Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ninka281

sierpien\wrzesien 2013

Polecane posty

Gość daga2307
A ja siedze od rana zdolowana... Jak zawsze sama w domu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninka281
czemu zdolowana??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daga2307
Bo nie wiem co dalej bedzie... Partner narazie nie wspomina zebysmy razem zamieszkali ( ja mieszkam sama, on sam... dla mnie nie ma sensu placic za 2 mieszkania)... W dodatku nie dostalam przedluzenia umowy w pracy... Moim rodzicom powiedzialam o ciazy i ciesza sie... on swoim nie powiedzial bo tlumaczy mi, ze to za wczesnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie martw sie Daga bedzie dobrze, duza dzieczynka jestes :) Co do mdlosci to jakos szczegolnie ich nie mam, jest mi delikatnie niedobrze ale jak cos przegryze to jest juz dobrze :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie martw sie Daga bedzie dobrze, duza dzieczynka jestes :) Co do mdlosci to jakos szczegolnie ich nie mam, jest mi delikatnie niedobrze ale jak cos przegryze to jest juz dobrze :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daga2307
Pokahontaz27 ja nie wierze w to, ze bedzie dobrze... rok z temu wyjechalam z pl... tu gdzie jestem jestem wiecznie sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninka281
daga przykro mi. Porozmawiaj z nim szczerze ze teraz w ciazy potrzebujesz pomocy i ze wazne jest dla Ciebie zebyscie zamieszkali razem. Powiedz mu ze czasem kobiety maja np omdlenia, slabo sie czuja, duzo spia i najzwyczajniej w swiecie potrzebuja kogos. Mam nadzieje ze zadziala. A co do pracy to zwolnili Cie jak bylas juz w ciazy?? chyba tak nie mozna z tego co wiem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninka281
daga a gdzie mieszkasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daga2307
Mozna... jestem tylko obcokrajowcem wiec oni moga wszystko. a co do partnera to taka rozmowa nie ma sensu... widzi, ze sie zle czuje... codziennie wieczorem jest ze mna katastrofa... a on nawet nie zapyta co jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daga2307
niemcy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo daga- troszkę mnie zasmuciłaś, ale najważniejsze abyś była szczęsliwa i zadowolona! ninka weź mi tu nie pisz o takich rzeczach! to się udziela innym :( brr strach pomyśleć. jedz dziewczyno i dbaj o siebie a dzidzi będzie ci wdzięczna. NIC złego się nie wydarzy! ja miałam ochotę na kawę. no i zrobiłam sobie. małą słabą. ale nie dałam rady jej wypić bo mi się źle robiło... także wymiana na herbatkę. pogoda za oknem cudowna. dziś do kościoła zabraliśmy małą na sankach. cudowny spacerek. przez lasek :) a mi się teraz spać zaczyna chcieć. no i goście mi się zapowiedzieli. fajnie. tylko w co ja mam się ubrać? :) nic obcisłego... napiszcie jak to u was wygląda... w sensie brzuszek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wika-ma
Hej Dziewczyny, te nowe i te "stare". Mnie mdli od rana, już nawet mówiłam mężowi że mogłoby mi odpuścić chociaż dziś, w niedzielę a tu bez zmian. Zmusiłam się i jem teraz śniadanie, trochę jakby lepiej choć niewiele. daga, może Twój partner zwyczajnie się boi - odpowiedzialności, wyzwań, ... ale coś mi się zdaje że jak zobaczy dziecko to zmięknie i zmieni się o 180 stopni, będzie dobrze, nie naciskaj go teraz, faceci nie lubią być naciskani. Daj mu trochę czasu, może zabierz na usg jak już będzie większa dzidzia. Nie łam się, pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninka281
na pewno nie jest tak ze jestes ''tylko obcokrajowcem'' nie mozesz sie dowiedziec gdzies? skoro Cie zwolnili w momencie gdy jstes w ciazy. Na pewno jest prawo ktore tego zabrania. w EU pracujemy na rownych prawach. To byla legalna praca? Masz umowe? Mozesz sie z prawnikiem skontaktowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninka281
Berisha a co ja takiego napisalam? juz po sniadaniu. o wiele lepiej tylko spac mi sie chce:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daga2307
