Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ninka281

sierpien\wrzesien 2013

Polecane posty

Gość wika-ma
mam kartę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agula2
Dziewczyny proszę pomóżcie... wróciłam niedawno od lekarza eh.powiedzial mi dzisiaj podczas ust ze pęcherzyk jest ale nic w środku nie ma...mialam pusty pecherz prawie...ah tydzień temu byłam i wszystko było dobrze a dziś mówi mi ze nie ma...chociaz robiąc je stwierdził ze coś się poruszyło ale nie może tego na sto procent potwierdzić...ja się czuje dobrze i nie było takiej sytuacji np żebym krwawila...przeciez nie mógł sobie pójść...eh jeszcze lekarz stwierdzil ze według miesiączki mam 8tydzien a pęcherzyk jest tak duży jak na 12 tydzień...niewiem co zrobić...co o tym myślicie ?pomóżcie bo normalnie wariuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JoAsiaUK
Alescie naprodukowaly! Tym, co u lekarza-kciuki juz mozna puscic? Ja tez z tesciowa mialam strasznie za pierwszym razem, ale zerwalam kontakt, wnuka zobaczyla dopiero jak mial 3 miesiace i to na chwile, do dzis mowie do niej per pani, ale przynajmiej mam spokoj. Ja nie potrafie dla swietgo spokoju udawac,ze jest dobrze. Z testem-mi tez latem wyszly dwie kreski, a potem dostalam okres, zrobilam nowy test i juz byla jedna. Tymi rozmiarami fasolek sie nie denerwujcie, kazdy z nas jest inny i w zarodkowym swiecie tez tak jest. Sa niby jakies normy, ale nie mozna tak sie do nich chorobliwie przywiazywac. Co do kawy-ja pije i pic nie przestane. Dwie dziennie. Poprzednio, kiedy jeszcze nie wiedzialam,ze jestem w ciazy, przestala mi smakowac kawa sypana i zaczelam pic rozpuszczalna, ktorej wczesniej nie znosilam. I choc nie pale, nagle musialam wdychac. Chodzilam z kolegami do palarni. To byl jak jakis przymus. Pozniej zrozumialam, czemu. A i na piwo mnie ten łobuz ciagnal. Oczywiscie nie pilam, choc raz zaszalalam, nie wiedzac, ze mam obcego w brzuchu. Pozniej zrezygnowalam ze spotkan w palarnii, walczylam z piwna pokusa (czasem bezalkoholowe kupowalam), ale z kawy nie zrezygnowalam, Gin mi powiedzial,ze jak cisnienie w normie, to mam sie nie przejmowac, ze nadgorliwosc tez bywa szkodliwa. I teraz, poki sie dobrze czuje, tez piję. spadlo 2 cm sniegu i szkole zamkneli ze skutkiem natychmiastowym a wiecie, jak nas poinformowali? mailem! gdyby kolezanka nie sprawdzila i nie zadzwonila, koleś by siedzial do konca, bo ja dopiero teraz maila sprawdzalam malo tego, chlopaki poszli do banku-nieczynne z powodu zimy.jest -2 stopnie, sniegu w tej chwili kolo 5 cm. jutro mamy lekcje w polskiej szkole, nawet sie nie wybieram, bo tez pewnie nieczynna. Nie wspomne, co sie dzieje na drogach, nas uczono jazdy w takich warunkach, ich nie. utknelam w takim korku, ze na jakies bocznej uliczce zostawilam malucha i poszlam z buta, bo ilez mozna sie wkurzac. Jest tez szansa,ze w poniedzialek szkola bedzie nieczynna. Mielismy na jutro w planie aquapark, ale przelozylismy, nie chce pol dnia spedzac w korku na autostradzie. ja nie wiem, co oni by zrobili majac do czynienia z polska zima.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JoAsiaUK
Agula, poczekaj z tydzien i znow idz, wszystko sie moze zdarzyc. Sorry, zapomnialam, ktory to tydzien, ale moja przyjaciolka 4 miala pusty, a 8 miesiecy pozniej urodzila zdrowego syna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agula2
Tylko mam wcześniej z tygodnia zdjęcie ust i jest maleństwo na nim...a teraz nic nie było widać...a lekarz do mnie ze trzeba z tym żyć...kurde sory bardzo...tak się zna...ze ostatnio POW.mi ze ciążę mam pozamaciczna ja w nerwach a później się okazalo ze jest dobrze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka, a ja zrobiłam dzis bete i wyniki 1943... jeszcze zeby przetrwac te 2 miesiace 1 trymestru...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wika-ma
agula, a nie możesz iść do innego lekarza, tak dla świętego spokoju i sprawdzenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agula2
I tak zrobię.mama maznajomego ginekologa u mnie w szpitalu tylko on bedzie dopiero we wtorek...poczekam nic innego zrobić nie zrobię...martwie się strasznie ale każdy mi mówi ze to nie możliwe ze tydzień temu był dzidziuś a teraz po tygodniu go nie ma...wyszedl sobie chyba eh...a lekarz chyba liczy ostatnio na jakas kasę bo tak traktuje mnie przedmiotowo...wchodze i po 5minutach wychodzę...a co do tygodni to juz sama nie wiem tu mi mówi ze 8a z ust wychodzi mu na12...musze zmienić lekarza...kurcze ale to jest możliwe żeby porobić tak ooo?bez krwawienia itp?chociaz mnie nic nie boli tak inaczej...ciagnie mnie w pochwie...siusiamciagle i piersi bola...eh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JoAsiaUK
