Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ninka281

sierpien\wrzesien 2013

Polecane posty

Gość ninka281
*duzo a nie duze hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basia-xyz
Annette18 - gratulacje! Po tylu latach staran zaslugujesz na ta dzidzie jak malo kto! Musisz byc meeeega-szczesliwa. Ja juz mam jedno dziecko - 11lat! Druga ciaza obumarla w zeszlym roku :( co bylo dla nas szokiem. Ale teraz znow zobaczylam 2 kreski i wierze ze bedzie wszystko dobrze. Apetyt mam. Piersi bola. Dol brzucha tez boli - czuje sie jakbym miala tam kamien. Ale grunt ze cos czuje! To dodaje mi otuchy ze dzidzia sie rozwija. Termin wg madrych kalkulatorow mam na 22-24 wrzesnia :) suuuuper Powiedzieliscie juz bliskim o ciazy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja siedzę cały czas na bobowozki.pl bo znajomi i rodzina bardzo polecają tą stronę:)Zaraz Wam wyślę parę linków,które mi wpadły w oko:) Co do imion to dziewczynka Nel,albo Sara:) A chłopiec Maks:) Łóżeczko mam już wybrane:)Cały zestaw na allegro:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wika-ma
Teraz coraz więcej czarnych ale też bym nie kupiła, nie lubię też przesanej różowości jeśli chodzi o dziewczynki, wszystko musi być różowe- ubrania, wózki, rowerki- przesada, aż mdli z nadmiaru słodyczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daga2307
Mi podobaja sie wozki Quinny... Moze dlatego, ze moja siostra taki miala dla malego. wiem, ze sa lekkie i wygodne dla dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wika-ma
kupcie sobie przewijaki - są bardzo wygodne, ja mam większość rzeczy, dokupię jedynie nową parasolkę (taki składany wózek sacerowy bo stary już się zużył) no i ubranek trzeba dokupić. Poobno tez powinno się kupować nowe buty bo używane mogą być wykrzywione i drugie dziecko wykrzywia tak samo po pierwszym dziecku, dlatego ja wszystkie buty po synku oddaję, zostawiam jedynie ubranka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wika-ma
tylko unikajcie na 3 kółkach, kiedyś miałam okazję taki pchać i omal nie przewróciłam razem z dzieckiem koleżanki, ona zresztą szybko sie go pozbyła bo był wywrotny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basia-xyz
Wiecie moze jak to zrobic zeby suwaczek byl widoczny w calosci (a nie tylko adres?) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje Kruszynko :) Ale widzisz adres czy obrazek? bo ja widze tylko adres :( chyba ze na niego klikne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak ma być:)Nie da się zrobić tak żeby był widoczny bez wejścia w link:)Spójrz jak jest u mnie i u innych dziewczyn:) Ale coś z tymi tygodniami u Ciebie jest nie tak:)Dobrze wpisałaś?No bo 3 tydzień,to trochę nie bardzo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Kruszynko :) Po prostu na innych stronach o ciazach wiac od razu obrazki suwaczkow wiec myslalam ze robie cos nie tak. U mnie to wczesna ciaza - dzis/jutro mialby byc okres ale testowalam przed i mam piekne 2 kreski. Zreszta od samego poczatku 'czulam' ze jestem w ciazy. A teraz czuje sie na 10 tydzien a nie na 4 ty! Piersi bola i brzuch tez. I siusiam raz za razem :) Ale sie ciesze. Powiedzialyscie juz rodzinie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daga2307
Basia-xyz ja powiedzialam najpierw mamie... Bardzo sie ucieszyla... i oczywiscie prosilam ja zeby tacie jeszcze nie mowila ale ona "oczywiscie, nie powiem" i pierwsze co to do niego poleciala. oboje sie bardzo ucieszyli. a co do drugiej rodziny to jeszcze nie wiedza... Christian nie chce im jeszcze mowic bo stwierdza, ze jestesmy nieodpowiedzialni i glupi (dodam moze, ze ja mam 25 lat, on 31)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agula2