Na pierwsza wizyte nie pojechal ze mna... chcial zebym pojechala do lekarza i zapytala "co moge z tym zrobic" ale ja sprzeciwilam mu sie... po 2 dniach przyszedl i przeprosil mnie, ze tak pomyslal... ja nigdy nie naciskam na faceta. zawsze byla samodzielna ale teraz nie bede musiala tylko o siebie zadbac... rowniez o dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daga2307
To dopiero 2 miesiac wiec prawo mnie nie chroni... A na prawnika sorry ale nie stac mnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wika-ma
wiem, teraz trzeba myśleć przede wszystkim o dziecku, miejmy nadzieję że on się ogarnie, skoro już Cię raz przeprosił to może zrobi to jeszcze raz, tym razem za swoje olewcze zachowanie. Rozważ może też opcję powrotu do kraju jeśli masz rodzinę w Polsce, tu łatwiej dojdziesz swoich praw bo moze tam zwyczajnie nie wiesz gdzie i do kogo się zwrócić, ja bym nie wiedziała bo tam nie mieszkam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninka281
nie wiem jak to jest w de troche dziwne ze w 2 mcu prawo nie chroni:( moze faktycznie wroc do pl. tylko niewiadomo jak on zaraguje?? ja bym sprobowala jeszcze raz szczerze pogadac. Czy on jest niemcem? czy polakiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daga2307
Do PL nie chce wracac... tam nikogo nie mam. poza tym wiem w ostatecznosci Panstwo berdziej pomaga. Dziecko bedzie mialo podwojne obywatelstwo... On jest rodowitym niemcem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wika-ma
Dziecko naprawdę zmienia ludzi, zwłaszcza takie maleńkie, bezbronne, nie sądzę żeby mu się potrafił oprzeć jak się urodzi. Być może będąc w ciąży czeka Cię przez niego ciężki czas bo może się ocknie a może nie ale myślę że wszystko się ułoży jak dziecko przyjdzie na świat. Jeśli mimo wszystko nie zechce być ojcem to wiedz że żadna kobieta w żadnym kraju nie zostaje bez pomocy i szukaj jej wszędzie gdzie tylko się da, dla dobra Twojego i dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninka281
no to roznice kulturowe. wiem ze blisko ale jednak sie roznimy. Powinnas z nim pogadac. I raczej szczerze, nie jakies czytanie miedzy wierszami, bo raz ze facet a 2 ze obcokrajowiec, nie zrozumie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ninka miałam na myśli, ze wygooglowałaś, ze zakończenie mdłości moze mieć związek z obumarciem ciąży :( tylko tyle. myślmy pozytywnie. nie wiem czemu ale jakaś synchronizacja między nami jest chyba :D bo w tym samym dniu nam źle albo lepiej... dlatego mi sie to udziela :P witajcie jescze Basia-xyz - ja jem normalnie w sumie. staram sie. nie mam ochoty za bardzo na słodycze tylko na ser zółty :D niespokojnawawa - trzymam kciuki za udany ślub :) myślę, ze tak czy inaczej kiecka będzie musiała być ciążowa... przykłady fajnych sukienek: http://bella-mamma.strefa.pl/psp.show_picture.jpeg http://img.szafa.pl/ubrania/0/006633754/1311608526/sukienka-ciazowa-9-monate-wesele.jpg będzie fajnie :) moje dziecko znów się zapytało- mamo, czemu ta dzidzia tak długo jest w tym brzuszku...? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ninka miałam na myśli, ze wygooglowałaś, ze zakończenie mdłości moze mieć związek z obumarciem ciąży :( tylko tyle. myślmy pozytywnie. nie wiem czemu ale jakaś synchronizacja między nami jest chyba :D bo w tym samym dniu nam źle albo lepiej... dlatego mi sie to udziela :P witajcie jescze Basia-xyz - ja jem normalnie w sumie. staram sie. nie mam ochoty za bardzo na słodycze tylko na ser zółty :D niespokojnawawa - trzymam kciuki za udany ślub :) myślę, ze tak czy inaczej kiecka będzie musiała być ciążowa... przykłady fajnych sukienek: http://bella-mamma.strefa.pl/psp.show_picture.jpeg http://img.szafa.pl/ubrania/0/006633754/1311608526/sukienka-ciazowa-9-monate-wesele.jpg będzie fajnie :) moje dziecko znów się zapytało- mamo, czemu ta dzidzia tak długo jest w tym brzuszku...? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wika-ma
