Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ninka281

sierpien\wrzesien 2013

Polecane posty

Gość agulka2
NIck..........Wiek...Cykl st...Term.p.....Płeć.....Imię dziecka...Miasto Berisha .......30........3........31/08.......?.....Amelka/Daniel... ..W-wa keit85.........28........2...........?...........?....... .......?................... keiti78........35........3........22.09........?......... .....?.........Zielona G. Basia-xyz1....34.......1........24.09 ........?..............?.... Londyn/Lodz Wrzoska.......27.......3...........?............?........ .....?................... Kruszynka90...23......25.......15.08.........?........... .?................... konwalia142....36.......5.......18.09.........?.......... ..?.................... anulka-------.....28.......1.........?.............?..... .Alicja/Adaś.......Sanok daga2307.........25......?.......8.09..........?..... ..Nelly/Nataneal.....de wika-ma..........31......1.........?............?........ .....?...............W-wa Pokahontaz27....27.....1.......28.08....... ?.............?...............Sko JoAsiaUK......... 33 ............23.09?..................Zosia/Henio........ UK agulka2....20................7.09..........?.........Lilianka/Igorek..Tychy wpisałam się do was :) mam nadzieję że nie będziecie złe...:) jak się dziś czujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agulka2
przepraszam was ze az 3 razy sie wyłało ale cos mam z internetem...eh ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki to jak narazie ja jestem najstarsza ale czy wiek jest ważny jak chcemy mieć dziecko?? Ja mam już 2 chłopców 11 i 8 przydała by mi się dziewczynka :) Co do badań prenatalnych.......... jeśli je zrobicie i okaże się że wasz maluszek nie jest w 100% zdrowy czy usuniecie go?? jeśli nie to po co wam to ?? Czy wiecie że robiąc badanie prenatalne stwarzacie zagrożenie dziecku - jak by nie było to ingerencja w wody płodowe i robiąc badanie może stać się nieszczęście uszkodzenia płodu. Same pomyślcie robienie i nie robienie niewiele zmienia postać rzeczy. Pozdrawiam wszystkie ciężarówki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agulka2
musze się was coś zapytać...w piatek będzie 8 tydzień ciąży a tydzień temu byłam u lekarza i maleństwo miało 4,5 mm...lekarza zaniepokoiło to ,że niby za malutki...co wy o tym sądzicie? Ja normalnie już koszmary mam,że jest coś złego z maluszkiem...:( dodam ,że jestem niska i w miare drobna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agulka2
witam cię...ja dostałam ostatnio skierowanie na badania prenatalne...i tylko dlatego ,że troszke jest za mały...a badań są dwa typy i to inwazyjne może zaszkodzić płodu...a to normalne baanie to jest zwykłe usg tylko w lepszym ujęciu...:) możesz wtedy sobie zobaczyc maluszka calego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki Wygląda na to że ja jestem najstarszą ciężarówką :) Mam już 2 chłopców 12 i 9 ,teraz przydała by się dziewczynka. Rodzinka jeszcze u nas nie wie bo chcemy poczekać do 10 tyg ( 6 ty jest dla nas kiepski)jeśli utrzyma się ta ciąża to dopiero powiemy po 10 tyg. Co do badań prenatalnych.........nie będę ich robiła co mi to da że dowiem się że jest zdrowe lub chore jak i tak je urodzę.wolę nie robić bo badanie prenatalne jest ryzykowne dla dziecka ,bywały przypadki że robiąc badania uszkadzali płód. Pozdrawiam wszystkie nowe ciężarówki :) P.S. dziewczynki nie umię się dopisać do tej waszej tabelki jak któraś może to niech mnie dopisze asiula74.......39.....?..........18.09..........?............Łódź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JoAsiaUK
co do tych badan-oczywiscie,ze bym nie usunela, ale czasem sa choroby, ktore mozna wyleczyc jeszcze w brzuchu, albo chociaz sie nastawic psychicznie, zeby pozniej nie odrzucac dziecka. nie wiem, kazde badania maja swoje i dobre strony. gdybym ja miala cos, co niepokoi i lekarz by mi proponowal takei badanie, zgodzilabym sie. Co do wielkosci dziecka-ja bym sie nie przejmowala. Mieszkam w UK, to do ciazy nie podchodzi sie jak do choroby, ale bardziej fizjologicznie (nie twierdze, ze to dobre, bo tez chcialabym wiedziec, co i jak), na pierwsze usg moge liczyc dopiero chyba po 3 miesiacu, do lekarza tez nie mam co isc. I co? w wielu krajach tak jest i kobiety sie nie przejmuja tymi mm, to znaczy, ze chyba nie jest to jakies istotne, nie martw sie na zapas, fasolka jeszcze wszystko nadrobi, ma duuuuzo czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JoAsiaUK
