Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość trzydziestka 3

czy uda sie schudnac 30 kg w 6 miesiecy?

Polecane posty

Witajcie Insomnia,jestem pod wrażeniem :) Super wynik i w jakim czasie a stabilizacja wagi jest bardzo ważna. A którą z stosowanych diet najbardziej byś poleciła? Trzydziestka,też myślę o basenie :) W pracy mnie namawiają na kebaba :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobiecekształty
Witajcie... Dawno mnie nie było na kafeterii - kiedyś z dziewczynami z forum udało mi się schudnąc 15 kg... :) Chcę do wakacji też schudnąć 30 kg... po urodzeniu dziecka dużżżżooo mi się przytyło.. no i nie udało mi się ich z rzucić.... a więc jak pozwolicie do BOJU przyłączę się wraz z wami :) OK!!!! TYlko wytrwałość i wspracie a razem tutaj na pewno damy radę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dien Doberek wstalam dzis dziewczyny z bolem glowy i pobolewa mnie ucho :o dzis na obiad mam piers z kurczaka i duzo warzyw :) dzisiaj bedzie 5 dzien diety i ja czuje po sobie jak wode schodzi ze mnie ,to tak jaby spuscic powietrze z balona....i palce jakies inne :) dzis mam w planie pocwiczyc brzuszki i wlacze sobie zumbbe na kinekcie :) a teraz ide zrobic kawke... ;P zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Ja dopiero teraz pije kawkę i skusiłam się na małe ciastko. Rano poćwiczyłam na steperze, a później na piechotę do sklepu po jakieś zakupy, bo jutro wszystko pozamykane. za chwilę zrobię sobie sałatkę na obiad i mam nadzieje, że mi to wystarczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PannaNikt1983
Witam ciepło w tę wietrzną sobotę :) A ja zaczęłam dzień po Bożemu - czyli od jajecznicy z dwóch jajek :) smażone na oleju z dwoma kromkami Wasy, potem popiłam zieloną herbatą i poprawiłam pistacjami :):):):) Są rzeczy, których sobie nie odmówię :) Pobiegłam do sklepu i na obiad będzie brokuł z warzywami - duszone + jogurt 0% + kasza gryczana - dla mojej drugiej połowy do tego schabowy :) ja za mięsem nie przepadam. A kolacja... hmm... w sumie nie wiem... zobaczę jak zgłodnieję :) Wczoraj byłam na siłowni - waga oczywiście od tygodnia stoi - ale na zakupach rozm 38 :):):):) więc jakoś mi wszystko jedno jaka waga :) grunt, że coraz lepiej wyglądam i tak też się czuję :) na swoją 30tkę chcę założyć małą czarną w rozmiarze 36 :) i to mój cel!!! Dzisiaj odpoczynek od siłowni, ale będą brzuszki, pompki - jutro siłownia zamknięta :/ więc muszę wyciągnąć A. na dłuuugi spacer... bardzo długi :) już widzę jego minę :) Zakupiłam też ostatnio specyfik do smarowania ciała - skóra jest po nim rewelacyjna, ale śmierdzi jak kamfora :):):):) i tabletki z fito estrogenami co by biust nie opadł :) Miłej soboty dla Was Wszystkich :) Ja zacznę sprzątać - to też jakiś rodzaj rekreacji :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość insomnia69
a wezcie mi powiedzcie dziewczyny cyz ja musze się na tym fotosiku rejestrować czy jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
insomnia69- niestety trzeba byc tam zalogowanym zeby ogladac zdjecia jedynie widac miniaturki.... ja zjadlam wlasnie kawaleczek piersi gotowanej z salata i kapusta czerwona teraz biore sie za prasowanie wieczorem pewnie nie wytrzymam to zjem jakis owoc aaaa i zapomnialabym cwiczylam dzis fitness na xboksie 30 min bylam mokrusienka :P pocwicze jeszcze wieczorkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny jak tu pusto....wchodze zeby sobie poczytac a tu tylko 2 wpisy :( chyba sie nie poddalyscie? kurcze ja wciaz odczuwam a raczej moj organizm brak weglowodanow...i niby jestem najedzona a wciaz glodna :o dziwne uczucie boje sie ze zabraknie mi pomyslow na kolejne dni co do jedzenia boje sie zeby to wszystko mi nie zbrzydlo... kurcze nie moge sie poddac ...musze wygrac ....juz nie moge sie doczekac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka wszystkim. Faktycznie pusto, ale może przez ten weekend tak się porobiło. Mam tu dla Was przepis na sok, który wzmacnia organizm. Stosowałam go przy poprzednim moim odchudzaniu- 1 jabłko, sok z 1/2 cytryny, 1 marchewka, kawałek selera. Należy go wypić zaraz po przygotowaniu. Ma bardzo dużo witamin, które dają siły na cały dzień. najlepiej taki koktajl zrobić sobie rano.