a moje cały czas upiera sie przy braciszku choć ostatnio jakoś bardziej przychylnie wypowiadało się o dziewczynce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kobietki:* Witam nowe dziewczyny:)Gratuluję:* Ja właśnie wstałam,zjadłam rosołek a teraz piję kawkę i zajadam rórki z kremem:) Berisha pisałaś coś o brzuszku...:)Powiem Ci,że ja nigdy nie miałam nawet jednej fałdki na brzuch,był bardzo płaski i zauważyłam,że już się pokazał:)Może to trochę za szybko,ale wszyscy mówią,że jak ktoś jest mega szczupły to brzuszek szybciej się pokaże...:) Ninka nie chcę żebyś mnie źle zrozumiała...więc się nie obraź Kochana:* Ale za często piszesz o tych obumarłych ciążach:/My wszystkie jesteśmy tu ciężarne i nie chcemy się denerwować:(Ja też codziennie myślę czy wszystko jest ok,czy piersi dalej bolą,czy mdłości nie ustąpiły...ale o tym nie piszę żeby Was Kochane nie denerwować:* Może popiszmy o wózkach,łóżeczkach,ubrankach i ogólnie o tych przyjemnych rzeczach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Ninka główka do góry i nie zamartwiamy się:) Jakie wózki Wam się podobają?Mi się podobają te bardziej nowoczesne:)Z moim przez te dwa lata starań,to się naoglądaliśmy:)Na razie nie mam wybranego,ale pewnie niedługo się zdecyduję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry laseczki!! Słuchajcie, czy Was też tak potwornie boli ciągle głowa??? 2 dni temu poratowałam się apapem, wczoraj też, ale dzisiaj nie chcę już brać, no bo bądź co bądź to leki, a tych należy unikać :o Ale ma już tego dość, kładę się spać - ból głowy, wstaję - ból głowy, w ciągu dnia - to samo .. Dobrze chociaż, że mdłości ustały, to chyba po tym wczorajszym usg :P :D A co do apetytu to bardzo mi się zmniejszył, jem często ale skubię jak wróbelek :) Mam jedynie dużą ochotę na owoce - jak nigdy, bo za nimi nie przepadam. No i.... mam ataki nocnego głodu, dzisiaj musiałam wstać o 4:30 i zjeść kawałek podwawelskiej, tak mnie ssało :D Życzę Wam miłej niedzieli, my popołudniu jedziemy z młodą na WOŚP, trzeba złowić kilka serduszek :) Dzięki nim 8 lat temu mała leżała po urodzeniu w nowoczesnym inkubatorze i miała robione badanie słuchu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wika-ma
Kruszynka1990 jestem za!!! Już wcześniej pytałam o imiona, płeć i chętnie pogadam i poczytam o samych przyjemnych rzeczach związanych z oczekiwaniem na dziecko:) Wiadomo że czasem któraś chce się wygadać czy wyżalić jak daga, więc pocieszmy, podsuńmy pomysły jak rozwiązać problem i dalej gadajmy o przyjemnościach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halo cieżaroweczki ;) Dawno mnie nie bylo...nie mialam sily ani czasu. NINKA ja ostatnio jak mi przeszlu mdlosci to polecialam wachac kokosowa odzywke do wlosow.Bo jak raz nalozylam ja na wlosy to strasznie wymiotowalam ;) Ogolnie w tamten wtorek bolal mnie brzuch i dziwnie sie czulam. Pojechalam do szpitala. Zbadali mnie dokladnie i zrobili USG. I sie niezle zdzwilam. Jest piekny pecherzyk 9mm Jest tez drugi... 6.5mm Tylko ten mniejszy nie jest juz taki piekny i swietnie rokujacy. Narazie mam czekac. Mdlosci raz sa okrutne raz spokojne.Raz wymiotuje jak kot a potem nic mi nie jest. Z jedzeniem ciezko...nadal zywie sie tylko miesem glownie. Jak widze slodkie to mam odruch wymiotny. Piszecie o zmeczeniu.Mnie dopada sennosci i niemoc.Ale z reguly nie moge sobie pozwolic na odpoczynek.Ale staram sie i oszczedzam jak tylko moge. Ogolnie dzis mam lenia strasznego.A wczoraj mialam energie wysprzatalam sobie caly dom i tak mi dobrze bo jakos ostatnio go zaniedbalam. Ale za to dzis palcem nie kiwne. W srode mam USG zoabcze co tam ciekawego slychac u moich "pecherzykow" Robilam bete ladnie rosnie. WITAM NOWE "WRZESIOWKI"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wika-ma
Kruszynka, polecam x-landery, są ładne, mają nowoczesny design i bardzo wygodne, wiem bo mam taki, model 2009 ale wciąż aktualny:) do tego za cały komplet (spacerówka, gondola, torba, parasolka, nosidełko) zapłaciliśmy coś około 2000zł więc całkiem ok za taki wypas. Nasz jest szary bo kupowany pod kątem chłopca ale dla dziewczynki też będzie pasował jakby się trafiła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×