Witam was bardzo gorąco...ja jestem w 7tygodniu ciąży :) chciała bym poznać was bardzo :) mam juz jedno dzieciątko teraz bedzie drugie hehe :) ! Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny moze stwórzcie tabelkę nick,wiek,miejscowość,termin porodu,będzie latwiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) ja od kilku dni nieśmiało Was podczytuję :)) Jak na razie test ciążowy stwierdził, że jestem w ciąży :) 5 tydzień. Do ginekologa chcę się wybrać pod koniec tego tygodnia. Trochę się stresuję, bo po pierwsze - pierwszej młodości to ja nie jestem ;) , a po drugie miałam wcześniej 4 wczesne poronienia, fakt, że z innym partnerem, ale i tak się denerwuję :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Keiti, Konwalia - gratuluje i ... cieszmy sie i czekajmy razem :0 Ja tez nie jestem pierwszej mlodosci wiec fajnie ze nie jestem tu sama hehe. Bedzie dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm, to ja będę lepsza trochę ... lutym kończę 36 i do tej pory pamiętam, że jak miałam 26 lat, to miałam opracowany szczegółowy plan, jak to w wieku 29 lat zachodzę w ciążę a mając 30 rodzę, no ale cóż - życie ułożyło się ciut inaczej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wika-ma
moja mama też się ucieszyła i to bardzo, bardziej niż jak się dowiedziała o pierwszej ciąży, wtedy chyba niedowierzała że się odnajdę w roli mamy i dam radę, przez 4 lata miała okazję sie przekonać że całkiem nieżle mi idzie bycie mamą i teraz nieposiada się z radości. Kupiła mi już tunikę na przyszłość, jak brzuszek podrośnie, ogląda małe ubranka i szuka sobie sukienki na chrzciny:P - nic dodać nic ująć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agula2
Ja 1dzieciatko urodziłam jak miałam 18 lat :) teraz mam 20 i znowu zaszłam w ciążę...ciesze się po swojemu...ale jakoś się martwię o wszystko czy się urodzi zdrowe i czy bedzie wszystko w porządku...male depresje mam eh...a do tego taka spompowana jestem...nie mam siły na nic..eh nie lubie tak no przy 1 ciazy bylam bardzo aktywna a teraz to tak ma Nic nie man ochoty...a jam jest U was z objawami?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gratuluje Agula! Witaj w klubie ciezarowek :) Moze mi nie uwierzycie ale ja objawy ciazy mialam od samiuskiego poczatku: bolacy brzuch, bolace piersi, siusianie czeste, wszystko wydawalo sie przesolone i lekka wysypka na klatce piersiowej na plyn do kapieli. Zmysly szalaly! Od pierwszego tygodnia, wrecz dnia. Powiedzialam mezowi ze sie zdziwie jak sie okaze ze nie jestem w ciazy. No i mialam racje :) A teraz tryskam radoscia i robie wszystko zeby o siebie dbac. Dluga kapiel, balsam na cialo, pyszna herbatka, jogurcik malutka lyzeczka. A niech ma dzidzius blogo od samego poczatku! A co tam :) I tego samego zycze Waszym fasolkom :) Rozpieszczania kazdego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agula2
Mnie wszystko drazni potrafię bez powodu się popłakać...za chwile śmiać...hormony szaleją ze hej...chcialabym się cieszyć tym stanem naprawdę bo ja zawsze byłam aktywna ale jakoś wszystko tak się układa ze od początku jak wstane pędzą mnie mdlosci ( na szczescie nie wymiotuje ) :) a tak to bol brzucha i piersi...moj maz niby się cieszy a jak jesteśmy w domu wracamy od moich rodziców to prawie nie rozmawiamy...chcialabym żeby było inaczej...troche sie w tym zagubilam...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×