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a oprócz diety stosujecie jakieś tabletki? Wspomagacie czymś odchudzanie? może macie godne polecenia kremy na celulit? ja popijam przy każdych ćwiczeniach herbatę vitaline. Nie wiem czy naprawdę działa, ale jest dobra w smaku i jakby nie było zawsze to jakieś uzupełnienie płynów w organizmie. Na śniadanie zjadłam dwie kromki chleba wieloziarnistego z szynka i pomidorem. godzinę później poćwiczyłam na steperze, zrobiłam brzuszki i trochę aerobiku. A wczoraj na wieczór się pomierzyłam. Jestem ciekawa ile centymetrów stracę w brzuchu i biodrach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i jeszcze założyłam sobie zeszyt z wszystkimi pomiarami i ilością zjadanego jedzenie i powiem wam, że na początku to chwyciłam się za głowę. Praktycznie co chwilę coś jadłam. A teraz się bardzo pilnuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomocy!!!pomocy!!!brakuje mi
dziewczyny dajcie troche silnej woli, bo mi jej brakuje, a jakies pietnascie kg musze zrzucic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość insomnia69
no ja także prowadze sobie spis ile mierze waze itp., no tego co zjadłam nie akurat, bo potem mnie to wkurzalo ze zawsze mogłam miej jesc wiec popadałam w paranoje:) no nieco pusto ja cwicze codzien na rowerku stacjonarnym ale nie za dużo bo żeby mi lydki się nie wyrobily jak u pudziana- schudnąć chce ale nie wyrabiając sobie przy tym miesni, moje lydki maja być szczuple a nie ma mi się budowac tkanka miesna i miałyby wygladac znow grubo weszłam dziś NA WAGE NO COZ NIE PRZYTYLAM ALE I NIE SCHUDLAM wiec jest ok może po swietach mi cos się przybralo nie wiem wolalam nei wchodzi na wage byleby się nei dolowac ale dzieki bogu mam nadal swoje 75 kg wiec jest ok wazne ze nie jest np. 78 kg przecież;)\wiec jest ok dziś jem normalnie sniadanie kromka chleba z kielbasa, jak przyjechałam z kościoła to ciasto kruche maślane, potem obiad taki tez normalny z kotletem schabowym i ziemniakami (w zasadzie stosuje zasade ze one to do dekoraji aniżeli do najedzenia) i duuuuzo buraczkow uwielbiam je:) a juterko rozpoczynam swój cykl amerykańskiej-5 dni diety weekend 1000kcalowy:)wiec będę mogla pojeść co chce ale ważne byleby się zmiescic w 100kcal- musze poszukać tabel kalorycznych, bo niestety na moim nowym laptopie nie mam nic, ech... wlasnei nei wiecie co zrobić żeby odzyskac dane z poprzedniego laptopa trzeba dokupić jakies urzedzenie co się polacza pod obecny laptop dysk twardy czy jak- bo mam tam normalnie skarbnice swej wiedzy nie tylko dietowej zdjęciowej filmowej ale przede wszystkim to co jest związane z moimi studiami i to jest dla mni najważniejsze...ech... zazdroszczę wam ze macie dostep do basenu, silowni i wogole ja niestety nie mam wszędzie po ponad 30-40km, może to nie dużo ale zawsze wiaze się to z kosztami a jak wygląda "kieszen studencka" to tez wiadomo zawsze za mało...jeszcze cie uczelnia okradnie na każdym stypednium o prawie stowke... ech no dobra dosyć moich smutow ale taka prawda niestety, no coz sama musze sobie pocwiczyc- a słyszeliście o treningu hiit czy jakos tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJKA KOBITKI rano wypilam kawke i zjadlam kawaleczek sledzia ..teraz jade z zdzieciakami na basen a moj gotuje obiad :) jak wroce to sie odezwe... nie zapomnijcie jutro wazenie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość insomnia69
