Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ninka281

sierpien\wrzesien 2013

Polecane posty

Gość BlackBlack20
Mam nadzieje, że będzie bobas :) chociaż pobijam rekordy spania ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BlackBlack20
Mam nadzieje, że będzie bobas :) chociaż pobijam rekordy spania ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIck...............Wiek...Cykl st...Term.p.....Płeć.....Imię dziecka...Miasto Berisha ............30........3...........?.............?........... ?.......... . keit85..............28........2...........?.............? ...........?......... keiti78.............35........3.......22.09........... ?......Zielona G. Basia-xyz1.........34.......1.......24.09 ......... ?.... .......?.... Londyn/Lodz Wrzoska...........27........3...........?..............?. ..........?......... Kruszynka90......23........25.......15.08...........?.... .......?.......... konwalia142.......36........5........18.09...........?... .........?.......... anulka-------........28........1......?...........?...... Alicja/Adaś...Sanok daga2307.........25..........?.......8.09..........?..... ..Nelly/Nataneal.....de wika-ma ...........31..........1.......?............?.........?...Wa rszawa Pokahontaz27.....27.........1.......28.08?......... ?.............?..............Sko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak w ogole to ile z Was bedzie chcialo znac plec dziecka? Macie jakies przeczucia? Boy or girl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daga2307
Doczytalam to co ta .... pisala... ale juz bardziej spokojnie. Określenia " "z bloku wschodniego", falszywa, BRZYDKA i glupia. a tyle ladnych dziewczyn na swiecie chodzi. a Ty naiwny musiales sobie takiego szczura wybrac" Bardzo mile. czekam tylko na zdjecie z USG i pokaze jej wnusia albo wnuczke. bezczelnie wysle jej zdjecie i pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiu ja na razie czekam na koniec 1 trymestru,bo tak to z dusza na ramieniu, synek chce siostrzyczke, maz córeczke w sumie ja tez jestem za dziewczynka, ale z racji wygody wspolnego pokoju, ubranek i zabawek mogłby byc chłopiec:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj synek chcialby chyba brata ale tak raczej to mu wszystko jedno. Glownym argumentem za posiadaniem brata jest to ze 'dziewczyny sa glupie'. Ja tam nie mialabym nic przeciwko coreczce :) Tak dla kontrastu. Ale na razie tez dmucham na zimne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DOBRY WIECZOR BLACK chcesz powiedziec ze przesalas weekend? Jak tak to Ci zazdroszcze...bo ja sie staram ale nie mam kiedy bo ciagle cos. DAGA wspolczuje tesciowej...masakra. Moja jest jak wino im starsza tym lepsza.Ma czasem swoje zagrania ale to dobra kobieta o złotym sercu.Jak bylam w ciazy z synkiem nie bylo miedzy nami najlepiej.Ale przez te 4 lata wiele sie zmienilo i wiem ze zawsze moge na nia liczyc. Pozatym jak bedziecie mialy synków to tez czasem zrozumiecie zachowania tesciowej.Ja nie mam jeszcze synowej (nie liczac malej Oli z przedszkola hehe ) ale wiem ze bede "ciezka" tesciowa bo to moj synek jest najukochanszy ;D BASIA ja czuje ze bede miala drugiego chłopaka. A jezeli moj drugi mniejszy slabszy pecherzyk da sobie rade.To bedzie chlopczyk i dziwczynka ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak w ogole to czas mi sie wlecze niemilosiernie. Juz bym chciala miec USG, byc w 4-5 miesiacu ciazy. Juz sie nie moge doczekac. Ciekawe kiedy zacznie byc cos widac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym z jednej strony chciała mieć już brzuch ciazowy...zeby wszyscy widzieli :) A z drugiej strony jak sobie przypomne siebie z wielkim brzuchem na wiosne i sprobuje wyobrazic ten sam obraz w LECIE to mam lekka załamkę ;) Ja najbardziej to bym chciala byc juz w drugim trymestrze zeby wszystko co zle bylo za mną. I zeby przestaly mnie bolec cycki i zebym przestala wymiotowac. I zebym sobie odpoczywala na zwolnieniu a nie wstawala w srodku nocy o 7.00 rano i wychodzila na ten mroz ;) Ale czas szybko zleci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a robiłyscie ten chinski kalendarz płci? ja miałam miec porod na 1 lutego....czasem sie łapie na tym bo byłabym na ostatnich nogach:) widze ze wiekszosc z Nas ma juz jedna latorosl fajnie;) Ja moge miec rowniez blizniaki, bo kazda z siostr mojej babci miała blizniaki:) juz jedna kuzynka ma 2 chlopców;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KEITI a co chodzi z tym kalendarzem.Ja nie robilam i nie wiem o co chodzi ;) Ja sie staram nie myslec o moim "drugim"pecherzyku Jakos to do mnie nie dociera.Ale bedzie co ma byc jak ja to powtarzam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.plecdzieckaplanowanie.az.pl/kalendarz_chinski_plec_dziecka.htm mojej kolezance jeden zarodek sie wchłonał , miała tez 2 ale od ok 9 tyg był juz tylko 1 odczuwam zgage, sennosc, ciagniecie w kroczu i tkliwosc piersi - to moje objawy kolezanka mnie przestraszyła ze mam jasna te kreske ciazowa, kupiłam dzis 2 test i ta kreska jest jasniejsza niz ta 2.... musze isc na bete

