Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ninka281

sierpien\wrzesien 2013

Polecane posty

Gość daga2307
Wiem jedno.... Z moim dzieckiem kontaktu ona miec nie bedzie. nie pozwole jej sie zblizyc do niego. czy mojemu chlopakowi sie to podoba czy nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mam pytanie czy macie zlecone lub czy robiłyście w ciąży badania na cmv i różyczkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj, dziewczęta... przykro mi, bo zawsze jest lepiej móc się do kogoś odezwać, odwiedzić niż nie... niemniej jednak swoją godność trzeba mieć! ja mam najcudowniejszą teściówkę i teścia pod słońcem- nigdy się nie wtryniają w nic, za to są pomocni. po prostu dobre dusze:) co do przekazania informacji to wiedzą koleżanki. rodzice dowiedzą się na dzień babci i dziadka :) już mam do odbioru zestaw foto córy i tam dorzucę na koniec skan USG z terminem "spotkania" tylko, tak jak pisze, nie ma szans na spotkanie bez informacji już, bo mi brzuchol wystaje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem ostrozna z mowieniem, ostatnio sie tak cieszyłam ze informacje wielu osobom przekazalam i po 2 miesiacach sie ciaza zakonczyła, zlemi było gdy pozniej sie osoby pytały...i nie chce znow tego przezywać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daga2307
I jeszcze ta glupia .... ma pretensje, ze to przeczytalam, ze to nie moja sprawa i ona tego nie zmieni i zawsze bedzie tak o mnie myslala. a z synem od dzisiaj nie chce miec kontaktu. lepiej dla mnie, nie bede musiala z nia wogole rozmawiac i widziec jej zaklamanej mordy!!!!!!!!!!!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pikselos - na cytomegalię nie robiłam, różyczkę przechodziłam w dzieciństwie. A teściowej współczuję z całego serca, ja mam świetną - do niczego się nie wtrąca, jest baaaardzo pomocna, kochana i ma złote serce. Teścia niestety nie mam. No i u mnie wiedzą już wszyscy - tzn rodzina i 2 przyjaciółki :) Jakoś nie miałam oporów, żeby podzielić się taką nowiną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agula2
Dagus nie możesz się denerwować...nie martw się słońce proszę cię...ja się właśnie dowiedziałam od mojej ciotki ze jestem z mężem nieodpowiedzialni ze drugie dziecko będziemy miec...przykre to jest słuchać takich rzeczy jeszcze od rodziny...eh siedzę i rycze normalnie...tej dalszej rodzinie strasznie przeszkadza to ze teraz bd miała dziecko ...eh masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daga2307
Staram sie nie denerwowac ale nie potrafie... widzialam wiele i slyszalam tez wiele na swoj temat ale zeby obca, dojrzala kobieta okreslila mnie "asocjalna idiotka"... nie rozumiem jak mozna byc takim falszywym. jak bylismy u niej to usmiechala sie i wlazila mi do tylka, ja ja traktowalam normalnie, bez zbednych czulosci. a tu nagle dowiaduje sie jak mi ... obrabia? DOJRZALA KOBIETA!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jak widać chyba NIEdojrzała, a może przejrzała? myślałaś o tym, że t może być jej ukochany synek i każda będzie zła? niestety jeśli twój partner będzie bardziej po jej stronie to... musisz się do tego przyzwyczaić, ze będziesz tą niedobra :( bo to może się tak łatwo nie zmienić. niemniej jednak nie walcz z takimi demonami, bo szkoda zachodu. zawsze możesz powiedzieć co myślisz i już. ściskam bardzo mocno!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cezść dziewczyny-dawno nie pisałam, brak czasu i chore dziecko. Do tabelki chętnie się wpiszę po 21 jak ustalę z lekarzem dokładny termin porodu. Witam nowe koleżanki;-) Co do teściów...mama męża to koszmarna baba, ale jego tato jest wspaniałym dziadkiem i teściem!!! Przynajmniej w nim mam oparcie. Teściowa mi wszystko zarzuca: pracuje!!!zamiast siedzieć w domu z dzieckiem-bardzo bym chciała, ale pieniądze też są potrzebne, jestem podobno złą matką itp. codziennie się męża pytała co dziś na obiad u nas, co robimy i potem to komentowała po całej rodzince. Teraz mąż to wie i się nie daje sprowokować. Od trzech lat mam spokój po kłótni w której mi wykrzyczała, żebym wypier...z jej domu gdy mąż był w delegacji(miesiąc u nich mieszkaliśmy-mieliśmy kupiony dom i czekaliśmy na podłączenie prądu). Szkoda mi tylko córki-jak mąż ją zawozi na chwilę do dziadków to dziadzio jest ukochany a babcia nią dyryguje. Także wiem co przeżywają dziewczyny z głupimi teściowymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cezść dziewczyny-dawno nie pisałam, brak czasu i chore dziecko. Do tabelki chętnie się wpiszę po 21 jak ustalę