Agula, to samo mialam napisac, zmien lekarza. Albo po prostu idz na pogotowie czy gdzies i nasciemniaj,ze jestes w ciazy, ze od rana Cie cos kluje, boli, ze nie wiem, lekko plamilas, wszystko po to,zeby sprawdzili. powiedz,ze sie niepokoisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agula2
I tak chyba zrobię...nawet mi skierowania nie dal do szpitala...a aparat do usg ma tak stary jak on normalnie...ale martwię się strasznie...eh normalnie rycze ciągle i myślę o tym wszystkim...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JoAsiaUK
z tymi ustami: W ósmym tygodniu ciąży serce bije już bardzo zdecydowanie, jego pracę można zaobserwować przy pomocy badania USG. Rozwija się ucho środkowe odpowiedzialne za słuch i utrzymanie równowagi. Ze względu na bardzo szybko rozwijający się mózg, głowa płodu jest na tym etapie nieproporcjonalnie duża w stosunku do innych części ciała. Zarysowuje się kształt szyi, widoczne stają się usta, zaczynają rozwijać się nozdrza. Zarodek zaczyna wykonywać pierwsze ruchy, jednak będą one jeszcze przez kilka tygodni niewyczuwalne dla matki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agula2
No mam nadzieje ze tak jest akurat u mnie...ze jest wszystko dobrze bo normalnie zwariuje jak się okaże ze jest coś nie tak...normalnie nie przeżyje tego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JoAsiaUK
Agula, nie rycz, placz nie jest sprzymierzencem, stres tez moze zaszkodzic. Nie dal skierowania do szpitala, bo nie ma powodu. Ale Ty wsiadaj w auto i jedz. Niech Cie mąż zawiezie, naklam, ile wlezie, ale nic nie mow, ze mialas to usg. Powiedz o ostatnim, a teraz sie zle czujesz i chcesz,zeby Cie zbadali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agula2
no na nikogo liczyc nie moge teraz bo wszyscy w pracy i bede po 22...:( dlatego zostaje mi dopiero jutro zeby gdziekolwiek jechac bo gdybym byla sama to bym pojechala ale jestem z synkiem 2 letnim...mam nadzieje ze jest wszystko dobrze...dziekuje ci bardzo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agula - nie martw sie na zapas. Sprawdz dokladnie. 1) mozesz rano prywatnie wykonac usg w prywatnej klinice 2) zglos sie na pogotowie z bolami - ale mozesz nie trafic na ginekologa 3) najlepiej zglos sie na izbe przyjec do najblizszego szpitala polozniczego. Wez ksiazeczke ubezp i dowod osobisty. To absolutnie normalne - mozesz pojechac do nich w kazdej chwili, nawet w nocy. Na izbie przyjec powiedz ze jestes na poczatku ciazy i masz silne bole. Lekarz ginekolog cie zbada i wykona usg. Moze Cie zostawic na noc, lub 3 dni bo beda codzienne sprawdzac Ci bete HCG. Przechodzilam przez to. Przynajmniej bedziesz pod fachowa opieka i Cie gruntownie przebadaja. I jesli niestety jajo bedzie puste to zakonczy sie to otrzymaniem tabletki w celu oczyszczenia jamy ustnej i polecenie zajscia w ciaze po 3 miesiacach. Jesli jajo bedzie pelne ibea bedzie rosla to pewnie zatrzymaja Cie w szpitalu do poki usg nie wykarze czynnosci serca. Orientuje sie bo sama przez to przeszlam i obserwowalam dziewczyny, ktore trafialy do szpitala. Powody byly rozne a scenariusze jak wyzej. Mam nadzieje ze pomoglam. Decyzja Twoja. Jednak ja bym pojechala na izbe przyjec. Aha, jak Ci beda dawali wybor zostac czy nie zostac w szpitalu na noc - zdecydowanie zostac. Wiem co mowie. Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
p.s. oczywiscie ze nie 'ustnej' Mam nadzieje ze chociaz przy tym sie usmiechnelas. Buzka. Jestem z Toba,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZmartwionaAla
Hej wam :) Cieszę się, że Wam się poszczęściło :) Agula nie martw się:) Będzie dobrze:)) Trzymam kciuki:) Ja sie strasznie boję.. Każdego dnia... Wczoraj miałam straszne bóle wieczorem, tak mocno mnie bolały jajniki i kłuły że myślałam, że nie wytrzymam... Ale położyłam się w innej pozycji i przestało.. Ale bolał mnie od okolo 18.30 do zaśnięcia, a jak się rano obudziłam, poszłam siku i położyłam się jeszcze na sekundę, też mnie bolało.. A potem miałam taką nitkę krwi w śluzie jak się podtarłam... Nie miała, jak jechać do lekarza, ale wypada dzisiaj mniej więcej czas, gdzie miała bym dostać @, tak samo miałam miesiąc temu nitki w śluzie, ale jeden dzień, a teraz dwa... Wczoraj i dzisiaj... Czy możliwe, że macica oczyszcza się z jakichś totalnych resztek? W poniedziałek pójdę do ginekologa, albo na izbę przyjęc... Strasznie się martwię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JoAsiaUK
