Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ninka281

sierpien\wrzesien 2013

Polecane posty

Gość BlackBlack20
w porównaniu do mojej bety to masz dużo . Albo ja mam za mało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninka281
blackblack mi rosnie ponad norme. a Tobie widze ze tez bardzo szybko idzie w gore. Policz sobie: http://www.babymed.com/tools/hcg-calculator Moim zdaniem masz wczesna ciaze!! U mnie bylo tak: 15 dpo 278 a 17 dpo 728. teraz jestem jakies 30 dni po owulce!! dokladnie 6 tydz i 1 dzien od ostatniego okresu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BlackBlack20
hehe ten stres mnie wykończy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninka281
jakby roslo ponizej 66% na 72h to masz prawo do obaw. U ciebie jest natomiast duzo wiecej. Masz juz mdlosci? bo nie chce Cie martwic ale jak Ci rosnie tak bardzo szybko to sobie nad kibelkiem powisisz:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BlackBlack20
właśnie nic nie mam :) a mam studniówkę w sobote

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninka281
to nie pij tylko. To bedziesz mature pisac w zaawansowanej ciazy? ojej:( Kurde ale ja jestem stara!! ja mialam mature hmmm 10 lat temu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninka281
z czego zdajesz ta mature?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BlackBlack20
wychodzi na to że tak. Dam rade tylko żeby upału niebyło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BlackBlack20
Niemiecki biologia polski i matematyka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie Anulka- gratulacje!!!! cieszę sie, że jesteś z nami. Aga- koniecznie daj znać jak ta beta... Ninka- to wysokość bety warunkuje samopoczucie? ja się czuję fatalnie- od kilku dni 24h mdłości. my mamy zamiar powiedzieć rodzicom na dzień babci i dziadka- super okazja, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninka281
no gin mi tak powiedzial, ze jak szybko rosnie, to organizm nie ma czasu sie przyzwyczaic do hormonow w wiekszych ilosciach. Nie chodzilo mu o samo stezenie tylko o wzrost.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BlackBlack20
myślałam o pielęgniarstwie lub cukiernictwie. Mam nadzieje że przed studniówką mdłości nie będę mieć. Niemiecki jest łatwiejszy ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninka281
moim zdaniem brzmi logicznie. zule maja po 4 promile bo stopniowo wprowadzaja alko do organizmu(nie dosc ze przezywaja, to czuja sie dobrze) a Ty jakbys sie napila do 4 promili to bys sie czula bardzo zle albo bys umarla:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninka281
czemu latwiejszy? nie wiem nie znam niemieckiego, byl w szkole i sie nie nauczylam bo lenistwo. Angielski znam i uwazam ze jest latwy bo jest wszedzie i nauka przychodzi niezauwazalnie- w sensie ogladasz film i sluchasz itd..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BlackBlack20
wymowie jest łatwiejszy;P bo gramatyka masakra;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninka281
ja w ogole uwazam ze jezykow zle ucza. Skupiaja sie na gramie a pozniej efekt taki ze polowa ludzi ode mnie z roku nie umialo sie porozumiec na poziomie podstawowym. no ale wyjatki gramatyczne znali i jak sie nazywaja poszczegolne czasy. Z anglikiem czy niemcem o czasach nie porozmawiasz, jak sie zapytasz dajmy na to past perfect cont. albo o modale verbum (czy jak to sie po niem pisze) to nie beda wiedzieli o co chodzi:d w pl tez malo kto wie co to sa np czasowniki przechodnie:) wyobraz sobie ze jakis obcokrajowiec Ci wyskakuje z pytaniem o czasowniki przechodnie:D polewka co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninka281
ja w ogole uwazam ze jezykow zle ucza. Skupiaja sie na gramie a pozniej efekt taki ze polowa ludzi ode mnie z roku nie umialo sie porozumiec na poziomie podstawowym. no ale wyjatki gramatyczne znali i jak sie nazywaja poszczegolne czasy. Z anglikiem czy niemcem o czasach nie porozmawiasz, jak sie zapytasz dajmy na to past perfect cont. albo o modale verbum (czy jak to sie po niem pisze) to nie beda wiedzieli o co chodzi:d w pl tez malo kto wie co to sa np czasowniki przechodnie:) wyobraz sobie ze jakis obcokrajowiec Ci wyskakuje z pytaniem o czasowniki przechodnie:D polewka co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninka281
czemu przyszlo 2 razy? jakis blad. nie chcialo wyslac, mielilo mielilo, wyskoczyl blad i pojawilo sie 2 razy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BlackBlack20
-jakoś dziwnie się czuje. Tak jakby miała w żołądku kołek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BlackBlack20
-jakoś dziwnie się czuje. Tak jakby miała w żołądku kołek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BlackBlack20
-jakoś dziwnie się czuje. Tak jakby miała w żołądku kołek . Pada śnieg:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninka281
blackblack tez tak mialam !! najpierw utrata apetytu a teraz mega mdlosci:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe, aleśce se temat znalazły. ja uważam, ze najlepszą metodą jest native speaker, który nawet słowa nie umie w j. polskim. najszybciej i najlepiej można się wszystkiego nauczyć. to już za mną... teraz nie mam już czasu na takie pierdoły :) blackBlack20- szybko postanowiłaś założyć rodzinę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninka281
blackblack tez tak mialam !! najpierw utrata apetytu a teraz mega mdlosci:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BlackBlack20
Bo u mnie wszyscy szybko umierają ;P więc wole przeżyć wszystko . Mamy obciążenie genetyczne związane z nowotworami. Mam duży dom, mam dwa psy i z pieniędzmi nie jest źle. Mam nadzieje, że w mój dom trochę życia nabierze .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninka281
berisha w kolko o ciazy to o czyms innym dla odmiany:p co do natives to sie zgadzam. Najlepiej w ogole pobyc w miedzynarodowym srodowisku (np erasmus) zeby posluchac akcentow i pozniej umiec sie z kazdym dogadac nawet z niemcem co 'I think' wymawia 'I sink' niestety do polski malo erasmusow na studia przyjezdza i nie bardzo przebywa sie z obcokrajowcami:( wiec albo samemu trzeba wyjechac albo do pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninka281
blackblack mozesz porobic badania geneyczne na niektore nowotwory- np na raka piersi. To ze kilka osob chorowalo, to nie znaczy ze ty tez musisz. Przebadaj sie i bedziesz wiedziala. Poza tym wiekszosc nowotworow jest uleczalna chodzi o czas wykrycia- wiec KONTROLE, KONTROLE, KONTROLE...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BlackBlack20
Moja mama zmarła na nowotwory, jej ojciec, i dziadka ojciec. Nowotwory układu pokarmowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BlackBlack20
I dodam nikt nie przeżył a widziałam tylko jak umierają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZosiaMarysia
Cześć dziewczyny ta także mam termrn na wrzesień. Mogę dołączyć do waszego grona??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×