z lekarzem dokładny termin porodu. Witam nowe koleżanki;-) Co do teściów...mama męża to koszmarna baba, ale jego tato jest wspaniałym dziadkiem i teściem!!! Przynajmniej w nim mam oparcie. Teściowa mi wszystko zarzuca: pracuje!!!zamiast siedzieć w domu z dzieckiem-bardzo bym chciała, ale pieniądze też są potrzebne, jestem podobno złą matką itp. codziennie się męża pytała co dziś na obiad u nas, co robimy i potem to komentowała po całej rodzince. Teraz mąż to wie i się nie daje sprowokować. Od trzech lat mam spokój po kłótni w której mi wykrzyczała, żebym wypier...z jej domu gdy mąż był w delegacji(miesiąc u nich mieszkaliśmy-mieliśmy kupiony dom i czekaliśmy na podłączenie prądu). Szkoda mi tylko córki-jak mąż ją zawozi na chwilę do dziadków to dziadzio jest ukochany a babcia nią dyryguje. Także wiem co przeżywają dziewczyny z głupimi teściowymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pikselos- robiłam w tej i w poprzedniej ciąży. i raczej są obowiązkowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIck...............Wiek...Cykl st...Term.p......Płeć.....Imię dziecka Miasto Berisha ............30........3...........?.............?........... ?.......... ........ keit85..............28........2...........?.............? ...........?......... keiti78.............35........3...........?.............. ?...........?......... Basia-xyz1.........34.......1.......24.09 ......?. ....... ....?... Londyn/Lodz Wrzoska...........27........3...........?..............?. ..........?......... Kruszynka90......23........25.......15.08...........?.... .......?.......... Nie moge sie doczekac az podam plec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIck...............Wiek...Cykl st...Term.p.....Płeć.....Imię dziecka...Miasto Berisha ............30........3...........?.............?........... ?.......... ........ keit85..............28........2...........?.............? ...........?......... keiti78.............35........3...........?.............. ?...........?......... Basia-xyz1.........34.......1.......24.09 ......... ?.... .......?.... Londyn/Lodz Wrzoska...........27........3...........?..............?. ..........?......... Kruszynka90......23........25.......15.08...........?.... .......?.......... Nie moge sie doczekac az podam plec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIck...............Wiek...Cykl st...Term.p.....Płeć.....Imię dziecka...Miasto Berisha ............30........3...........?.............?........... ?.......... ........ keit85..............28........2...........?.............? ...........?......... keiti78.............35........3...........?.............. ?...........?......... Basia-xyz1.........34.......1.......24.09 ......... ?.... .......?.... Londyn/Lodz Wrzoska...........27........3...........?..............?. ..........?......... Kruszynka90......23........25.......15.08...........?.... .......?.......... konwalia142.......36........5........18.09...........?............?.......... to ja też się dopisuję, dziś dzwoniłam do mojego lekarza i mam wizytę na jutro umówioną, na 21,10 - już się nie mogę doczekać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiście, że dam znać :D chyba, że od razu padnę spać po wizycie, bo z objawów ciążowych jak na razie tylko bóle brzucha, no i senność!! zawsze wystarczało mi 6 godzin snu, a teraz o 21,30 padam na ryjek i zasypiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję wrzoska za odpowiedź. Te badania są dość drogie i jestem ciekawa jak wasi lekarze do nich podchodzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIck...............Wiek...Cykl st...Term.p.....Płeć.....Imię dziecka...Miasto Berisha ............30........3...........?.............?........... ?.......... ........ keit85..............28........2...........?.............? ...........?......... keiti78.............35........3...........?.............. ?...........?......... Basia-xyz1.........34.......1.......24.09 ......... ?.... .......?.... Londyn/Lodz Wrzoska...........27........3...........?..............?. ..........?......... Kruszynka90......23........25.......15.08...........?.... .......?.......... konwalia142.......36........5........18.09...........?... .........?.......... anulka-------........28........1......?...........?......Alicja/Adaś...Sanok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daga2307