miało być tam ciastko, ech żeby nie było ze jak cos to zjadalm blahe ciasta na raz no nie wem czy można wierzyc w te cud kremy i balsamy,moja ciocia stosowala i tak zachwala ze jak się polozy na brzuch to az piecze ze wytrzymać nie mogla- no i co ja wsmarowałam i co- nie wiem krem jak krem może ciocie pieklo bo tak długo terla ze az się zapieklo nie od kremu tylko ruchu rąk- wiecie ludzie czasem się na cos tak nastawia ze choćby tego nie było to probuja sobie wmowic swoje racje, no nie wiem ja jestem sceptyczna do takich specyfikow- poza tym wchodziłam nie raz na fora rozne gdzie dziewczyny się wypowiadaly na temat kremow- no coz zachwalaly tylko te co cwiczyly ze ubytek w pasie albo na udach, ale to chyba nie taka zasluga kremu co nie- jak się cwiczy to i bez kremu cos schodzi, bo dla przykładu te co tylko wiceraly bez diety i cwiczen to pisaly nie dajcie ssie omamić ni dzialaja te kremy i podobne opinie, wiec to tak samo jak z tabletkami- nie wierze w to, jak bylby specyfik taki to nie trzeba się byłoby katować dietami i ćwiczeniami czyz nie- i co chcwila nie wymyślali by coraz to nowszych tabletek"slim" nie wiem ja nie wierze w to, nie brałam i nie będę brala, jedynie biore magnez z czyms tam ale to sa iwtaminy no i kiedyś pilam musujące jakies witaminy z apteki cos w stylu centrum tyle ze tansze ale to sa witaminy nie cud tabletki a te sa ważne by je w diecie brac skoro się okrada organizm- moja kolezanka brala aystor te dwufozowe to wstawala o 6tej żeby ta pierwsza brac i na glodny zoladek ja brala wyobrazacie sobie to? a ta druga o ktorejs tam wieczorem i ponoc miała cos w stylu zatrucia od tych tabletek tak jej lekarz powiedział bo aj ciagle zoladek bolał- no mowie jak ktoś bierze tabletke na glodny zoladek to tak jest... zresztą nawet na etopirynie pisze syplement dety- wiec i ja można brac na diete skoro tak, nie wiem ja nie zamierzam ich brac, może sa zwolennicy jakiś cud tabletek nei wiem nie wierze, jedyne co znam przypadki osob to te które po jakiś tybetankich ziolach schudli i co roku zamawiają serie dwumiesieczna żeby utrzymać wage to znam akurat ale to jest drogieakurat nawet ajkas seria kosztuje 999, 99zl czy jakos tak wiec nie na moja kieszen, no i wiem ze kolezanka jak pila yerbe czy jakos tak to mowila ze ciagle ja pila i miała lapska zajęte to nie myslala o ciastku bo to ciężkie ziolka jednak sa i zawsze mialo pelno na zoladku i do tej pory pije ale to tam w przeciagu pol roku miała mniej kg chyba 12 także nie było zle- no ale ja nie pilam ani jednego ani drugiego wiec nie podpisuje się po tym i reki nei dałabym uciac, średnio w to wierze bo wiem ze wszyscy z nich stosowali jakiees mniej zrec wiec może się ma to nijak, nie wiem, ja nei stosowałam i nie zamierzam raczej bo to troszku drogie nawet ta jerba to naczynko do jej picia trzeba kupic i nie byle jakie bo rdzewieje. ale się rozpisałam- macie lekturke bo było pusto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie stosowałam nigdy takich tabletek, dlatego się pytam. Podobno są takie z chromem (*chyba tak to się tam nazywało), które hamują apetyt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość insomni pokazałąbyś dla motywa
cji swoje fotki,bo naym badoo nic nie widać, obiecałaś pokazać plissssssssssssssssssssssssssssssssssssssss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie oglądałam stronę Ewy Chodakowskiej i podziwiam dziewczyny, które stosowały jej ćwiczenia. Efekty są wspaniałe. Jednak jak dla mnie te ćwiczenia są za trudne. Wykończyłabym się przy pierwszym razie. Lepsza kondycja by się przydala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość insomnia69
