Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ninka281

sierpien\wrzesien 2013

Polecane posty

Nick....................TC.........Termin porodu...............Płeć:) Kruszynka1990.......8...............15.08.......................?..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BlackBlack20
widziałaś już maleństwo na USG?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BlackBlack20
w którym tygodniu?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BlackBlack20
liczone te tygodnie od ostatniej miesiączki czy od daty zapłodnienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od miesiączki:)Nie wiem kiedy było zapłodnienie-tylko przypuszczam:) Lekarz powiedział żebym liczyła tc od miesiączki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BlackBlack20
ja byłam w sobotę i jeszcze nic nie było widać ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BlackBlack20
jeszcze 5 tydzień jutro będzie 6 tc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BlackBlack20
ja wiem kiedy mogło dojść do zapłodnienia więc jest to wczesna ciąża. 17 grudnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninka281
Nick....................TC.........Termin porodu...............Płeć Kruszynka1990.......8...............15.08................ .......?.. ninka281..............6\7..............?...........................?....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninka281
kupilabym, ale nie mieszkam w pl i w szwecji tego nie ma:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BlackBlack20
Ponoć do 12 tygodnia kobiety mają mdłości .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BlackBlack20
dieta cud ;P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZosiaMarysia
Ale miałam noc:-( Nie dość że sama dycham i prycham to jeszcze mój synunio zaraził się chyba ode mnie i strasznie marudził w nocy chyba miał ze 40 stopni bo gorący jak piecyk był. Zamiast leżeć w łóżku to mnie zaraz czeka wycieczka do przychodni:-( MASAKRA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie! Black- przykro mi z powodu twojej rodziny:( nie chciałabym jednak też abyś jakoś źle odebrała mój komentarz :) po prostu pamiętam jak ja w wieku 19 lat miałam schizę na dziecko :D ale nieco poczekałam z tym.. i też jest dobrze:) Kruszynka- wielkie dzięki za podpowiedź chyba dziś polecę do apteki.. kurde w pierwszej ciąży miałam moż 5 razy nudności przez kilka h i spokój a tu teraz 24h :/ jakby co znalazłam tu: http://allegro.pl/listing.php/search?sg=0&string=mamarin my wczoraj obchodziliśmy 8 rocznicę ślubu :D hi hi ale mój mąż się pochorował i nawet nie byliśmy w stanie nigdzie wyjść :( boję się, że na mnie przejdzie to choróbsko a nie wygląda to najlepiej.... no ale odnośnie wczoraj to pojechaliśmy do teściów moich no i taka koleżanka mame odwiedziła a że byłam ze swoją córką i jeszcze bratanicami dwiema to zszedł temat na wnuka ( teściowie NIC nie wiedzę jeszcze bo czekamy na ten dzień babci i dziadka) no i pani mi gada, ze trzyma kciuki i w ogóle. mi się morda śmieje ale próbuję się nie zdradzić... i jakoś poszło. najgorsze jest to, ze się kiepsko czuję i jak mam to ukryć? a mama pytała- czy ty się dobrze czujesz? a ja z uśmiechem tak tak... brrr no i ten brzuch- no mam wrażenie, że on się już zmienił, nie mówiąc o cyckach no ale teściowa mi nie powie, ze mi cycki urosły, nie? generalnie mam najlepszą teściówkę pod słońcem!!! co do tabelki, to, jesli pozwolicie zaproponowałabym nieco inną, bo ten tc się będzie zmieniał.... moja propozycja: Nick....................l. starań..........Term. porodu............Płeć Berisha.3 .31.08..? lub: Nick....................ostatnia @..........Term. porodu............Płeć Berisha 24.11.2012 .31.08..? co myślicie? podrawiam wszystkie dwupaczki! ciekawe, czy będzie wśród nas jakiś trzy-paczek?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick....................ostatnia @......... .. ...Term. porodu............Płeć Berisha. . . . . . . . 24.11.2012 . . . . . . . . . .31.08. . . . . . . . . . ...? 2. Nick....................l. starań.............Term. porodu............Płeć Berisha. . .. . . . . . . . . 3 ......................31.08....................?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick..................l.starań.......ostatnia@..........term.p.........płeć...:) 1.Berisha................3.............24.11...............31.08...........?...... 2.Kruszynka1990......25............09.11...............15.08...........?......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Berisha kupuj ten Mamarin:)Naprawdę pomaga:) Wczoraj w południe kupiłam i czuję się dobrze,rano przed wstaniem z łóżka wzięłam 2 tabletki i nawet mogę się kawy napić:D Bo przez 3 tygodnie nie piłam powodu mdłości i chodziłam jak widmo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki jadę po wyniki badań...3majcie kciuki żeby było ok. Jakoś się boję,że coś jest nie tak...i jeszcze te wyniki toxo będę miała dopiero w piątek:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BlackBlack20
A ja się czuje dobrze.:) zero nieprzyjemnych objawów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BlackBlack20
A ja się czuje dobrze.:) zero nieprzyjemnych objawów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BlackBlack20
A mi nic nie jest:) jakbym nie planowała dziecka to bym pomyślała że mam wahania hormonalne . I o ciąży bym nie pomyślała. Zero objawów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BlackBlack20
A mi nic nie jest:) jakbym nie planowała dziecka to bym pomyślała że mam wahania hormonalne . I o ciąży bym nie pomyślała. Zero objawów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×