Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ninka281

sierpien\wrzesien 2013

Polecane posty

Gość BlackBlack20
Odebrałam dziś bete 70684 mIU/ml :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BlackBlack20
Odebrałam dziś bete 70684 mIU/ml :) . Ja za bliźniakami nie jestem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aster272
Właśnie wróciłam z pracy. To jak to jest z tym serduszkiem ja myślałam że jak pójdę za tydzień to już będzie dobry czas,a tu się okazuje że jeszcze może być za wcześnie.Już sama nie wiem czy iść.Pracuję z rodzicami,nie chcę dłużej migać się od niektórych zajęć nie tłumacząc co jest na rzeczy.A może pochwalę się w dzień babci lub dziadka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JoAsiaUK
Basiu, ja mam to szczescie, ze w kazdej przychodni w miescie mozna skorzystac z tłumacza lub lekarza-Polaka ;) Ja spikam, wiec nigdy o to nie prosilam, ale mysle, ze gdyby zaszła taka potrzeba, napisałabym o translatora. Jutro mamy wizyte w szpitalu w zwiazku z synkiem, musimy stawic sie oboje, bo jakis czas temu wyrazilam swoje zdanie na temat ich zainteresowania stanem zdrowia dzieci. Własnie zabieram sie za przygotowanie słownisctwa, bo co innego rozmawiac o pietruszce i pogodzie, a co innego fachowa terminologia medyczna. My tez uznalismy, ze nie ma co isc na sile do tego solarium, a pozniej bac sie o dziecko. Złożyłam też aplikacje jako asystentka stomatologiczna i wiem,ze mam spora szanse, ale ta praca tez wiaze sie z ryzykiem-zarażenia jakimś syfem, wiec juz raczej sie nie zalapie. Wiem, jakie w Londynie sa ceny, mam znajomych, z drugiej strony-ich pensje tez sa ładniejsze od naszych,wiec sie jakos wyrównuje. A teraz ide jesc, bo mam jakis napad głodu. Wy serio, chcialabyscie bliznieta? Ja za pierwszym razem nawet tak, ale teraz to ja podziekuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JoAsiaUK
Aster-ja tez tak pomyslalam,zeby maly zadzwonil w dzien dziadka i powiedzial mojemu staruszkowi,ze bedzie mial jeszcze jednego wnuka. O pierwszym dowiedzial sie w ramach prezentu urodzinowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aster272
A ja bliźniaki chętnie:) I szczerze to chodzą mi po głowie bo wcześnie miałam pierwsze objawy,i tak sobie myślę że może dlatego.01.01był numerek a kilka dni później piersi zwiększyły się o rozmiar,a sutki stały się bardzo wrażliwe i tak pozostał. O poprzednią ciążę staraliśmy się 2lata a teraz hop siup i do tygodnia byłam niemal pewna że się udało. Kurcze musielibyśmy samochód zmienić na taki sześcioosobowy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daga2307
Hej. Dziewczyny prosze poradzcie cos... Rano podczas siusiana zauwazylam sluz z krwia... Pozniej wtdawalo mi sie, ze go nie ma. teraz bylam w toalecie i jest go wiecej... co zrobic???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JoAsiaUK
daga, do lekarza, serio. bo moze to nie byc nic powaznego, ot-jakies obtarcie czy cos, a moze cos sie dzieje i da sie temu zaradzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aster272
Sluz z krwią czerwoną czy brązową.tylko przy podcieraniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daga2307
Dzwonilam do lekarza.... powiedzial, ze mam czekac. jutro mam wizyte. Ale to nie zmienia faktu, ze sie boje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JoAsiaUK
Aster, moze od razu w autobus zainwestujcie? ha ha. Ja sobie nie wyobrazam siebie z bliznietami, biedne to moje starsze by bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daga2307
Sluz z krwia czerwona... Przy podcieraniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JoAsiaUK
to jak jutro masz wizyte to sie nie denerwuj, nie przemeczaj, polez, jesli mozesz i jutro sie dowiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aster272