no wlasnie dlatego napisałam co sadze o tabletkach i wogole, miałam w sierpniu 2012 male zalamanie ciagle chciało mi się słodkiego i postanowiłam kupic chrom w tabletkach- no wlasnie i mam je do tej pory... może przez tydzień nie chciało mi się słodkiego ale wydaje mi się ze to była sila reklamy i moja silna wola ze nie chciałam jesc słodkiego po prostu a nie ze tabletki pomogly, mojej mamei po nich chciało się jeszcze bardziej jesc- mowie ci na przykładach własnych i potwierdzonych i tym samym się upewniłam w swoim przekonaniu o cud tabletkach to był jeden jedyny raz kiedy postanowiłam kupic jakiekolwiek tabletki na odchudzanie, moja kolezankka zachwalala jakies odzywki które kupuja ci miesniacy biora, nawzy nie pamiętam, no ona chwalila ale po trzech miechach stwierdzila ze może i wspomagaly odchudzanie ale teraz to na mase miesni jej dzialaja a nie na odchudzanie a waga zaczela jej rosnąć... ale bron boze nie krytykuje kto chce to proszę bardzo może brac i wierzyc w ich działanie ja jestem sceptycznie nastawiona, po prostu jestem zwolenniczka dieta plus ćwiczenia ale umierkowane i codzienne a nie jeden dzień 3 godziny cwiczen a potem przez tydzien nie bo nie chce mi się... co do zdjęć tam na tym fotosiku to trzeba się rejestrować i wogole wystawiać zdjecia do oceny a ja nie chce żeby mi ktoś podpisywal ze jak można było się do takiego stanu doprowadzić i temu poodbne ludzie sa zbyt krytyczni, poszukam po sesji egzaminacyjnej inny sposób może poszukam jakies inne forum co będzie można wstawić zdjęcia i podesle wam link- jak obiecałam dotrzymam, bo przede wszystkim musze odzyskac dane ze starego laptopa, nie wiem chyba do jakiegoś informatyka będę musiala się udac żeby mi dane odzyskal, tam mam nawet zdjęcia przed i w trakcie diety no a teraz to wiadomo człowiek by zrobil i dodał, ale spokojnie obiecałam podesle, chyba ze zrobie zdjecie może w sukni która miałam jak bylam gduba albo wspodniach com? nie wiem tak teraz mysle szkoda ze na badoo ne możecie przynajmniej zobaczyć moich obecnych zdjęć nie wiedzialm ze tam trzeba się logować bo tak widać miniatury, szkoda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość insomnia69
no propo tych cwiczen ewy Chodakowskiej moja kolezanka wlasnie ta od tych odzywek co brala stosowala te ćwiczenia, no ale ona to ma zawsze słomiany zapal także i do tego wiec chyba już nie cwiczy naturalnie początkowo zachwalala ze ledwo dawala rede teraz nie wiem czy dalej cwiczy bo ma problemy ze zdrowiem cos z noga zapalenie zyl czy cos tam, to i cwiczyc zapewne skonczyla nie wiem nie pytałam, ale nie było widać po niej ze cwiczy i ze lepiej wygląda a twierdzila ze schudla iles tam- hmm to tak samo jak ja mam 75 kg a wchodzę w rozmiar 42 lub 40- zależy czy to spodnie spodnica czy suknia- z racji tego ze mam jeszcze duzy biust to suknia rozmiar 42 a spodnica 40 rozmiar- a ona stwierdzila ze ma rozmiar 36 a wazy 50 max 53 kg- myślicie ze to prawda no ja nie- a i ma tyle samo wzrostu co ja 168 ej to jest roznica prawie 25kg i co tylko o dwa rozmiary ma mniejsze ciuchy? nie sadze, ja jak wazylam 107kg nosiłam rozmiar 50 lub pozawymiarowe jka miałam 120kg a teraz minus 32kg lacznie to zeszłam do 42 lub 40- cos mi się wydaje ze sciemnia ze swoja waga jak dla mnie wygląda i tak ona na 55-58kg, a pisze to dlatego żeby nie wierzyc ludziom jak człowiek cos na wlasnj skorze przetstuje to wie, tak tez mzoe być z tym jka ona brala te odzywki czy jak stosowala ćwiczenia tej Chodakowskiej przez raptem może dwa tyg i co miała od raz zrzucci 5 kg tylko dzięki ćwiczeniom, no nie wiem może się nie znam, toteż kobietki nie popadajmy w paranoje my tez będziemy laseczkami, spokojnie się uda wierze w was tylko nie do końca ufajmy reklamie i ludziom robmy co nam serducho podpowiada i to co wiemy ze jest dla nas dobre, uszyszka do góry:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem sama co o tej Twojej znajomej myśleć. Może to tez