NIck...............Wiek...Cykl st...Term.p.....Płeć.....Imię dziecka...Miasto Berisha ............30........3...........?.............?........... ?.......... ........ keit85..............28........2...........?.............? ...........?......... keiti78.............35........3...........?.............. ?...........?......... Basia-xyz1.........34.......1.......24.09 ......... ?.... .......?.... Londyn/Lodz Wrzoska...........27........3...........?..............?. ..........?......... Kruszynka90......23........25.......15.08...........?.... .......?.......... konwalia142.......36........5........18.09...........?... .........?.......... anulka-------........28........1......?...........?...... Alicja/Adaś...Sanok daga2307.........25..........?.......8.09..........?.......Nelly/Nataneal.....de

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wika-ma
NIck...............Wiek...Cykl st...Term.p.....Płeć.....Imię dziecka...Miasto Berisha ............30........3...........?.............?........... ?.......... ........ keit85..............28........2...........?.............? ...........?......... keiti78.............35........3...........?.............. ?...........?......... Basia-xyz1.........34.......1.......24.09 ......... ?.... .......?.... Londyn/Lodz Wrzoska...........27........3...........?..............?. ..........?......... Kruszynka90......23........25.......15.08...........?.... .......?.......... konwalia142.......36........5........18.09...........?... .........?.......... anulka-------........28........1......?...........?...... Alicja/Adaś...Sanok daga2307.........25..........?.......8.09..........?..... ..Nelly/Nataneal.....de wika-ma ...........31..........1.......?............?.........?...Warszawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wika-ma
Jakoś mi się od razu nie pojawia to co napiszę tylko po jakimś czasie:/ Jak widzę temat teściów to nie mogę się powstrzymać żeby nie skomentować swojej teściowej (teścia nie mam). Piszecie że Wasze teściowe (te złe) wtykają nos gdzie nie trzeba i non stop o coś się czepiają a moja ...ma wszystkich gdzieś, wcale się nie interesuje co u nas słychać, nie dzwoni, nie odwiedza. Jest chytra do granic możliwości, mieszka 70 km od nas a odwiedza nas raz w roku jak ją zaprosimy na małego urodziny (jakbyśmy nie zaprosili to by nie przyjechała wcale), jak my do niej jedziemy to nawet lizaka dzieciakowi nie da bo udaje że nie wie co on lubi więc mu nic nie kupuje - rzygam na nią!!!! Mój mąż o tym wie i nawet ona o tym wie. Spotykamy się do 4 razy w roku (3 razy my jedziemy bo są Święta Bożego Narodzenia, Wielkanoc i Wszystkich Świętych i raz ona przyjeżdża na te urodziny choć niechętnie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wika-ma
Kruszynka, większość nie ma wpisanych terminów porodów ale z tych co są to faktycznie Twój wypada najwcześniej:) Ja mam nadzieję urodzić we wrześniu, im będę w tych ostatnich mieiącach miała więcej czasu tylko dla starszego synka tym lepiej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIck...............Wiek...Cykl st...Term.p.....Płeć.....Imię dziecka...Miasto Berisha ............30........3...........?.............?........... ?.......... ........ keit85..............28........2...........?.............? ...........?......... keiti78.............35........3...........?.............. ?...........?......... Basia-xyz1.........34.......1.......24.09 ......... ?.... .......?.... Londyn/Lodz Wrzoska...........27........3...........?..............?. ..........?......... Kruszynka90......23........25.......15.08...........?.... .......?.......... konwalia142.......36........5........18.09...........?... .........?.......... anulka-------........28........1......?...........?...... Alicja/Adaś...Sanok daga2307.........25..........?.......8.09..........?..... ..Nelly/Nataneal.....de wika-ma ...........31..........1.......?............?.........?...Wa rszawa Pokahontaz27.....27.........1.......28.08?......... ?.............?..............Sko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wika-ma
dawno tu nie było BlascBlack20... :( Ktoś coś wie co u niej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BlackBlack20
U mnie dobrze choć trochę plamiłam w sobotę a teraz leżakuje. Nie wiem ale u mnie w mieście ciąży nie potwierdzają póki zarodka nie będzie widać . Nawet jeśli według wyniku bety jestem . W piątek idę do lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wika-ma
trzymam kciuki BlackBlack i skoro innym też nie potwierzają póki nie widać zarodka to chyba nie ma się czym martwić, głowa do góry i leżakuj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×