Agula, posluchaj Basi, bo to mądra dziewczyna jest. A takie plamienie do 3 miesiaca moze wystepowac, to do Zmartwionej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agula2
Dziękuje Ci bardzo...poczekam na męża i najwyzej pojedziemy...eh opowiada takie glupoty czasem ten lekarz,z normalnie ma to jak w banku ze go zmienie...mam nadziieje ze to co mi powiedzial dzisiaj to tez byla jedna z tych glupich i strasznych rzeczy które od niego uslyszalam...dziekuje wam bardzo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agula2
mam nadzieje ,że będzie wszystko wporządku....a lekarza zmienie....tak czy siak.mnie właśnie nic takiego podejrzanego nie ma...nic mnie nie boli tylko takie normalne objawy mam...ciekawe co jest z moja fasoleczka...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wika-ma
agula trzymam kciuki, nie martw się na zapas, tzn. wiem że to łątwo tak radzić ale postaraj się dla dobra dzidziusia i napisz koniecznie co Ci tam powie jakiś bardziej kompetentny lekarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AGULA ja tez bym zrobiła tak ja Basia radzi. Ja sie nie pierdziele juz teraz mialam lekkie bóle i odrazu na izbe zroili usg uspokoili. Dla mnie to jest dziwne co ci lekarz powiedzial Tydzien temu okej a teraz puste jajo?Dla mnie niemozliwe. Zawsze wszystko zalezy od lekarza i sprzetu ( a piszesz ze ma stary) A jak i on stary to moze nie umie dobrze usg robic, Mnie lekarka na izbie przyjec oznajmila ze na 99% blizniaki a bylam w srode na porzadnym badaniu i jedno serducho jest jak byk. Nie denerwuj sie i lekarza zmien ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WIKA Ty masz synka w wieku mojego co? ;) Powiedz ja on tam sie zachowuje.Mysmy powiedzieli naszemu ostatnio i cieszy sie strasznie.A dzis wchodze do pokoju a on siedzi z moimi zdjeciami z Usg i mowi ze "Brata sobie ogląda" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wika-ma
Elmoo, jak się mojego pytam czy cieszy się że będzie dzidzia to mówi że tak, jak go pytam czy woli chłopca czy dziewczynkę to mówi że chłopca ale poza tym nie podejmuje tematu, chyba nie bardzo zdaje sobie sprawę z tego co się święci. Jest oczkiem w głowie wszystkich w rodzinie i chyba będzie trochę zazdrowsny, aczkolwiek bardzo lubi dzieci, małe też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agula2
tak zrobie...boje sie co mi powiedza jutro...bardzo...i wychodzi mu 12 tydzien a nie 8 to tez jest dziwne...chociaz jeszcze powiedzial ,że sie rusza tylko nie umie sie mu pokazac...i stwierdzil ze pusto jest...no normalnie przekreca kompletnie wszystko...tu ze sie rusza a tu ze nie ma...nie powazny ten lekarz...:( pojade jutro z rana to sie czegos dowiem mam nadzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agula2
wiecie co mam od poczatku ciazy taki zółtawo biały sluz...lekarz mowil ze to dobrze ze jest...a krwi nic nie bylo...dziwne bo gdyby byl i znikl to by oznaczalo poronienie a ja nic kompletnie nie mialam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JoAsiaUK
a co tu tak cicho sie zrobilo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JoAsiaUK
wylalam to i wskoczyly mi Wasze posty, ktorych nie widzialam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIck..........Wiek...Cykl st...Term.p.....Płeć.....Imię dziecka...Miasto Berisha .......30........3........31/08.......?.....Amelka/Daniel... ..W-wa keit85.........28........2...........?...........?....... .......?................... keiti78........35........3........22.09........?......... .....?.........Zielona G. Basia-xyz1....34.......1........24.09 ........?..............?.... Londyn/Lodz Wrzoska.......27.......3...........?............?........ .....?................... Kruszynka90...23......25.......15.08.........?........... .?................... konwalia142....36.......5.......18.09.........?.......... ..?.................... anulka-------.....28.......1.........?.............?..... .Alicja/Adaś.......Sanok daga2307.........25......?.......8.09..........?..... ..Nelly/Nataneal.....de wika-ma..........31......1.........?............?........ .....?...............W-wa Pokahontaz27....27.....1.......28.08....... ?.............?...............Sko JoAsiaUK......... 33 ............23.09?..................Zosia/Henio........ UK asiula74.......39.....?..........18.09..........?........ ................. ....Łódź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wkleilam tabelke zeby sledzic, kto jest kto. A nowe mamusie-to-be zapraszam do wpisania sie tabelki. Skopiuj-dopisz-wklej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×