała Villemo
Witam, dziś odbieram wyniki Bety. Oby była ciąża... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie wszystkie dwupaczki! dziękuję za miłe słowa:* II kreseczki- to wiek ciąży od zapłodnienia nie okresu czyli może jednak coś się wydarzyło wcześniej? generalnie nie dało się ustalić dokładnego wieku, bo dzidzia jest za mała jeszcze - 2,7 mm - serduszko też było tyci tyci ale było :D co do wielkości pęcherzyka- to wygląda następująco 22x11x19 mm ninka 281 - cieszę się że u Ciebie widać już maleństwo. serduszko będzie za chwilkę, zobaczysz :) II kreseczki- 9 stycznia pewnie już wszystko będziesz wiedziała, nie martw się. Elmoo- cieszę się, że potrafiłaś tak zaskoczyć gina! nie każda to potrafi. chciałabym widzieć jego minę :) wika-ma- witaj kochana! generalnie wszystkim Wam życzę miłego i spokojnego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość || kreseczki :)
hej dziewczyny :) Berisha zastanawiam się dlaczego u mnie na usg nie mam żadnych pomiarów mam tylko 2 zdjęcia i na jednym piszę 5.9 a na drugim 6.3 a on nie podał mi żadnych wymiarów wkleję zdjęcia chociaż i tak nie za bardzo co na nich widać http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/01255bbfa8f2b002.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/8afa6b3dd08ab7ec.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wdaje mi się, że on po prostu tego nie pomierzył i tyle nie masz jakiegoś innego w okolicy? może warto spróbować w nowym miejscu i z nowym sprzętem? znasz tego lekarza i do niego zwykle chodzisz czy jak? Może na prawdę rozważ inne miejsce? generalnie rzeczywiście tam słabo widać... u mnie to wygląda tak: http://dl.dropbox.com/u/34271954/foto.jpg (nawet ci podpisałam co jest co, na przyszłość:) ) ja podobny widok, jak u Ciebie widziałam w 3 tygodniu ciąży od poczęcia, czyli malutkie kółeczko i już... czyli moim zdaniem Twoja ciąża jest młodsza niż Ci się wydaje... co z tego, ze owulacja byłą 8 grudnia? przecież zapłodnienie mogło być nieco później.... najważniejsze ze beta rośnie a to mówi Ci, ze ciąża się rozwija! co do serducha to jeszcze takie coś wynalazłam: Serduszko zaczyna bić w 22 dniu (od zapłodnienia), choć czesto podaje sie 21 dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość || kreseczki :)
berisha od poczęcia to jutro będą równe 4 tygodnie a 9 stycznia na wizycie 4 tygodnie i 4 dni od poczęcia co do lekarza to idę do innego który ma usg 3d i 4d więc może będzie widział lepiej niż ten poprzedni myślisz że w 4 tygodniu i 4 dniu lekarz już powinie n widzieć serce i tętno ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość || kreseczki :)
berisha a wczoraj na wizycie od poczęcia miałaś który tydzień ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie ciąża jest za młoda aby podać dokładny wiek można to zrobić po skończeniu 6 tygodnia (od zapłodnienia) ja Ci powiem tak- możesz zawsze sprawdzić. porównaj sobie te dwa obrazy swój i mój i sama powiedz czy na tym moim nie widać więcej? sprzęty są na prawdę różne... Mam nadzieję, że najbliższa wizyta będzie zakończona sukcesem:) ja generalnie dziś kończę 6 tc od @ nie wiem kochana jak to najlepiej liczyć a to dlatego, że każda ciąża jest inna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość || kreseczki :)
ja od @ mam 6 tydzień i 3 dzień nic już z tego nie rozumiem u ciebie to wszystko jest takie duże ładnie widoczne nie wiem co myśleć beta ładnie przyrasta owulacja była późna a to wszystko takie małe martwię się :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie denerwuj się! to tylko na złe wychodzi :( poczekaj do tego 9 stycznia to tylko 5 dni a dla ciąży aż 5 dni:) i wszystko może się zmienić a dokładniej uwidocznić..:) ja mam dziś znowu lenia :( nic mi się nie chce, nawet tv włączyć, bo wiatr jest i mi przerywa (pracuje z domu) i nie mówię już o pracy.... bleah Wam też tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość || kreseczki :)
berisha przepraszam że tak cię męczę :( już nie będę nie pozostaje mi nic innego jak czekać do 9 stycznia a to jeszcze tak długo :) u mnie też wieje leje i w ogóle pogoda jest wstrętna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczyny jak sie macie? Moja cora teraz zasuwa w chodaczku i wystarczy ze tylko drzwi otworze to juz jest na korytarzu. A .powiedcie mi jak to jest co powinnm zrobic bo jestem teraz na urlopie wychowawczym i kolejna ciaza co powinnam zrobic zeby z pracy dostawac kase bo ja juz sama nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OlaOlenka- z tego co wiem to musisz wrócić na choć 1 dzień do pracy i wówczas zwolnienie im wręczyć ... bez sensu ale tak to jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
II kreseczki- proszę, nie zadręczaj się... sprawdziłam jak wyglądało u mnie w poprzedniej ciąży - kiedy było serduszko i było to w 7 tygodniu od @ zarodek miał wtedy 3,1 mm ale pamiętaj, ze każda ciąża jest inna i po prostu jest wcześnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość || kreseczki :)
berisha postaram się już nie zadręczać chociaż nawet zadręczam się tym że nie mam żadnych objawów nawet minimalnego bólu brzucha nic a nic ale koniec tematu mam nadzieję ze będzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak to ten gin mi wczoraj powiedział: proszę dać spokój doktorowi internetowi i cieszyć się swoim stanem :) co nie znaczy, ze nie możemy sobie poplotkować :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość || kreseczki :)
poplotkować zawsze można :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninka281
Agnieszka sluchaj masz ladny przyrost bety- jakby cos bylo nie tak, to juz by to bylo widac... no worries!! bedzie dobrze!! Berisha!! jestem w szoku twoj pecherzyk wyglada jak moj. hehehe oprocz tego ze masz wiekszy, ale taki sam ksztalt, moj tez taki podluzny... hehe nie okragly:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninka281
a jak u was z objawami, bo u mnie pojawiaja sie i znikaja... dzisiaj spalam w dzien bo juz 2 dzien bylam taka mega senna rano... bola mnie piersi ale smieszne jest to ze po nocy bol ustaje i w dzien sie nasila i tak w kolko... troche mnie rano muli... i po jedzeniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co takiego ci powiedziały??
dziewczyny, a czy Wy miałyście na samym początku usg dopochwowe czy brzuszne???? Bo ja nie dopytałam jakie mi zrobią, a za 2h wizyta :( ale się boję :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×