zależy jaką kto ma sylwetkę. Ja w sumie rozmiarowo jestem podobna do Ciebie. Jak schudłam do 70kg to nosiłam właśnie rozmiar 42, 40. a przed schudnięciem 46,48. Teraz mi się marzy powrót do tych 70kg. Zdrowotnie czułam się o wiele lepiej, nie mówiąc już o psychice. Chodziłam dumnie z głową podniesioną do góry. Nie odwracałam wzroku od ludzi, bo wydawało mi się (a może nie), że wszyscy na mnie patrzą i współczują jaka to ja jestem gruba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawitała do was zima? bo u nas pełno śniegu napadało. szkoda tylko, że na tak krótko, ale dzieci pełno radości miały. A ja wyglądałam jak bałwan i to dosłownie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość insomnia69
a patrzyłam na te ćwiczenia ewy Chodakowskiej, no i nawet cos tam zapisałam sobie ajk darmowy zestaw cwiczen, zabiorę się bo wydaja się wymeczajace i nie sa zbyt słodzone jak to nie raz, ja kiedyś cwiczylam tak zwany hiit- dawal on w kosc tu tez jest dużo w tym stylu nawet chya sa interwaly ja w trakcie stabilizacji wagi ten hiit zaczelam ale jestem pinda i nie wytrwałam ale dwala kopa mega i naprawd lepszy aniżeli zwykle ćwiczenia wiec można sporbowac ale z góry mowie ze wpierw musze przestudiować jak to leci caly ten system i skompletować info co do cwiczen no ale to po sesji ćwiczenia dużo czasu nei zajmują ale no ja niestety i w nastpenym roku chce powalczyć o stypendium naukowe wiec dieta plus rowerek i moje ćwiczonka i owszem ale cos nowego to musze się wglebic zanim w to wejdea teraz będę mieć czas ograniczony... powiem ci do mojej koleżanki to ona kiedyś etz wazyla dużo, potem stabilizacji wagi i tez zaczynala z wagi 75 schudla 15 kg. i potem zrzucila tyle z 60kg ze do 47 zeszla, no a teraz walczy ciagle żeby mieć 50 do 53 kg ale i tak ci mowie "monopol" z wygląda na więcej, wg mnie ona ma budowę tzw ulana ciala, jak widziałam jej zdj jak była grubsza to niby miała być roznica 20kg a ja raptem myslalam ze wazy nie mniej niż 10kg niż na zdjecu, nie wiem rozne sa sylewetki mi ta sama kolezanka powiedziała ze teraz jak ma 75kg to wyglądam na 67kg może to dobrze ze wyglądam na mniej ale chciałoby się mieć w realu 67, ech... u mnie średnio snieg wczoraj tez polatywal, a dziś do kościoła miałam mroz po wyjściu ze mszy trzoszku padala a popołudniu już sniegu zero... a ty monopol probowalas już tych cwiczen czy tylko pytalas o nie tak wogole?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość insomnia69
a i tez tak samo miałam znajomi moowia ze odkad schudłam jestem jeszcze pewneijsza siebie, bo ponoc czasem to zdarzalo mi się mieć glowe w kroku na dole, niestety wynikało to z krytycznych uwag chudzilecow i człowiek się gdzies tak zatracal...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość insomnia69
no nie dziewczyny nie ma was ciagle no wiecie co zryzygnowalyscie już no nie możliwe co niektóre się deklarowaly ze maja zamiar zejść 45 kg maja i co- tak sa glodne ze już nawet nie kontaktują? no a tak na poważnie to mam nadzieje ze to rpzez weeknd ze was tak mało, mialas się tryzdestko odezwac jak wrocic z basenu i com ? a ty monopol jaka stosujesz diete? no i piateczka ze sliweczka się wypowiada i co- no dziewcyzny mam nadzieje ze nie poddalyscie się jeszcze tydzień temu bylyscie nastawione ze od nowego roku albo od sylwestra jesteście na diecie i co- ja jestem z wami od 2 stycznia i daje rade, dziś było nieco rubasznie, niedziele postanowiłam sobie jesc to nawet co neidozowlone ale rzecz jasna do określonej kolorycznosci, od juterka amerykanska trzydziestko ja się dziś wazylam i mam 75kg wiec stoje w miejscu nie jest zle ale za dobrze tez nie... buzka i się odzywajcie jak wam idzie w waszych postanowieniach no musi was tu ktoś przywolac do porządku ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×