Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ninka281

sierpien\wrzesien 2013

Polecane posty

Dziewczynki -ja mieszkam w naszej Polsce w Łodzi Pracowałam ,ale jak się tylko potwierdziły moje przypuszczenia to od razu poszłam na zwolnienie bo już wiek konkretny i praca bardzo ciężka i bardzo nie korzystna dla ciężarnych(kwasy,pyły,hałas,itd.,itp.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JoAsiaUK
wczesniej jak cos napisalam, wychodzilo kilka razy, teraz napisalam juz jakis czas temu i w ogole nie widze swojego posta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aster272
Ja na zwolnienie poszłabym już bo moja gin jest bardzo za zwolnieniem dla ciężarnych,a jeszcze jak słyszy gdzie się pracuje to tym bardziej(ja w sklepie)Ja tym razem wybieram się początkiem marca,bo nie dam rady wcześniej(technicznie niemożliwe:))Ale jak się pochwalę o ciąży to będę miała lajcik . Więc spoko.A teraz właśnie zbieram się do pracy,piję kawę,a właśnie,wy pijecie kawę?Ja nie mam zamiaru nie pić bo strasznie lubię.Nie pij,nie pal,nie denerwuj,nie dżwigaj chyba dość tych zakazów. W nocy śpię jak kamień.A wy? Miłego dnia,pa pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aster272
Ja na zwolnienie poszłabym już bo moja gin jest bardzo za zwolnieniem dla ciężarnych,a jeszcze jak słyszy gdzie się pracuje to tym bardziej(ja w sklepie)Ja tym razem wybieram się początkiem marca,bo nie dam rady wcześniej(technicznie niemożliwe:))Ale jak się pochwalę o ciąży to będę miała lajcik . Więc spoko.A teraz właśnie zbieram się do pracy,piję kawę,a właśnie,wy pijecie kawę?Ja nie mam zamiaru nie pić bo strasznie lubię.Nie pij,nie pal,nie denerwuj,nie dżwigaj chyba dość tych zakazów. W nocy śpię jak kamień.A wy? Miłego dnia,pa pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daga2307
Jade do lekarza... Trzymajcie prosze kciuki zeby z "fasolka" bylo wszystko w porzadku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BlackBlack20
Ja spać nie mogłam z wrażenia, że dziś okaże się czy bobas jest zdrowy i czy jest ogólnie on. Sam test i krew jakoś pewności nie daje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Ja właśnie wcinam sałatkę i się uczę:)Koło południa lecę na uczelnię...buu:/ Trzymajcie kciuki za te moje egzaminy:) Przepis na moją ulubioną sałatkę:) Torebka makaronu ryżowego-ugotować i poczekać aż wystygnie. Cały zielony ogórek ze skórką-pokroić w kostkę Ok 10 grubych plasterków szynki konserwowej-pokroić w kostkę 3 ząbki w kostkę-pokroić Trochę kopru-pokroić Wszystko wrzucić do miski,posolić,popieprzyć i dodać 3 łyżki majonezu:) Najlepiej jak postoi godzinkę w lodówce:) Smacznego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wika-ma
Berisha, chyba co niektórych nie pocieszyłaś tym linkiem, bynajmniej nie mnie:/ jakoś mało mnie pociesza myśl że faceci by nie dali rady, dla mnie to wielka niesprawiedliwość że to kobiety tak się męczą ciążą i porodem a faceci tylko stoją obok. daga, trzymam mocno kciuki, będzie dobrze!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BlackBlack20
wizytę mam na 13. I dopiero dziś będę mieć zakładaną kartę. Jeśli bobas jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daga2307
Hej dziewczyny. Juz po strachu... wrocilam od lekarza i hmmm... :) widzialam pierwszy raz ta "fasolke". z obliczen wynika, ze jestem w 7 tyg ale lekarz mowil, ze zaplodnienie nastapilo pozniej. Fasolka ma 0,8 cm wiec to jakis 6 tydzien. Wzielam ze soba chlopaka... A niech tez zobaczy ;) az sie biedny poplakal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zszzzzokowanaaaaa
Witam. Moge dołączyć? Wyknalam dwa testy i 2kreseczki pokazały sie odrazu. Nie była planowana to nie jest najlepszy moment na dziecko, ale stało sie i trudno :) Tylko jakoś nie moge w to uwierzyć... okres spóźnia sie tydzień. Możliwe, że testy sie mylą? Czy to poprostu taki szok zmojej strony ze nie moge uwierzyc? :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zszzzzokowanaaaaa
I jeszcze musze dodać, że zauważyłam kreseczke od dołu robiąca sie do pepka czy możliwe jest to we wczesnej ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zszzzzokowanaaaaa
...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wika-ma
daga - ale się cieszę, z tego że z dzidzią ok i z tego co nappisałaś o chłopaku, wiedziałąm że jak zobaczy maleństwo to zmięknie a jak się urodzi to już w ogóle oszalaje na jego punkcie, zobaczysz:) to teraz jest 1:0 dla Ciebie (0 dla teściowej;P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daga2307
Tesciowa juz przegrala... U mnie jest calkowicie skreslona. Nie chce widziec sie z ta kobieta, nawet rozmawiac z ta ... nie mam ochoty. To nie najlepsza pora na nerwy. Kiedys jej wygarne wszystko. Powiedzcie mi prosze... Zarodek wielkosci 0,8 cm. ostatnia miesiaczka 02.12.12 wiec to jakis 7 tydzien. Czy wielkosc jest normalna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZmartwionaAla
ja też mam ogromny problem z teściowa, ale to mało ważne:-) ja przed wczoraj jadłam wieczorem tunczyka i zagryzłam lodami :-) ja się zawsze bardzo boję przed każda wizyta... mam problemy z jajnikami, tarczyce więc żeby zajść w ciążę staraliśmy się 2lata... teraz każdy ból mocniejszy mnie stresuje i bardzo się boję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wika-ma
daga, skoro lekarz powiedział że jest dobrze to już się nie doszukuj niczego złego, po co się denerwować. ja też się boję przed każda wizytą, w przyszłym tyg. mam kolejną i już o tym myślę. z jednej strony fajnie bo zobaczy się dzidzię a z drugiej strony ten stres czy wszystko ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BlackBlack20
Już po ginekologu 0,5 cm ma bobas i pulsuje .Wyszło z usg że to 6t2d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BlackBlack20
pulsują jakieś płatki z tego powstaje serce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BlackBlack20
Termin mam na 11-12 września . Mam ładną fotkę bobasa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wika-ma
BlackBlack20 - gratulacje!!! u mnie jest 6t i 3 dni więc bardzo podobnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BlackBlack20
A masz założoną kartę ciąży ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BlackBlack20
Macie kartę ciąży już?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daga2307
Dzisiaj mi zalozyl... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×