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana bladosc kreski niczym nie swiadczy.Wiesz jakie ja mialam blade?Pierwsze ledwowidoczne. Kiedy mialas ostatnia @ ? Ja nie wierze w takie cuda.Ale wychodzi na to ze poczelismy dziewczynke a ja czuje odwrotnie. Chociaz po glebszej analizie...jak sprawidzilam miesiac poczecia mlodego to wychodzi chlopiec z tego kalendarza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mialam isc spac ale pomalowalam paznokcie i musze czekac az wyschna... A wiadomo najlepiej schna gdy palce uderzaja w klawiature od laptopa ;) Jak tam wogole wasze wlosy i paznockie? Ja mam takie mocne i silne LUBIE TEN STAN. Musze sie nacieszyc bo po porodzie to wiadomo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie cykl 25 @miala przyjść 10 w moje urodziny:),koleżanka robiła tydzień po @ i miała 2 grube,a ja mam 1 ciemna i 1 rozowa,boje się jakiejś ciąży pozamacicznej,choć nie wiem czym się taka objawia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w ciazy pozamacicznej mialam gruba kreske ;) Grubsza niz teraz ;) Nie mialam zadnych ciazowych objawow.Krecilo mi sie w glowie. Na kilka dni przed pierwsza wizyta i gina dostalam plamienia i zawrotow glowy.Robilo mi sie slabo. Pojechalam do szpitala potem beta...jedna druga i na stół. Nie wkrecaj sobie nic!!!! Rozne kreski sa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki Elmoo, strasznie sie boje po poprzednej ciazy , która stracilam, nie chciałabym nigdy wiecej przez to przechodzić.... juz nie zagladam do topiców o poronieniach , i takich tam co by nie wywoływac w ilka z lasu i czuc sie spokojniej Bedzie dobrze - prawda dziewczyny? w ogole w 1 ciazu miałam gestoze z rzucawką, musze sie kontrolowac bo to bardzo niebezpieczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wika-ma
hej, też mam już synka, on chce mieć braciszka ale jak już wspomniałam jakiś czas temu, coraz przychylniej wypowiada się o dziewczynce. Ja chciałam córeczkę ale jak widzę jak on bardzo chce brata to mięknę i chcę żeby był zadowolony i szczęśliwy, w związku z tym płeć stała mi się obojętna, co będzie to będzie, oby zdrowe. Mając synka mogę z całą pewnością stwierdzić że chłopaczki są super i napewno będę się cieszyć jak będzie drugi synek a jak będzie córeczka to będę zaskoczona, pełna obaw (bo nie mam do czynienia z małymi dziewczynkami) i szczęśliwa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry! dziewczęta, żadnych poronień itp! będzie dobrze, na pewno :) ja jutro idę do gina to mi poda termin :) z kalkulatorów wynika, ze 31.08/01.09 wiec zobaczymy.... dziś mi się śniło, ze na USG zobaczyliśmy siusiaka :) i w sumie takie jest moje przeczucie ale to się okaże. bo to moze sugestia, że mąż tak bardzo chce syna? któraś kiedyś wspomniała i skurczach, zę te parte są najgorsze... absolutnie się z tym nie zgadzam! one w ogóle nie bolą. to jest mega parcie na zrobienie 3kg kupy :) dokładnie tak sie to czuje i nic a nic nie boli. powiem wiecej, mi przynosiły ulgę, bo parte zaczęły się jak było 7cm rozwarcia i nadal były skurcze I fazy... cholernie bolesne :( i wiecie co? ja teraz zaczęłam o tym myśleć, jak to było i w ogóle... i jakoś tak się zaczęłam zastanawiać, że na własne życzenie chcę to samo przejść :D hehe kobiety to są dziwne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wika-ma
mój poród był lajtowy, skończył się cc więc nie mam żadnej traumy i będę jechać na ten drugi poród jakbym jechała na pierwszy - nieświadoma co mnie czeka, mam nadzieję że nie będzie strasznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BlackBlack20
Także są ciąże bezobjawowe i niekoniecznie musi być to ciąża pozamaciczna. Ja mam raz na kilka dni napad na spanie ale takie bardzo długie a tak poza tym nie mam żadnych innych objawów :) pozytywnie myślę. Dziś śniło mi się, że będę mieć bliźniaki ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja miałam cc, czy majac 2 porod sa wskazania do cc? czy mozliwe jest rodzenie sn?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wika- ja też nie mam traumy. rodziłam bez zzo wiec czułam każdy skurcz :) to nie tak, że było strasznie i okropnie tylko po prostu nie były to wakacje pod palmą :D hi hi no ja mam nawrót mdłości. i senność mnie ogarnia. masakra :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrzoska niezalog
hej dziewczyny Pisze do was ze szpitala- w nocy dostalam plamien ki bolu brzucha.. Z dzieckiem narazxie wszystko ok.. Blagam trzymajcie za nas kciuki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojoj! wrzoska czymaj się dzielnie i nie puszczaj malucha. zobaczycie się później... za 7 miesięcy :) tak będzie zdecydowanie lepiej a teraz niech zostanie w domku :) buziaki dla otuchy:***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BlackBlack20
wrzoska myśl pozytywnie.:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×