Radzę również do lekarza,ale spokojnie.z obiema córkami plamiłam do 4-go mca i to nie w dzień spodziewanej miesiączki i było ok.niestety za trzecim razem plamienie źle się skończyło. życzę powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daga2307
Tylko jak tu sie nie denerwowac... To moja pierwsza ciaza. Dziekuje, ze chociaz z W ami moge porozmawiac bo tutaj nie mam nikogo bliskiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JoAsiaUK
po to tu jestesmy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wika-ma
daga, nie wiem jak tam u Ciebie jest ale jak się u mnie coś podobnego dzieje to od razu lecę do szpitala, tam maja obowiązek zbadać, w poprzedniej ciąży tak poleciałam z tą kolką nerkową, nie wiedząc co to i zostawili mnie na kilka dni w szpitalu a w tej ciąży jak wydawałomi się że mam plamienia to też pojechałam do szpitala, zbadali mnie, zrobili usg i wypuścili do domu bo było ok. Do jutra niby niedaleko ale ja bym chyba nie wytrzymała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BlackBlack20
Ja też miałam taki śluz ala cappuccino. Pomogło leżenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Nie mam mocy wymiotuje calymi dniami... BLACK ladna beta ;) Ja mialam taki sluz w kolorze capucinno wlasnie...nic strasznego to nie bylo. Wczoraj na Usg bylam wielkosci dziecia idealna wedlug terminu ostatniej miesiaczki. 6t0d serduszko bilo najpiekniejsze na swiecie!!!Czaaad 120 uderzen na minute. Jestem szczesliwa...i spokojna Zeby tylko te wymioty daly juz spokoj bo wygladam jak trup. Uciekam nie mam mocy... Milego wieczoru dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arttelaa
witajcie. dzis zobaczylam 2 kreseczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JoAsiaUK
nie moge sie doczekac, az bede mogła pójść spać, trzymajcie kciuki,żeby pierworodny przespal te noc zdrowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JoAsiaUK
atrelea-no to witaj w klubie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZmartwionaAla
Ja też!:) 9 tydzień :) Termin na około 20-28 sierpień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Suuuuuuper ,gratulacje !!!! :) witam wszystkie nowe przyszłe mamuśki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JoAsiaUK
Witaj Ala! Asiula, co slychac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dzięki ,dzięki :) Mam sporo spraw do załatwiania a pogoda mroźna ale staram się od rana załatwiać by od 14 być już w domu i odpoczywać. Treaz najgorszy dla nas czas najwięcej strachu (6-7ty.) obie ciąże w tym czasie poroniłam,mam nadzieję że tym razem będzie dobrze Jeszcze w rodzinie cisza ale już niektórzy się domyślają po 12 ty powiem wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JoAsiaUK
my mamy o tyle dobrze, ze wszyscy w Polsce, a przez telefon da sie to ukryc. Wlasnie zroblismy plan na jutro-moj partner, z powodu tych konsultacji medycznych, wział wolne, wiec musimy wykorzystac dzien na maxa i nie wiem, czy ja dam rade. Same urzedy, przychodnie i jeszcze zakupy. A ja od kilku dni nie moge sie wybrac do biblioteki, taka kare mi za ksiazki nalicza, ze usiade pewnie. A gdzie pracujesz, ze o 14 mozesz juz wracac? Ja sie tak zastanawiam, bo taka wczesna ciaża, to wiadomo i moze niepotrzebnie synkowi powiedzialam? On sie tak cieszy, a co mu powiem, jak nie pojdzie po naszej mysli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JoAsiu, Asiula - gdzie w tym UK mieszkacie? Daleko od Ladka? Fajnie masz ze wracasz o 14ej. Ja po 18ej :( Padam na twarz. I jeszcze robote do domu przynosze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od tyg jestem na zwolnieniu L-4,ale mam sporo papierkowych spraw do załatwiania a wiadomo jak to jest z urzędami. Poza tym muszę sporo lekarzy zamówić starszemu synowi bo jest schorowanym dzieckiem ale jak już to ogarnę do końca miesiąca-mam taką nadzieję-to później już będzie spokojniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×