Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ninka281

sierpien\wrzesien 2013

Polecane posty

Gość BlackBlack20
Też mi się wydaje, że dobrze za tydzień znów zrobię przed wizytą u lekarza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BlackBlack20
wciągu 6 dni Beta wzrosła w przybliżeniu 10 krotnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BlackBlack20
wciągu 6 dni Beta wzrosła w przybliżeniu 10 krotnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BlackBlack20
W ciągu 6 dni beta wzrosła 10 krotnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wika-ma
Elmoo, ja też mam syna który w kwietniu skończy 4 latka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :* WIKA no popatrz ja fajnie ;) Moj dzis nie poszedł do przedszkola przez moje lenistwo...ale tak mi sie wstac nie chciało. BLACK najwazniejsze ze przyrasta normy sa dla kazdego inne. AGNIESZKA zaciskam kciuki.Napewno bedzie dobrze :) Naszczescie energie dzis nawet mam i posprzatalam wszystko tak jak lubie. Martwia mnie moje piersi strasznie...dzis widze ze bezapelacyjnie zmalały.Martwi mnie to bo tak samo bylo w pozamaciznej i sobie juz wkrecam ze hej. A z drugiej strony nic mnie nie boli i nie krwawie wiec staram sie myslec pozytywnie. Tak sobie mysle czy moze tak byc ze podczas tych dni w ktorych teoretycznie mialam miec miesiaczke piersi mogly byc inne a teraz znow inne? Bo tak zaobserwowalam u siebie. Staram sie nie myslec o tym ale to silniejsze odemnie bo mega sie martwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BlackBlack20
A nie wkręcasz sobie, że Ci zmalały? Pamiętaj pozytywne myślenie jest wskazane. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ze zmalały i zflaczaly to napewno. Wkrecam sobie ze cos jes nie tak Jade zaraz na bete nie wytrzymam... A o pozytwyne myslenie ciezko gdy sie dwie ciaze starciło mimo wszystko. Jeszcze czas sie tak dluzy jak ja bym chciala zeby lecial szybko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elmo spokojnie będzie dobrze mnie też od wczoraj przestały boleć i się zastanawiam czy wszystko dobrze ale wierze w to mocno że musi być dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BlackBlack20
Ja już chcę żeby minął pierwszy trymestr. I zaczął drugi będę bardziej spokojna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BlackBlack20
ile samych stresów związanych z ciąża jest . Masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny!!!! Pisałam w topiku na początku, że test wykazał mi jedną kreskę - było to 5 dni po @ która nie nadeszła. Troszke sie podłamałam, ale 5 dni później pojawiły sie już dwie kreseczki. Wczoraj byłam u gina i mam przyjsc jeszcze za dwa tygodnie to założy mi kartę ciąży. Tak się cieszę!!!!! Chciałabym bardzo do Was dołączyć i wspierac sie nawzajem zarówno w ciąży jak i po. To będzie moja druga ciąza, a termin mam pod koniec sierpnia = będzie druga cesarka;-) Pozdrawiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wika-ma
Anulka, gratulacje, mogę zapytać skąd już wiesz że będzie druga cesarka? też miałam pierwszą cesarkę i zastanawiam się, choć to bardzo wcześnie, ja się zakończy druga ciąża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BlackBlack20
Ja teraz czekam na wizytę 18 stycznia może serducho będzie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pytałam gina - chodzę prywatnie i mi mówił, że on absolutnie nie zmusza kobiety do porodu sn po cc. Mój ginekolog pracuje w szpitalu w którym bede rodzic. Po prostu umówie sie z nim na jakiś termin i bedzie mnie ciął. Jeśli ciężarna sobie zażyczy poród sn to bedzie próba a w razie czego cc. U nas za innego ordynatora szpitala bym się bała= to był lekarz, który uznawał poród tylko sn, ale teraz po zmianie ordynatora jest luzik. Nie wyobrażam sobie przeżywać tego co mnie spotkało przy pierwszym porodzie, bo to była rzeź, próba urodzenia dziecka sn zakonczona po wielu godzinach cc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BlackBlack20
Anulka który to tydzień>?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BlackBlack20
U mnie też dopiero 6tc .W 7 tygodniu będę mieć USG i zastanawiam się czy będzie coś widać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bede miała usg za dwa tygodnie. Myślę, że na pewno coś zobaczysz. Ja już widziałam wczoraj małą kuleczkę:-) Super przeżycie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BlackBlack20
a bete jaką masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BlackBlack20
Ja byłam w sobotę u ginekologa i nic nie było widać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie martw sie, może masz bardzo wczesną ciąże i dlugie cykle = mysle, że w 7tc na pewno ujrzysz swoją kuleczkę;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BlackBlack20
23 dni od zapłodnienia jest więc to wczesna ciąża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninka281
wow ile czytania:) Anulka- SUPER! gratulacje, 2itaj wsrod nas:) ja juz po spotkaniu- nie bylo tak dlugo, tylko w pociagu o 6 rano myslalam ze zwymiotuje, na szczescie nie bylo czym. Odebralam bete z wczoraj. MASAKRA 39400!! w piatek (4.01) byli 17800 a w poniedzialek (7.01) 39400!! mega duzo. dlatego tak fatalnie sie czuje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninka281
Elmoo nie nastawiaj sie negatywnie:( mnie piersi raz bola raz nie,tez mi sie wydawalo ze zmalaly a beta rosnie jak szalona. Musi byc dobrze!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×