Asiula, Ty tez z Łodzi? Ja Cie nie dopisze, bo sama bład zrobilam. Tzn musisz to skopowac i wkleic do tekstu, a na konc wrzucic swoje. Chyba do skopiowania ostatnie jest to moje, Basia za mnie poprawnie wstawila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agulka2 mój gin narazie mnie nawet nie badał wolała poczekać bo to i tak za wcześnie było (5tyg) teraz idę 24.01 na wizytę po zwolnienie i pewnie jakieś badania. Dostałam luteinę ale pewnie dlatego żeby nie poronić 3 raz. oszczędzam się jak mogę i mam nadzieję że nic złego się tym razem nie stanie,brzuch nie boli,za to piersi :D same wiecie jak to jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JoAsiaUK no właśnie nie mogę tego skopiować i nie mam pojęcia dlaczego. Tak jestem z Łodźi :) szare i smutne to miasto ale............. moje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JoAsiaUK
Łódź jest szara, smutna i kochana i tez moja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JoAsiaUK
NIck..........Wiek...Cykl st...Term.p.....Płeć.....Imię dziecka...Miasto Berisha .......30........3........31/08.......?.....Amelka/Daniel... ..W-wa keit85.........28........2...........?...........?....... .......?................... keiti78........35........3........22.09........?......... .....?.........Zielona G. Basia-xyz1....34.......1........24.09 ........?..............?.... Londyn/Lodz Wrzoska.......27.......3...........?............?........ .....?................... Kruszynka90...23......25.......15.08.........?........... .?................... konwalia142....36.......5.......18.09.........?.......... ..?.................... anulka-------.....28.......1.........?.............?..... .Alicja/Adaś.......Sanok daga2307.........25......?.......8.09..........?..... ..Nelly/Nataneal.....de wika-ma..........31......1.........?............?........ .....?...............W-wa Pokahontaz27....27.....1.......28.08....... ?.............?...............Sko JoAsiaUK......... 33 ............23.09?..................Zosia/Henio........ UK asiula74.......39.....?..........18.09..........?......................... ....Łódź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JoAsiaUK
spróbowałam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiedziałam sobie do trzech razy sztuka ,jeśli teraz się nie uda to pasuję -wiek już konkretny a chłopcy jeszcze nie tacy duzi poza tym są inne też powody ,ale przynajmniej nie będę sobie pluła w brodę że nie probowalam Nie cierpię 13-ki ale widać nie jest taka najgorsza skoro zobaczyłam 2 kreseczki :) Pozdrowienia dla wszystkich przyszłych mamusiek i tych starających się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
udało Ci się :) dzięki wielkie :) hehehe czuję się przy wszystkich jak weteranka ;) niby lepiej w naszym mieście ale i tak dużo mu do tego by było ładne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JoAsiaUK
Asiula -moj partner i synek sa Lodziakami,a ja z wyboru i zawsze, mimo kilku porzucen, wracam wlasnie do tego miasta. Tu sie czuje jak w domu. Z Lodzia jest troche jak z babcia-sily i urody juz nie te, ale to cieplo, te wspomnienia. Po prostu przekochana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JoAsiaUK
jak i ja. tyle, ze ja dopiero od poltoraroku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nic że Was tu nie ma.........zawsze możecie przyjechać i zobaczyć zmiany A co do porównania z babcią to masz rację :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JoAsiaUK
ja chcialam teraz na ferie, ale ceny biletow mnie przerazaja, tym bardziej, ze synek ma urodziny i wynajecie sali tez kosztuje. A latem niestety tez nie polecimy, bo koncowka ciazy, to nie bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem w Lodzi kilka razy w rok :) Fajna jests. I baseny termalne blisko hehe :) Bedzie gdzie z maluszkiem jezdzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może się dziewczynki spotkamy kiedyś na Piotrkowskiej :) Co do transportu chyba w zależności od stanu ciąży ,samopoczucia i jak lekarz powie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spotkanie? SUper! Ale jak juz brzuszki beda duze i na pewno zdrowe. A potem kto wie? Spotkanie seksownych mam z wozeczkami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JoAsiaUK
ja samolot, auto mamy za male na takie podroze. myslalam tez o autokarze, ale nie wiem, jak mlody by to zniosl. A nie boisz sie Basiu, ze cisnienie itd przyspiesza porod? pod koniec ciazy podobno nie powinno sie latac. A mi tak szkoda, bo bardzo chcialabym,zeby synek mial normalne wakacje. Na Piotrkowskiej, a moze na Zdrowiu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JoAsiaUK
Ja w poprzedniej ciazy wlasnie na kafeterii poznalam dziewczyny, z ktorymi sie czesto spotykam, kontakt jest do dzis, nawet niedawno ogladalam z mlodym fotki jak to z wozkami paradowalysmy po manufaktrze i Bałutach, a potem z naszych wycieczek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×